Πόσα κιλά είστε;

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Αυτό ήθελα να σε ρωτήσω, και χαίρομαι που τώρα είσαι οκ. :)
Σημασία έχει να είμαστε σε υγιή πλάισια, και εξοικειωμένοι με της ατέλειές μας... :) :)

:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παλλαντζάρω από 49-52. Για 1,67 ύψος καλά είναι, δε θέλω με τίποτα να πάω παραπάνω ούτε παρακάτω.

κι εγώ σε αυτά τα κιλά παλλαντζάρω και λέω ακριβώς το ίδιο αλλά είμαι ~10 πόντους πιο κοντή... :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Έχω πάει και στα 66 που ήμουν στέκα και στα 85 (έχει καιρό αυτό :P) που ήμουν σαν λουκουμάς. :P Έχω πρόβλημα διατήρησης κιλών γενικότερα! Μία ανεβαίνω, μια κατεβαίνω! Στα 70 είναι το καλύτερο για μένα πιστεύω. Ακούγονται πολλά για γυναίκα αλλά και στα 80 όταν είμαι δεν με λες και υπέρβαρη! Είναι επειδή είμαι 1.75, γυμνάζομαι και έχω και 10 κιλά στήθος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
χτες 95, σήμερα 85


έκανα μπάνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χτες 95, σήμερα 85


έκανα μπάνιο

αν κουρευτείς και ξυριστείς δηλ. παίζει να φτάσεις τα 60?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αν κόψω και τα νύχια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παλλαντζάρω από 49-52. Για 1,67 ύψος καλά είναι, δε θέλω με τίποτα να πάω παραπάνω ούτε παρακάτω. Έχω υπάρξει 62 που ένιωθα απαίσια και 43, που με έπαιρνε ο αέρας!
Δεν είσαι πολύ αδύνατη; :worry:

κι εγώ σε αυτά τα κιλά παλλαντζάρω και λέω ακριβώς το ίδιο αλλά είμαι ~10 πόντους πιο κοντή... :confused::worry:

me too...
Και θεωρώ ότι οκ...είμαι νορμάλ πλέον με το καλύτερό μου εννοείται το κάτω από το 50 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δεν είσαι πολύ αδύνατη; :worry:

Ε σε νορμάλ πλαίσια σε σχέση με παλιότερα, αλλά τώρα φαίνομαι άνθρωπος + τη μπυροκοιλιά :D
Πέρασε πολύς καιρός για να εξοικειωθώ και να καταλάβω ότι τελικά λετσι είναι η κατασκευή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
xmmmm..ας πούμε ότι όταν φυσάει μου λένε να βάζω πέτρες στις τσέπες να μην με πάρει ο άερας.....:worry::worry:
μεταξύ μας είναι υπερβολικοί . ...48 κιλά δεν είναι και τόσο λίγα πια!!

αχχχχχχ. Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα :redface:

Τώρα ούτε θέλω να ξέρω, +4 από τότε σίγουρα. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
...έχω και 10 κιλά στήθος. :P

"I have to claim this breast as my sovereignty" :hehe:



Μανούλα!!! Μουάτς μουάτς!!! Σλουρπ σλούρπ!!!!:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ιδίως άμα μένεις σε νησί, έχεις και διαπιστωμένα προβλήματα με τον αέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
είμαι γύρω στο 1,70-1,71 κάπου εκεί νομίζω δε ξέρω, έχω καιρό να μετρηθώ!:)

Ω ναι...εχεις δικιο...η αδερφη μου εχει το υψος σου και το καλοκαιρι πεφτει στα 52-53....δεν ειναι ασχημα βεβαια, αλλα 2-3 κιλακια παραπανω οπως ειπες δεν ειναι καθολου κακο...ισα ισα...:)

Και εσυ βρε Invalid...πρεπει να βαλεις κανα κιλακι:P...ελα αστειευομαι...εαν εχεις λεπτο σκελετο και εχεις εννοια με την κοιλια σου, σε καταλαβαινω...μια φιλη μου ετσι ακριβως ειναι σαν και σενα ιδιο υψος ιδια κιλα με λεπτο σκελετο..και εστω 2-3 κιλακια παραπανω δε δειχνουν καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Άσε δράμα, δε μπορείς να φορέσεις χαμηλοκάβαλο, πετάει το προκοίλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα μη γινεσαι και υπερβολικη!!!!!!!
Κατι τετοιες μαμακιες μου λεει και η φιλη μου...και εγω και κανεις αλλος δε βλεπει αυτα που λεει οτι μπορει να πετανε:P
Αλλα καταλαβαινω να μη θελετε να παχυνετε για να μην τα παρετε στην κοιλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
indeed κι οι φίλες μου θέλουν να με δείρουν όταν λέω κάτι τέτοια
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
κι εγώ σε αυτά τα κιλά παλλαντζάρω και λέω ακριβώς το ίδιο αλλά είμαι ~10 πόντους πιο κοντή... :confused::worry:
Είσαι ακριβώς όπως πρέπει βρε Αθηνά μου! :)
Αν παραπονεθείς κι εσύ, ε, θα τα 'χω δει όλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ω ναι...εχεις δικιο...η αδερφη μου εχει το υψος σου και το καλοκαιρι πεφτει στα 52-53....δεν ειναι ασχημα βεβαια, αλλα 2-3 κιλακια παραπανω οπως ειπες δεν ειναι καθολου κακο...ισα ισα...:)
Θέλω ρε γαμώτο να πάρω κάποια κιλάκια το θέμα είναι ότι δεν μου είναι καθόλου εύκολο!πάντα ήμουν αδύνατη και το μέγιστό μου είναι 53 (που είμαι τώρα)! και αν είναι θέλω να τα πάρω ομοιόμορφα... (αυτό και αν είναι δύσκολο!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι γύρω στα 57, με 1,60 ύψος και κανένα πρόβλημα δεν έχω με το βάρος μου :)
Δεν θα με χάλαγε να ήμουν μερικά κιλάκια πιο κάτω (μου πάει άλλωστε), αλλά και έτσι μου αρέσω πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άσε δράμα, δε μπορείς να φορέσεις χαμηλοκάβαλο, πετάει το προκοίλι :P

Αχ άσε, το χειρότερο σημείο είναι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ομοιοπαθούσα??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top