Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παραιτείται η Έρις τελικα;;

Είναι τεράστια βλακεία αν συμβεί τελικά, αλλά τουλάχιστον θα μάθουμε πολλά για πολλούς εδώ μέσα.
Ας της δώσουμε λίγο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
αλλά τουλάχιστον θα μάθουμε πολλά για πολλούς εδώ μέσα.
Έλα, αυτό πρέπει να γίνει.
Απλώς ξενέρωσα με κάποια πράγματα που έγιναν. Τόσο απλά.
Νομίζω δικαίωμά μου είναι στην τελική.

Θα γίνει και αποκάλυψη ρόλου, δε θα γίνει; Οκ μια χαρά τότες.
Λυπάμαι αν σε κάποιους το χάλασα, αλλά είπαμε δεν έχω και τόσο γερά νεύρα. Ξέρω, δε θα ξαναδηλώσω συμμετοχή!

Καλή συνέχεια, καλό παιχνίδι.
Ελπίζω να κερδίσει η ομάδα μου.
Αντιός.
:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όσον αφορά την δημοσκόπηση ψηφίζω ναουσσαίο για λόγους που έχω προαναφέρει (αν και έχω την εντύπωση ότι έχουμε να ψηφίσουμε ανάμεσα σε 2 δολοφονάκια). Γιάννη :( για μένα ο τρόμος και η αγωνία σου σε συνδυασμό με την επιθετικότητά σου με έπεισαν για το ότι δεν είσαι αθώος.

Έρις :( Μην χαλάσεις το παιχνίδι καλή μου :) Σκέψου το καλά πριν αποχωρήσεις.

edit: τωρα ειδα την απάντησή σου,ας είναι, ββ έρις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όσον αφορά την δημοσκόπηση ψηφίζω ναουσσαίο για λόγους που έχω προαναφέρει (αν και έχω την εντύπωση ότι έχουμε να ψηφίσουμε ανάμεσα σε 2 δολοφονάκια). Γιάννη :( για μένα ο τρόμος και η αγωνία σου σε συνδυασμό με την επιθετικότητά σου με έπεισαν για το ότι δεν είσαι αθώος.

Έρις :( Μην χαλάσεις το παιχνίδι καλή μου :) Σκέψου το καλά πριν αποχωρήσεις.
η στάση του Σπαρκ σου φάνηκε πιο περίεργη από μένα? πραγματικά δεν καταλαβαίνω..τη δική σου ψήφο από τις 7 καταλαβαίνω λιγότερο!
Δεν ακούσαμε ούτε μισή άποψη του? που σε βοήθησε ως πολίτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Έλα, αυτό πρέπει να γίνει.
Απλώς ξενέρωσα με κάποια πράγματα που έγιναν. Τόσο απλά.
Νομίζω δικαίωμά μου είναι στην τελική.

Θα γίνει και αποκάλυψη ρόλου, δε θα γίνει; Οκ μια χαρά τότες.
Λυπάμαι αν σε κάποιους το χάλασα, αλλά είπαμε δεν έχω και τόσο γερά νεύρα. Ξέρω, δε θα ξαναδηλώσω συμμετοχή!

Καλή συνέχεια, καλό παιχνίδι.
Ελπίζω να κερδίσει η ομάδα μου.
Αντιός.
:happy:
Δικαίωμά σου είναι, φυσικά.
Αν θέλεις, παρόλα αυτά, βγες λίγο και ξανασκέψου το. :)

Δε θα ξαναδηλώσεις συμμετοχή, επειδή παραιτήθηκες σε ένα παιχνίδι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έλα, αυτό πρέπει να γίνει.
Απλώς ξενέρωσα με κάποια πράγματα που έγιναν. Τόσο απλά.
Νομίζω δικαίωμά μου είναι στην τελική.

Θα γίνει και αποκάλυψη ρόλου, δε θα γίνει; Οκ μια χαρά τότες.
Λυπάμαι αν σε κάποιους το χάλασα, αλλά είπαμε δεν έχω και τόσο γερά νεύρα. Ξέρω, δε θα ξαναδηλώσω συμμετοχή!

Καλή συνέχεια, καλό παιχνίδι.
Ελπίζω να κερδίσει η ομάδα μου.
Αντιός.
:happy:

Να σου πω, μείνε ρε συ. Δεν αξίζει να φύγεις... Μείνε και βοήθησε την ομάδα σου, θα ναι σίγουρα καλύτερο από μία αποκάλυψη ρόλου.

Και γενικώς χαλάρωσε. Πάνω απ' όλα είναι ένα παιχνίδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
η στάση του Σπαρκ σου φάνηκε πιο περίεργη από μένα? πραγματικά δεν καταλαβαίνω..τη δική σου ψήφο από τις 7 καταλαβαίνω λιγότερο!
Δεν ακούσαμε ούτε μισή άποψη του? που σε βοήθησε ως πολίτης?

Δεν σε κατάλαβα :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν σε κατάλαβα :redface::redface:
Λες οτι η δική μου στάση σου φάνηκε περίεργη? πες μου για την στάση του Σπαρκ που θεωρείς πιο πολίτη..σε βοήθησε κάπου σήμερα? Έκανε κάτι στη συζήτηση για να βοηθήσει τους υπόλοιπους? Νομίζω έκανα πολλά και μπλέχτηκα με πολλούς..είπα και για τον δ.α...ε τι άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Λες οτι η δική μου στάση σου φάνηκε περίεργη? πες μου για την στάση του Σπαρκ που θεωρείς πιο πολίτη..σε βοήθησε κάπου σήμερα? Έκανε κάτι στη συζήτηση για να βοηθήσει τους υπόλοιπους? Νομίζω έκανα πολλά και μπλέχτηκα με πολλούς..είπα και για τον δ.α...ε τι άλλο?
1. Είπε ότι νομίζει ότι έχει να κάνει με δύο δολοφονάκια.
2. Είπα εξ αρχής ότι θα λείπω σήμερα. Δεν γενικολόγησα / περιττοιλόγησα. Δηλαδή, δεν έκανα ανούσια posts.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έλεγα να μην ψηφίσω στην παράταση, γιατί δεν έχει και νόημα άλλωστε, είναι πολύ προφανές ότι θα φύγει ο Γιάννης τελικα. Αλλά τελικά θα ψηφίσω τον σπαρκ, γιατί όπως έχω πει, ο Γιάννης με έπεισε περισσότερο από χθες ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Λες οτι η δική μου στάση σου φάνηκε περίεργη? πες μου για την στάση του Σπαρκ που θεωρείς πιο πολίτη..σε βοήθησε κάπου σήμερα? Έκανε κάτι στη συζήτηση για να βοηθήσει τους υπόλοιπους? Νομίζω έκανα πολλά και μπλέχτηκα με πολλούς..είπα και για τον δ.α...ε τι άλλο?

1. Είπε ότι νομίζει ότι έχει να κάνει με δύο δολοφονάκια.
2. Είπα εξ αρχής ότι θα λείπω σήμερα. Δεν γενικολόγησα / περιττοιλόγησα. Δηλαδή, δεν έκανα ανούσια posts.

Με κάλυψε :) Κατά τη γνώμη μου είστε και οι 2 ύποπτοι και στο παρελθόν έχω υποστηρίξει και τους 2 σας (γι'αυτό έχω πει ότι παίζω λίγο λάθος το παιχνίδι καταλήγω πάντα να υποστηρίζω κι όχι τόσο να κατηγορώ)αλλά τωρα άλλαξα γνώμη. Πιο επικίνδυνος για την ώρα μου φαίνεσαι εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
πρέπει να διαβάσω 20 σελίδες:'(
μη γράψετε άλλα σας παρακαλώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πρέπει να διαβάσω 20 σελίδες:'(
μη γράψετε άλλα σας παρακαλώ :P
Και παρολαυτα ψήφισες...φοβερός!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η δημοσκόπηση έληξε και το αποτέλεσμα έχει ως εξής:
Johnnaousa: dimijim, foreverfreak, Himela, SparklingGrey, ~Melania~, Πατρεύς, Τάσος97, MAYROULIS
SparklingGrey: blue_butterfly, Johnnaousa, love_angel, tsarachaf

John, αυτή τη φορά δίκαια και σωστά επιτέλους μας λες τα τελευταία σου λόγια και περνάς στη χώρα των φαντασμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Τώρα που ήλθα βρήκατε να μη γράφετε; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα γίνει και σήμερα. Καληνύχτα. :worry:

Λίστα για Τετάρτη 27/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. Catalyst
  5. Demlogic
  6. dimijim
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak
  10. Himela
  11. jj!
  12. love_angel
  13. MAYROULIS
  14. ~Melania~
  15. Noisette
  16. Πατρεύς
  17. SparklingGrey
  18. Guest 278211
  19. Τάσος97
  20. tsarachaf

Ψήφοι

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
Eileen: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top