Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μα αν ήταν ο Τάσος θα μπορούσε να σώσει τον εαυτό του...ή οχι?
Nαι αυτό θα έλεγα!
Freak το είχα σκεφτεί και εγώ αυτό το σενάριο και το έψαξα και στους κανόνες και είδα αυτό που πάρεθεσε και παραπάνω ο Γιάννης.
Eκτός από αυτό το σενάριο που είπα,λυπάμαι αλλά δεν έχω κάτι άλλο στο μυαλό μου!
Ειδικά αν συνδυαστούν όλα μαζί αναφορικά με τη συμπεριφορά του Liber.
Είναι το τέλειο σχέδιο και εξηγεί πάρα πολλά.

Τέσπα,αν βρεί κάποιος άλλη εκδοχή,ας την πεί ξέρωγω. Τέσπα αυτά,πρέπει να φύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο Τάσος έχει δηλώσει πως δεν του άρεσε ο ρόλος του και δεν έχει καθόλου όρεξη να παίξει, οπότε επαναφέρει τον Λιμπ.
Μήηηηηηηηηπως ξέρουμε ποιος ρόλος δεν αρέσει ποτέ στον Τάσο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω να δω τι θα ψηφίσει η Ζωή... Πραγματικά το χω μεγάλη απορία...

Και δεν έχω αποφασίσει ακόμη για την ψήφο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Πάντως πιο φυσιολογικό από το να σε βάλουν στο παιχνίδι 2 ώρες ΠΡΙΝ φύγει ο Τάσος!
Μoreover,κανένας δεν σχολίασε το γεγονός,λες και ήταν το πιο φυσιολογικό πράγμα του κόσμου. :whistle:
Σόρρυ αλλά ποιον πάς να κοροιδέψεις εδώ πέρα;
Aσχολίαστη η όλη σου αυτοπεποίθηση ότι βρήκες όλους τους δολοφόνους εξ'αρχής έτσι;
Σε σκότωσαν και επανήλθες για να αποκαλύψεις τους δολοφόνους στους άμοιρους πολίτες,ποιος τα κάνει αυτά;;
Εκτός αν ήσουν αθώος και υπήρξε συννενόηση με τον Τάσο για να σε φέρει πάλι,που again είναι εκτός των κανόνων που παιχνιδιού.

Eίχες λάθος τακτική και μπήκες με φόρα εξ'αρχής,την πάτησες και σε έβγαλαν έχοντας στο μυαλό τους να σε φέρουν ξανά πίσω με κάρτα,και αυτή τη φορά χωρίς καμία ευθύνη επάνω σου! Τώρα μπήκες να τους σώσεις όλους.
Και επίσης ο τρόπος που παίζεις δεν μου θυμίζει σε τίποτα τον bluestas του παρελθόντος. :whistle:
Ειλικρινά έχω βαρεθεί να απαντώ, είστε και πολλοί οι δολοφόνοι. :P
Με την αποκάλυψη του ρόλου του jj, φάνηκε ότι τελικά έχω δίκιο για το ότι ο John(και ο tsara μάλλον) είναι δολοφόνοι.Το να μου λες ότι ουσιαστικά θυσιάσαμε δύο μέρες δολοφονίας, για να με επαναφέρει ο συνεργός μου Τάσος είναι παρανοικό, πόσω μάλλον το ότι είμαι δολοφόνος και κατηγορώ τον Γιάννη, που λογικά είναι δολοφόνος.
Το ότι με επανέφερε πριν δολοφονηθεί το βρίσκω τυχαίο.Θα μπορούσε βέβαια να είναι και η μάγισσα, όπως ανέφερε ο φρικ.Χαίρομαι, btw, που με σένα συμπλήρωσα το παζλ της μαφίας.Φάση θα έχει να έχω άδικο αλλά υγεία. :P
Dem και tsaf τείνουν προς το αθώοι μετά απ αυτό, όχι τόσο γιατί έσωσαν εμένα αλλά γιατί δεν επέτρεψαν να μείνει για έναν γύρο ακόμη ένας δολοφόνος μέσα.
Χάρε δε νομίζω να ήταν σχέδιο των μαφιόζων αυτό.
Σταμάτα επιτέλους να είσαι θύμα των υποχθόνιων σχεδίων τους. :mad:
Καλά, τι να πω... Ό,τι και να κάνω θα το δεις σαν προσπάθεια να σώσω το τομάρι μου αύριο... Τι να σου πω τώρα... Εγώ είπα γιατί το έκανα, την συνείδησή μου την έχω καθαρή και το κρίμα στον λαιμό σου...

Κάνω μπανάκι και επιστρέφω για το τέλος της ψηφοφορίας και την δική μου ψήφο...

ΥΓ. Μάλιστα, εξαιρετικά ενδιαφέρουσα η ψήφος του Γιάννη...
Λογικό ήταν να σε ψηφίσει, για να φανεί ότι είστε σε διαφορετικά στρατόπεδα.Άργησε να σε κατηγορήσει, όμως.What a pity.Δεν το σώζετε λέμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μα αν ήταν ο Τάσος θα μπορούσε να σώσει τον εαυτό του...ή οχι?
Ναι, αυτο που λες εχει μια λογικη. Εκτος και αν βαρεθηκε το παιχνιδι, οπως μας ειχε πει χθες νομιζω...


Ακυρος ο καφες, εδω θα μεινω:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ο Τάσος έχει δηλώσει πως δεν του άρεσε ο ρόλος του και δεν έχει καθόλου όρεξη να παίξει, οπότε επαναφέρει τον Λιμπ.
Μήηηηηηηηηπως ξέρουμε ποιος ρόλος δεν αρέσει ποτέ στον Τάσο??
Οι κακοί ρόλοι δεν του αρέσουν
Τουλάχιστον έτσι ξέρω
Καλύτερα απ μένα τον ξέρουν Ριρίκα και τζει
Αλλά νομίζω κι αυτοί θα σου που πως δεν του αρέσουν οι κακοί ρόλοι
Τώρα αν απ αυτό βγάζεις κάποιο συμπέρασμα...
Εγώ επειδή μίλησα χθες μαζί του είχε διάφορα προβλήματα και δεν μπορούσε να παίξει όσο θα ήθελε.
Είπε πάντως ότι θα προσπαθήσει κι ότι δε θα παραιτηθεί.
Τώρα αν τον βόλεψε η δολοφονία του...

(Ο Τάσος θέλει να φύγει και οι συνδολοφόνοι του τον σκοτώνουν. Αυτός πρώτα φέρνει πίσω τον Χάρο. Αλλά σκότωσαν και τον Χάρο πρώτη μέρα; Δεν το πιστεύω... Εκτός κι αν τον σκότωσε η Μάγισσα κι ο Τζει είχε αγκαλιά έναν μαφιόζο εκείνη τη μέρα. Αλλά μετά πως προέκυψε η διπλή δολοφονία; :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οι κακοί ρόλοι δεν του αρέσουν
Τουλάχιστον έτσι ξέρω
Καλύτερα απ μένα τον ξέρουν Ριρίκα και τζει
Αλλά νομίζω κι αυτοί θα σου που πως δεν του αρέσουν οι κακοί ρόλοι
Τώρα αν απ αυτό βγάζεις κάποιο συμπέρασμα...
Εγώ επειδή μίλησα χθες μαζί του είχε διάφορα προβλήματα και δεν μπορούσε να παίξει όσο θα ήθελε.
Είπε πάντως ότι θα προσπαθήσει κι ότι δε θα παραιτηθεί.
Τώρα αν τον βόλεψε η δολοφονία του...

(Ο Τάσος θέλει να φύγει και οι συνδολοφόνοι του τον σκοτώνουν. Αυτός πρώτα φέρνει πίσω τον Χάρο. Αλλά σκότωσαν και τον Χάρο πρώτη μέρα; Δεν το πιστεύω... Εκτός κι αν τον σκότωσε η Μάγισσα κι ο Τζει είχε αγκαλιά έναν μαφιόζο εκείνη τη μέρα. Αλλά μετά πως προέκυψε η διπλή δολοφονία; :hmm:)
Το θέμα είναι ότι όλη μέρα δεν έχετε σκεφτεί τίποτα από αυτά!!ΤΙΠΟΤΑ..ότι έλεγε ο Χάρης...αχ τι ωραία που τα έλεγε!
Ναι στον Τάσο δεν αρέσουν οι κακοί ρόλοι και το έχει πει σε πολλά Παλέρμο, δεν χρειάζεται να είναι συνδολοφόνοι..αλλά θα ήταν μια τέλεια μπλόφα να βγάλεις έξω τον δ.α ή την πόρνη σου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σταμάτα επιτέλους να είσαι θύμα των υποχθόνιων σχεδίων τους. :mad:
Απ τη μια δέχεσαι ότι ήταν στημένο απ την άλλη αρνείσαι αυτό που λέει η Έλενα για 2 σκηνοθετημένες δολοφονίες!
Μα είναι και τα δύο σχεδόν απίθανα και με μεγάλο ρίσκο για τους δολοφόνους!
Αλλά εσύ το ένα το θεωρείς πιθανό αντιθέτως με το άλλο.
Και μάλλον επειδή το ένα σε αθωώνει ενώ το άλλο σε ενοχοποιεί...
Προσωπικά πιστεύω πως και τα δύο υποτιθέμενα σχέδια είναι μπούρδες.
Σενάρια επιστημονικής φαντασίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Δε σας αντέχω άλλο, δολοφονάκια.Πάω για break, γιατί δεν την παλεύω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ειλικρινά έχω βαρεθεί να απαντώ, είστε και πολλοί οι δολοφόνοι. :P
Με την αποκάλυψη του ρόλου του jj, φάνηκε ότι τελικά έχω δίκιο για το ότι ο John(και ο tsara μάλλον) είναι δολοφόνοι.Το να μου λες ότι ουσιαστικά θυσιάσαμε δύο μέρες δολοφονίας, για να με επαναφέρει ο συνεργός μου Τάσος είναι παρανοικό, πόσω μάλλον το ότι είμαι δολοφόνος και κατηγορώ τον Γιάννη, που λογικά είναι δολοφόνος.
Το ότι με επανέφερε πριν δολοφονηθεί το βρίσκω τυχαίο.Θα μπορούσε βέβαια να είναι και η μάγισσα, όπως ανέφερε ο φρικ.Χαίρομαι, btw, που με σένα συμπλήρωσα το παζλ της μαφίας.Φάση θα έχει να έχω άδικο αλλά υγεία. :P

Μάλλον τώρα;;; Αρχίσαμε να τα μαζεύουμε;; Τόση ώρα ήσουν 100% σίγουρος για μένα...

Όπως είπε ο Γιάννης σε μία από τις λίγες στιγμές διαύγειάς του στο παιχνίδι. Αν ήταν η μάγισσα θα έσωσε τον εαυτό του... Είναι ο ίδιος λόγος που αποκλείσαμε από μάγισσα την Guest 278211

Λογικό ήταν να σε ψηφίσει, για να φανεί ότι είστε σε διαφορετικά στρατόπεδα.Άργησε να σε κατηγορήσει, όμως.What a pity.Δεν το σώζετε λέμε. :P

Είναι λογικό να τον ψηφίσω εγώ, αν είμαστε δολοφόνοι, όχι να με ψηφίσει αυτός και να ρισκάρει να φτάσουμε πολύ κοντά... Διότι προφανώς είναι καμμένο χαρτί. Εγώ όχι τόσο, γιατί μόνο εσύ με κατηγορείς ουσιαστικά. Η τρίτη ψήφος μου είναι από τον Μαυρούλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι όλη μέρα δεν έχετε σκεφτεί τίποτα από αυτά!!ΤΙΠΟΤΑ..ότι έλεγε ο Χάρης...αχ τι ωραία που τα έλεγε!
Ναι στον Τάσο δεν αρέσουν οι κακοί ρόλοι και το έχει πει σε πολλά Παλέρμο, δεν χρειάζεται να είναι συνδολοφόνοι..αλλά θα ήταν μια τέλεια μπλόφα να βγάλεις έξω τον δ.α ή την πόρνη σου..:)
Οι δολοφόνοι όπως καλά ξέρεις γνωρίζετε μόνο τον ΔΑ κι όχι την πόρνη...
Άρα πώς να βγάλουν την πόρνη;
Και κανένας εκ των ΔΑ και πόρνη δε γνωρίζει εσάς.
Άρα άκυρο αυτό που λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Μάλλον τώρα;;; Αρχίσαμε να τα μαζεύουμε;; Τόση ώρα ήσουν 100% σίγουρος για μένα..
Μάλλον για τους περισσότερους.
Τα υπόλοιπα αργότερα, το κεφάλι μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι όπως καλά ξέρεις γνωρίζετε μόνο τον ΔΑ κι όχι την πόρνη...
Άρα πώς να βγάλουν την πόρνη;
Και κανένας εκ των ΔΑ και πόρνη δε γνωρίζει εσάς.
Άρα άκυρο αυτό που λες...
Για αυτό λέγεται μπλόφα;) Με την επαναφορά το καταλαβαίνει ο άλλος αν μπορεί να σκεφτεί πέρα από το προφανές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν....

Η δική μου ψήφος για σήμερα θα πάει στον Johnnaousa. Εγώ ήμουν αυτή που ουσιαστικά (μαζί με τον Δημήτρη) εξετάσαμε το ενδεχόμενο να είναι ο jj η πόρνη - γιατί ακριβώς βάσει του χαρακτήρα του JJ μας είχε φανεί η ενέργειά του.
Καταλαβαίνω εν μέρει το επιχείρημα του Ακριβού που λέει ότι υπάρχουν πιθανότητες να είναι αντιπαλος μαφιόζος αλλά:
- ούτως ή άλλως είναι σαφώς λιγότερες
- για εμένα μειώνονται βάσει του παιχνιδιού του Γιάννη.

Ακόμη, ψηφίζω Johnnaousa γιατί δηλώνω ότι δεν είμαι ξεκάθαρα σίγουρη για τον ρόλο που μπορεί να έχει ο Ακριβός. Θέλω να μελετήσω και άλλο ως προς αυτό...

Θα επανέλθω με περαιτέρω σχολιασμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για αυτό λέγεται μπλόφα;) Με την επαναφορά το καταλαβαίνει ο άλλος αν μπορεί να σκεφτεί πέρα από το προφανές!
Και πώς η πόρνη ή ο ΔΑ θα καταλάβαιναν τους δολοφόνους απ αυτό;
Απλά θα ήξεραν ότι δολοφονήθηκαν
Δεν στέλνει πιμι η ΣΕ, "Γειά σου, ο τάδε σε δολοφόνησε"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω να δω τι θα ψηφίσει η Ζωή... Πραγματικά το χω μεγάλη απορία...

Και δεν έχω αποφασίσει ακόμη για την ψήφο μου...

Μπα μπα μπα... :confused:
Γιατί περιμένεις εμένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λίγο πρίν το τέλος!!!

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist -> Johnnaousa
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst->Eileen
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr -> Johnnaousa
  8. Eileen->Johnnaousa
  9. foreverfreak -> Johnnaousa
  10. Johnnaousa -> tsarachaf
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf
Ψήφοι
7 Johnnaousa
3 tsarachaf
2 Eileen
1 Alchemist
1 foreverfreak
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ελπίζω να μείνω στη χώρα των φαντασμάτων μέχρι να βγει ο Δημήτρης, μπας και καταλάβετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα τοποθέτηση και ψήφος από την Ζωή. Σταθερή στο γενικά προσεκτικό της παιχνίδι...

Χαίρομαι που δεν έχει ιδιαίτερο νόημα το τι θα ψηφίσω αυτή την στιγμή και δεν μπορεί να πάρει άλλες λαβές ο Χάρης και να πετάξει κι άλλη λάσπη χωρίς να έχει ιδέα τι ρόλο έχω-αν έχω.

Δε θα ψηφίσω τον Γιάννη, όχι ακόμα... Alchemist, γιατί δεν κινδυνεύει, γιατί μπορεί να έχει δίκιο ο φρικ σ' αυτό που λέει και γιατί δεν είμαι απόλυτα βέβαιος για τον Γιάννη

Μπα μπα μπα... :confused:
Γιατί περιμένεις εμένα;

Γιατί ήθελα να δω αν θα πας να κάνεις καμιά τρέλα με "ισοψηφίες" όπως χθες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λίγο πρίν το τέλος!!!

Λίστα για Πέμπτη 28/06
  1. aegloswen -> foreverfreak
  2. Alchemist -> Johnnaousa
  3. blue_butterfly -> Eileen
  4. Catalyst->Eileen
  5. Demlogic -> Alchemist
  6. dimijim -> Johnnaousa
  7. ElenaKr -> Johnnaousa
  8. Eileen->Johnnaousa
  9. foreverfreak -> Johnnaousa
  10. Johnnaousa -> tsarachaf
  11. Libertus -> tsarachaf
  12. love_angel
  13. MAYROULIS -> tsarachaf
  14. ~Melania~ -> Johnnaousa
  15. Noisette
  16. SparklingGrey -> Johnnaousa
  17. tsarachaf->Alchemist
Ψήφοι
7 Johnnaousa
3 tsarachaf
2 Alchemist
2 Eileen
1 foreverfreak
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top