Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μεθ Δεν διατηρώ χαμηλό προφίλ νομίζω. απλώς όπως πολλοί δεν έχω βγει στο προσκήνιο. Θα έρθει κ η ώρα μου υποθέτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
(νομιζω θα αρχισω να κρατω στατιστικα του ποσες φορες ειπωθηκε η λεξη τυμβωρυχια ανα μερα, για σημερα ειμαστε στην 3η -αν δεν απατωμαι...) που ειστε καλε ολοι;

Πάντως τυμβωρυχία σε οποιονδήποτε από τους 3 πιθανούς δε πιστεύω ότι θα μας βοηθούσε
(Μόλις είδα ότι έγραψα ότι θα μας βοηθούσε ενώ εννοούσα το αντίθετο.Το διόρθωσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 25/7
  1. aggelogiannos --> Johnny15
  2. Claire Rentfield --> DumeNuke
  3. ComfortablySmug --> Nefeli Graf
  4. Deutsch... Lover--> Soukouu
  5. Dimitris S --> Nefeli Graf
  6. DumeNuke --> methexys
  7. Eileen --> Johnny15
  8. Emilouko --> Johnny15
  9. Emmanouilmyrgia --> DumeNuke
  10. Himela --> DumeNuke
  11. Ikarionas --> Johnny15
  12. JKaradakov --> Johnny15
  13. Johnny15 --> Ikarionas
  14. ~Melania~
  15. methexys --> DumeNuke
  16. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  17. PolGR1509 --> DumeNuke
  18. Soukouu --> Himela
  19. Guest 278211 -->Emmanouilmyrgia
  20. tsarachaf --> DumeNuke
  21. Wild_Boy --> Nefeli Graf
  22. Ερις -->DumeNuke
  23. Σπυρακος (^^) --> Nefeli Graf
  24. Τάσος97 -->DumeNuke

Ψήφοι
8 DumeNuke
5 Johnny15
4 Nefeli Graf
1 Deutsch... Lover
1 Emmanouilmyrgia
1 Himela
1 Ikarionas
1 methexys
1 Soukouu

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Fast - Ψηφοφορία 24/7
Emmanouilmyrgia - Ποινή

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τελικα το ονειρο της ισοψηφιας το ξεχναμε και παμε δαγκωτο dumenuke? και μετα τυμβωρυχια; γιατι εξαφανιστηκε το συμπαν σημερα πριν τη ληξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πίσω στα δικά μας.

το ξερω πως δεν ειναι και δε ζοριζομαι να ψηφισω, ξερω ηδη απο χθες ποιον θελω να ψηφισω.

Οκ, απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί το κρατάς για τον εαυτό σου και δεν μας λες ποιους υποπτεύεσαι, αντί να πετάς απλώς μπηχτές αριστερά και δεξιά

στο συγκεκριμενο δεν απαντησα γιατι δε θεωρησα οτι χρειαζοταν απαντηση για να σου πω και την αληθεια, το ελαβα περισσοτερο ως ερωτηση στον αερα παρα κατι που πρεπει να απαντηθει. αλλα για να απαντησω εστω καπως απλα θα σου πω πως ξερω τι κανω, τουλαχιστον δεν κωλοτουμπαριζομαι προς το παρον 45 φορες το δευτερολεπτο

Όχι δεν ήταν ερώτηση στον αέρα, προσπαθώ να καταλάβω τον τρόπο σκέψης σου.
Δεν διαφωνώ ότι ξέρεις τι κάνεις, απλώς δεν θα ήταν κακό να μας πεις ένα δυο πράγματα για το τι σκέφτεσαι...
Επίσης να με ενημερώσεις αν τυχόν αναφέρεσαι σε μένα για το τελευταίο, με λεπτομέρειες για το πότε το έκανα.

Λοιπόν για τους λόγους που έχω γράψει παραπάνω, ψηφίζω Deutsch...Lover. Μπορεί να μην ιδιαίτερα "δυνατοί", αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλο να ψηφίσω, εφόσον δεν θέλω όπως συνήθως να μπω στο τριπάκι του κύματος.

Οκ... Έχει γίνει ο κακός χαμός κι η Νεφέλη κοσμάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν, πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί με τα συμπερασματα που θα βγάλουμε μετά τη σημερινή μέρα. Αν βγει ο Dume ναι πρέπει να γίνει τυμβωρυχία και να δούμε τι πραγματικά παίχτηκε! Και αν είναι πράγματι κακός, τότε σίγουρα είναι και κάποιοι που τον ψήφισαν σήμερα. Το θέμα είναι ποιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Επειδή βλέπω ότι η κατάσταση στενεύει και δεν μου αφήνεται άλλη επιλογή
Παίζω Άμεση Προφυλάκιση στην methexys.

Το βασικό σας επιχειρήμα μέχρι στιγμής είναι ότι δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω. Δεκτό.
Δεν σας αρέσει το ότι από τη στιγμή που εξασφάλισα ότι δεν θα βγω με ψηφοφορία δεν συμμετείχα. Δεν καταλαβαίνω γιατί απαιτείται να έχω μονίμως συμμετοχή στο παιχνίδι, από τη στιγμή που προσπαθώ να γράφω και να τεκμηριώνει στο ειν δυνατόν τα λεγόμενα μου, δεν καταλαβαίνω πώς οφείλω να είμαι 24/7 πάνω από τον υπολογιστή.

Επειδή το θέμα θα κλείσει και εφόσον δεν παιχτεί ακύρωση θα αιτιολόγησω μετά την ψηφοφορία γιατί επιλέγω methexys.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
τελικα το ονειρο της ισοψηφιας το ξεχναμε και παμε δαγκωτο dumenuke? και μετα τυμβωρυχια; γιατι εξαφανιστηκε το συμπαν σημερα πριν τη ληξη;

Εγώ πιστεύω πως έτσι πρέπει να πάει. Για να δούμε τι παίζεται και με τον Εμμανουήλ που είχε λυσσάξει με το να φύγει ο ντιουμ χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πίσω στα δικά μας.
Οκ, απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί το κρατάς για τον εαυτό σου και δεν μας λες ποιους υποπτεύεσαι, αντί να πετάς απλώς μπηχτές αριστερά και δεξιά
Όχι δεν ήταν ερώτηση στον αέρα, προσπαθώ να καταλάβω τον τρόπο σκέψης σου.
Δεν διαφωνώ ότι ξέρεις τι κάνεις, απλώς δεν θα ήταν κακό να μας πεις ένα δυο πράγματα για το τι σκέφτεσαι...
Επίσης να με ενημερώσεις αν τυχόν αναφέρεσαι σε μένα για το τελευταίο, με λεπτομέρειες για το πότε το έκανα.
[...]
γιατι θα ηθελα να κανω μια ανασκοπηση ολων των μηνυματων απο την αρχη πριν μιλησω για υποπτους, θελω να μιλησω με απτες αποδειξεις κι οχι με αερολογα και να δημιουργουνται κυματα εναντιον αθωων παικτων
αν τυχον αναφερομουν σε εσενα θα στο ελεγα, αλλα δεν εχω και να σου προσαψω κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
γιατι θα ηθελα να κανω μια ανασκοπηση ολων των μηνυματων απο την αρχη πριν μιλησω για υποπτους, θελω να μιλησω με απτες αποδειξεις κι οχι με αερολογα και να δημιουργουνται κυματα εναντιον αθωων παικτων
αν τυχον αναφερομουν σε εσενα θα στο ελεγα, αλλα δεν εχω και να σου προσαψω κατι
Αρκετά διπλωματικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Επειδή βλέπω ότι η κατάσταση στενεύει και δεν μου αφήνεται άλλη επιλογή
Παίζω Άμεση Προφυλάκιση στην methexys.

Το βασικό σας επιχειρήμα μέχρι στιγμής είναι ότι δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω. Δεκτό.
Δεν σας αρέσει το ότι από τη στιγμή που εξασφάλισα ότι δεν θα βγω με ψηφοφορία δεν συμμετείχα. Δεν καταλαβαίνω γιατί απαιτείται να έχω μονίμως συμμετοχή στο παιχνίδι, από τη στιγμή που προσπαθώ να γράφω και να τεκμηριώνει στο ειν δυνατόν τα λεγόμενα μου, δεν καταλαβαίνω πώς οφείλω να είμαι 24/7 πάνω από τον υπολογιστή.

Επειδή το θέμα θα κλείσει και εφόσον δεν παιχτεί ακύρωση θα αιτιολόγησω μετά την ψηφοφορία γιατί επιλέγω methexys.
Δε νομίζω ότι μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις τώρα την κάρτα:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η κάρτα του Ευθύμη είναι άκυρη. Παίζεται μέχρι τις 19:00, ή αλλιώς μέχρι και πριν 1 ώρα από τη λήξη της ψηφοφορίας. Δεν ισχύει τίποτε από τα δύο. Ωστόσο δεν καίγεται, εξακολουθεί να την έχει στα χέρια του και μπορεί να τη χρησιμοποιήσει στο μέλλον. Απλά όλοι γνωρίζουν ότι την έχει.

Στις 20:19 το θέμα θα ανοίξει ξανά για το 5λεπτο των αλλαγών.
Θα κλειδωθεί τέλος στις 20:24. Μπορείτε να αλλάζετε ψήφο χωρίς αιτιολόγηση ή να παίξετε ακύρωση ψήφου μέχρι τις 20:23, post στις 20:24 θα διαγράφονται.

Ψηφοφορία για Τρίτη 25/7
  1. aggelogiannos --> Johnny15
  2. Claire Rentfield --> DumeNuke
  3. ComfortablySmug --> Nefeli Graf
  4. Deutsch... Lover--> Soukouu
  5. Dimitris S --> Nefeli Graf
  6. DumeNuke --> methexys
  7. Eileen --> Johnny15
  8. Emilouko --> Johnny15
  9. Emmanouilmyrgia --> DumeNuke
  10. Himela --> DumeNuke
  11. Ikarionas --> Johnny15
  12. JKaradakov --> Johnny15
  13. Johnny15 --> Ikarionas
  14. ~Melania~
  15. methexys --> DumeNuke
  16. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  17. PolGR1509 --> DumeNuke
  18. Soukouu --> Himela
  19. Guest 278211 -->Emmanouilmyrgia
  20. tsarachaf --> DumeNuke
  21. Wild_Boy --> Nefeli Graf
  22. Ερις -->DumeNuke
  23. Σπυρακος (^^) --> Nefeli Graf
  24. Τάσος97 -->DumeNuke

Ψήφοι
8 DumeNuke
5 Johnny15
4 Nefeli Graf
1 Deutsch... Lover
1 Emmanouilmyrgia
1 Himela
1 Ikarionas
1 methexys
1 Soukouu

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Fast - Ψηφοφορία 24/7
Emmanouilmyrgia - Ποινή

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αλλαγή ψήφου σε Johny15
Και ακύρωση ψήφου της methexys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Με 7 ψήφους σύνολο ο DumeNuke αποχωρεί ως mvp για τη χώρα των φαντασμάτων κι έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.
Απουσία για τη Μελανία.

Η τελική λίστα:
Ψηφοφορία για Τρίτη 25/7
  1. aggelogiannos --> Johnny15
  2. Claire Rentfield --> DumeNuke
  3. ComfortablySmug --> Nefeli Graf
  4. Deutsch... Lover--> Soukouu
  5. Dimitris S --> Nefeli Graf
  6. DumeNuke --> Johnny15
  7. Eileen --> Johnny15
  8. Emilouko --> Johnny15
  9. Emmanouilmyrgia --> DumeNuke
  10. Himela --> DumeNuke
  11. Ikarionas --> Johnny15
  12. JKaradakov --> Johnny15
  13. Johnny15 --> Ikarionas
  14. ~Melania~
  15. methexys --> DumeNuke (ακυρώθηκε)
  16. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  17. PolGR1509 --> DumeNuke
  18. Soukouu --> Himela
  19. Guest 278211 -->Emmanouilmyrgia
  20. tsarachaf --> DumeNuke
  21. Wild_Boy --> Nefeli Graf
  22. Ερις -->DumeNuke
  23. Σπυρακος (^^) --> Nefeli Graf
  24. Τάσος97 -->DumeNuke

Ψήφοι
7 DumeNuke
6 Johnny15
4 Nefeli Graf
1 Deutsch... Lover
1 Emmanouilmyrgia
1 Himela
1 Ikarionas
1 Soukouu

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Fast - Ψηφοφορία 24/7
Emmanouilmyrgia - Ποινή

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 26/7
  1. aggelogiannos
  2. Claire Rentfield
  3. ComfortablySmug
  4. Deutsch... Lover
  5. Dimitris S
  6. Eileen
  7. Emilouko
  8. Himela
  9. Ikarionas
  10. JKaradakov
  11. Johnny15
  12. ~Melania~
  13. methexys
  14. Nefeli Graf
  15. PolGR1509
  16. Soukouu
  17. Guest 278211
  18. tsarachaf
  19. Wild_Boy
  20. Ερις
  21. Σπυρακος (^^)
  22. Τάσος97

Ψήφοι
---

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Fast - Ψηφοφορία 24/7
Emmanouilmyrgia - Ποινή
DumeNuke - Ψηφοφορία 25/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εν οψει τυμβωρυχιας..

παντως ντιουμ αρκετα περιεργο που προσπαθησες τοσο πολυ να σωθεις.. και τωρα παρατηρησα πως ο τζονυ ενω ηταν προς mvp εχει ψηφισει ικαριονα (wtf)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ομολογώ ότι και εγώ τώρα δεν είμαι τόσο κατά της τυμβωρυχίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Τυμβωρύχια θα πέσει από πολίτη
methexys μαφιόζα
pol επίσης
Σπυράκος de facto, δεν ασχολήθηκε καν μαζί μου
Τάσος97 ίσως επίσης μαφία, έδειχνε να έχει συμφέρον να βγω από το παιχνίδι για κάποιο λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τυμβωρύχια θα πέσει από πολίτη
methexys μαφιόζα
pol επίσης
Σπυράκος de facto, δεν ασχολήθηκε καν μαζί μου
Τάσος97 ίσως επίσης μαφία, έδειχνε να έχει συμφέρον να βγω από το παιχνίδι για κάποιο λόγο

εγω μαφια γιατι δειχνω συμφερον; οκ προφανεστατα εχω τι να σου πω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Anyway τυμβωρυχία στον DumeNuke
Eίμαι από κινητό θα ανεβάσω αργότερα την κάρτα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top