Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κάνετε πολὺ μεγάλο λάθος νὰ μὲ ὑποψιάζεσθε τόσοι. Ἴσως βέβαια σᾶς βολεύει γιατὶ ἐνδεχομένως εἶστε δολοφόνοι καὶ θέλετε νὰ στρέψετε τὶς ὑποψίες σας σὲ ἕνα μέλος τὸ ὁποῖο δὲν ἔχει πολλὴ συμμετοχή (:redface:). Ἐν τούτοις, δὲ θὰ σᾶς κάνω τὴ χάρη καὶ καθὼς εἶμαι σχεδὸν 100% σίγουρος ὅτι ἀνάμεσα στοὺς συνυποψηφίους μου γιὰ ἀποχώρηση βρίσκονται καὶ δολοφόνοι, θὰ διευκολύνω τοὺς ὑπόλοιπους πολίτες ἐξαιρῶντας με ἀπὸ τὴν ψηφοφορία. Ἐλπίζω νὰ πράξετε σοφὰ καὶ νὰ βγάλετε τοὺς δολοφόνους...



Ἀφοῦ πρέπει πάντως νὰ δώσω καὶ μία ψῆφο, αὐτὴ θὰ εἶναι στὸν Μαυρούλη ἄνευ ἄλλων σχολίων...

Ψηφίζω MAYROULIS


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δεν κολλάω κάπου. Απλά διάβασα τόσα πολλά σήμερα που θέλω να είμαι σίγουρη ότι τα έχω καταλάβει σωστά.
Απλά το είπα γιατί έλεγες πως η ψήφος μου πάει στον Φρικ, πράγμα που δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Tα πράγματα έχουν πάρει μια αρκετά πιο ξεκάθαρη τροπή πλέον και χαίρομαι που αρκετοί συμφωνούν με την άποψη μου για Πατρέα και Μαυρούλη..πραγματικά αν είνα πολίτες έχουν κάνει ότι περισσότερο μπορούσαν για να φανούν το αντίθετο. Και πάλι πιστεύω πως το τελευταίο 5λεπτο θα γίνουν αλλαγές που θα φανερώσουν πολλά
Ο Σπαρκ συνεχίζει να μην απαντάει ευθέως στην αλλαγή στάσης απέναντι μου χωρίς κανέναν λόγο..αλλά εντάξει τώρα βρίσκονται αυτοί οι 2 στη βασική θέση υπόπτων. Για το ρόλο του Δημήτρη ακόμα επιμένω, αλλά νομίζω πως αν κάνω λάθος μπορεί να βοηθήσει αρκετά την ομάδα των πολιτών.
Προέκυψε μια κόντρα ανάμεσα στον τσαφ και τον φρικ..ελπίζω αυτή η κόντρα να μην είναι αυτό που φοβόμασταν για την κόντρα που άνοιξε ο Φρικ με την Μαρία...δηλαδή να είναι μια κόντρα για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια.
Ζωή νομίζω πως ο τζει απλά δεν ήξερε και δεν φαντάστηκε μια τέτοια αλλαγή στους κανόνες, οπότε όπως και οι περισσότερο έιχαμε την ίδια άποψη για την κάρτα όνειρο. Ναι λάθος μας φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η κάρτα του Πέτρου είναι άκυρη νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν καταλήγει να μειονέκτημα το να βρίσκεται στο παιχνίδι, ναι... Το είπα πολλές φορές... Και όπως βλέπεις, δεν ψήφισα κιόλας τον Μαυρούλη, παρόλο είναι έτσι η κατάσταση...



Και φυσικά έγινε αυτό που περίμενα...
Κάρτα από τον φρικ στις παρα δεκαεπτά... Λογικό δεν μπορώ να πω...

Ακριβως 17 ολοκληρα λεπτα πριν τη ληξη της ψηφοφοριας. Δε θα απολογηθω και γι αυτο, συγνωμη. Υπαρχει παρα πολυ περιθωριο να την αναιρεσει καποιος αν θελει η να απαντησει με αλλη καρτα.

Και σκεψου και το αλλο: Γιατι απο ολο το team των δολοφονων να παιζω μονο εγω το κεφαλι μου; Σου φαινεται λογικο;; Συγνωμη, αλλα παρτο αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν γίνεται να παιχτεί εξαίρεση ψηφοφορίας τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κάνετε πολὺ μεγάλο λάθος νὰ μὲ ὑποψιάζεσθε τόσοι. Ἴσως βέβαια σᾶς βολεύει γιατὶ ἐνδεχομένως εἶστε δολοφόνοι καὶ θέλετε νὰ στρέψετε τὶς ὑποψίες σας σὲ ἕνα μέλος τὸ ὁποῖο δὲν ἔχει πολλὴ συμμετοχή (:redface:). Ἐν τούτοις, δὲ θὰ σᾶς κάνω τὴ χάρη καὶ καθὼς εἶμαι σχεδὸν 100% σίγουρος ὅτι ἀνάμεσα στοὺς συνυποψηφίους μου γιὰ ἀποχώρηση βρίσκονται καὶ δολοφόνοι, θὰ διευκολύνω τοὺς ὑπόλοιπους πολίτες ἐξαιρῶντας με ἀπὸ τὴν ψηφοφορία. Ἐλπίζω νὰ πράξετε σοφὰ καὶ νὰ βγάλετε τοὺς δολοφόνους...



Ἀφοῦ πρέπει πάντως νὰ δώσω καὶ μία ψῆφο, αὐτὴ θὰ εἶναι στὸν Μαυρούλη ἄνευ ἄλλων σχολίων...

Ψηφίζω MAYROULIS


Άνευ άλλων σχολίων; Μας τελείωσαν οι σπόντες για την Έλενα και πάμε στον Μαυρούλη;

Ακριβέ, μίλησες για την κάρτα του Foreverfreak! Δες ΑΥΤΗΝ την κάρτα!
Αν είναι να κάνεις κάτι τέτοιο, κάνε το από πιο νωρίς, όχι στο τέλος!

Πατρέα, αν δεν εμφανίσεις κάποια καλά επιχείρηματα για τον Μαυρούλη η ψήφος μου αύριο πάει σε εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Κάνετε πολὺ μεγάλο λάθος νὰ μὲ ὑποψιάζεσθε τόσοι. Ἴσως βέβαια σᾶς βολεύει γιατὶ ἐνδεχομένως εἶστε δολοφόνοι καὶ θέλετε νὰ στρέψετε τὶς ὑποψίες σας σὲ ἕνα μέλος τὸ ὁποῖο δὲν ἔχει πολλὴ συμμετοχή (:redface:). Ἐν τούτοις, δὲ θὰ σᾶς κάνω τὴ χάρη καὶ καθὼς εἶμαι σχεδὸν 100% σίγουρος ὅτι ἀνάμεσα στοὺς συνυποψηφίους μου γιὰ ἀποχώρηση βρίσκονται καὶ δολοφόνοι, θὰ διευκολύνω τοὺς ὑπόλοιπους πολίτες ἐξαιρῶντας με ἀπὸ τὴν ψηφοφορία. Ἐλπίζω νὰ πράξετε σοφὰ καὶ νὰ βγάλετε τοὺς δολοφόνους...



Ἀφοῦ πρέπει πάντως νὰ δώσω καὶ μία ψῆφο, αὐτὴ θὰ εἶναι στὸν Μαυρούλη ἄνευ ἄλλων σχολίων...

Ψηφίζω MAYROULIS



Πέτρο,λυπάμαι..αλλά δεν μπορείς να παίξεις αυτή τη κάρτα.
Στους κανόνες γράφει:
Εξαίρεση Ψηφοφορίας: Σας εξαιρεί από την ψηφοφορία για το γύρο που παίζεται. Ο παίκτης που τη χρησιμοποιεί ψηφίζει κανονικά. Παίζεται πριν την δολοφονία.
Δηλαδή μπορεί να την παίξεις απο τις 20:10 μέχρι τις 13:00 την άλλη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο Πατρευς μέσα σε κατάσταση πανικού ξέχασε να δει τους κανόνες, η κάρτα αυτή δεν μπορεί να παιχτεί τωρα. Ευχαριστούμε που επιβεβαίωσες την κατάσταση πανικού :)
Mερκ βαλε μια λίστα σε παρακαλούμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ωραία.
Αφού το λέει και η ΣΕ ότι δεν γίνεται...
Δηλώνω ξεκάθαρα ότι σκέφτομαι να αλλάξω την ψήφο μου στον Πέτρο.
Δεν μου άρεσε καθόλου αυτή η κίνηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τὴν ἔκανα τὴν πατάτα μου:clapup:

Ξέχασα νὰ διαβάσω τοὺς κανόνες. Τέλος πάντων, τώρα ἀποδεικνύεται ἀκόμη περισσότερο ὅτι δολοφόνος δὲν εἶμαι σίγουρα καὶ κακῶς μὲ βγάζετε ἔξω. Ἔχετε χρόνο πάντως νὰ ἀλλάξετε τὴν ψῆφο σας ὅσοι εἶστε πολίτες καὶ μὲ θεωρεῖτε ἀθῷο... Πέντε λεπτὰ ἀρκοῦν πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 27/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> tsarachaf
  3. blue_butterfly -> SparklingGrey
  4. Catalyst->MAYROULIS
  5. Demlogic->Alchemist
  6. dimijim -> MAYROULIS
  7. ElenaKr
  8. Eileen->SparklingGrey
  9. foreverfreak -> Πατρεύςx2
  10. Himela -> Πατρεύς
  11. Johnnaousa -> Πατρεύς
  12. love_angel -> SparklingGrey(ακυρώθηκε)
  13. MAYROULIS -> foreverfreak
  14. ~Melania~->MAYROULIS
  15. Noisette -> SparklingGrey
  16. Πατρεύς->MAYROULIS
  17. SparklingGrey -> Johnnaousa
  18. Guest 278211 -> foreverfreak
  19. Τάσος97 -> SparklingGrey
  20. tsarachaf->foreverfreak
Ψήφοι
4 Πατρεύς
4 MAYROULIS
4 SparklingGrey
3 foreverfreak
1 Alchemist
1 Johnnaousa
1 tsarachaf

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
Eileen: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακριβως 17 ολοκληρα λεπτα πριν τη ληξη της ψηφοφοριας. Δε θα απολογηθω και γι αυτο, συγνωμη. Υπαρχει παρα πολυ περιθωριο να την αναιρεσει καποιος αν θελει η να απαντησει με αλλη καρτα.

Και σκεψου και το αλλο: Γιατι απο ολο το team των δολοφονων να παιζω μονο εγω το κεφαλι μου; Σου φαινεται λογικο;; Συγνωμη, αλλα παρτο αλλιως...

Μα είπα ότι ήταν λογικό, σε κατηγορώ, αλλά όχι και το προφανές που θα κάνει ο άλλος για να πάει να σώσει το τομάρι του...


Υπάρχουν πάρα πολλοί λόγοι για το δεύτερο... Δεν έχουν χρόνο, δεν είναι αρκετά έμπειροι ή έχουν χωθεί σε άλλα "στρατόπεδα" και παίζουν μετριοπαθώς, γιατί πάει πολύ να παίζετε 2 ή 3 δολοφόνοι τόσο δυναμικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κι εγώ μπορεί να αλλάξω σε πατρέα αν δω κάτι παράξενο να συμβαίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν καταλήγει να μειονέκτημα το να βρίσκεται στο παιχνίδι, ναι... Το είπα πολλές φορές... Και όπως βλέπεις, δεν ψήφισα κιόλας τον Μαυρούλη, παρόλο είναι έτσι η κατάσταση...



Και φυσικά έγινε αυτό που περίμενα...
Κάρτα από τον φρικ στις παρα δεκαεπτά... Λογικό δεν μπορώ να πω...



Ναι, συμβαίνουν... Συνέχεια όμως και με άτομα που ήταν αρκετά φανερό ότι δεν ήταν;; Οκ... Γι' άλλη μια φορά, ό,τι πεις...

Δεν είπα ότι τους τραβάς από το αυτί, σχολίασα ότι το κάνεις απλώς...

Ηταν ολοφανερο πως η Ερις και ο Γιαννης ηταν πολιτες??? Τρελανε μας ρε Τσαφ-Τσουφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.

Aκυρώνω την ψήφο του δημήτρη

αλλάζω την ψήφο μου σε Sparklingrey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 27/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> tsarachaf
  3. blue_butterfly -> SparklingGrey
  4. Catalyst->MAYROULIS
  5. Demlogic->Alchemist
  6. dimijim -> MAYROULIS(ακυρώθηκε)
  7. ElenaKr
  8. Eileen->SparklingGrey
  9. foreverfreak -> Πατρεύςx2
  10. Himela -> Πατρεύς
  11. Johnnaousa -> Πατρεύς
  12. love_angel -> SparklingGrey(ακυρώθηκε)
  13. MAYROULIS -> SparklingGrey
  14. ~Melania~->MAYROULIS
  15. Noisette -> SparklingGrey
  16. Πατρεύς->MAYROULIS
  17. SparklingGrey -> Johnnaousa
  18. Guest 278211 -> foreverfreak
  19. Τάσος97 -> SparklingGrey
  20. tsarachaf->foreverfreak
Ψήφοι
5 SparklingGrey
4 Πατρεύς
3 foreverfreak
3 MAYROULIS
1 Alchemist
1 Johnnaousa
1 tsarachaf

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
Eileen: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σε λιγάκι το θέμα θα ξεκλειδωθεί.
Μεταξύ 20:05 και 20:10 έχετε δικαίωμα να αλλάξετε τις ψήφους σας χωρίς αιτιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν να πω άλλα για την κάρτα του Πατρέα, αλλά ήρθε ο Μαυρούλης και μου άλλαξε τα πλάνα και χάλασε την κοσμοθεωρία μου.

Αλλάζω σε Πατρέα και επιστρέφω μετά τις 8.10 για να αναλύσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε Πατρεύς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top