Πώς αισθάνεστε;

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ενώ μονίμως είμαι μέσα στην τρελλή χαρά, σήμερα έχω τρελλή λαιμαργία, είμαι πεσμένη άνευ λόγου και αιτίας, θέλω να πάω μόνο σπίτι μου να ξαπλώσω. Να κλείσω το κινητάκι μου, να μην μιλήσω με κανέναν,να ακούσω μουσικούλα και να αράξω by myself.

**Παίζει να έχω υπερκόπωση...
**Παίζει να φταίει η Πανσέληνος...
+++Ή να μην φταίει τίποτα και απλά να έχω λίγο ανάγκη ηρεμία και relax..:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :angry: :angry: :angry: :angry: :mad17: :mad17: :mad17:
Εχω νευρα(για οσους δεν το καταλαβαν απο τα παραπανω:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμ..αφού σεληνιάστηκα χθες και το κατευχαριστήθηκα,σήμερα νοιώθω κάπως έτσι->:yahoo: α!και λιγάκι αγχωμένη :bounce:,αλλά όλα καλά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
νυσταζω.. και εχω και νευρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Νορμάλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Καίγομαι απ'το τσίλι που πριν λίγο έφαγα ρε γμτ, άρα λογικά αισθάνομαι excited! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:

έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχω πολλά νεύρα. Γιατί σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα του proficiency που έδωσα και το πήρα και η μάνα μου αντί να μου πει μπράβο μου την είπε κιόλας γιατί έκανα πολλά λάθη λέει στο reading (11 λάθη στις 100 ερωτήσεις έκανα :confused: ). Τι να πώ, μια μέρα μπράβο δεν πρόκειται να ακούσω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και ένα μεγάλο Μ Π Ρ Α Β Ο !!!!!

Το μίσιγκαν πήρες?


και εγώ έχω πολλά νεύρα σήμερα και νιώθω εξάντληση από την πολλή ξαντίλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ήρεμος.Εγώ θα δώσω το προκαταρκτικό τεστ το Νοέμβριο και το proficiency το Μάϊο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Συγχαρητήρια και ένα μεγάλο Μ Π Ρ Α Β Ο !!!!!

Το μίσιγκαν πήρες?


/quote]

Ευχαριστώ. :) Της ελληνοαμερικάνικης ένωσης το TOEIC πήρα, αν το έχεις ακουστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto Ευχαριστώ. :) Της ελληνοαμερικάνικης ένωσης το TOEIC πήρα:
όχι δεν το ξέρω, όταν παρακολουθούσα μαθήματα ήταν για προφισιενσι του καμπριτζ...θυμήθηκα ότι τα αποτελέσματα του μισιγκαν βγαίνουν τέλη Ιουνίου αρχές Ιουλίου γι' αυτό σε ρώτησα..:)

μην εκνευρίζεσαι πάντως για τη μαμά σου..να χαίρεσαι που το πήρες και τέλος τα αγγλικά !!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά είμαι, καλά! Χθες είχα κανα-δυο ευχάριστες εκπλήξεις και παρ' όλο που αυτός είναι αγχωμένος και ίσως και λίγο "κρύος", δε μασάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
βαριεμε την ζωη μου...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
βαριεμε την ζωη μου...................
Γιατί?Μην είσαι τόσο αισιόδοξος!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
χάλια.. :mad: δεν βρίσκω την ώρα να πάω σπίτι μου να κλείσω το τηλ και να κάνω ένα μπάνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όμορφα:D
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Τι εννοείς ''κάπως''?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αισθάνομαι σαν σούπα στον φούρνο μικροεβραίων με τόση ζέστη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top