Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.

Ψηφίζετε για την ψηφοφορία της Τετάρτης αφού η σημερινή έχει ακυρωθεί.

Ψηφοφορία Τετάρτης 19 Οκτωβρίου


1.Kwstac
2.
Σπυρακος (^^)
--->>> Ούρσακ
3.Tsiyo
4.Johnnaousa

5.Ούρσακ

6.intifada
7.Demlogic
8.[Τάσος97] --->>> Johnnaousa


  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Ούρσακ 1 ψήφος

Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
[maria775m] - Φάντασμα
[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας
[emily 6] - Φάντασμα
[fantasmenos] - Φάντασμα

[Drama Prinzessin] - Φάντασμα
[Τάσος97] - Φάντασμα δολοφονίας

Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa #1
fantasmenos #1 #2 (μη συνεχόμενες)
Demlogic #1

Αποχωρήσεις:
maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ενεργοποιώ την καρτα επειδή, ο Τάσος την γλύτωσε μία φορά. Δεν νομίζω πως θα την ξαναγλυτώσει, και αν το κάνει, πάλι θα τον σκοτώσουν, οπότε καλό είναι τουλάχιστον να είμαστε σίγουροι για αυτά που είπε.( Αν και νοιώθω άσχημα επειδή εκείνος ήταν συνήθως σε κάθε συζύτηση και έκανε το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον. Βέβαια, επειδή έλεγε τόσο πολλά , μπορούμε να μάθουμε πιο πολλές αλήθειες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ο Τάσος97 ήταν πολίτης. Συγκεκριμένα ήταν ο Μέντιουμ σας... Τάσο αποχωρείς εντελώς από το παιχνίδι κι έχεις δικαίωμα για τελευταία λόγια...

Ψηφίζετε για την ψηφοφορία της Τετάρτης αφού η σημερινή έχει ακυρωθεί.

Ψηφοφορία Τετάρτης 19 Οκτωβρίου


1.Kwstac
2.
Σπυρακος (^^)
--->>> Ούρσακ
3.Tsiyo
4.Johnnaousa

5.Ούρσακ

6.intifada
7.Demlogic
8.[Τάσος97] --->>> Johnnaousa


  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Ούρσακ 1 ψήφος

Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
[maria775m] - Φάντασμα
[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας
[emily 6] - Φάντασμα
[fantasmenos] - Φάντασμα


Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa #1
fantasmenos #1 #2 (μη συνεχόμενες)
Demlogic #1

Αποχωρήσεις:
maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]
Τάσος97 (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Μέντιουμ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Eίναι σίγουρα ο Κώστα...:D

Χαχαχαχα.. σοβαρο επιχειρημα ρε Ουρσακ.. :) Γιατι ειμαι εγω? Μπορεις να το εξηγησεις?? Δεν μπορεις να πετας ενα ο κωστας ειναι επειδη το ειπε ο ιντιφαδα και μετα φιλοι.. Ξηγησου λοιπον..

Υ.Γ => Βρε ουρσακ γιατι του εκανες τυμβοβρυχια? Αφου πιστευω οτι ολοι πανω κατω ειχαμε καταλαβει οτι ειναι πολιτης.. Μηπως επειδη εχετε λιγοστεψει οι δολοφονοι ηθελες να σιγουρευτεις οτι δεν θα ξανα γυρνουσε πισω επειδη ηταν δυνατος παικτης και θα μπορουσε να τα εβαζε με την ομαδα σας? Ψηφίζω Ουρσακ, γιατι μου φανηκε υποπτη η κινηση του αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
παιδια συγνωμη που ελλειπα....βλεπω ξεκανατε τον τασο....που ηταν οφθλμοφανες οτι ηταν το μεντιουμ!!!Ψηφιζω Ουρσακ σε αυτο το γυρο διοτι πιστευω οτι εσκεμενα το εκανε για τον τασο!!!

επιπλεον....συγνωμη κλεοπατρα μου.... ενεργοποιω την καρτα της τυμβωριχιας για την Dramma prinsezin.


μακαρι να ειναι οντως ενας απο τους κακους οπως πιστευα!....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Η Drama Prinzessin ήταν μαφιόζος και συγκεκριμένα ο φανερός μαφιόζος Β. Βγαίνει από το παιχνίδι οριστικά και έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.
Ψηφίζετε για την ψηφοφορία της Τετάρτης αφού η σημερινή έχει ακυρωθεί.
Ψηφοφορία Τετάρτης 19 Οκτωβρίου


1.Kwstac --->>> Ούρσακ
2.Σπυρακος (^^) --->>> Ούρσακ
3.Tsiyo
--->>> Ούρσακ
4.Johnnaousa

5.Ούρσακ

6.intifada
7.Demlogic
8.[Τάσος97] --->>> Johnnaousa


  • Ούρσακ 3 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
[maria775m] - Φάντασμα
[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας
[emily 6] - Φάντασμα
[fantasmenos] - Φάντασμα


Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa #1
fantasmenos #1 #2 (μη συνεχόμενες)
Demlogic #1

Αποχωρήσεις:
maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]
Τάσος97 (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Μέντιουμ]
Drama Prinzessin (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Φανερός μαφιόζος Β]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Εχω να πω καποια πραγματακια: 1)Ο Τασος ηταν ο καλυτερος παιχτης εδω μεσα και περασαμε καλα:/ Δεν νομιζω οτι εχει τοσο νοημα να παιζω χωρις αυτον.2)Επισης πια ειναι προφανες οτι η ΟΥΡΣΑΚ ειναι δολοφονος.Ευτυχως η DRAMA φευγει οριστικα;)ΠΟΛΙΤΕΣ: Μεινανε λιγοι αλλα πρεπει να νικησουν γιατι εγιναν αρκετες επιδεξιες κινησεις!!!!!και κριμα ειναι ας τιμηθει ο Τασος.!Καταρχην πρεπει αμεσα να κανετε τυμβωρυχιες σε ΕΜΙΛΥ&FANTASMENO.Πιστευω πως το παιχνιδι πια ειναι μεταξυ Kwstas,Tsiyo,intifada,Demlogic vs Johnnaousa&Ουρσακ και τα φαντασματα.Εγω δεν λεω τι ειμαι γιατι το σημειωμα μου θα διαγραφει.Αν ξεφορτωθουν τα φαντασματα και τους 2 δολοφονους με καρτες τοτε μια χαρα.Αυριο το δικο μου πτωμα θα βρεθει σιγουρα!:) Την ψηφο μου την εδωσα μεχρι αυριο δεν θα πω τιποτα αλλο πιθανον γιατι δεν χρειαζεται.Αν μεινω και αυριο καλως...Απλα θυμηθειτε..Αν παθω κατι μετα απο μενα πιστευω θα φανε τον Dem...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τελικά επιβεβαιώθηκε αυτό που πιστεύαμε για την Drama.. Μου αρέσει που όταν την κατηγορούσαν θυγόταν και όλας.. χαχαχαχαχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Το ηξερα! :)....μωρο μου κλεοπατρα .....σορρυ αλλα!.....:)...παμε ρε πολιτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ενεργοποιω την καρτα μου
για την Ουρσακ. Δεν πιστευω οτι εγινε τυχαια η τυμβωρυχια σε βαρος του Τασου, αλλα εγινε εσκεμμενα για να τον βγαλει εκτος παιχνιδιου και να συνεχισει αμερημνη με την ομαδα της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
συμφωνω με τον κωστααα!!! κατι δεν παει καλα εδωωωω!:hmm:

αρα αλλαζω την ψηφο μου σε fantasmenos! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Ψηφίζετε για την ψηφοφορία της Πέμπτης αφού η σημερινή και η αυριανή έχουν ακυρωθεί.
Ψηφοφορία Πέμπτης 20 Οκτωβρίου


1.Kwstac
2.Σπυρακος (^^)
3.Tsiyo

4.Johnnaousa

5.intifada
6.Demlogic


Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
[maria775m] - Φάντασμα
[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας
[emily 6] - Φάντασμα
[fantasmenos] - Φάντασμα

[Ούρσακ] - Φάντασμα


Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa #1
fantasmenos #1 #2 (μη συνεχόμενες)
Demlogic #1

Αποχωρήσεις:
maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]
Τάσος97 (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Μέντιουμ]
Drama Prinzessin (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Φανερός μαφιόζος Β]

Κάρτες:
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση για τον Ούρσακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
συμφωνω με τον κωστααα!!! κατι δεν παει καλα εδωωωω!:hmm:

αρα αλλαζω την ψηφο μου σε fantasmenos! :)

Ο fantasmenos είναι φάντασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αγαπητοι πολίτες μου αυτά είναι τα τελευταία μου λόγια. Όπως πολύ καλά σας είπε ο Ντάνναρος ήμουν το Μέντιουμ σας και ήδη απο εχθές ηξερα οτι η Ντράμα είναι δολοφόνος. Επίσης ήξερα ότι θα με δολοφονήσουν και πάλι και ευτυχώς μου είχε έρθει ΞΑΝΑ η κάρτα "Αποτυχία Δολοφονία" σας. Και να λοιπόν που η/ο Ούρσακ με βγάζει εκτός παιχνιδιού. Μην είστε χαζοί παιδιά. Μέχρι τώρα έχει βγει μόνο ένας Δολοφόνος. Οι υπόλοιποι είναι ανέμεσά σας! Ξέρω πως αυτό σας σοκάρει αλλά έτσι είναι. Καταλαβαίνω πως οι δολοφόνοι δε θέλαν να με βγάλουν εξ αρχής διότι θα κινούσαν υποψίες εναντίον τους αμέσως και προτίμησαν να με βγάλουν προς το τέλος αλλα πιστέψε με ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ!!! Τώρα φανερωθήκανν όλοι τους!! Προσπαθησα ουκ ολίγες φορές να σας δείξω το σωστό δρόμο αλλά νιάαατα! Πιστεύω πως η Τσίγιο μπλοφάρει με τον καλυτερο τρόπο. Ναι, με τον καλύτερο. Έχω τελέσει δολοφόνος και ξέρω πως κάθε φορά ένας από αυτούς πρέπει να φαίνεται σαν παίχτης και να διαφωνεί με τους συνδολοφόνους του. Αν δεν είναι η Τσίγιο τότε είναι ο Κώστας. Ο Γιαννάκης (απ' τη Νάουσα);; Δεν πρόλαβα να ρωτήσω ακριβή ρόλο. Δυστυχώς/Ευτυχώς για σας μοιάζει ως πολίτης αλλα δεν είμαι σιγουρος κι αν είναι. Ο Φαντασμένος που ψηφίζετε νομίζω πως το κάνετε για να μην κινείτε υποψίες και ψηφίζετε αυτόν αλλά σε εμένα κινείτε πολλές υποψίες! Μπορώ να πω με σιγουριά πια πως ο Σπύρος και ο Ντεμ είναι αθώοι και θα παρακαλούσα εσείς μόνοι σας να συνεργάζεστε! Είναι δύσκολο να εμπιστεύτείτε τώρα πια. Έχετε μείνει μόνο 10 σχεδόν άτομα. Σας παρακαλώ προσέξτε πάααααααρα πολύ την Τσίγιο. Θέλω να επιβεβαιώσετε την αθωότητά της. :) Αυτά δεν έχω να πω κάτι παραπάνω. Α, σπύρο σε ευχαριστώ για τα λόγια σου! Συγκινήθηκα αρκετά. Είχα δεθεί με το ρόλο μου πάρα πολύ και στενοχωριέμαι ιδιαίτερα που σήμερα δε θα γράψω στη ΣΕ. Να περνάτε καλά και να τα φάτε τα ρεμάλια τους δολοφόνους, έτσι; Εγώ θα συνεχίσω να παρακολουθώ το παιχνίδι αν και θα ήθελα όποιος έχει την Ηχω απο το Υπερπέραν να την ενεργοποιήσει! Να είστε καλά συμπολίτες μου!

ΥΓ προς ΣΕ: Θα ήθελα οι απαντήσεις σας στα πμ μου να ήταν πιο καλλιτεχικές :P έκανα 30λεπτά να γράψω κάθε πμ και απαντούσατε με ένα "Ναι" ή "Όχι". Επίσης, θα ήθελα να γίνει κανόνας το Μέντιουμ να μη γράφει απλά για αυτό που ρωτάει αλλά και να γράφει ένα κείμενο και να προσθέτει εικόνες όπως έκανα εγώ! Α το ίδιο να κάνουν και οι δολοφόνοι! Ετσι διασκεδάζουμε και λίγο την ΣΕ μας και δείχνουμε την ευχαριστηση μας σε αυτούς!

ΥΓ προς πολίτες: Μην πιαστείτε στα δίχτυα κανενός, αν και μπορείτε ακόμη να σωθείτε.
ΥΓ' προς πολιτες: Πολίτες είστε οι Ντεμ, Σπυρος, Γιαννης απ' τη Ναουσα.(ισως και Τσιγιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
ΥΓ προς ΣΕ: Θα ήθελα οι απαντήσεις σας στα πμ μου να ήταν πιο καλλιτεχικές :P έκανα 30λεπτά να γράψω κάθε πμ και απαντούσατε με ένα "Ναι" ή "Όχι". Επίσης, θα ήθελα να γίνει κανόνας το Μέντιουμ να μη γράφει απλά για αυτό που ρωτάει αλλά και να γράφει ένα κείμενο και να προσθέτει εικόνες όπως έκανα εγώ! Α το ίδιο να κάνουν και οι δολοφόνοι! Ετσι διασκεδάζουμε και λίγο την ΣΕ μας και δείχνουμε την ευχαριστηση μας σε αυτούς!

Καλέ μου διασκέδασα απίστευτα με τα πμ σου, αλλά δυστυχώς οι κανόνες λένε οτι η ΣΕ πρέπει να δίνει μονολεκτικές απαντήσεις για να μην προδώσει κάτι παραπάνω από αυτά που θέλει. Πάντως θα σε ανταμείψω εν καιρώ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλέ μου διασκέδασα απίστευτα με τα πμ σου, αλλά δυστυχώς οι κανόνες λένε οτι η ΣΕ πρέπει να δίνει μονολεκτικές απαντήσεις για να μην προδώσει κάτι παραπάνω από αυτά που θέλει. Πάντως θα σε ανταμείψω εν καιρώ!;)

Παρ' όλο που ξερω οτι δεν πρεπει να μιλησω καλύτερα να μεταφερθει μαζι με το ΥΓ στις αποψεις για το παιχνιδι

Α δεν ήξερα ότι πρέπει να δίνετε μονολεκτικές απαντήσεις αλλα πιστευα πως καμμια χαζομαρούλα μπορούσατε να πείτε:P Ξερω σσσς είμαι το Φααααααντασμα (και δεν είμαι κσπερ το φαντασματακι :pfff: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τάσο, εεεε. Νομίζω πως πρέπει να σου ζητήσω συγγνώμη που σε έβγαλα, αλλά μπορείς να καταλάβεις ότι μου ήταν αδύνατον να μαντέψω πως είχες αυτή την κάρτα για ΔΕΥΤΕΡΗ φορά. Τώρα που είμαστε πιο σοφοί είναι/ήταν κακή ιδέα. Αλλά να ξέρεις ότι τώρα ξέρουμε, βασικά ξέρετε ότι σχεδόν σίγουρα Dem και Σπυράκος είναι αθώοι. Επιπλέον και Χαρούλα αφού έγραψε για τον Σπυράκο πως είναι αθώος. Κρίμα που δεν είχα κάρτα ανάστυσης :D. Εντάξει μπορεί να είναι διευθαρμένοι πολίτες. Επίσης ήταν σημαντικό για μένα να ξέρω τι είσαι επειδή τα περισσότερα τα είπες εσύ και πολλές φορές τα ακολουθούσα χωρίς σκέψη διστυχώς.

Κώστα ψόφα.:D:D:D:D:D:D:D

Στην θέση σας θα διάβαζα τώρα ΟΛΑ τα μυνήματα του Τάσου, Σπυράκου, Dem και Χαρούλα ξανά για να καταλάβω ποιος άλλος ίσως έχει λερομένα χέρια. Αυτό ήθελα να κάνω σήμερα αλλά επειδή το παιχνίδι είναι προς το τέλος, είμαι φυλακή... καλή ανάγνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
τασο ενα μεγαλο αντιο και απο μενα... επειδη με κατηγορισες εμμεσα θελω και εγω να δικαιολογιθω με την σειρα μου... καταρχην ο λογος που ψηφιζω φαντασμενο ειναι γιατί :

1) ειναι ανενεργος
2) δεν εχει βοηθησει στο παραμικρο τους πολιτες
3) δεν εχει κανει το παραμικρο για να κερδισει την εμπιστοσυνη (σαν να μην τον νοιαζει )
4) προσβαλλει ολους τους παιχτες... στα ελαχιστα ποστ που εκανε ελεγε συνεχεια και επιτηδες λαθος τα ονοματα σαν να ηθελε να δωσει εμφαση σε οτιδηποτε αλλο εκτος απο την ουσια του ποστ...

5) δεν εχει αποδειχθη μεχρι στιγμης το αντιθετο και δεν εχει δωσει δειγαμτα αθωοτητας..
6)πως μπορω να δειξω εμπιστοσυνη σε ενα παικτη που μας προσβαλει ολους....




τασο το ηξερα απο την αρχη πως ησουν αθωος για αυτο και πηγα με τα νερά σου.. φανηκε οτι ησουν μεντιουμ και για αυτο σε ακολουθησα στις περισσοτερες ψηφοφοριες... εκανα ολοκληρες λιστες με υποπτους και για αυτο εδωσα και την ζωη μου... δυστηχως εχω ενα κακο συνηθειο ως παικτης δεν συνιθιζω να ειμαι 100% σιγουρος για καποιον γιατι δεν θελω να παρω πανω τις ευθηνεςμου αν αποδειχθει πως ειναι αθωος...


περιττο να σου πω οτι λυπαμε πολυ που εφηγες απο το παιχνιδι... ησουν ο πρωτος παικτης που σε εμπηστευτηκα.... αν ημουν δολοφονος θα ησουν ενα μεγαλο εμποδιο για εμενα και θα σε εβγαζα εξω με την πρωτη ευκαιρεια...


δυστηχως οι πολιτες εχασαν το μεγαλυτερο στηριγμα τους ... ελπιζω ο ντεμλοτζικ και ο σπυρος να εκμεταλευτουν το γεγονος οτι ξερουμε ολοι πως ειναι αθωοι.....

τασο καλη συνεχεια φιλε μου στην ζωη αλλα και στο ischool ελπιζω να σε ξαναδω σε επομενα παλερμο και να εχω παλι την τυχη να ειμαι συμπολιτης σου...
καλο ταξιδι..........

ουρσακ. παλιοδολοφονε ... καρφωθηκες παλιοδολοφωνε τυμβωρυχε..

ο 5χρονος αδερφος μου θα εβρισκε καλυτερη δικαιολογια για να βγαλει καποιον εκτος παιχνιδιου..

ακου εκει ... δεν γινοταν αλλιως δεν μπορουσα να φανταστω...

τον στελνεις κυριολεκτικα στον ταφο και ερχεσαι και κλαψουριζεσαι.. δηλαδη τωρα μετανιωσες ασε μας ρε ουρσακ ζητας και συγνωμη..

θα ηθελα ακομα με αφορμη το μυνημα του τασου να πουμε απο την μερια μας τι εχουμε κανει ....

ειπες για αλληλοκατηγορια μεταξυ δολοφονων... προσωπικα ποτε δεν μαλωσα με κανενα για τον λογο οτι τον θεωρουσα δολοφονο.. ο μονος λογος που μαλωνα ηταν γιατι καποιοι ηταν ανενεργοι και πεταγονταν απο το ουθενα ελεγαν την μπαρουφα τους και εφευγαν... ακομα ηθελα να ψαρωσω μερικους μερικους για να δω πως θα αντιδρασουν...

ο μονος που εμπιστευτηκα πραγματικα ησουν εσυ... ολοι οι αλλοι μου φενονταν υποπτοι ακομα και παιχτες οπως ο κωστας που ηθελαν να μου δειξουν οτι ειναι και αυτοι πολιτες σωζοντας με η ακολουθωντας με στις ψηφοφοριες τους θεωρω ακομα υποπτους...


αντιθετως καποιοι αλλοι μου ολοι τους φενοντια αθωοι ειναι οι υποπτοι...

οι πολιτες συνηθως ειναι ανασφαλεις χαρακτηρες και δεν εμπιστευνται κανενα... αυτα απο μεριας μου...

δυστηχως δεν μπορεις να μου απαντησεις.....

αλλα θελω οποιος παικτης πιστευει οτι ειμαι δολοφονος να μου το πει να το συζυτησουμε...

δουλεια μας τωρα ειναι να βρουμε τουσ 1-2-3 δολοφονους που εχουν απομεινει στο παιχνιδι...


καλο ταξιδι τασο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
H ΣΕ αποφασίζει σε αυτό το σημείο να βγάλει εκτός παιχνιδιού τον Demlogic και τον fantasmeno επειδή δεν έχουν παρακολουθήσει το παιχνίδι εδώ και σχεδόν 3 μέρες. Από δω και στο εξής θα προστεθεί κανονισμός οτι, ακόμα κι αν έχει ακυρωθεί η ψηφοφορία, αν κάποιος δεν κάνει εκείνη την ημέρα ούτε ένα ποστ, θα μετρήσει σαν απουσία. Αυτό συμβαίνει γιατί σε αυτή την εκδοχή του Παλέρμο είναι πολύ πιθανό να ακυρώνονται ψηφοφορίες λόγω χρήσης της κάρτας "Άμεση Προφυλάκιση"

Demlogic με δύο συνεχόμενες απουσίες βγαίνει Εκτός Παιχνιδιού.... Ήταν πολίτης και συγκεκριμένα ο γιατρός σας.
fantasmenos με τρεις απουσίες βγαίνει Εκτός Παιχνιδιού... Ήταν πολίτης και συγκεκριμένα ο αυτοκράτορας σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ψηφοφορία Πέμπτης 20 Οκτωβρίου

1.Kwstac
2.Σπυρακος (^^)
3.Tsiyo

4.Johnnaousa

5.intifada


Φαντάσματα:
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
[maria775m] - Φάντασμα
[Χαρουλιτα] - Φάντασμα δολοφονίας
[emily 6] - Φάντασμα

[Ούρσακ] - Φάντασμα


Απουσίες:
Kwstac #1
Johnnaousa #1

Αποχωρήσεις:
maria_lulu #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
papaki93 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
Aristos14 #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
blue_butterfly (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Δικηγόρος]
Τάσος97 (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Μέντιουμ]
Drama Prinzessin (ενεργοποίηση κάρτας Τυμβωρυχία) [Φανερός μαφιόζος Β]
Demlogic #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Γιατρός]
fantasmenos #1 #2 (μη συνεχόμενες) #3 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί) [Αυτοκράτορας]

Κάρτες:
Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση για τον Ούρσακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top