Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θέλω θέλω να κρατήσει δεν με πειράζει απλά θα αποδειχθεί λάθος..και όχι δεν προσπαθώ κανέναν αυτή την στιγμή να πείσω ότι είμαι αθώα απλά θέλω να σου πω ότι σιγά σιγά αποκαλύπτονται οι αληθινοί μαφιόζοι:confused:
οι οποιοι ειναι;
Παιδιά,καληνυχτίζω.
Θα τα πούμε αύριο το πρωί.

Καληνυχτα φαιρουλα :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
ΥΓ: Νεφέλη, ποιους θεωρείς αληθινούς μαφιόζους;
Δεν το εννοώ ακριβώς με την έννοια που το καταλαβαίνεις εσύ..:redface:
Θα σου εξηγήσω
Αν και όλοι σχεδόν μου την έχουν πει,έχω ξεχωρίσει κάποιους όμως...Άσε να δω τι θα γίνει στην συνέχεια αν μείνω φυσικά,και θα σου εξηγήσω μην ανησυχείς:redface:;)

Εδιτ:εξήγησα μαρία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν υπολογίσω το παιχνιδάκι σου με τον Johnnaousa στην αρχή που θα ήταν πολύ προβλέψιμο για δολοφόνους, άρα και απορριπτέο καθώς ο Γιάννης δεν είναι πρωτάρης, δε θα μου φαινόταν περίεργο να παίζει κάτι σε αυτό το ζευγάρι. Νεφέλη - Γιάννης εννοώ.

Λυπάμαι και πάλι, αλλά δεν πείθουν τα μισόλογα. Λέω κάτι, δεν το εννοώ έτσι, αλλά αλλιώς κι αλλιώτικα.

Καληνύχτα σε όσους αποχωρούν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν το εννοώ ακριβώς με την έννοια που το καταλαβαίνεις εσύ..:redface:
Θα σου εξηγήσω
Αν και όλοι σχεδόν μου την έχουν πει,έχω ξεχωρίσει κάποιους όμως...Άσε να δω τι θα γίνει στην συνέχεια αν μείνω φυσικά,και θα σου εξηγήσω μην ανησυχείς:redface:;)

Εδιτ:εξήγησα μαρία..

το ειδα ια:)
οποτε... Εχεις υποψιες που ΑΝ μεινεις θα μας εξηγησεις... Γιατι δεν κανεις μια αρχη απο τωρα; μην δινεις υποσχεσεις απο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αν υπολογίσω το παιχνιδάκι σου με τον Johnnaousa στην αρχή που θα ήταν πολύ προβλέψιμο για δολοφόνους, άρα και απορριπτέο καθώς ο Γιάννης δεν είναι πρωτάρης, δε θα μου φαινόταν περίεργο να παίζει κάτι σε αυτό το ζευγάρι. Νεφέλη - Γιάννης εννοώ.

Λυπάμαι και πάλι, αλλά δεν πείθουν τα μισόλογα. Λέω κάτι, δεν το εννοώ έτσι, αλλά αλλιώς κι αλλιώτικα.

Καληνύχτα σε όσους αποχωρούν. :)
Παιχνιδάκι μου που συμφώνησα σε κάτι τόσο απλό και μία φορά κιόλας;;;!!!
Χμμμ μισόλογα;;;εντάξει συγγνώμη έκανα λάθος που απάντησα έτσι..Απλά δες ποιοι μου την έχουν πει πολύ,δεν θα ψάχνω όλους για να στους δείξω...Απλά ψάξε...Αν και εσένα γλυκιά μου δεν σε θεωρώ αθώα έτσι;Στο Παλέρμο βρισκόμαστε φυσικό είναι να έχουμε και αμφιβολίες:P
το ειδα ια:)
οποτε... Εχεις υποψιες που ΑΝ μεινεις θα μας εξηγησεις... Γιατι δεν κανεις μια αρχη απο τωρα; μην δινεις υποσχεσεις απο τωρα.
Γιατί αν κάνω αρχή η πρώτη θα είσαι εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Η κάρτα Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης μπορεί να χρησιμοποιηθεί εντός 5 ωρών, οπότε ως τις 23:59.
Ήρεμα με τα σπαμ. Είμαστε ελαστικοί αλλά μη γεμίσουμε 3 σελίδες με καληνύχτες και φιλοφρονήσεις πλζ. :mad:

Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6


  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. JKaradakov
  11. Joaquin
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa
  14. Libertus
  15. mintin97
  16. MissKit
  17. Nefeli Graf
  18. Noisette
  19. PieMaker
  20. Psycho(Βασίλης)
  21. SparklingGrey
  22. soter
  23. tsarachaf
  24. _fairygirl_
  25. ~Melania~
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς
Ψήφοι[FONT=&quot]

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6[/FONT]
jj! - Κάρτα Άμεση προφυλάκιση 18/6
[FONT=&quot]
Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1[/FONT]
[FONT=&quot]aegloswen[/FONT][FONT=&quot] #1[/FONT]
[FONT=&quot]SparklingGrey #1[/FONT]
[FONT=&quot]
Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)[/FONT]
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γιατί αν κάνω αρχή η πρώτη θα είσαι εσύ...

Χαιρομαι που ειμαι πρωτη στην λιστα. Αλλα δεν ξερω αν αξιζει ο κοπος σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χαιρομαι που ειμαι πρωτη στην λιστα. Αλλα δεν ξερω αν αξιζει ο κοπος σου;)

Μαράκι ελπίζω η προηγούμενη ψήφος μου προς εσένα να ήταν τεράστιο λάθος απλά:):P.
Αλλά βλέπω διαφορετική συμπεριφορά από το άλλο γι'αυτό το λέω τίποτα άλλο.
Ας μην σπαμάρω άλλο :P

Για να μην κάνω και άλλο σχόλιο και η αγαπητή Himela θυμώσει σας καληνυχτώ από εδώ
Καλό βράδυ όνειρα γλυκά και θα τα πούμε αύριο,αν μπορέσω και βρω χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τελευταιο ποστ και σας καληνυχτιζω:
Θα ψηφισω απο τωρα σε περιπτωση που εχω προβλημα αυριο για να μην χασω την ψηφοφορια:
My vote goes to.... Nefeli Graf

η αιτια:
Θα σου εξηγήσω
Αν και όλοι σχεδόν μου την έχουν πει,έχω ξεχωρίσει κάποιους όμως...Άσε να δω τι θα γίνει στην συνέχεια αν μείνω φυσικά,και θα σου εξηγήσω μην ανησυχείς
ισως ειμαι υπερβολικη αλλα πιστευω πως με αυτη την υποσχεση προσπαθει να κανει τα ατομα που την εχουν στο στοχαστρο να την αφησουν δηλ. Να μην την ψηφισουν.
Ωχ, για χαζούς μας περνάς. Αλλάζεις την ψήφο σου πιστεύοντας ότι η Drama είναι αθώα, μειώνεις με τη διαφορά, αλλά δεν διώχνεις την έτερη δύναμη που ήταν ο mint ενώ έχεις δηλώσει πως τον θεωρείς ένοχο σε προηγούμενο μήνυμα! Προφανώς περίμενες να βγει η Drama, απλώς ήθελες να καθαρίσεις λίγο τη φωλίτσα σου γιατί ήξερες ότι ήταν αθώα! Not bad! Είναι ένα αρκετά πιθανό σενάριο...
το πιθανο σεναριο της Κιτ ειναι αρκετα κοντα στα δικα μου πιστευω.
Για να μη χαθει η ψηφος μου σε περιπτωση δολοφονιας ψηφιζω τη Nefeli Graf επειδη συνεχως ψηφιζει τους πιο ακυρους παικτες .....Τ
ακυοι παιχτες για να μην ακολουθεις το κυμα οπως λες ή γιατι δεν σε συμφερει να ψηφιζεις αυτους που εχουν πολλες ψηφους;
Αλλάζω την ψήφο μου από Drama Prinzessin σε johnietraf
να η αποδειξη:D
σας καληνυχτιζω λοιπον!!! Τα λεμε αυριο
ΥΓ: Αν κατι αλλαξει μεσα στην μερα θα αλλαξω ψηφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Η κάρτα Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης μπορεί να χρησιμοποιηθεί εντός 5 ωρών, οπότε ως τις 23:59.

Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6


  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover --> Nefeli Graf
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. JKaradakov
  11. Joaquin
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa
  14. Libertus
  15. mintin97
  16. MissKit
  17. Nefeli Graf
  18. Noisette
  19. PieMaker
  20. Psycho(Βασίλης)
  21. SparklingGrey
  22. soter
  23. tsarachaf
  24. _fairygirl_
  25. ~Melania~
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς
Ψήφοι[FONT=&quot]
[/FONT]1 Nefeli Graf[FONT=&quot]

[/FONT]Η Χώρα των Φαντασμάτων[FONT=&quot]
[/FONT]Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
jj! - Κάρτα Άμεση προφυλάκιση 18/6
[FONT=&quot]
[/FONT]Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1
aegloswen #1
SparklingGrey #1
[FONT=&quot]
[/FONT]Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τελευταιο ποστ και σας καληνυχτιζω:
Θα ψηφισω απο τωρα σε περιπτωση που εχω προβλημα αυριο για να μην χασω την ψηφοφορια:
My vote goes to.... Nefeli Graf

η αιτια:
ισως ειμαι υπερβολικη αλλα πιστευω πως με αυτη την υποσχεση προσπαθει να κανει τα ατομα που την εχουν στο στοχαστρο να την αφησουν δηλ. Να μην την ψηφισουν.
το πιθανο σεναριο της Κιτ ειναι αρκετα κοντα στα δικα μου πιστευω.
ακυοι παιχτες για να μην ακολουθεις το κυμα οπως λες ή γιατι δεν σε συμφερει να ψηφιζεις αυτους που εχουν πολλες ψηφους;
να η αποδειξη:D
σας καληνυχτιζω λοιπον!!! Τα λεμε αυριο
ΥΓ: Αν κατι αλλαξει μεσα στην μερα θα αλλαξω ψηφο.

Αααααα ρε Μαράκι με πρόλαβες ον γι'αυτό θα απαντήσω...
Εγώ προσπαθώ να κάνω τους άλλους με αφήσουν και να μην με ψηφίσουν;;πλάκα μου κάνεις ίσα ίσα μιλάω περισσότερο από χθες και είναι λόγος να με ψηφίσουν πολλοί..
Πάλι στηρίζεσαι σε έμπειρη παίκτρια...
Σε πειράζει που ψήφισα στην τύχη Μαρία;;;Γιατί συνεχίζεις να μου δείχνεις την κίνηση μου και να πείσεις τους άλλους;
Ας μην σε κινεί κάποιος από πίσω μόνο αυτό εύχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τον ψηφίζεις εντελώς τζογαδόρικα ή ξέρεις κάτι;
Εξήγησα πως η ψήφος μου για την δεύτερη μέρα του παιχνιδιού -και για όσο δεν έχω σαφή εικόνα για το τι γίνεται- ήταν τυχαία. Μάλιστα την δικαιολόγησα και ανάλογα!

Ενυγουει. Πιο ύποπτες κινήσεις μέχρι τώρα για μένα είναι της noisette μπαίνει δεν έχει σχόλια γιατί λέει δεν πολύδιάβασε τις προηγούμενες σελίδες ψηφίζει στην τύχη(?) και βγαίνει διακριτική και δε σχολίασε κάτι συγκεκριμένα δεν έχουμε και κάποια κατηγορία εναντίον της σχεδόν δεν συμμετέχει.

Δεν έχεις κάποια κατηγορία εναντίον μου διότι όντως δεν έχω κάνει κάτι μεμπτό. Αντιθέτως, η δική σου στάση μου φαίνεται άκρως ύποπτη. Ήσουν μέσα σε αυτούς που ψήφισαν το μέντιουμ, προσπαθείς να δημιουργήσεις σκηνικό ώστε να καλύψεις κάτι άλλο -πιθανώς.
Κάτι μου βρωμάει...αλλά ακόμα δεν σε ψηφίζω, γιατί υπάρχει κάποιος άλλος που μου φαίνεται ακόμα πιο ύποπτος. Γιατί piemaker πήρες την ψηφοφορία στα χέρια σου; Γιατί "τσαντίζεσαι" με την αναφορά του ονόματος σου;

Η τελική λίστα:
Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
Akis_Megara --> Drama Prinzessin
Alma Libre --> Drama Prinzessin
CiNeFiL --> Drama Prinzessin
Deutsch... Lover--> Drama Prinzessin
Gate4 --> Drama Prinzessin
Libertus --> Drama Prinzessin
PieMaker --> Drama Prinzessin
soter --> Drama Prinzessin
_fairygirl_ --> Drama Prinzessin
~Melania~ --> Drama Prinzessin

Είναι τυχαίο που και η cinefil και ο piemaker ψήφισαν χθες την αθώα Ντράμα; Για μένα είναι δύο βασικοί ύποπτοι.

Και για να δω αν οι υποψίες μου έχουν βάση...θα ήθελα να μάθω τι ήταν ο jj .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πραγματικά, ἔχασα τὴν μπάλα σήμερα. Ἔγιναν τόσα πολλὰ καὶ δὲν ξέρω τί νὰ πῶ. Ἐνῷ ἦταν ἕτοιμος νὰ βγῇ ὁ Piemaker, ἀνέστρεψε τὴν πορεία καὶ προφυλάκισε τὸν JJ. Ἐν τῷ μεταξύ, δὲν ἔχει ἐμφανισθεῖ κανεὶς νὰ ἄρῃ τὴν προφυλάκιση καὶ αὐτὸ μὲ προβληματίζει περισσότερο. Ἴσως βέβαια νὰ εἶναι καὶ δολοφόνος καὶ νὰ μὴ θέλουν νὰ καρφωθοῦν οἱ δολοφόνοι. Οἱ ὑπόλοιποι γενικὰ παίζουν ὁ καθένας μὲ τὸν δικό του τρόπο καὶ δὲ βλέπω ἐμφανῆ μέτωπα νὰ σχηματίζωνται. Φοβᾶμαι ὅτι τὸ παιχνῖδι πρὸς τὸ παρὸν ἔχει πάει ὑπὲρ τῶν δολοφόνων καθὼς δὲν ξεχωρίζει κάποιος μὲ τὸ παίξιμό του. Ἀναμένω γιὰ νὰ τοποθετηθῶ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover --> Nefeli Graf
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. JKaradakov
  11. Joaquin
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa
  14. Libertus
  15. mintin97
  16. MissKit
  17. Nefeli Graf
  18. Noisette
  19. PieMaker
  20. Psycho(Βασίλης)
  21. SparklingGrey
  22. soter
  23. tsarachaf
  24. _fairygirl_
  25. ~Melania~
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς
Ψήφοι[FONT=&quot]
[/FONT]1 Nefeli Graf[FONT=&quot]

[/FONT]Η Χώρα των Φαντασμάτων[FONT=&quot]
[/FONT]Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
[FONT=&quot]
[/FONT]Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1
aegloswen #1
SparklingGrey #1
[FONT=&quot]
[/FONT]Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία από Noisette
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολίτης ο jj...

Γιατί άμεση προφυλάκιση Piemaker????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Και για να δω αν οι υποψίες μου έχουν βάση...θα ήθελα να μάθω τι ήταν ο jj .

Μὲ συγχωρεῖς, ἀλλὰ γιὰ καλὸ τὸ ἔκανες τώρα αὐτό; Χωρὶς νὰ ἔχῃ λήξει ὁ χρόνος κατὰ τὸν ὁποῖον ἐπιτρέπεται ἡ ἀποφυλάκιση, κάνεις τυμβωρυχία; Μόλιες ἔβγαλες ἕναν πολίτη ἑκτὸς παιχνιδιοῦ... Καὶ οἱ δύο ποὺ ἔχουν βγεῖ μόνιμα εἶναι ἀπὸ τὴ μεριὰ τῶν πολιτῶν. Μήπως δὲν εἶσαι τόσο ἀθῷα ὅσο φαίνεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Είναι τυχαίο που και η cinefil και ο piemaker ψήφισαν χθες την αθώα Ντράμα; Για μένα είναι δύο βασικοί ύποπτοι.

ναι θα ηταν πολυ εξυπνο πολλοι δολοφονοι να ψηφισουν το ιδιο ατομο και οχι διαφορετικα για να μπερδεψουν
επισης, και αλλοι ψηφισαν την αθωα Ντραμα, εγω το κανα γιατι μετα τις 3μιση επρεπε να φυγω αρα δεν θα ψηφιζα οποτε με βαση αυτους που ειχαν μιλησει η δικη της τακτικη με φανηκε πιο υποπτη
των αλλων ηταν πολυ αυθορμιτες για μενα και ειχαν μιλησει λιγοι σχετικα
και οποιος δεν πολυσυμμετεχει λογικο να μην εχουν κατι να του προσαψουν αφου κρυβεται αρα σωζεται προς το παρον
σοου, γιατι οι δικες μου κινησεις να ναι πιο υποπτες απο τις δικες σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πριν φύγω γιατί με την απάντηση της Μαρίας κάθισα λιγάκι παραπάνω θα ήθελα να δώσω την ψήφο μου...
Μιας και αύριο δεν ξέρω τι θα κάνω :) και αν θα μπω αρκετά ώστε να σχολιάσω;)
Συνεχίζω να ψηφίζω την Deutsch... Lover για τους ίδιους λόγους που είχα πει και την προηγούμενη φορά...
Τελικά η τελειομάνια του jj δεν ήταν λάθος αλήθεια μας έλεγε...
Άντε αύριο μην ξεχάσετε να βγάλετε το κύμα ολόκληρο και τον 3ο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μὲ συγχωρεῖς, ἀλλὰ γιὰ καλὸ τὸ ἔκανες τώρα αὐτό; Χωρὶς νὰ ἔχῃ λήξει ὁ χρόνος κατὰ τὸν ὁποῖον ἐπιτρέπεται ἡ ἀποφυλάκιση, κάνεις τυμβωρυχία; Μόλιες ἔβγαλες ἕναν πολίτη ἑκτὸς παιχνιδιοῦ... Καὶ οἱ δύο ποὺ ἔχουν βγεῖ μόνιμα εἶναι ἀπὸ τὴ μεριὰ τῶν πολιτῶν. Μήπως δὲν εἶσαι τόσο ἀθῷα ὅσο φαίνεσαι;

Δεν τον έβγαλα εγώ τον πολίτη εκτός του παιχνιδιού αλλά ο piemaker!!! Και μάλιστα χωρίς λόγο...εγώ απλώς ήθελα να αποδείξω ότι έχουν βάση οι υποψίες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover --> Nefeli Graf
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. JKaradakov
  11. Joaquin
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa
  14. Libertus
  15. mintin97
  16. MissKit
  17. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  18. Noisette
  19. PieMaker
  20. Psycho(Βασίλης)
  21. SparklingGrey
  22. soter
  23. tsarachaf
  24. _fairygirl_
  25. ~Melania~
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς
Ψήφοι[FONT=&quot]
[/FONT]1 Nefeli Graf[FONT=&quot]
1 Deutsch... Lover

[/FONT]Η Χώρα των Φαντασμάτων[FONT=&quot]
[/FONT]Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
[FONT=&quot]
[/FONT]Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1
aegloswen #1
SparklingGrey #1
[FONT=&quot]
[/FONT]Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία από Noisette
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top