Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Κατά εμένα αφού η Έρις είναι αθώα είναι και Νάουσα, γιατί είναι αυτοί οι δύο που η Έλενα κατηγορούσε και απορώ γιατί τον ψηφίσατε να φύγει, τέλος πάντων αυτή είναι η άποψή μου και δεν περιμένω να τη συμμεριστείτε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δολοφόνοι: Ηimela,ΕlenaKr και ο λόγος είναι από κάτω
Δ.Α : Dimjim...το έλεγα αρκετές φορές μέσα στη μέρα και μου το απέδειξε με αυτό που έκανε...η Ιωάννα τον πήγαινε κόντρα το τελευταίο 5λεπτο στη ψηφοφορία, οπότε πάει και την βγάζει. Πολυυυ κακή κίνηση!

Ελπίζω να επιστρέψω στην πόλη του Παλέρμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κοίτα να δεις...!! Πολιτάκι η Έρις...

Θέλω να δω τι θα πουν για να τα μπαλώσουν αυτοί που λυσσάξανε για να την διώξουν.

Δημήτρη, φρικ, Χιμέλα και οι λοιποί, για πεστε τώρα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ελπίζω τώρα να αθωώθηκα στα μάτια σας. Είχα δίκιο για την 'Ερις.Αύριο θα επανέλθω να πω για την πρώτη μου θεωρία! :DΕλπίζω να ζω μέχρι αύριο!!! Καληνύχτα παίδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Λοιπόν για να τα βάλουμε κάτω:

Οι παίκτες που ψήφισαν την Έρις είναι:
dimijim
Elena Kr
foreverfreak
Himela
MAYROULIS
Sparkling Grey


Πωπω, τι σύμπτωση, είναι μέσα και η Έλενα(που κατηγορώ τόσο επίμονα και την οποία η Himela υπερασπίστηκε) και ο Φορεβερ (ο οποίος αφαίρεσε μία ψήφο που είχε δωθεί στον dimijim) και η Himela ( που ακύρωσε μία ψήφο προς τον Δημήτρη και διπλασίασε την ψήφο της προς την Έρις). Άρα προσπάθησαν και οι 2 τους να σώσουν τον dimijim. Τυχαίο; Δε νομίζω.;)

Και μετά έρχεται και αυτό το ποστ όταν η Έρις λέει ότι θα αποχωρήσει:

Σοβαρά μιλάς;:worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry:

Έχω σοκαριστεί τώρα. Θα χαλάσεις το παιχνίδι όλων μας;:eek::eek::eek::eek::eek:


Η Himela έμεινε κάγκελο στην ιδέα ότι η Έρις θα βγει και θα αποκαλυφθούν όλοι τους. Συγνώμη αλλά δε θέλω τίποτε παραπάνω για να πειστώ.:)


Δεν ξέρω αν είναι δολοφόνοι ή ΔΑ κάποιος από αυτούς αλλά για μένα σίγουρα ο dimijim, η Elena Kr, ο foreverfreak και η Himela είναι κακοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και κάτι τελευταίο:

Επαναφέρω τον Johnnaousa στο παιχνίδι, ο λόγος εδώ:

Κατά εμένα αφού η Έρις είναι αθώα είναι και Νάουσα, γιατί είναι αυτοί οι δύο που η Έλενα κατηγορούσε και απορώ γιατί τον ψηφίσατε να φύγει, τέλος πάντων αυτή είναι η άποψή μου και δεν περιμένω να τη συμμεριστείτε όλοι.

Και συμπληρώνω επίσης ότι είναι αυτός ο οποίος dimijim και Himela κατηγορούσαν.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φοβάμαι πως όλα οδηγούν εκεί που λέει η blue_butterfly.

Ανακεφαλαιώνοντας, η Himela συνασπίζεται με τον freak από την αρχή του παιχνιδιού (αυτό δεν αμφισβητείται) και στην τωρινή ψηφοφορία τίθενται και οι δύο εναντίον της Έρις (που αποδεικνύεται πολίτης!!). Παράλληλα η carpe_nochtem και η blue_butterfly προσπαθούν να σώσουν την Έρις αλλάζοντας/ακυρώνοντας ψήφους. Ο dimijim προσπαθεί να σώσει τον εαυτό του στο παρά τσακ. Αυτά τα τρία γεγονότα δεν ξέρω πως...αλλά μάλλον συνδέονται. :hmm:

Τελικά, john για ακόμα μία φορά επανέρχεσαι στο παιχνίδι. (Και μόλις τελείωσε ο δεύτερος γύρος.. :worry: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ο Τζιτζίκος προνόησε:D

Ρώτησα αν ο johnnaousa είναι δολοφόνος και η απάντηση ήταν αρνητική. Συνεπώς, αλλάζει η κοσμοθεωρία μου. Θα γράψω τη νέα αύριο, σήμερα δεν έχω κουράγιο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μπράβο μου! :/: πίστεψα τους δολοφόνους :redface::redface:


σήμερα δεν έχω κουράγιο:(
γεράματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μαυρούλη. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.

Έχω χιλιομπερδευτεί. Ως τώρα νόμιζα οτι η Έρις ήταν ΔΑ αφού το παραδέχτηκε σε ποστ της. Τώρα βλέπω οτι είναι πολίτης. Προσπαθώ να βγάλω μια άκρη.

Ας δούμε ποιοι χρησιμοποίησαν κάρτα για να σώσουν την Έριδα:

carpe, blue butterfly, Έρις

Ο ΔΑ προσπάθησε να σώσει την Έριδα. Αν ο ΔΑ είχε στο νου του να χρησιμοποιήσει την ιδιότητά του για να αντιστρέψει τις ψήφους και να σώσει την Έριδα, δεν είχε λόγο να χαλάσει και την κάρτα του. Οπότε για μένα ο ΔΑ δεν ανήκει στους πιο πάνω παίκτες που χρησιμοποίησαν κάρτα. Έχει νόημα αυτό που λέω; Σόρρυ αλλά έχω μπερδευτεί κι εγώ...

Σε λίγο τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά σόρρυ που δεν συμμετείχα σήμερα.
Η μέρα μου ήταν πολύ δύσκολη και δεν ήθελα να μπω απλά να ψηφίσω ένα τυχαίο όνομα για να μην πάρω απουσία!

Δε γνωρίζω τι έχει γίνει. Θα τα διαβάσω όοολα και αύριο το πρωί θα έχετε τον σχολιασμό μου!

Καληνύχτα σε όλους! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Νταξ παιδιά, εδώ που τα λέμε δύσκολο να είναι και ο Δημήτρης και ο φρικ και η Χιμέλα και η Έλενα δολοφόνοι και να έχουν βγει τόσο φανερά... Βέβαια θα μου πεις δεν περίμεναν και κανέναν να παίξει τυμβωρυχία-εδώ η Χιμέλα κόντευε να ξεχάσει ότι υπάρχει αυτή η καρτά, οπότε μπορεί να βγήκαν έτσι ανοιχτά.

Το άλλο πρόβλημα είναι ότι τους κρυμμένους δολοφόνους θα δυσκολευτούμε πολύ να τους βρούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
jj! δεν ξαναμιλάς μέχρι να αποφασίσουμε τι θα κάνουμε με σένα. :/: Έχεις παραβεί τον κανόνα αυτόν:

Η επικοινωνία με τη ΣΕ είναι κρυφή. Απαγορεύεται η κοινοποίηση των στοιχείων που παρέχει σε παίκτες μέσω ρόλων ή ειδικών καρτών.

Τα σχόλιά σας με πιμί. Θα επιστρέψω αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νταξ παιδιά, εδώ που τα λέμε δύσκολο να είναι και ο Δημήτρης και ο φρικ και η Χιμέλα και η Έλενα δολοφόνοι και να έχουν βγει τόσο φανερά... Βέβαια θα μου πεις δεν περίμεναν και κανέναν να παίξει τυμβωρυχία-εδώ η Χιμέλα κόντευε να ξεχάσει ότι υπάρχει αυτή η καρτά, οπότε μπορεί να βγήκαν έτσι ανοιχτά.

Το άλλο πρόβλημα είναι ότι τους κρυμμένους δολοφόνους θα δυσκολευτούμε πολύ να τους βρούμε...

:hmm:

Μου φαίνεται πολύ πιθανό πλέον ένας ή δύο από αυτά τα άτομα να είναι δολοφόνοι. Ίσως απλά ποτέ δεν περίμεναν να παραιτηθεί η Έρις και να πόνταραν εκεί. Γι'αυτό και ο πανικός στο ποστ της Χιμέλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Νταξ παιδιά, εδώ που τα λέμε δύσκολο να είναι και ο Δημήτρης και ο φρικ και η Χιμέλα και η Έλενα δολοφόνοι και να έχουν βγει τόσο φανερά... Βέβαια θα μου πεις δεν περίμεναν και κανέναν να παίξει τυμβωρυχία-εδώ η Χιμέλα κόντευε να ξεχάσει ότι υπάρχει αυτή η καρτά, οπότε μπορεί να βγήκαν έτσι ανοιχτά.

Το άλλο πρόβλημα είναι ότι τους κρυμμένους δολοφόνους θα δυσκολευτούμε πολύ να τους βρούμε...

Τι εννοείς; Τους δολοφόνους που δεν ξέρουν οι πληροφοριοδότες κτλ; Πού ξέρεις ίσως ήδη να τους έχουμε βρει μέσα σε αυτούς που είπα. Αλλά εσύ πώς ξέρεις ότι είναι δύσκολο να τους βρούμε; Ε;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Λοιπόν για να τα βάλουμε κάτω:

Οι παίκτες που ψήφισαν την Έρις είναι:
dimijim
Elena Kr
foreverfreak
Himela
MAYROULIS
Sparkling Grey


Πωπω, τι σύμπτωση, είναι μέσα και η Έλενα(που κατηγορώ τόσο επίμονα και την οποία η Himela υπερασπίστηκε) και ο Φορεβερ (ο οποίος αφαίρεσε μία ψήφο που είχε δωθεί στον dimijim) και η Himela ( που ακύρωσε μία ψήφο προς τον Δημήτρη και διπλασίασε την ψήφο της προς την Έρις). Άρα προσπάθησαν και οι 2 τους να σώσουν τον dimijim. Τυχαίο; Δε νομίζω.;)

Ο ΔΑ σώζει την Έριδα. Ο ΔΑ κερδίζει όταν κερδίζουν οι μαφιόζοι. Οπότε ο ΔΑ θεωρεί (δεν ξέρει με σιγουριά) οτι η Έρις ήταν μαφιόζος και τη σώζει. Οι παραπάνω που είπες ψηφίσαμε την Έριδα. Γιατί μας συγχέεις με τον ΔΑ;;;; Εμείς τον δimijim προσπαθήσαμε να σώσουμε, όχι την Έριδα. Πάτε να μας μπλέξετε ε;

Και μετά έρχεται και αυτό το ποστ όταν η Έρις λέει ότι θα αποχωρήσει:

Η Himela έμεινε κάγκελο στην ιδέα ότι η Έρις θα βγει και θα αποκαλυφθούν όλοι τους. Συγνώμη αλλά δε θέλω τίποτε παραπάνω για να πειστώ.:)

Δεν ξέρω αν είναι δολοφόνοι ή ΔΑ κάποιος από αυτούς αλλά για μένα σίγουρα ο dimijim, η Elena Kr, ο foreverfreak και η Himela είναι κακοί.

Έμεινα κάγκελο γιατί η Έρις είχε παραδεχτεί οτι είναι ο ΔΑ και θεώρησα οτι με το να το παραδεχτεί αυτό "κάρφωνε" τους μαφιόζους που την υποστήριξαν. Μάλιστα σκέφτηκα οτι το να είναι ΔΑ και να παραιτηθεί μας συμφέρει (εμάς που την ψηφίσαμε) γιατί θα αθωωνόμασταν, αλλά όπως κι αν είχε θα χάλαγε το παιχνίδι, κι αυτό με πείραξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ο ΔΑ σώζει την Έριδα. Ο ΔΑ κερδίζει όταν κερδίζουν οι μαφιόζοι. Οπότε ο ΔΑ θεωρεί (δεν ξέρει με σιγουριά) οτι η Έρις ήταν μαφιόζος και τη σώζει. Οι παραπάνω που είπες ψηφίσαμε την Έριδα. Γιατί μας συγχέεις με τον ΔΑ;;;; Εμείς τον δimijim προσπαθήσαμε να σώσουμε, όχι την Έριδα. Πάτε να μας μπλέξετε ε;

Έμεινα κάγκελο γιατί η Έρις είχε παραδεχτεί οτι είναι ο ΔΑ και θεώρησα οτι με το να το παραδεχτεί αυτό "κάρφωνε" τους μαφιόζους που την υποστήριξαν. Μάλιστα σκέφτηκα οτι το να είναι ΔΑ και να παραιτηθεί μας συμφέρει (εμάς που την ψηφίσαμε) γιατί θα αθωωνόμασταν, αλλά όπως κι αν είχε θα χάλαγε το παιχνίδι, κι αυτό με πείραξε.

Είπα δολοφόνοι ή και ΔΑ. Και δεν αποκλείω το ΔΑ γιατί μπορεί άνετα να έσωσε την Έρις για να την κάνει να φανεί ακόμα πιο ύποπτη άρα και πάλι καταλήγουμε σε εσάς που ήσαστε ενάντια της Έριδος.

Τι μου λες; Το είχε παραδεχτεί; Και από πότε δεν μπορείς να καταλάβεις πότε κάποιος μιλάει σοβαρά και πότε όχι; Πότε κάποιος είναι νευριασμένος από το παιχνίδι και πότε όχι; Εγώ πώς και κατάλαβα από την αρχή ότι το έγραψε από τα νεύρα της και εξαιτίας όλων αυτών που είχαν γίνει τα τελευταία λεπτά;
Σε πείραξε τόσο έντονα; Μάλιστα... Ό,τι πεις Himela. Παρατήρησε ότι κανένας άλλος δεν αντέδρασε σαν και σένα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Έλα, αυτό πρέπει να γίνει.
Απλώς ξενέρωσα με κάποια πράγματα που έγιναν. Τόσο απλά.
Νομίζω δικαίωμά μου είναι στην τελική.

Θα γίνει και αποκάλυψη ρόλου, δε θα γίνει; Οκ μια χαρά τότες.
Λυπάμαι αν σε κάποιους το χάλασα, αλλά είπαμε δεν έχω και τόσο γερά νεύρα. Ξέρω, δε θα ξαναδηλώσω συμμετοχή!

Καλή συνέχεια, καλό παιχνίδι.
Ελπίζω να κερδίσει η ομάδα μου.
Αντιός.
:happy:
Ερις δεν πιστευω να με πηρες στα σοβαρα ετσι; Ρε κοριτσι βλέπεις πως οταν εισαι αθώος πρέπει να σου σπάσουν τα νευρα για να το υποστηριξεις...
Δολοφόνοι: Ηimela,ΕlenaKr και ο λόγος είναι από κάτω
Δ.Α : Dimjim...το έλεγα αρκετές φορές μέσα στη μέρα και μου το απέδειξε με αυτό που έκανε...η Ιωάννα τον πήγαινε κόντρα το τελευταίο 5λεπτο στη ψηφοφορία, οπότε πάει και την βγάζει. Πολυυυ κακή κίνηση!

Ελπίζω να επιστρέψω στην πόλη του Παλέρμο
Εγω για Χιμελα και Τζιμυ μιλησα...
Κοίτα να δεις...!! Πολιτάκι η Έρις...

Θέλω να δω τι θα πουν για να τα μπαλώσουν αυτοί που λυσσάξανε για να την διώξουν.

Δημήτρη, φρικ, Χιμέλα και οι λοιποί, για πεστε τώρα;;
Τσαφ, εσενα δε σου φαινεται λιγο περιεργο;
Ο ΔΑ σώζει την Έριδα. Ο ΔΑ κερδίζει όταν κερδίζουν οι μαφιόζοι. Οπότε ο ΔΑ θεωρεί (δεν ξέρει με σιγουριά) οτι η Έρις ήταν μαφιόζος και τη σώζει. Οι παραπάνω που είπες ψηφίσαμε την Έριδα. Γιατί μας συγχέεις με τον ΔΑ;;;; Εμείς τον δimijim προσπαθήσαμε να σώσουμε, όχι την Έριδα. Πάτε να μας μπλέξετε ε;
Εχω τελεσει ΔΑ και ο ΔΑ γνωριζει ολους τους δολοφονους κι αν οχι γνωριζει 1. Ο ΔΑ δεν προσπάθησε να σωσει την Ερις αλλά την Ελενα μηδενιζοντας τις ψηφους της και αλλαζοντας τες με εκεινες της καρπε. Καλα πού ζείτε;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top