Πόσα κιλά είστε;

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι οσο θα θελα, αλλα ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface:

πως με πιανς πως με πιανςςςςς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Kι εγώ λεπτός είμαι...Μεταβολισμός βλέπετε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ...εγώ είμαι 59, αλλά θα πέσω. Πού θα μου πάει!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Mario γιατί να παχύνεις παιδί μου; Υπάρχουν και γυναίκες που τους αρέσουν οι αδύνατοι!!!! Εμένα ο δικός μου 70 κιλά με το ζόρι είναι και μαρέσει παααάρα πολύ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
54
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mario γιατί να παχύνεις παιδί μου; Υπάρχουν και γυναίκες που τους αρέσουν οι αδύνατοι!!!! Εμένα ο δικός μου 70 κιλά με το ζόρι είναι και μαρέσει παααάρα πολύ. ;)

O βασικος λογος Angie_ann μου ξες ποιος ειναι;
Οσο και αν σου φανει αστειο μεχρι προτεινος (και λιγοτερο τωρα) μου ειχε μεινει τοσο ασχημο ψυχολογικο απο το γεγονος οτι οταν μικρος ακουγα πολλα και "τρυφερα:mad: " σχολια που ειχα μπει σε εναν αγωνα μεεμενα και το να παρω βαρος.
Αλλα μια ο μεταβολισμος, μια αυτο καθ' αυτο το ψυχολογικο, δεν παχαινα.

Το ξερω αυτο που λες για τους "αδυνατους" και δοξα σοι ο Θεος δεν ειχα προβλημα, απλως θελω να φτασω σε ενα σημειο (καλαισθητο παντα κι οχι υπερβολες!Μπλιαχ!) με το γυμναστηριο και να μεινω εκει.
Τωρα, τα 77 κιλα θα ειναι, τα 80+...δεν ξερω.
Ολα αυτα βεβαια παραλληλα με αθλητισμο.Το σιγουρο παντως ειναι οτι προτιμω να ειμαι αδυνατος παρα με μπακες δεξια κι αριστερα και κιλα που να μην μαζευονται.:redface:
Για εμενα παντα.Οσων αφορα το δικο μου σωμα.Σε καποιον αλλο ειναι το τελευταιο που κοιταω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μάριε διαβάζοντας το Post σου μπορώ να πω ότι σε καταλαβαίνω μιας και εγώ είχα το ακριβώς αντίθετο πρόβλημα: ήμουν πάντα αρκετά στρουμπουλή και μια ζωή άκουγα αντίστοιχα σχόλια μέχρι που μου είχε γίνει ψυχολογικό το πρόβλημα. Ήμουν γεμάτη ανασφάλεια και δεν ένιωθα καλά με τον εαυτό μου. Τελικά το πήρα απόφαση και αδυνάτισα αν και ήταν αρκετά δύσκολο για μένα.

Τελικά σημασία έχει να νιώθει κάποιος καλά με τον εαυτό του είτε 40 είτε 90 κιλά να είναι. Αν αυτό μπορεί να γίνει χάνοντας ή βάζοντας κιλά έχει καλώς. Χωρίς υπερβολές όμως πάντα. Όταν είσαι συμφιλιωμένος με τον εαυτό σου έχεις και την απαραίτητη αυτοπεπείθηση για να καταφέρεις αυτά που θέλεις.
Σου εύχομαι να πετύχεις το στόχο σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aκριβως οπως τα λες ειναι Angie μου.Ετσι ακριβως.;)
Πλεον κανω αυτο που κανω επειδη ΕΓΩ θα νιωσω καλυτερα εαν φτασω τον στοχο μου κι οχι βαση "ενοχων" που μου εχουν δημιουργησει.
Το εχω περασει αυτο το σταδιο.
Απλως εχω μια εικονα στο μυαλο μου κι ελπιζω να την φτασω.Αλλα κι ετσι οπως ειμαι τωρα ικανοποιημενος ειμαι πραγματικα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

max

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
87 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
πρεπει να ειμαι στα 79 με 80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γύρω στα 70-71.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
80-85 ξεκίνησα δίαιτα εδώ και 15 μέρες άρα έυχομαι να ξαναγράψω όταν γίνω 65-67 όπως ακριβώς θέλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
72 kgr.
Mε ύψος 1,77 νομίζω είμαι καλά.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
74 ολόκληρα κιλά!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tώρα μπορώ να πω άφοβα τα κιλά μου!
54 :clapup:
άλλα 4 να φύγουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
64 κιλά (1.70 ύψος). Νιώθω καλά δεν μπορώ να πω, αν και δε θα με έλεγε κανείς αδύνατη :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
52!!!! Με ύψος 1,66!! Μια ζωή κατηγορία φτερού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
63 (με 1,72 υψος). Πειραζει που θα θελα να χασω μερικα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
79 κιλά με 1,90 μέτρα ύψος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top