Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Focke, σοβαρέψου, 25 χρονών γομάρι:P

:rofl::P

(καλά, εντάξει, σταματάω τα γέλια:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Παρακολουθω εντατικα το θεμα, βλεπω την πορεια της ψηφοφοριας, τις αντιδρασεις και τις αλλαγες της τελευταιας στιγμης και βγαζω τα συμπερασματα μου!! Με λιγα λογια κανω ο,τι ακριβως και ενας παικτης που ενδιαφερεται για το παιχνιδι και δε στηριζομαι στην τυχη αγαπητε Econ...

Τι να κάνουμε.Εγώ δε μπορώ να χω την προσοχή μου στην κάθε λεπτομέρεια και στηρίζομαι στη Θεά.:whistle:
Παρόλα αυτά.Μιας και είπατε να μιλάω με στοιχεία.Και όπως είπε η zoitCa(που μπορεί να ναι και κάτι κακό) κάτι σωστό...Άθελα μου έριξα τα φώτα της προσοχής πάνω μου και όχι στα άτομα που κατείχαν αυτό το προνόμιο ως χθες.Με λίγα λόγια τους έκανα μεγάλη χάρη.Αυτή η αδικία πρέπει να διορθωθεί.


janewin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είμαι η νοσοκόμα. αλλά σε περίπτωση που δεν είμαι καλώ την αληθινή νοσοκόμα να με σώσει γιατί οι δολοφόνοι με έχουν βάλει στο μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μια κατάσταση από τη ΣΕ αν είναι δυνατον, παρακαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
jj! βαρέθηκα τις εξυπνάδες που πετάς. Δεν έχω δει κανένα μήνυμα σοβαρό, λες και δεν σε ενδιαφέρει να έχεις ενεργητική συμμετοχή. Τα ίδια έκανε και ο alchemist, και μόλις τον κατηγόρησα δημόσια (ενώ δεν είχε ούτε έναν ψήφο) τσαντίστηκε και αντί να δικαιολογηθεί μου πέταξε λάσπη, λες και αυτό που ήθελε ήταν να μηδενίσει την αξία της κατηγορίας μου στο πρόσωπο του, με δικιά του κατηγορία στο πρόσωπο μου. Και μου είπε και ένα γκουντ λακ που με κάνει να φοβάμαι μην με δολοφονήσουν επειδή τον ξεσκέπασα. Γράφω το μήνυμα μου στο παρατρίχα της δολοφονίας ώστε να μην αλλάξουν οι δολοφόνοι το θύμα, ώστε σε περίπτωση που είμαι εγώ, να ξέρετε ότι η μόνη φορά που έριξα κατηγορίες ήταν στον Alchemist ο οποίος δεν μου απάντησε όταν τον ρώτησα γιατί τσαντίστηκε τόσο εύκολα ενώ δεν είχε καν ψήφο. Τον πετρόπουλο τον θεωρώ τσιράκι, μπορεί δολοφόνο ή παντελώς ηλίθιο πολίτη. Χάλασε την τριπλή ισοψηφία τελευταία στιγμή και καρφώθηκε. Ψηφίζω τον jj! μέχρι να μου αλλάξει ο ίδιος γνώμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Να με παλι, εχω διαβασει ολες τις σελιδες και τα συμπερασματα που εχω βγαλει θα τα πω παρακατω,
οι πιθανοτεροι δολοφονοι για μενα ειναι οι παρακατω

petropoulos43551
Εcon
MAYROULIS
blue_butterfly - Janewin

Ο petropoulos43551 απο την αρχη δεν μας τα ελεγε καλαα, χαμογελακια και λοιπα τρομακτικα, χαλαροτητα οπως ειπα και πριν, ψηφιζει χωρις καθολου σοβαρες αιτιολογησεις λες και φαινεται οτι θελει να ψηφισει για να διωξει καποιον συγκεκριμενο παρεα με τους δολοφονους, δεν ποσταρει συχνα για την ασφαλεια του, και οταν ποσταρει , ποσταρει ασυναρτησιες και ανουσιοτητες​
---------------
ο Econ στον πρωτο γυρο ηταν σχεδον αφαντος, δεν θυμαμαι ποιον ειχε ψηφισει και τι αιτιολογηση βρηκε, αλλα νομιζω ψηφισε προς το τελος, κατι που μπορει να σημαινει ΚΟΙΤΑΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΩ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ, στον δευτερο ξεκινησε δυναμικα με ηλιθιες αιτιολογησεις, που δεν πιστευω να εκανε ποτε καποιος πολιτης, κατηγορησε εναν κατεμε πολιτη ο οποιος ειναι πολυ δυναμικος και ψαγμενος. Ομως για τον Econ κραταω τις επιφυλαξεις μου, δεν μπορω να ξερω αμα τα κανει επειδη βαριεται να παιξει σοβαρα, η επειδη ειναι δολοφονος​
-------------
MAYROULIS τον ειχα ψηφισει και στον πρωτο γυρο γιατι με ψηφισε γιατι ειμαι ρατσιστης προς τους γατους, και μου φανηκε μμμ εεε :hmm:, γενικα ψηφιζει οποιους νανε , αλλαζει την ψηφο του χωρις αιτιολογηση, και ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ψηφιζει οποιον ψηφιζουν και οι αλλοι (η μηπως οι δολοφονοι; :hmm:). Και για αυτον προσπαθω να ξεκαθαρισω αμα ειναι βαρεμενος πολιτης η δολοφονος​
-----------
blue_butterfly - Janewin Καποια απο τις δυο πιστευω ειναι δολοφονος, δεν ξερω, αλλα το πως τοσο γρηγορα πηρανε ψηφο και εγινε μια τετοια κοντρα πιστευω εχει σχεση με συμμετοχη δολοφονων, στην συνεχεια οι δολοφονοι ειδαν οτι ειναι προτιμοτερο να διωξουν τον Wild_boy (εαν ειναι πολιτης) και δεν τους ηταν δυσκολο, λυπαμε εαν εχω παρει μερος στον διωγμο ενος πολιτη, αλλα ακομη πιστευω πως ειναι Δολοφονος​
----------
Η ψηφος μου παει στον petropoulos43551 διοτι για αυτον εχω τις λιγοτερες αμφιβολιες πως μπορει να ειναι πολιτης (σε σχεση με τους υπολοιπους παραπανω υποπτους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:popcorn:

Πάνω στις αλχημείες του, ανακάλυψε τη νιτρογλυκερίνη,αλλά την ήπιε νομίζοντας ότι είναι το φίλτρο της αθανασίας.
Alchemist, είσαι νεκρός, στο εξής δε μπορείς να ξαναμιλήσεις. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είμαι η νοσοκόμα. αλλά σε περίπτωση που δεν είμαι καλώ την αληθινή νοσοκόμα να με σώσει γιατί οι δολοφόνοι με έχουν βάλει στο μάτι.
α ρε φοκο τωρα εγινες νοσοκομα? με συγκινείς! :(

τωρα θα βαλεις την νοσοκομα να σωσει εναν δολοφονο? μια χαρα παιζεις το παιχνιδακι σου!
jj! βαρέθηκα τις εξυπνάδες που πετάς. Δεν έχω δει κανένα μήνυμα σοβαρό, λες και δεν σε ενδιαφέρει να έχεις ενεργητική συμμετοχή. Τα ίδια έκανε και ο alchemist, και μόλις τον κατηγόρησα δημόσια (ενώ δεν είχε ούτε έναν ψήφο) τσαντίστηκε και αντί να δικαιολογηθεί μου πέταξε λάσπη, λες και αυτό που ήθελε ήταν να μηδενίσει την αξία της κατηγορίας μου στο πρόσωπο του, με δικιά του κατηγορία στο πρόσωπο μου. Και μου είπε και ένα γκουντ λακ που με κάνει να φοβάμαι μην με δολοφονήσουν επειδή την ξεσκέπασα. Γράφω το μήνυμα μου στο παρατρίχα της δολοφονίας ώστε να μην αλλάξουν οι δολοφόνοι το θύμα, ώστε σε περίπτωση που είμαι εγώ, να ξέρετε ότι η μόνη φορά που έριξα κατηγορίες ήταν στην Alchemist η οποία δεν μου απάντησε όταν την ρώτησα γιατί τσαντίστηκε τόσο εύκολα ενώ δεν είχε καν ψήφο. Τον πετρόπουλο τον θεωρώ τσιράκι, μπορεί δολοφόνο ή παντελώς ηλίθιο πολίτη. Χάλασε την τριπλή ισοψηφία τελευταία στιγμή και καρφώθηκε. Ψηφίζω τον jj! μέχρι να μου αλλάξει ο ίδιος γνώμη

ρε γμτ ειναι Ο αλχεμιστ....εχετε βαλθει ολοι!:P

οταν ψηφιζουμε καποιον το βαζουμε σε μεγαλα γραμματα για να φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είμαι η νοσοκόμα. αλλά σε περίπτωση που δεν είμαι καλώ την αληθινή νοσοκόμα να με σώσει γιατί οι δολοφόνοι με έχουν βάλει στο μάτι.

Ο,τι του φανει του Λωλοστεφανη:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τάσος97 άλλαξε την ψήφο σου, αφού ο Alchemist είναι πλέον νεκρός.

:popcorn:




Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. Alchemist
  2. blue_butterfly - JaneWin
  3. bluestas95 - Econ
  4. dannaros
  5. Demlogic - petropoulos43551
  6. Econ - JaneWin
  7. Elena Kr
  8. Eupatridis
  9. fockos
  10. foreverfreak - petropoulos43551
  11. JaneWin
  12. jj!
  13. maria_lulu - fockos
  14. MAYROULIS - fockos
  15. petropoulos43551
  16. soter - petropoulos43551
  17. Tάσος97
  18. toi_toi - blue_butterfly
  19. tsarachaf
  20. vaios13 - Εcon
  21. z0itCa
  22. Rinaking
Ψήφοι
3 petropoulos43551
2 Econ
2 fockos
2 JaneWin
1 bluestas95
1 blue_butterfly


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1




Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ισιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
α ρε φοκο τωρα εγινες νοσοκομα? με συγκινείς! :(

τωρα θα βαλεις την νοσοκομα να σωσει εναν δολοφονο? μια χαρα παιζεις το παιχνιδακι σου!

!

Δε πειράζει που με κατηγορείς εγώ θα σε σώσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Δε πειράζει που με κατηγορείς εγώ θα σε σώσω

να σαι καλα! με συγκινείς και παλι!:(:redface:





ο αλχεμιστ νεκρος μαλιστα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Να με παλι, εχω διαβασει ολες τις σελιδες και τα συμπερασματα που εχω βγαλει θα τα πω παρακατω,
οι πιθανοτεροι δολοφονοι για μενα ειναι οι παρακατω

petropoulos43551
Εcon
MAYROULIS
blue_butterfly - Janewin

Ο petropoulos43551 απο την αρχη δεν μας τα ελεγε καλαα, χαμογελακια και λοιπα τρομακτικα, χαλαροτητα οπως ειπα και πριν, ψηφιζει χωρις καθολου σοβαρες αιτιολογησεις λες και φαινεται οτι θελει να ψηφισει για να διωξει καποιον συγκεκριμενο παρεα με τους δολοφονους, δεν ποσταρει συχνα για την ασφαλεια του, και οταν ποσταρει , ποσταρει ασυναρτησιες και ανουσιοτητες​
---------------
ο Econ στον πρωτο γυρο ηταν σχεδον αφαντος, δεν θυμαμαι ποιον ειχε ψηφισει και τι αιτιολογηση βρηκε, αλλα νομιζω ψηφισε προς το τελος, κατι που μπορει να σημαινει ΚΟΙΤΑΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΩ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ, στον δευτερο ξεκινησε δυναμικα με ηλιθιες αιτιολογησεις, που δεν πιστευω να εκανε ποτε καποιος πολιτης, κατηγορησε εναν κατεμε πολιτη ο οποιος ειναι πολυ δυναμικος και ψαγμενος. Ομως για τον Econ κραταω τις επιφυλαξεις μου, δεν μπορω να ξερω αμα τα κανει επειδη βαριεται να παιξει σοβαρα, η επειδη ειναι δολοφονος​
-------------
Συγγνώμη που προσπαθούμε να μαστε ενεργοί στο παιχνίδι παρότι μερικοί από μας είμαστε σε διακοπές.
Και DemLogic ηλίθιος είσαι συ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μάλιστα...σκότωσαν τον( :P) Alchemist, ο οποίος είχε ψηφίσει την JaneWin.
Πρώτη σκέψη: Οι υποψίες πέφτουν πάνω στη JaneWin.
Δεύτερη σκέψη: Αρχίζω να υποπτεύομαι περισσότερο την blue_butterfly τώρα, για ευνόητους λόγους...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Συγγνώμη που προσπαθούμε να μαστε ενεργοί στο παιχνίδι παρότι μερικοί από μας είμαστε σε διακοπές.
Και DemLogic ηλίθιος είσαι συ:D

ψηφισε με επειδη ειμαι ηλιθιος λοιπον :clapup: θα ειναι η καλυτερη αιτιολογηση που εχεις δοσει

παντως δεν σε ειπα ηλιθιο, απλα δινεις ηλιθιες αιτιολογησεις, γιατι μπορει να εισαι δολοφονος; η επειδη βαριεσαι να κοιταξεις τα προηγουμενα ποστς και δεν εχεις βγαλει συμπερασματα; δεν ξερω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι αναμεσα σε 2 ατομα(και υποπτευομαι αλλα τοσα τα οποια τα εχω αναφερει στε προιγουμενα ποστ) τον Maurouli και τον tsarachaf ....προς το παρον θα ψηφισω τον MAYROYLI αλλα θα περιμενω να μιλησει για να βγαλω τα τελικα συμπερασματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
:popcorn:

Alchemist, είσαι νεκρός, στο εξής δε μπορείς να ξαναμιλήσεις. :bye:

καλά, δεν βαρέθηκες να γράφεις 24 φορές σπόιλερ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μάλιστα...σκότωσαν τον( :P) Alchemist, ο οποίος είχε ψηφίσει την JaneWin.
Πρώτη σκέψη: Οι υποψίες πέφτουν πάνω στη JaneWin.
Δεύτερη σκέψη: Αρχίζω να υποπτεύομαι περισσότερο την blue_butterfly τώρα, για ευνόητους λόγους...:hmm:

μπερδεμενη δολοφονια, αλλα ειμαι σιγουρος πως σκοπο εχει να μας μπερδεψει :hmm:

Λοιπον ειμαι αναμεσα σε 3 ατομα τον Maurouli , τον Alchemist και τον tsarachaf ....προς το παρον θα ψηφισω τον MAYROYLI αλλα θα περιμενω και απο τους αλλους 2 να μιλησουν για να βγαλω τα τελικα συμπερασματα...

ναι εσυ ψηφισε τον πεθαμενο :xtipao:

παιδια τσαμπα χανετε την ψηφο σας στην ελενα, απλα ειναι λιγο χαζουλα και μικρουλα και λεει βλακιες που φαινονται υποπτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αλλάζω την ψήφο μου!
ψηφίζω JaneWin γιατί ο αλχεμιστ αυτήν είχε ψηφίσει...

(μη με σκοτώσετε πλιζ:'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ο alchemist νεκρός??? ήταν στους υπόπτους μου, και σε άλλα άτομα ύποπτος, γιατί να σκοτώσουν αυτόν οι δολοφόνοι και όχι κάποιον πολίτη με λιγότερους ψήφους στο πρόσωπο του? Έχω μπερδευτεί παντελώς, εκεί που νόμιζα ότι έβγαζα άκρη. Ψηφίζω jj!

Έλα να μπαίνεις λίγο στο κλίμα του παιχνιδιού. Όλοι την ώρα ποστάρεις μηνύματα καφετέριας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top