Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,347 μέλη και 2,430,997 μηνύματα σε 75,889 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 364 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλασική Μουσική

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 15:37, 14-01-17:

Βρε παιδιά, Γιάννη και ΄Ερις, δεν έχω λόγια... Γι' αυτό θα επαναλάβω κάτι από την εισαγωγή του Γιάννη. Μακάρι να μπορούσα να σας βάλω 100 θετικές.
I felt enraptured, transported, enchanted.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,451 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 16:36, 14-01-17:

Φανταστικά! Συνεχίζουμε τότε...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,714 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 02:04, 28-01-17:

Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 684 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 03:16, 28-01-17:

Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 949 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε: στις 09:12, 28-01-17:

Απίστευτο κομμάτι, το βρήκα τυχαία πριν μια βδομάδα στο youtube. Δεν τον ήξερα καν τον τύπο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 14:06, 16-05-17:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,714 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 17:23, 17-05-17:

Μιας και πλησιάζει καλοκαίρι.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,451 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 18:36, 17-05-17:

To έβρισκα πάντα υπέροχο που το γνωστό και ως storm είναι μέσα στο καλοκαίρι!!!
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 19:41, 22-08-17:

Matteo Sommacal - Andrea

Ludovico Einaudi - Experience

Edo Notarloberti - Marianna y la Melancholia

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 23:30, 25-08-17:

Giovanni Sollima, "Daydream" (Sogno ad occhi aperti)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,252 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 21:39, 03-12-17:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cybelle01

Νεοφερμένος

H cybelle01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H cybelle01 ~και τωρα; πως φευγεις;~ έγραψε: στις 17:43, 05-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Liutaio
Από μικρός ζω μέσα της μια και ο πατέρας, ο θείος και ο παππούς μου είχαν σχέση μαζί της. Συχνά όμως νοιώθω λίγο μόνος μία και έχω την αίσθηση ότι λίγη ασχολούνται μαζί της… κάνω λάθος;;;;;

σε νοιώθω απολύτως.. η μητέρα μου είναι μουσικός και ασχολούμαι και εγώ

πραγματικά το λατρεύω... από τα καλύτερα του Bach... το είχα βρει και στο instagram με μπάσο φλάουτο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 16:35, 11-03-18:

Έχω ακούσει αρκετή κλασική, βασικά στο Τρίτο, δεν είχα άλλη δυνατότητα. Το εκκλησιαστικό όργανο, ήταν και παραμένει ο αγαπημένος μου ήχος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,252 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 21:07, 28-05-18:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια