Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,481 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 546 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πριν πεθάνω, θέλω να...

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:28, 10-05-11:

Το παιχνίδι αυτό, είναι εμπνευσμένο από έναν τοίχο της Ν. Ορλεάνης που δημιούργησε η Candy Chang για να θυμίσει στους γείτονές της, τα πράγματα που έχουν αληθινή αξία στη ζωή.
Η Candy, μετέτρεψε τον τοίχο ενός εγκαταλελειμμένου κτιρίου σε έναν τεράστιο μαυροπίνακα στον οποίο οι περαστικοί μπορούσαν να συμπληρώσουν κάτι που θα ήθελαν οπωσδήποτε να κάνουν πριν πεθάνουν:

Ξεκινήστε λοιπόν το ποστ σας γράφοντας "Πριν πεθάνω, θέλω να " και συμπληρώστε το ανάλογα.
7
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 21:46, 10-05-11:

Πριν πεθάνω θέλω να κάνω τόσα πολλά, που θα έχω πεθάνει μέχρι να μπορέσω να τα κάνω!
1
1
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 15:21, 11-05-11:

Πριν πεθάνω, θέλω να αγαπήσω (και να με αγαπήσει) μια μονογαμική και ειλικρινής Πόρνη.
1
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:37, 11-05-11:

Πριν πεθάνω , θέλω να ζήσω

5
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 19:46, 11-05-11:

πριν πεθάνω θέλω να καταλάβω τι σημαίνει η ζωή...
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:27, 11-05-11:

before I die I want to...

JoYsTeR Da HiP NiGGa RuLeZ B i A t C h *(O_o)*
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,747 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 21:41, 15-05-11:

πριν πεθανω θελω να καταλαβω τον εαυτο μου αφου δεν καταλαβαινω τους ανθρωπους...
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε: στις 22:29, 15-05-11:

πριν πεθανω θα ηθελα να ζησω τον ερωτα της ζωης μου
2
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 17:20, 13-06-11:

1. Να πάω για σαφάρι στην Κένυα: Όταν λέω σαφάρι δεν εννοώ να πάω να σκοτώσω ελέφαντα η λιοντάρι αλλά να πάω να τα δω από κοντά στο φυσικό τους περιβάλλον.
2. Να επισκεφτώ όλες τις ηπείρους (συμπεριλαμβάνοντας και την Ανταρκτική).
3. Να διασχίσω την Ελλάδα με ποδήλατο: Πιστεύω ότι έτσι θα μπορέσω να δώ με διαφορετικό μάτι την όμορφη αυτή χώρα στην οποία ζούμε κάτι που δεν θα μπορούσα να μου προσφέρει ένα αυτοκίνητο.
4. Να γυρίσω την Ινδία με τρένο: Με το εκτενές της σιδηροδρομικό δίκτυο, αυτός ο τρόπος μεταφοράς είναι ο καλύτερος τρόπος για να δεις μια από τις πιο πολύχρωμες και διαφορετικές χώρες του κόσμου.
5. Να επισκεφτώ το καρναβάλι του Ρίο ντε Τζανέιρο: Είναι το μεγαλύτερο πάρτη του κόσμου.
6. Να κάνω Scuba Diving στο κοραλλιογενή ύφαλο της Αυστραλίας: Είναι ο μεγαλύτερος κοραλλιογενής ύφαλος στον κόσμο και είναι το πιο μοναδικό υδάτινο περιβάλλον στον κόσμο.
7. Να δώ από κοντά ένα είδος υπό εξαφάνιση: Εκτός από την μοναδική εμπειρία είναι κάτι που μπορεί οι επόμενες γενιές να μην μπορούν να δουν.
8. Να παρακολουθήσω ζωντανά τους Ολυμπιακούς Αγώνες: Είναι ένα γεγονός που ξεκίνησε από την χώρα μας και τώρα έχει εξελιχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα γεγονότα του πλανήτη.
9. Να επισκεφτώ όλες τις πρωτεύουσες των Ευρωπαϊκών Χωρών: Η Ευρώπη είναι γεμάτη από όμορφη αρχιτεκτονική και διαφορετικούς πολιτισμούς.
10. Να κάνω Skydiving ή BASE jumping.
11. Να ανταλλάξω χειραψία με τον Dalai Lama.
12. Να περάσω μια νύχτα στην ζούγκλα: Πιστεύω πως θα είναι μία μοναδική εμπειρία που θα με κάνει δυνατότερο και που δεν θα ξεχάσω ποτέ.
13. Να ανεβώ το βουνό Κιλιμάντζαρο.
14. Να επισκεφτώ το Machu Picchu.
15. Να επισκεφτώ τα νησιά Galapagos.
16. Να συμμετάσχω στο μεγαλύτερο “μπουγέλο” του κόσμου, κατά την διάρκεια των εορτασμών του νέου έτους της Ταϊλάνδης.

Λοιπόν για πείτε μας εσείς τι θα θέλατε να κάνετε πριν πεθάνετε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 13-06-11 στις 17:40.
1
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 17:41, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Για σας παιδιά αυτό είναι το πρώτο μου ποστ στο i-steki.

Λοιπόν δεν ξέρω πόσοι από εσάς έχουν ποτέ σκεφτεί πια είναι κάποια πράγματα που θα ήθελαν να κάνουν πριν πεθάνουν από ταξίδια μέχρι εμπειρίες μπορεί να είναι οτιδήποτε.

Πω πω dude, πολύ ταξίδι ρε συ...

Αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ και να μην σχολιάσω το 7.
Θες απλώς να το δεις το ζώο υπό εξαφάνιση?? Όχι να κάνεις κάτι για να το σώσεις ας πούμε???

Εγώ θέλω πάλι να μπορώ να θέτω γελοίους στόχους και να αποτυγχάνω να τους πετύχω αιωνίως...
Καλά οκ, άλλα θέλω, αλλά λέω να μην σας κουράσω... Το μόνο που θέλω πραγματικά είναι να έχω πάντα τουλάχιστον ένα ακόμη πράγμα που θέλω να κάνω...
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 20:15, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Πω πω dude, πολύ ταξίδι ρε συ...

Αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ και να μην σχολιάσω το 7.
Θες απλώς να το δεις το ζώο υπό εξαφάνιση?? Όχι να κάνεις κάτι για να το σώσεις ας πούμε???

Εγώ θέλω πάλι να μπορώ να θέτω γελοίους στόχους και να αποτυγχάνω να τους πετύχω αιωνίως...
Καλά οκ, άλλα θέλω, αλλά λέω να μην σας κουράσω... Το μόνο που θέλω πραγματικά είναι να έχω πάντα τουλάχιστον ένα ακόμη πράγμα που θέλω να κάνω...
Κοίτα φυσικά και θα ήθελα να το σώσω ετσι ώστε να μπορέσουν να το δούν και οι επόμενες γενιές αλλα και να το δω.
Τωρα να δω που θα βρω τα λεφτα για τα ταξιδια
Παράθεση

fanouria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 21:49, 14-06-11:

πριν πεθανω θέλω να ταξιδέψω σε όλο τον κόσμο !!!!!!!!!
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε: στις 17:49, 16-12-13:

..κάνω snowboarding!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Διακοπές πριν τις σπουδές - Από stv97
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-14 στις 14:39.
    • Πριν κοιμηθείς.... - Από Kakerlak
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-05-13 στις 00:31.
    • Να τον δω πριν ή μετά τις εξετάσεις ; - Από 20den3exnw
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-05-13 στις 13:38.
    • Τον θέλω πολύ... θέλω να τον κατακτήσω! - Από *Maria (^_^)*
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-11 στις 22:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα