Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 158 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Με ποιο χέρι γράφεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 213)
Δεξί
145
68,08%
Αριστερό
54
25,35%
Και με τα δύο
14
6,57%

νΑίφος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H νΑίφος Όλα είναι δρόμος... έγραψε: στις 14:11, 29-08-12:

Είμαι Αριστερόχειρας, Κάνω τα Πάντα με το αριστερό, εκτός αν χρειαστεί να κόψω με ψαλίδι, τότε χρησιμοποιώ το δεξί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 14:45, 29-08-12:

Τα περισσότερα με το αριστερό, αλλά τρώω με το δεξί.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 13:44, 23-03-13:

Αμφιδέξια... όπως και ο Λεονάρντο ντα Βίντσι
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 14:38, 24-03-13:

καποτε και με τα 2
τωρα μονο με το δεξι
ειχα καιρο να γραψω με το αριστερο so...
lost my talent
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 15:23, 24-03-13:

Δεξιόχειρας δεν μπορώ να κάνω τίποτα με το αριστερό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:10, 24-03-13:

γραφω περισσοτερο με το δεξι αλλα μπορω και με το αριστερο. Βεβαια ολα τα υπόλοιπα τα κανω ΜΟΝΟ με το αριστερο
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 13:03, 25-03-13:

δεξιόχειρας,τα κάνω όλα με το δεξί.Τελευταία κάνω προσπάθειεες να χρησιμοποιώ και το αριστερό(τώρα ειδικά που με πονάει το δεξί μου χέρι,εντείνω αυτές τις προσπάθειες)
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε: στις 19:14, 01-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
δεξιόχειρας,τα κάνω όλα με το δεξί.Τελευταία κάνω προσπάθειεες να χρησιμοποιώ και το αριστερό
Και εγω δεξιοχειρας αλλα μαρεσει να αναπτυσω το γραψιμο με το αριστερο.. κατι σαν hobby!
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 16:31, 24-05-13:

οι αριστεροοχειροι κατα μεσο ορο ειναι πιο εξυπνοι απο τους δεξιοχειρους διοτι χρησιμοποιουν πιο πολυ το αριστερο τους ημισφαιριο δηλαδη της λογικης
Παράθεση

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε: στις 16:38, 24-05-13:

Δεξιόχειρας, ορισμένα πράγματα όμως τα κάνω μόνο με αριστερό ο_Ο
Έχω αρχίσει μπιλιάρδο τον τελευταίο χρόνο και τελευταία προπονούμε και με τα 2 :Ρ
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 22:28, 28-05-13:

Το αριστερο μου χρησιμευει μονο στο πληκτρολογιο και στο τιμονι, για τα υπολοιπα ειναι σχεδον αχρηστο
Παράθεση

Psycho(Βασίλης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O Psycho(Βασίλης) έγραψε: στις 00:31, 29-05-13:

Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Γράφω με τα πόδια εγώ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nicol (Νικόλ)

Δραστήριο Μέλος

H Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H nicol έγραψε: στις 11:38, 16-07-13:

Mε το αριστερό γράφωω..
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 18:21, 24-08-13:

Με το δεξί γράφω...με το αριστερό κάνω απλά ιερογλυφικά
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 21:38, 11-01-14:

Με το αριστερό μου χέρι κάνω τα πάντα.Το δεξί το έχω τελείως άχρηστο,δεν μπορώ να κάνω τίποτα με αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 22:04, 11-01-14:

Είμαι αμφιδέξια.
Παράθεση

powerful_girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H powerful_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H powerful_girl ολα ηταν δικα σου απο παντα.... έγραψε: στις 15:49, 30-07-16:

Εσείς τι από τα τρία είστε; Έχετε ακούσει τίποτα περίεργο στην περίπτωση που είστε αριστερόχειρας;Δυσκολεύεστε και έσεις στην καθημερινότητά σας;
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:01, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από powerful_girl
Εσείς τι από τα τρία είστε; Έχετε ακούσει τίποτα περίεργο στην περίπτωση που είστε αριστερόχειρας;Δυσκολεύεστε και έσεις στην καθημερινότητά σας;
Και τα δύο με τυφλό σύστημα.
Παράθεση

Ωρορα

Νεοφερμένος

H Ωρορα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Ωρορα έγραψε: στις 17:51, 30-07-16:

Δεξιόχειρας
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,152 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 01:30, 31-07-16:

Με το αριστερό γράφω και πιάνω το πιρούνι.

Σε όλα τα άλλα είναι πιο "καλή" η δεξιά μου πλευρά. Μπορώ να γράψω και με το δεξί, αλλά έχω χρόνια να εξασκηθώ και υποθέτω θα βγαίνουν σαν γράμματα 6χρονου που μαθαίνει την αλφαβήτα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια