Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eπιτελους, ενας λογικος ανθρωπος...
Στον Κωνσταντινο πηγαινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ειμαι και λιγο τραλαλα και ο,τι να ναι για αυτο επειδη τα πηρα ψηφιζω FANTASMENOS!!!!Μετα απο πολλη σκεψη επειδη παρατηρησα αυτα..

Πφφφφ ο μπαμπάκας είχε δουλίτσες και δεν μπορούσε να μπει. Λοιπόν ψηφίζω Πατρεύς, είναι δολοφόνος

Τι εννοάς. Γιατί να πάω με τα νερά κάποιου; Τον Πατρευς τον ψηφίζω γιατί θεωρώ ότι είναι κιλλερ, όχι για να γίνω αρεστός σε κάποιους. Πρόσεξε τι λες σε παρακαλώ...

Δηλώνω αθώος κύριες δικαστά. Κύριοι ένορκοι, αξιοσέβαστο δικαστήριο, μάλλον κάποιοι έχουν παίξει τις κάρτες τους ύπουλα και με κατηγόρησαν. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να διαβάσω τις σελίδες μιας και είχα μπίζνες τις τελευταίες μέρες.

Πες μου όμως, γιατί με κατηγορούν σε αυτό το παλέρμο (συνηθισμένα τα βουνά από τα χιόνια να με βγάζουν από την αρχή)

@τασούλης
Σαν δικηγόρος του "δολοφόνου" καλό θα ήταν να με ρωτάς κάτι σοβαρότερο και να μην παίζουμε την δίκη στον Σκάι... Μου είναι αδιάφορο τι κάνει η Χιμέλα.
Συγνωμη αλλα τωρα τα πηρα!!Μου ψηφιζεις Πατρευς επειδη και καλα εισαι μεντιουν σου ηρθε η επιφοιτηση και ειναι δολοφονος!!!Σε κατηγορουν σε αυτο το Παλερμο απο την αρχη αλλα ολως τυχαιως εχουν δικιο..μπιζνες μπιζνες..ολοι οι δολοφονοι υποτιθεται εχετε μπιζνες..καμια δικαιολογια..ΦΤΗΝΗ θα ναι!!!Υπονοεις επισης οτι ο Τασος ειναι ο δικηγόρος του "δολοφόνου..OMG..Και τελος σου ειναι αδιαφορο τι κανει η Himela ε; Κλασικο παραδειγμα μπλοφας!!Και η Himela αδιαφορουσε για σενα..και για να μην καρφωθειτε παιζετε τις κουμπαρες..

Eπιτελους, ενας λογικος ανθρωπος...
Στον Κωνσταντινο πηγαινε...
Τι θα λεγες εσυ!!!!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, επειδη ποτε δεν ξερεις τι γινεται και σε αυτη τη φαση ειναι καλο να εχουμε τις ψηφους μας μαζεμενες σε ενα ατομο (μη με φανε αυριο και κλειδωσει η ψηφος μου στον Dimijim:P), αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω κι εγω fantasmeno!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ότι ο Πατρευς σε ψηφισε για να φανει που ο σκοπος του ειναι να σε βγαλει απο την μεση!!Ενω στην πραγματικοτητα εισασταν συννενοημενοι!;)
Τραβηγμένο.
Σπύρο, μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις μια μεγάλη χάρη στην βασανισμένη πόλη του Παλέρμο; Μην σπαμμάρεις plz...:P


Φρικ, κι εγώ τον dimijim θα ψήφιζα, αλλά καλό είναι να συσπειρωθούμε και να περιμένουμε αντιδράσεις, οπότε δίνω ψήφο (όχι εμπιστοσύνης:P) στον fantasmeno και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 23/12/2011


  1. Catalyst--> fantasmenos
  2. cr 7
  3. dimijim
  4. Drama Prinzessin--> fantasmenos
  5. fantasmenos
  6. foreverfreak--> fantasmenos
  7. ggeorge1976
  8. JaneWin--> fantasmenos
  9. love_angel--> fantasmenos
  10. Mayroulis
  11. MissKit
  12. Phoebe
  13. _elena_
  14. Σπυρακος (^^)--> fantasmenos
  15. Τάσος97
  16. Χαρουλίτα
6 fantasmenos

Αποχώρηση 19/12--> fantasmenos
Αποχώρηση 20/12 --> maria775m
Δολοφονία 21/12: (μαφιόζοι)--> blue butterfly (μάγισσα)--> love_angel
Αποχώρηση 21/12: Himela
Δολοφονία 22/12: tsarachaf
Αποχώρηση 22/12: Πατρεύς

Φαντάσματα

fantasmenos - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
love_angel - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
tsarachaf
Πατρεύς

Οριστικές αποχωρήσεις
soter (απουσίες) --> Συγκάτοικος
blue_butterfly (ποινή για αποκάλυψη ρόλου) --> Μάγισσα
Himela (κάρτα Τυμβωρυχία) --> Φανερός Μαφιόζος
Elena Kr (οικειοθελής αποχώρηση) --> Δικηγόρος
maria775m (κάρτα Τυμβωρυχία) --> Κρυφός Μαφιόζος

Απουσίες
Drama Prinzessin--> 1
Elena Kr--> 1, 2 (αποχώρησε)
foreverfreak--> 1
soter--> 1, 2 (αποχώρησε)
Τάσος97--> 1
Χαρουλιτα--> 1, 2
fantasmenos--> 1
Mayroulis--> 1
tsarachaf--> 1
love_angel--> 1
_elena_--> 1


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Βάιε τώρα το είδα! Να σαι καλά ήθελα να παίξω και άλλο! :P

Λοιπόν τους λόγους τους έχω πει 500 φορές, η μαρία με τον φαντα έπαιξαν βρώμικο παιχνίδι αλλά αποκαλύφτηκαν. Για μένα ο φαντα είναι ο κύριος ύποπτος και μετά όσοι σε εκείνη την ψηφοφορία ψήφισαν χαρουλίτα την οπία και θεωρώ αθώα, για να σώσουν τη χιμελα που αποδείχτηκε δολοφόνος! Τι σας έλεγα? Κάτι βρωμούσε που στα ξαφνικά πατρευς, μιςςκιτ και φαντα μπήκαν και τους ψήφισαν.
Θέλω να μάθω τι ήταν ο Πατρευς! :P

Η ψήφος μου είναι προφανής.

fantasmenos




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βάιε τώρα το είδα! Να σαι καλά ήθελα να παίξω και άλλο! :P

Λοιπόν τους λόγους τους έχω πει 500 φορές, η μαρία με τον φαντα έπαιξαν βρώμικο παιχνίδι αλλά αποκαλύφτηκαν. Για μένα ο φαντα είναι ο κύριος ύποπτος και μετά όσοι σε εκείνη την ψηφοφορία ψήφισαν χαρουλίτα την οπία και θεωρώ αθώα, για να σώσουν τη χιμελα που αποδείχτηκε δολοφόνος! Τι σας έλεγα? Κάτι βρωμούσε που στα ξαφνικά πατρευς, μιςςκιτ και φαντα μπήκαν και τους ψήφισαν.
Θέλω να μάθω τι ήταν ο Πατρευς! :P

Η ψήφος μου είναι προφανής.

fantasmenos




Εχει κανεις τυμβωρυχια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το παρακάτω είναι αφιερωμένο εξαιρετικά στους Σπυράκο και Μαυρούλη που ήθελαν ΠΟΛΥ να μάθουν το ρόλο της Έλενας! :P

Η ElenaKr που αποχώρησε από το παιχνίδι είχε το ρόλο της
Δικηγόρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί 6 ψήφους; Δεν δήλωσα πουθενά ότι κατεβαίνω σε εκλογές για κυβερνήτης του ε-στέκι για να με ψηφίσετε έτσι μαζικά. Τέλος πάντων, Το κύμα εναντίον μου δημιουργήθηκε από τους γνωστούς-αγνώστους, καλή τύχη να έχετε.

Ενεργοποιώ την κάρτα μου



Τασούλη θα τα πούμε στη κόλαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Από που και ως που ο Τασούλης ένοχος? Ζοριστήκαμε και χάσαμε τα λόγια μας.

Τασούλη καμ του δώθε.



Η ψηφοφορία θα γίνει κανονικά για κακή σου τύχη. Αλλά υγεία και όλα καλά! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
:lol:

Άλλος δολοφόνος να ενεργοποιήσει την κάρτα ''Άμεση Προφυλάκιση'' υπάρχει;; Για ελάτε τώρα που γυρίζει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


Τσαρατσαφ καμ μπακ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 23/12/2011


  1. Catalyst--> fantasmenos
  2. cr 7
  3. dimijim
  4. Drama Prinzessin--> fantasmenos
  5. fantasmenos
  6. foreverfreak--> fantasmenos
  7. ggeorge1976
  8. JaneWin--> fantasmenos
  9. love_angel--> fantasmenos
  10. Mayroulis
  11. MissKit
  12. Phoebe
  13. tsarachaf
  14. _elena_
  15. Σπυρακος (^^)--> fantasmenos
  16. Τάσος97
  17. Χαρουλίτα
6 fantasmenos

Αποχώρηση 19/12--> fantasmenos
Αποχώρηση 20/12 --> maria775m
Δολοφονία 21/12: (μαφιόζοι)--> blue butterfly (μάγισσα)--> love_angel
Αποχώρηση 21/12: Himela
Δολοφονία 22/12: tsarachaf
Αποχώρηση 22/12: Πατρεύς

Φαντάσματα

fantasmenos - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
love_angel - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
tsarachaf - επιστροφή με κάρτα Νεκροφάνεια
Πατρεύς

Οριστικές αποχωρήσεις
soter (απουσίες) --> Συγκάτοικος
blue_butterfly (ποινή για αποκάλυψη ρόλου) --> Μάγισσα
Himela (κάρτα Τυμβωρυχία) --> Φανερός Μαφιόζος
Elena Kr (οικειοθελής αποχώρηση) --> Δικηγόρος
maria775m (κάρτα Τυμβωρυχία) --> Κρυφός Μαφιόζος

Απουσίες
Drama Prinzessin--> 1
Elena Kr--> 1, 2 (αποχώρησε)
foreverfreak--> 1
soter--> 1, 2 (αποχώρησε)
Τάσος97--> 1
Χαρουλιτα--> 1, 2
fantasmenos--> 1
Mayroulis--> 1
tsarachaf--> 1
love_angel--> 1
_elena_--> 1


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:laugh:

Tsarachaf,welcome back!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω ψηφιζω fanta για τους προφανεις λογους...
Βρωμικο παιχνιδι παιξατε φιλε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Από που και ως που ο Τασούλης ένοχος? Ζοριστήκαμε και χάσαμε τα λόγια μας.

Τασούλη καμ του δώθε.



Η ψηφοφορία θα γίνει κανονικά για κακή σου τύχη. Αλλά υγεία και όλα καλά! ^^

Γιατί 6 ψήφους; Δεν δήλωσα πουθενά ότι κατεβαίνω σε εκλογές για κυβερνήτης του ε-στέκι για να με ψηφίσετε έτσι μαζικά. Τέλος πάντων, Το κύμα εναντίον μου δημιουργήθηκε από τους γνωστούς-αγνώστους, καλή τύχη να έχετε.

Ενεργοποιώ την κάρτα μου



Τασούλη θα τα πούμε στη κόλαση...

:laugh:

Tsarachaf,welcome back![/spoiler]
Ευτυχως γλιτωσαμε τον Τασο και κερδισαμε αλλο ενα αθωο;)

Το παρακάτω είναι αφιερωμένο εξαιρετικά στους Σπυράκο και Μαυρούλη που ήθελαν ΠΟΛΥ να μάθουν το ρόλο της Έλενας! :P

Η ElenaKr που αποχώρησε από το παιχνίδι είχε το ρόλο της
Δικηγόρου
Πφ κριμα..αλλος ενας αθωος χαθηκε!!!Απο μονοςς του;P

Διαγραψτε το παρακατω μηνυμα κατα λαθος το καμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Γιατί 6 ψήφους; Δεν δήλωσα πουθενά ότι κατεβαίνω σε εκλογές για κυβερνήτης του ε-στέκι για να με ψηφίσετε έτσι μαζικά. Τέλος πάντων, Το κύμα εναντίον μου δημιουργήθηκε από τους γνωστούς-αγνώστους, καλή τύχη να έχετε.

Ενεργοποιώ την κάρτα μου



Τασούλη θα τα πούμε στη κόλαση...

ενδιαφέρον :/: ο fantasmenos κάνει άλλη μια κίνηση που μπορεί να αποδειχτεί μοιραία για αυτόν.ΟΙ ΥΠΟΨΙΕΣ ΜΟΥ:1.Ο fantasmenos έχει σίγουρα σημαντικό ρόλο γιατί αν είχε δίκιο ότι είναι πολίτης δεν θα την έβαζε2.τέλος μιά πρόταση που θα μου γίνει πολύ συχνή.Μήπως το έκανε για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια???????(ψηφίζω το βράδυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
(Τ ποστ περιέχει ψήφο. Είμαι από κινητό και δεν μπορώ ν κάνω μορφοποίηση)

Ρε σρ7 πώς και είσαι τόσο σίγουρος ότι θα ζεις το βράδυ; Μήπως ξέρεις ποιος θα δολοφονηθεί σήμερα; Όσο πάει και σιγουρεύομαι για την ενοχή σου αλλά θα ψηφίσω τον φαντασμενο. Τώρα που τον στρίμωξαμε ας τον βγάλουμε να δούμε τι είναι.
Καλημέρα, τα ξανάλέμε σε 3 περίπου ώρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top