Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Όχι, το τσιράκι βγαίνει και αυτό σαν πολίτης, δεν αποκαλύπτεται η ιδιότητά του...

Αλλά πώς γίνεται από εκεί που όλοι άλλαζαν σε Πετρόπουλο να βγήκε ο Econ?:worry:

ναι κι εγω αυτο θελω να τονισω στη ΣΕ. στο τελο είχαμε μια βροχη από ψηφους στον πετρόπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΤΟ ΕΙΠΑ 1000 ΦΟΡΕΣ , ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ -.- :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Γιατί ο πετρόπουλος δεν δικαιολογήθηκε όλη μέρα, δεν ψήφισε όλη μέρα, και μπήκε στο τέλος να μας τα γ@μήσει όλα... ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΡΟΛΟ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΨΗΦΙΖΩ petropoulo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εδώ είναι η last λίστα:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - petropoulos43551
  4. Demlogic - petropoulos43551
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - tsarachaf
  7. Eupatridis
  8. fockos - Eupatridis
  9. foreverfreak - Econ
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj! - Econ
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551 - Εcon
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Econ
  20. z0itCa - Econ
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
6 Econ
4 JaneWin
4 petropoulos43551
2 fockos
1 blue_butterfly
1 tsarachaf
1 Eupatridis

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1


Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.





~

Για τον Ευπατρίδη θα γίνει ποστ, μην ανησυχείτε.

Αν δείτε τις προήγουμενες σελίδες θα δείτε τον λόγο που βγήκε ο Econ.
Φρικ, προσπαθούμε ΑΠΕΙΡΑ για να σας τα έχουμε όλα έτοιμα.
Είσαστε πόσα άτομα, αλλάζατε ψήφους τρομαχτικά γρήγορα και είμαστε stand by συνεχώς!
Και πέρα από το πόσο γρήγορα αλλάζετε ψήφους, ποστάρετε και πολύ γρήγορα.:P
Σε ένα λεπτό μπορεί να έχετε αλλάξει τη μια σελίδα και να έχετε πάει στην επόμενη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αρχικά, θέλω να ζητήσω συγγνώμη από όσους πολίτες ενοχλήθηκαν από την αλλαγή ψήφου μου, αλλά δεν είχα δει την αλλαγή ψήφου του Demlogic επειδή δεν είχα την ανανεωμένη λίστα μπροστά μου. Στη συνέχεια κατάλαβα ότι με την αλλαγή αυτή ουσιαστικά ανέτρεπα το αποτέλεσμα, ενώ εγώ επεδίωκα την τριπλή ισοψηφία με την αλλαγή μου. Άλλωστε, δεν μπορεί να με κατηγορήσει κάποιος για αυτό, διότι αφενός θεωρούσα και τον petropoulo ύποπτο και αφετέρου το είχα εξηγήσει λίγα λεπτά πριν τις 8 ότι προτίθεμαι να αλλάξω ψήφο αν δω πως κανείς δεν υποστηρίζει τον Econ.
Τελικά οι υποψίες μου δεν επαληθεύτηκαν και είναι πολύ κρίμα γιατί είχα μια ελπίδα ότι ο Econ ήταν δολοφόνος.

Ζητώ ξανά συγγνώμη για την παράλειψή μου, έστω κι αν αποδείχθηκε τελικά ότι ο Econ είναι πολίτης.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΤΟ ΕΙΠΑ 1000 ΦΟΡΕΣ , ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ -.- :rant:

Δεν χρειάζεται να βάζεις τα κεφαλαία γράμματα και την μεγάλη γραμματοσειρά, δεν είμαστε καθυστερημένα. Υπάρχουν και κάποιοι τύποι που καλό είναι να τηρούνται, δεν νομίζεις?;)

Από την άλλη δεν ξέρεις αν είναι σίγουρα αθώος - αν ήταν το τσιράκι όπως αναρωτιούνται αρκετοί?
Άσε που εσείς την κάνατε τη χαζομάρα με τις συνεχόμενες αλλαγές ψήφων. Χρειαζόταν μόνο ένας να βγάλει την ψήφο του από τον Ηλία για να έχουμε την ισοψηφία και ας ψήφιζε έναν άκυρο με καμία άλλη ψήφο...

Και επειδή είναι ομαδικό παιχνίδι, δεν είναι ωραίο να κρατάς αυτή την στάση...:/:


Βάιε δεν πειράζει.. Και άλλοι την θέλαμε την ισοψηφία.. Για αυτό όταν έκανα εκείνο το ποστ που έλεγα ότι θα προηγηθεί κάποιος αντί να βγει ισοψηφία περίμενα να με ακούσετε...Οκ.. Πάμε συγκροτημένα και σταθερά, παρακάτω.. Και από εδώ και πέρα θα μετράμε και εμείς για να είναι και πιο εύκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οποιαδήποτε ψήφο βάλετε τώρα είναι ΑΚΥΡΗ.-

Να περιμένετε πρώτα τη νέα λίστα από την _elena_ και μετά ψηφίστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αγαπητή ΣΕ, θα μου απαντήσετε περί τσιρακίου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αρχικά, θέλω να ζητήσω συγγνώμη από όσους πολίτες ενοχλήθηκαν από την αλλαγή ψήφου μου, αλλά δεν είχα δει την αλλαγή ψήφου του Demlogic επειδή δεν είχα την ανανεωμένη λίστα μπροστά μου. Στη συνέχεια κατάλαβα ότι με την αλλαγή αυτή ουσιαστικά ανέτρεπα το αποτέλεσμα, ενώ εγώ επεδίωκα την τριπλή ισοψηφία με την αλλαγή μου. Άλλωστε, δεν μπορεί να με κατηγορήσει κάποιος για αυτό, διότι αφενός θεωρούσα και τον petropoulo ύποπτο και αφετέρου το είχα εξηγήσει λίγα λεπτά πριν τις 8 ότι προτίθεμαι να αλλάξω ψήφο αν δω πως κανείς δεν υποστηρίζει τον Econ.
Τελικά οι υποψίες μου δεν επαληθεύτηκαν και είναι πολύ κρίμα γιατί είχα μια ελπίδα ότι ο Econ ήταν δολοφόνος.

Ζητώ ξανά συγγνώμη για την παράλειψή μου, έστω κι αν αποδείχθηκε τελικά ότι ο Econ είναι πολίτης.:/:

:mad: :hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αγαπητή ΣΕ, θα μου απαντήσετε περί τσιρακίου? :P

αγαπητοι ΣΕ κι εγω θέλω να μάθωωω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ... ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ Ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ SK ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ.... Ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΟΛΟΥΣ...

Δείτε ποιοι ψήφισαν Εκον με μια δικαιολογία του κώλου όπως είπε και o demlogic. ΚΡΙΜΑ, ΚΡΙΜΑ... Μείναμε 10 πολίτες :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Στόμα έχεις γατούλη, μίλα μου.:P

Έχω την εντύπωση πως το τσιράκι αποκαλύπτεται ως δολοφόνος στην αποχώρηση, στην revised έκδοση. Ας μας πει η ΣΕ όμως γιατί ούτε κι εγώ είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να βάζεις τα κεφαλαία γράμματα και την μεγάλη γραμματοσειρά, δεν είμαστε καθυστερημένα. Υπάρχουν και κάποιοι τύποι που καλό είναι να τηρούνται, δεν νομίζεις?;)

Από την άλλη δεν ξέρεις αν είναι σίγουρα αθώος - αν ήταν το τσιράκι όπως αναρωτιούνται αρκετοί?
Άσε που εσείς την κάνατε τη χαζομάρα με τις συνεχόμενες αλλαγές ψήφων. Χρειαζόταν μόνο ένας να βγάλει την ψήφο του από τον Ηλία για να έχουμε την ισοψηφία και ας ψήφιζε έναν άκυρο με καμία άλλη ψήφο...

Και επειδή είναι ομαδικό παιχνίδι, δεν είναι ωραίο να κρατάς αυτή την στάση...:/:


Βάιε δεν πειράζει.. Και άλλοι την θέλαμε την ισοψηφία.. Για αυτό όταν έκανα εκείνο το ποστ που έλεγα ότι θα προηγηθεί κάποιος αντί να βγει ισοψηφία περίμενα να με ακούσετε...Οκ.. Πάμε συγκροτημένα και σταθερά, παρακάτω.. Και από εδώ και πέρα θα μετράμε και εμείς για να είναι και πιο εύκολο..

Αυτό που λες είναι πρακτικά αδύνατον... όταν υπάρχει τριπλή ισοψηφία διασπάτε πολύ εύκολα. Η διπλή δεν διασπάται. Αυτό γιατί στην τριπλή, ο ένας από τους τρεις αλλάζει ξαφνικά στον άλλον ψήφο και τελείωσε. έτσι έγινε χθες και σήμερα.... ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΙΠΛΗ ΙΣΟΨΗΦΙΕΣ ΜΟΝΟ (σοζ που το γράφω με κεφαλαία:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να βάζεις τα κεφαλαία γράμματα και την μεγάλη γραμματοσειρά, δεν είμαστε καθυστερημένα. Υπάρχουν και κάποιοι τύποι που καλό είναι να τηρούνται, δεν νομίζεις?;)

Από την άλλη δεν ξέρεις αν είναι σίγουρα αθώος - αν ήταν το τσιράκι όπως αναρωτιούνται αρκετοί?
Άσε που εσείς την κάνατε τη χαζομάρα με τις συνεχόμενες αλλαγές ψήφων. Χρειαζόταν μόνο ένας να βγάλει την ψήφο του από τον Ηλία για να έχουμε την ισοψηφία και ας ψήφιζε έναν άκυρο με καμία άλλη ψήφο...

Και επειδή είναι ομαδικό παιχνίδι, δεν είναι ωραίο να κρατάς αυτή την στάση...:/:


Βάιε δεν πειράζει.. Και άλλοι την θέλαμε την ισοψηφία.. Για αυτό όταν έκανα εκείνο το ποστ που έλεγα ότι θα προηγηθεί κάποιος αντί να βγει ισοψηφία περίμενα να με ακούσετε...Οκ.. Πάμε συγκροτημένα και σταθερά, παρακάτω.. Και από εδώ και πέρα θα μετράμε και εμείς για να είναι και πιο εύκολο..


Και εσυ τον econ ψηφισες γιατι δεν αλλαξες την ψηφο σου απο την στιγμη που λες οτι ηθελες ισοψηφια;;;:hmm:

Οσοι ψηφισανε econ θεωρω οτι ειναι υποπτοι διοτι κανεις δεν αλλαξε την ψηφο του ωστε να γινει ισοψηφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτό που λες είναι πρακτικά αδύνατον... όταν υπάρχει τριπλή ισοψηφία διασπάτε πολύ εύκολα. Η διπλή δεν διασπάται. Αυτό γιατί στην τριπλή, ο ένας από τους τρεις αλλάζει ξαφνικά στον άλλον ψήφο και τελείωσε. έτσι έγινε χθες και σήμερα.... ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΙΠΛΗ ΙΣΟΨΗΦΙΕΣ ΜΟΝΟ (σοζ που το γράφω με κεφαλαία:/:)

Για αυτό είναι κάποιοι έτοιμοι να αλλάξουν αν χρειαστεί... Αυτό που έγινε σήμερα ήταν ότι πριν ακόμη αλλάξει ο Πετρόπουλος έγιναν πολλές αλλάγες..
Αλλά οκ... Νομίζω ότι όντως είναι ασφαλέστερο να έχουμε διπλή ισοψηφία, σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. dannaros
  4. Demlogic
  5. Elena Kr
  6. fockos
  7. foreverfreak
  8. JaneWin
  9. jj!
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. petropoulos43551
  13. soter
  14. Tάσος97
  15. toi_toi
  16. tsarachaf
  17. vaios13
  18. z0itCa
  19. Rinaking
Ψήφοι


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
  4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
  5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα


Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
αγαπητοι ΣΕ κι εγω θέλω να μάθωωω:P

Αγαπητή ΣΕ, θα μου απαντήσετε περί τσιρακίου? :P

Μόνο και μόνο επειδή ρωτάτε ευγενικά.:redface::P

Αποκαλύπτεται μόνο η ομάδα που ήταν, και όχι ο ρόλος του.
Δηλαδή αν ο Econ ήταν τσιράκι θα τον βλέπατε ως δολοφόνο.

Το λέει και στη περιγραφή του παιχνιδιού:

Για κάθε άτομο αποκαλύπτεται η ομάδα στην οποία ανήκει (πολίτης-δολοφόνος). Δεν αποκαλύπτεται ο ρόλος ή η ιδιότητα.

Στο παραπάνω, κάναμε μόνο εξαίρεση με την ιδιότητα Ορφέας-Ευριδίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και εσυ τον econ ψηφισες γιατι δεν αλλαξες την ψηφο σου απο την στιγμη που λες οτι ηθελες ισοψηφια;;;:hmm:

Οσοι ψηφισανε econ θεωρω οτι ειναι υποπτοι διοτι κανεις δεν αλλαξε την ψηφο του ωστε να γινει ισοψηφια...

Εγώ δεν μπορούσα να αλλάξω γιατί είχα μεγάλο πρόβλημα με το στέκι. Μετά το τελευταίο μου ποστ δεν με έβαζε μέσα και δεν μπορούσα να κάνω ούτε ανανέωση, με αποτέλεσμα τα λεπτά να περνάνε και να μην ξέρω αν και κάποιοι άλλοι έχουν ήδη αλλάξει ψήφους...:/:
Οπότε, προτίμησα από το να κάνω κάτι τελείως αβέβαια αφού είχα μεγάλο πρόβλημα και να βγει τέρμα λάθος, να περιμένω για λίγο ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top