Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οσο παει η Himela επιβεβαιωνει τις υποψιες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ειναι περιεργη η σταση της Μαριας(σκετο) γιατι ακομα και να ειναι αθωα δεν μας απανταει και μας αφηνει με ερωτηματικα!!!Αν και θεωρω την Himela υποπτη ειναι πιο επικινδυνο και μενει στο παιχνιδι ενας παιχτης που δεν απανταει στις κατηγοριες!!Ειναι σαν να τις αποδεχεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Μαρία όντως αυτή τη στιγμή σε κατηγορούμε 4 άτομα κι εσύ...αγρόν αγοράζεις! Θα με κάνεις να αφήσω ήσυχο τον μισητό μου foreverfreak και να σε ψηφίσω!:/:

Ψήφισε με, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Από ότι βλέπεις δεν προσπαθώ να κρυφτώ από τίποτα. Σημασία σε αυτό το παιχνίδι έχει να νικήσουνε οι πολίτες και να βρεθούν οι ύπουλοι δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ψήφισε με, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Από ότι βλέπεις δεν προσπαθώ να κρυφτώ από τίποτα. Σημασία σε αυτό το παιχνίδι έχει να νικήσουνε οι πολίτες και να βρεθούν οι ύπουλοι δολοφόνοι.
Δεν θα προσπαθησεις να με πεισεις για το αντιθετο; Οτι εισαι αθωα; Ετσι ευκολα εγκαταλειπεις;

Όταν κάποιος δε μιλάει πολύ δε σημαίνει οτι είναι και δολοφόνος, απλώς προσπαθεί από τα μηνύματα των άλλων και τη δική του γνώμη να βγάλει ένα συμπέρασμα ώστε να φύγει κάποιος ύποπτος που μπορεί να είναι ο δολοφόνος.
Μήπως εσύ Χάρη είσαι συνεννοημένος με τους άλλους δολοφόνους να με διώξετε και επιμένετε τόσο πολύ για εμένα για να καλυφθείτε;:whistle:
Τοσηη ωρα διαβαζες posts ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ δύσκολο νὰ εἶναι σὲ αὐτὸ τὸ παιχνίδι δολοφόνος ἡ Χιμέλα. Ἔχει πάει ὅλο τὸ ῥεῦμα σὲ αὐτὴν καὶ σίγουρα κάποιοι ἀπὸ ὅσους τὴν ψήφισαν εἶναι δολοφόνοι. Τὸ νὰ τὴ ψήφισαν οἱ ἴδιοι οἱ δολοφόνοι γιὰ ξεκάρφωμα μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ δύσκολο καθὼς μπορεῖ κι ἐμεῖς νὰ κάναμε κάτι ἀντίστοιχο στὸν προηγούμενο γύρο, ἀλλὰ ἐκτὸς τοῦ ὅτι μᾶς βγῆκε μπούμερανγκ, οἱ ψῆφοι μοιρασθήκανε σὲ δύο πρόσωπα. Δὲ μοῦ φαίνεται πολὺ πιθανὸ οἱ δολοφόνοι νὰ θέλουν νὰ θυσιάσουν ἔτσι ἕνα δικό τους...

Πάντως πιστεύω ὅτι οἱ τωρινοὶ δολοφόνοι ἔχουν βάλει ἕνα πρόσωπο σχετικὰ σιωπηλὸ γιὰ νὰ ἀποπροσανατολίζῃ τοὺς παῖκτες. Ἡ Cinefil ταιριάζει μᾶλλον σὲ αὐτὸ τὸ προφίλ. Ὅπως καὶ νά 'χῃ, ἐμμένω πρὸς τὸ παρὸν στὴν ψῆφο μου καὶ βλέπουμε...

Υ.Γ. Νὰ σημειώσω ὅτι στὸ προηγούμενο παιχνίδι ἡ μικρὴ συμμετοχή μου δὲν ὠφειλόταν σὲ κάποια στρατηγικὴ, ἀλλὰ ἦταν λόγῳ ἀνωτέρας βίας. Ὁπότε μὴ βιασθεῖτε νὰ μοῦ προσάψετε ὅτι τώρα συμμετέχω περισσότερο. Ὑπάρχουν καὶ παράγοντες οἱ ὁποῖοι δὲν ἐξαρτῶνται ἀπὸ τὴ θέλησή μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Δεν θα προσπαθησεις να με πεισεις για το αντιθετο; Οτι εισαι αθωα; Ετσι ευκολα εγκαταλειπεις;
Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνω; Να αρχίσω να ουρλιάζω <<δεν είμαι η δολοφονος..δεν ειμαι η δολοφόνος>> ;
Όποιος θέλει με πιστεύει, από εκει και πέρα αν δε με πιστεύει ας με φηφίσει να φύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ δύσκολο νὰ εἶναι σὲ αὐτὸ τὸ παιχνίδι δολοφόνος ἡ Χιμέλα. Ἔχει πάει ὅλο τὸ ῥεῦμα σὲ αὐτὴν καὶ σίγουρα κάποιοι ἀπὸ ὅσους τὴν ψήφισαν εἶναι δολοφόνοι. Τὸ νὰ τὴ ψήφισαν οἱ ἴδιοι οἱ δολοφόνοι γιὰ ξεκάρφωμα μοῦ φαίνεται ἐξαιρετικὰ δύσκολο καθὼς μπορεῖ κι ἐμεῖς νὰ κάναμε κάτι ἀντίστοιχο στὸν προηγούμενο γύρο, ἀλλὰ ἐκτὸς τοῦ ὅτι μᾶς βγῆκε μπούμερανγκ, οἱ ψῆφοι μοιρασθήκανε σὲ δύο πρόσωπα. Δὲ μοῦ φαίνεται πολὺ πιθανὸ οἱ δολοφόνοι νὰ θέλουν νὰ θυσιάσουν ἔτσι ἕνα δικό τους...

Πάντως πιστεύω ὅτι οἱ τωρινοὶ δολοφόνοι ἔχουν βάλει ἕνα πρόσωπο σχετικὰ σιωπηλὸ γιὰ νὰ ἀποπροσανατολίζῃ τοὺς παῖκτες. Ἡ Cinefil ταιριάζει μᾶλλον σὲ αὐτὸ τὸ προφίλ. Ὅπως καὶ νά 'χῃ, ἐμμένω πρὸς τὸ παρὸν στὴν ψῆφο μου καὶ βλέπουμε...

Υ.Γ. Νὰ σημειώσω ὅτι στὸ προηγούμενο παιχνίδι ἡ μικρὴ συμμετοχή μου δὲν ὠφειλόταν σὲ κάποια στρατηγικὴ, ἀλλὰ ἦταν λόγῳ ἀνωτέρας βίας. Ὁπότε μὴ βιασθεῖτε νὰ μοῦ προσάψετε ὅτι τώρα συμμετέχω περισσότερο. Ὑπάρχουν καὶ παράγοντες οἱ ὁποῖοι δὲν ἐξαρτῶνται ἀπὸ τὴ θέλησή μας...

Πιστεύω οτι στο προηγουμενο παιχνιδι σε νομισαμε για δολοφονο απο τυχη καθως δεν εδειξες συμπεριφορα μαφιοζου!!Πιστευω παντως πως παντα παιζεις το ιδιο!!!Μου αρεσουν οι σκεψεις σου και οντως η Νεφελη ειναι αρκετα μετριοπαθης και ευκολος στοχος!!Ομως μου φαινεται για εξυπνη πολιτης,ας μην την χασουμε!!!
Μηπως ομως τελικα επειδη οι πολιτες ψηφιζουν Himela οι δολοφονοι την παρατησαν και την δινουν στεγνα γιατι ειναι δυσκολο να την βγαλει λαδι;
Θα ξαναγραψω μετα τις 5 γιατι εχω μαθημα τωρα ;) Τα λεμε;)


Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνω; Να αρχίσω να ουρλιάζω <<δεν είμαι η δολοφονος..δεν ειμαι η δολοφόνος>> ;
Όποιος θέλει με πιστεύει, από εκει και πέρα αν δε με πιστεύει ας με φηφίσει να φύγω.

1.Να αναρωτηθεις γιατι σε εχουν βαλει αρκετοι απο δω μεσα στο στοχαστρο και σε θεωρουν ενοχη
2.Να μας πεις ποιοι πιστευεις οτι ειναι οι ενοχοι
3.Ποιοι αθωοι...κτλ!!!


BYEE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Μηπως βαζεις καποιους υποπτους μονο και μονο επειδη σε ψηφιζουν;

Όχι, έχω δικαιολογήσει τις υποψίες μου και για τους τρεις. Επίσης ύποπτος (που τον είχα ξεχάσει) μου φαίνεται κι ο Τάσος, γιατί δε φαίνεται να μας βοηθάει, αλλά τον κρατάω απλά στα υπόψη μήπως και μου αλλάξει γνώμη.

Όσο για το άλλο... μα και με μένα έτσι δεν είχε γίνει;; Και είχαμε χρησιμοποιήσει την ίδια δικαιολογία :whistle:

Είχε γίνει το ίδιο γιατί από βλακεία μας είχαμε ισοψηφία μεταξύ δύο δολοφόνων. Βλέπεις εσύ πουθενά καμιά ισοψηφία με μένα;

οσο παει η Himela επιβεβαιωνει τις υποψιες μου :)

Δεν απαντάς σε τίποτα. Εγώ τουλάχιστον απαντάω.

Ειναι περιεργη η σταση της Μαριας(σκετο) γιατι ακομα και να ειναι αθωα δεν μας απανταει και μας αφηνει με ερωτηματικα!!!Αν και θεωρω την Himela υποπτη ειναι πιο επικινδυνο και μενει στο παιχνιδι ενας παιχτης που δεν απανταει στις κατηγοριες!!Ειναι σαν να τις αποδεχεται!!!

Είναι ακριβώς αυτό που έκανα εγώ στο προηγούμενο παιχνίδι: μόλις είδα οτι κάποιος με στρίμωχνε, δεν του απαντούσε και σφύριζα αδιάφορα...

Ψήφισε με, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Από ότι βλέπεις δεν προσπαθώ να κρυφτώ από τίποτα. Σημασία σε αυτό το παιχνίδι έχει να νικήσουνε οι πολίτες και να βρεθούν οι ύπουλοι δολοφόνοι.

Άρες μάρες κουκουνάρες.

Με αναγκάζεις να αλλάξω την ψήφο μου (που όπως όλοι ξέρετε την είχα δώσει για πλάκα στον foreverfreak) και τη δίνω στη maria.... Ο επόμενος είναι ο Johnnaousa.


Μηπως ομως τελικα επειδη οι πολιτες ψηφιζουν Himela οι δολοφονοι την παρατησαν και την δινουν στεγνα γιατι ειναι δυσκολο να την βγαλει λαδι;

Ποιο θεωρείς πιο πιθανό: να είμαι πολίτης κι οι μαφιόζοι να έχουν βρει το εύκολο θύμα τους ή να είμαι μαφιόζος και να μη με υποστηρίζει κανείς τους γιατί είμαι χαμένη από χέρι;:hmm:

Τέλος πάντων, είμι σίγουρη οτι όσοι έχουν ρόλους και κάρτα θα ψάξουν τι είμαι και τότε θα δικαιωθώ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 30/12





  1. blue_butterfly
  2. bluestas95 --> maria....
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin --> Himela
  5. Eileen
  6. foreverfreak --> Himela
  7. ggeorge1976
  8. Himela --> maria....
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa --> Himela
  11. love_angel --> Himela
  12. maria.... --> Himela
  13. maria775m
  14. Myrtle --> Johnnaousa
  15. Πατρεύς --> foreverfreak
  16. Phoebe --> CiNeFiL
  17. Πουλάκι --> Σπυράκος (^^)
  18. soter --> maria....
  19. Σπυράκος (^^) --> Himela
  20. Τάσος97






Ψήφοι
6 Himela
3 maria....
1 foreverfreak
1 Johnnaousa
1 CiNeFiL
1 Σπυράκος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀλλάζω τὴν ψῆφο μου καὶ τὴ δίνω στὴ maria...

Ἐπίσης, ἐνεργοποιῶ καὶ τὴν κάρτα τῆς ἐπιπλέον ψήφου...



Γιά νὰ δοῦμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι... Ίσως ο Johnnaousa είναι πιο ύποπτος από τον Σπυράκος(^^).
Κι αυτό επειδή όπως αρκετοί προείπατε, δεν απαντάει στις κατηγορίες...

Από την άλλη, δεν νομίζω ότι η Himela και η maria... είναι υπόπτες, και δεν καταλαβαίνω γιατί πέσατε όλοι πάνω τους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έπεσε κι η πρώτη κάρτα... :popcorn:

Ψηφοφορία για 30/12

  1. blue_butterfly
  2. bluestas95 --> maria....
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin --> Himela
  5. Eileen
  6. foreverfreak --> Himela
  7. ggeorge1976
  8. Himela --> maria....
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa --> Himela
  11. love_angel --> Himela
  12. maria.... --> Himela
  13. maria775m
  14. Myrtle --> Johnnaousa
  15. Πατρεύς --> maria....
  16. Phoebe --> CiNeFiL
  17. Πουλάκι --> Σπυράκος (^^)
  18. soter --> maria....
  19. Σπυράκος (^^) --> Himela
  20. Τάσος97


Ψήφοι
6 Himela
5 maria....
1 CiNeFiL
1 Johnnaousa
1 Σπυράκος (^^)


Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι... Ίσως ο Johnnaousa είναι πιο ύποπτος από τον Σπυράκος(^^).
Κι αυτό επειδή όπως αρκετοί προείπατε, δεν απαντάει στις κατηγορίες...

Από την άλλη, δεν νομίζω ότι η Himela και η maria... είναι υπόπτες, και δεν καταλαβαίνω γιατί πέσατε όλοι πάνω τους :/:
τι να πω μαλλον δεν γραφω ελληνικα..
λιγο βιαστικη δεν ειναι η χρησιμοποιηση της επιπλεον ψηφου? μηπως αρχισε η καλυψη της Συλβιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον γκαιζζ καταρχας αρχικα η myrtle λεει οτι με υποψιαζεται γιατι μπηκα επιθετικα μετα λετε οτι ειμαι πολυ σιωπηλη κτλ δυστηχως δεν μπορω να μπαινω ολη μερα οπως κ πολλοι αλλοι δεν νομιζω οτι αυτο σημαινει κατι..
Πατρευς δεν προσπαθω να αποπροσανατολισω απλως λεω οτι βλεπω και τυχαινει αυτο που βλεπω να το βλεπουν κ αλλοι κ να συμφωνουν. Επισης αν ηθελα να αποπροσανατολισω θα ειχα ψηφισει κ εγω αλλα περιμενω γιατι ξερω οτι αν βιαστω ισως κανω λαθος.
*οφφ: μεχρι τι ωρα μπορουμε να ψηφιζουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
τι να πω μαλλον δεν γραφω ελληνικα..

Εντάξει, ένα παιχνίδι είναι :redface:
Προσπαθώ να βγάλω συμπεράσματα...

---------------------------------------------------------

Εντάξει, έκανα και την τελική μου απόφαση... ΔΕΝ θα αλλάξω την ψήφο μου. Αυτή η φράση που είπε ο Σπύρος που έχει κάτσει στο λαιμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
λοιπον γκαιζζ καταρχας αρχικα η myrtle λεει οτι με υποψιαζεται γιατι μπηκα επιθετικα μετα λετε οτι ειμαι πολυ σιωπηλη κτλ δυστηχως δεν μπορω να μπαινω ολη μερα οπως κ πολλοι αλλοι δεν νομιζω οτι αυτο σημαινει κατι..
Πατρευς δεν προσπαθω να αποπροσανατολισω απλως λεω οτι βλεπω και τυχαινει αυτο που βλεπω να το βλεπουν κ αλλοι κ να συμφωνουν. Επισης αν ηθελα να αποπροσανατολισω θα ειχα ψηφισει κ εγω αλλα περιμενω γιατι ξερω οτι αν βιαστω ισως κανω λαθος.
*οφφ: μεχρι τι ωρα μπορουμε να ψηφιζουμε;

Τὸ ὅτι δὲν ψηφίζεις ἀκόμα μπορεῖ κάλλιστα νὰ ἐκληφθῇ ὅτι περιμένεις νὰ ψηφίσουν πρῶτα ὅλοι οἱ ὑπόλοιποι καὶ ὕστερα νὰ παρέμβῃς στὸ τέλος καὶ νὰ στρέψῃς τὴν ψηφοφορία πρὸς τὸ μέρος τῶν δολοφόνων...

Ἔχεις χρόνο μέχρι τὶς 8, μὴν ἀγχώνεσαι. Μιὰ χαρὰ θὰ ἐξυπηρετήσῃς τοὺς συνδολοφόνους σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Άρες μάρες κουκουνάρες.

Με αναγκάζεις να αλλάξω την ψήφο μου (που όπως όλοι ξέρετε την είχα δώσει για πλάκα στον foreverfreak) και τη δίνω στη maria.... Ο επόμενος είναι ο Johnnaousa.

Το γεγονός οτι μόλις ψήφισα έσενα άρχισαν τότε οι κατηγορίες εναντίον μου απο μερικους μερικους φαίνεται πολύ ύποπτο.. Σαν να θελουν να σε καλυψουν και να ριξουν τις ευθυνες πανω μου ωστε οι δολοφονοι να αποπροσανατολισουν τους πολιτες και να ψηφισουν εμενα...
Πολύ ύποπτο όλο αυτό που γίνεται...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Τὸ ὅτι δὲν ψηφίζεις ἀκόμα μπορεῖ κάλλιστα νὰ ἐκληφθῇ ὅτι περιμένεις νὰ ψηφίσουν πρῶτα ὅλοι οἱ ὑπόλοιποι καὶ ὕστερα νὰ παρέμβῃς στὸ τέλος καὶ νὰ στρέψῃς τὴν ψηφοφορία πρὸς τὸ μέρος τῶν δολοφόνων...

Ἔχεις χρόνο μέχρι τὶς 8, μὴν ἀγχώνεσαι. Μιὰ χαρὰ θὰ ἐξυπηρετήσῃς τοὺς συνδολοφόνους σου...
Καταρχας ειπα γιατι δεν ψηφιζω και ακομη κ να ηθελα να αλλαξω την ψηφοφορια δεν μπορω ετσι κ αλλιως δλδ η δικη μου ψηφος θα επηρεασει τους αλλους; που το στηριζεις; εκτος αυτου περιμενω μηπως δω κατι πιο υποπτο γιατι δεν θελω να κατηγορησω τοσο γρηγορα κανεναν. Ρωτησα μεχρι ποτε ψηφιζουμε επδ δεν μπορω να κατσω ολη μερα οποτε να εχω προλαβει πριν βγω να αποφασισω. Πως εισαι σιγουρος οτι ειμαι δολοφονος ομως; μετα λες οτι εχω ριχνω υποψιες, εγω λεω τους λογους που εχω αυτες τις υποψιες και δεν ειμαι απολυτη δεν εχω πει "αυτος ειναι δολοφονος" ειπα οτι καποιοι φερονται απλως υποπτα...δλδ γιατι να μην εισαι εσυ δολοφονος κ να προσπαθεις να ριξεις τις υποψιες σε μενα για να εχετε ενα λιγοτερο παιχτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Το γεγονός οτι μόλις ψήφισα έσενα άρχισαν τότε οι κατηγορίες εναντίον μου απο μερικους μερικους φαίνεται πολύ ύποπτο.. Σαν να θελουν να σε καλυψουν και να ριξουν τις ευθυνες πανω μου ωστε οι δολοφονοι να αποπροσανατολισουν τους πολιτες και να ψηφισουν εμενα...
Πολύ ύποπτο όλο αυτό που γίνεται...:whistle:

Δεν ξεκίνησαν από όταν με ψήφισες, κι ούτε είναι κατηγορίες. Ερωτήσεις κάνουμε και αφού δε δίνεις απαντήσεις, παραμένεις ύποπτη. Πάντως να σου πω την αλήθεια κι εμένα δε μου καλάρεσε η ψήφος του Πατρέα προς εσένα και η ενεργοποίηση της κάρτας. Σαν να τον εξυπηρέτησε δηλαδή αυτή η στροφή προς εσένα και την επικύρωσε. Υπάρχει μια μεγάλη πιθανότητα να αλλάξω την ψήφο μου ως το τέλος της ψηφοφορίας, ακόμα κι αν αυτό σημαίνει πως θα είμαι εγώ αυτή που θα αποχωρήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Δεν ξεκίνησαν από όταν με ψήφισες, κι ούτε είναι κατηγορίες. Ερωτήσεις κάνουμε και αφού δε δίνεις απαντήσεις, παραμένεις ύποπτη. Πάντως να σου πω την αλήθεια κι εμένα δε μου καλάρεσε η ψήφος του Πατρέα προς εσένα και η ενεργοποίηση της κάρτας. Σαν να τον εξυπηρέτησε δηλαδή αυτή η στροφή προς εσένα και την επικύρωσε. Υπάρχει μια μεγάλη πιθανότητα να αλλάξω την ψήφο μου ως το τέλος της ψηφοφορίας, ακόμα κι αν αυτό σημαίνει πως θα είμαι εγώ αυτή που θα αποχωρήσει.
Ναι, σε αυτό που λες στο τελος για τον Πατρευς θα συμφωνήσω και εγώ. Φαίνεται σαν τον συμφέρει οτί όλοι είναι κατα μου και για αυτό το λόγο να χρησιμοποιήσει από τόσο νωρίς τη συγκεκριμένη κάρτα, ωστέ να με διώξει μια ώρα αρχιτερα.
Σαν να μη μας τα λες καλά Πατρευς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top