Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Και για ξηγησε μας wild τι εννοεις με το "σφραγίζω την αποχωρηση του";;;;

Ήθελα με τη διπλή ψήφο να τον τελειώσω.. Αλλά... Για δεύτερη μέρα σώζεται... Τέσπα. Θα φάτε το κεφάλι μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τι είναι ο MVP? :confused:
Most Voted Person :P
Ήθελα με τη διπλή ψήφο να τον τελειώσω.. Αλλά... Για δεύτερη μέρα σώζεται... Τέσπα. Θα φάτε το κεφάλι μας..
WHAT THE FUCK
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Αν ήταν ΑΜ δεν θα πέθαινε μόνος του.

oντως και ξερει και τον Β που ηταν η χαρα που βγηκε
οποτε ακυρο για ΑΜ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Απλό δεν είναι; Θα βγάλετε τον τσαφ και θα φατε το κεφαλι ολων μας...
Νομιζω οτι αν φύγει ο Τσαφ και αποδειχτεί τι ΑΚΡΙΒΩΣ είναι θα είναι καλύτερο για όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Απλό δεν είναι; Θα βγάλετε τον τσαφ και θα φατε το κεφαλι ολων μας...

Μας λες πως είναι ο Αρχιμαφιόζος; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Νομιζω οτι αν φύγει ο Τσαφ και αποδειχτεί τι ΑΚΡΙΒΩΣ είναι θα είναι καλύτερο για όλους

Συμφωνώ με αυτή ακριβώς την πρόταση.
Μόνο που εκεί που γράφεις τσαφ, βάλε thomas l.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Συμφωνώ με αυτή ακριβώς την πρόταση.
Μόνο που εκεί που γράφεις τσαφ, βάλε thomas l.
και πως είσαι τόσο σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μας λες πως είναι ο Αρχιμαφιόζος; :confused: :P

Όχι. Το λέω σε όσους πολίτες ψήφισαν τσαφ για εμας τους πολιτες που ψηφισαμε thomas l.

Αυτά βέβαια ισχύουν αν ο τσαφ αποδειχθεί αθώος. Αλλιώς. Απλά θα είμαι ένας πολίτης που αποπροσανατολίστηκε.

Αν, όμως, αποδειχτεί ένοχος ο τσαφ θα βγάλετε και εμένα μετά, αλλά δεν μπορώ να το αποφύγω και ούτε θέλω. Παρ' όλα αυτά αυτό θα λειτουργήσει θετικά για τους δολοφόνους γιατί θα χάσουν τον τσαφ αλλά θα βγάλουν και έναν πολίτη μετά(εμένα). Τέσπα θα δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
και πως είσαι τόσο σίγουρος;

Λολ. Ενώ εσύ πως είσαι; Μα ο αρχικός ντόρος έγινε για το thoma l. Και στην πρώτη και στη δεύτερη. Άμα βγει ο Θωμάς και μάθουμε και τι ακριβώς ήταν θα το διασταυρώσουμε και με τις δύο ψηφοφορίες. Ενώ με τον τσαφ το διασταυρώνουμε μόνο με αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τα λέμε το βράδυ με το μήνυμα που υποσχέθηκα. Τσαο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τελικά δεν πήγα βόλτα, άρα it's time for Palermo.

Χάρηκα με την επιστροφή του Τάσου, γιατί το πιστεύω ότι θα μας βοηθήσει στην εξέλιξη του παιχνιδιού.
Είμαι πολύ περίεργη να δω ποιοι θα έρθουν να σώσουν τον Τσάρα.

3 ψήφους σε λίγα λεπτά η Σπυριδούλα? Λάθος οργανωμένα σχέδιο παιδιά...

Ασφαλώς και δεν είναι και οι 3 ένοχοι... Ποιοι κρύβονται όμως πίσω από το κύμα κατά της Σπυριδούλας;

Η Himela έχει...
ΑΣΥΛΙΑ. :P
Κορυφή αυτό το ποστ, και έτσι μου ήρθε να βάλω κι εγώ αρνητική στο ποστ του Πέτρου (συγνώμη Πέτρο).:redface: Αλλά έχουμε που έχουμε τις αποχωρήσεις, να μην παίζουμε κι εμείς που μείναμε; Για όνομα του Θεού, να σεβαστούμε λιγάκι την προσπάθεια του Δημήτρη και του Χάρη,καθώς και την θέληση των υπολοίπων να παίξουμε.

ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΑΣΟ!!!


Πολύ καλή κίνηση, συμφωνώ απόλυτα.

aeglos, άμα βγει ο τσαρατσαφ και αποδειχτεί ότι ήταν αθώος μπαίνεις κορυφή στους υπόπτους... Αλλιώς, τι να πω έκανα λάθος. Αλλά αυτή τη στιγμή κόβω το κεφάλι μου ότι ο τσαφ είναι αθώος.

Όσο για τον τρόπο που παίζω κτλ νομίζω είναι εμφανές ότι προσπαθώ να βγάλω μια άκρη καθώς λίγοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα.... Εσύ προσπαθείς να βγάλεις απ' τη μύγα ξίγκι... Τέλος πάντων. Θα δούμε.

Αυτά τα κρατάμε για αργότερα... Αν φύγει ο Τσάρα και αποδειχτεί κακός, σε εσένα θα στραφούμε, το ξέρεις έτσι; Χτυπάει το καμπανάκι των ΔΑ ή είναι η ιδέα μου;;:whistle:
Γιατί είμαι σίγουρη ότι θα την γλιτώσει ο Ακριβός;

:hehe: Κάπως έτσι αντέδρασα κι εγώ με εκείνο το ποστ του Στράτου, αλλά με κάλυψε ο Ντάννυ:
Μας λες πως είναι ο Αρχιμαφιόζος; :confused: :P
;)

Νομιζω οτι αν φύγει ο Τσαφ και αποδειχτεί τι ΑΚΡΙΒΩΣ είναι θα είναι καλύτερο για όλους
Συμφωνώ.

Αυτά προς το παρόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φοβάμαι πως ο γυαλός στράβωσε για τα καλά και αρμενίζουμε και εμείς με τη σειρά μας πολύ στραβά.

Βλέπω πολύ ασυνάρτητες σκέψεις, ωστόσο εμένα ένας άνθρωπος με έχει πείσει για την ενοχή του thomas I μέσω μιας παρατήρησης σχετικά με την υποστήριξη που δέχθηκε από μια σίγουρη μαφιόζο. Σε συνδυασμό με το γεγονός ότι δεν έχει σπεύσει να δικαιολογηθεί καθόλου, ούτε και να συμμετέχει φαίνεται πως έχει λουφάξει στο λαγούμι - γιάφκα για να μην πάρει κι άλλους μαζί του.

Έτσι, παίρνω την απόφαση να ενεργοποιήσω την κάρτα μου και να προφυλακίσω τον thomas I. Για να δούμε. :) Θα σε σώσει κανείς;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κάντε τώρα και μία τυμβωρυχία να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χααααα :).
Να πως σώθηκε ο Ακριβός! Τα έλεγα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η κάρτα Ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης μπορεί να παιχτεί μέχρι και τις 22:58.
Ακριβέ, μέχρι τις 20:00 να δώσεις μια ψήφο για να μην πάρεις απουσία...

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly --> tsarachaf
  4. CiNeFiL --> tsarachaf
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan --> Guest 278211
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa --> tsarachaf
  10. Nefeli Graf --> thomas l.
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> thomas l. x2
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς --> tsarachaf
  18. Τάσος97 --> tsarachaf
Ψήφοι
9 tsarachaf
7 thomas l.
1 Akis Megara
1 Guest 278211

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
thomas l. - Άμεση Προφυλάκιση 30/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Φοβάμαι πως ο γυαλός στράβωσε για τα καλά και αρμενίζουμε και εμείς με τη σειρά μας πολύ στραβά.

Βλέπω πολύ ασυνάρτητες σκέψεις, ωστόσο εμένα ένας άνθρωπος με έχει πείσει για την ενοχή του thomas I μέσω μιας παρατήρησης σχετικά με την υποστήριξη που δέχθηκε από μια σίγουρη μαφιόζο. Σε συνδυασμό με το γεγονός ότι δεν έχει σπεύσει να δικαιολογηθεί καθόλου, ούτε και να συμμετέχει φαίνεται πως έχει λουφάξει στο λαγούμι - γιάφκα για να μην πάρει κι άλλους μαζί του.

Έτσι, παίρνω την απόφαση να ενεργοποιήσω την κάρτα μου και να προφυλακίσω τον thomas I. Για να δούμε. :) Θα σε σώσει κανείς;


Δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ, αλλά το γεγονός αυτό δε σημαίνει ότι αθωώνεσαι στα μάτια μου εντελώς.
Δεν το έκανα για να με αθωώσεις, το έκανα γιατί είσαι δυνατό χαρτί για τους πολίτες.
Φοβάμαι πως ο γυαλός στράβωσε για τα καλά και αρμενίζουμε και εμείς με τη σειρά μας πολύ στραβά.

Βλέπω πολύ ασυνάρτητες σκέψεις, ωστόσο εμένα ένας άνθρωπος με έχει πείσει για την ενοχή του thomas I μέσω μιας παρατήρησης σχετικά με την υποστήριξη που δέχθηκε από μια σίγουρη μαφιόζο. Σε συνδυασμό με το γεγονός ότι δεν έχει σπεύσει να δικαιολογηθεί καθόλου, ούτε και να συμμετέχει φαίνεται πως έχει λουφάξει στο λαγούμι - γιάφκα για να μην πάρει κι άλλους μαζί του.

Έτσι, παίρνω την απόφαση να ενεργοποιήσω την κάρτα μου και να προφυλακίσω τον thomas I. Για να δούμε. :) Θα σε σώσει κανείς;

Καλή δουλειά φίλε, τη βγάλατε καθαρή για την ώρα. Στους τοπ σασπεκτς και ο Totaled...
Χααααα :).
Να πως σώθηκε ο Ακριβός! Τα έλεγα;
Καλή κίνηση, εκεί που δεν το περιμέναμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κοπέλα είναι Άκη :|.Σε αυτό το παιχνίδι χάνουμε τα αυγά και τα πασχάλια,τα ονόματα και τα φύλα :PxD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top