Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Sorry, αλλά ο Ευπατρίδης κόπηκε.
Η ΣΕ παρακαλείται να μην τρώει μόνο ποπ-κορν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
O ευπατριδης εχει δυο απουσιες,αλλα δεν ειναι συνεχομενες...
Αρα δεν αποχωρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Sorry τότε.

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Sorry, αλλά ο Ευπατρίδης κόπηκε.
Η ΣΕ παρακαλείται να μην τρώει μόνο ποπ-κορν. :P
Αμέσως ,μη χάσεις :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δε με πείθεις Γιώργο! Είναι συνθηματικό, δε με ξεγελάς!:P

καλέ έχουμε κι επισκέψεις!! Καλώς τον καταλίνο!:P
άμα με ψηφίσεις...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Τί θες να πεις??:whistle:


παρεπιπτόντως παιδιά, αν βρεθείτε βράδυ στη Θεσσαλονίκη, μη ξεχάσετε να περάσετε κι από το "Limani"... Είναι απλά θεϊκό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τα τελευταια μου λογια??
Χαχαχα... Τι αλλο πια να πω?? Νομιζω πως τοσο καιρο σας τα εχω ανοιξει τα ματια... Φωναζα σαν το μ@@@@α, αλλα αδικος κοπος!! Το μονο που θελω να προσεξετε ειναι πως πριν την αποχωρηση της Cinefil υποστηριζα πως στο παιχνιδι ειναι 4 δολοφονοι και μολις τωρα ο Γιωργος ανακοινωσε πως ειναι 3... Οποτε μαλλον ειχα πεσει μεσα!! Το πρωτο ατομο που θα πρεπει να βγαλετε ειναι ο Vaios13.. Σιγουρος δολοφονος κατα την αποψη μου και πολυ θα ηθελα να δω τι θα πει τωρα:P!! Τους υπολοιπους θα ειναι ευκολο να τους βρειτε, αλλα PLEASE βγαλτε πρωτα το Vaio...
Σιγουρα αθωες ειναι η Jane και η Devina και ΜΑΛΛΟΝ αθωοι η Κλεοπατρα και ο Χρηστος!!
Φιλια πολλα και εχω να πω πως χαιρομαι που με στειλατε στην εξορια και οχι στην κολαση:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πολιτάκια..... :(:(







:(:(:(:(












:(:(:(:(:(



















:(:(:(:(:(:(





















:(:(:(:(:(:(:(




















Την γλιτώσατε και σήμερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
Αρχίζουν και τρέμουν οι δολοφόνοι!!!! :D:D:D

πσ. Δεν χωράει άλλα smilies! Πφφφφ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πάει, χάζεψα. :whistle:

Λίστα για Πέμπτη 17/02/2011
  1. Devina ->
  2. elenaki_arnea08 -> Wild_Boy
  3. Eupatridis -> Wild_Boy
  4. Goseithor ->
  5. JaneWin ->
  6. Κλεοπάτρα -> Χαμογέλα(:
  7. vaios13 ->
  8. Wild_Boy ->
  9. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι
2 Wild_Boy
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες


Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. <κανείς> - Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. foreverfreak - Ψηφοφορία - 16/02/2011 - πολίτης
  15. <κανείς> - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ?? - Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ?? - Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ?? - Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τα τελευταια μου λογια??
Χαχαχα... Τι αλλο πια να πω?? Νομιζω πως τοσο καιρο σας τα εχω ανοιξει τα ματια... Φωναζα σαν το μ@@@@α, αλλα αδικος κοπος!! Το μονο που θελω να προσεξετε ειναι πως πριν την αποχωρηση της Cinefil υποστηριζα πως στο παιχνιδι ειναι 4 δολοφονοι και μολις τωρα ο Γιωργος ανακοινωσε πως ειναι 3... Οποτε μαλλον ειχα πεσει μεσα!! Το πρωτο ατομο που θα πρεπει να βγαλετε ειναι ο Vaios13.. Σιγουρος δολοφονος κατα την αποψη μου και πολυ θα ηθελα να δω τι θα πει τωρα:P!! Τους υπολοιπους θα ειναι ευκολο να τους βρειτε, αλλα PLEASE βγαλτε πρωτα το Vaio...
Σιγουρα αθωες ειναι η Jane και η Devina και ΜΑΛΛΟΝ αθωοι η Κλεοπατρα και ο Χρηστος!!
Φιλια πολλα και εχω να πω πως χαιρομαι που με στειλατε στην εξορια και οχι στην κολαση:P!!

Μαλιστα...κατα την αποψη σου δηλαδη ειμαι δολοφονος...το εχεις σκεφτει οτι η αποψη σου μεχρι τωρα μονο μπαχαλο εχει δημιουργησει?...Δεν θα αφησω,ομως,να μπερδεψεις κι αλλο τα πραγματα,γιατι ναι μεν εκανα το λαθος να σε υποπτευθω,αλλα μου εδωσες κινητρο με τον περιεργο τροπο παιχνιδιου σου να το κανω.Παρουσιαζες με τοση σιγουρια τα λεγομενα σου που δεν μου εδινες περιθωριο να σκεφτω κατι αλλο απο το να σε υποπτευθω.

Τελικα οι δολοφονοι παιζουν πολυ καλα το ρολο τους:hmm:
Πρεπει να συσπειρωθουμε ολοι αποψε και να διωξουμε δολοφονο,γιατι τα περιθωρια εχουν στενεψει επικινδυνα...
Ψηφιζω wild boy γιατι ειναι αυτος που θεωρω οτι κινειται πιο υποπτα απο ολους.Αλλωστε ηταν απο αυτους που ακολουθησαν το ρευμα ψηφιζοντας τον φρικ και σε αυτους θα ψαχνω απο εδω και περα τους πιθανους δολοφονους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μαλιστα...κατα την αποψη σου δηλαδη ειμαι δολοφονος...το εχεις σκεφτει οτι η αποψη σου μεχρι τωρα μονο μπαχαλο εχει δημιουργησει?...Δεν θα αφησω,ομως,να μπερδεψεις κι αλλο τα πραγματα,γιατι ναι μεν εκανα το λαθος να σε υποπτευθω,αλλα μου εδωσες κινητρο με τον περιεργο τροπο παιχνιδιου σου να το κανω.Παρουσιαζες με τοση σιγουρια τα λεγομενα σου που δεν μου εδινες περιθωριο να σκεφτω κατι αλλο απο το να σε υποπτευθω.

Τελικα οι δολοφονοι παιζουν πολυ καλα το ρολο τους:hmm:
Πρεπει να συσπειρωθουμε ολοι αποψε και να διωξουμε δολοφονο,γιατι τα περιθωρια εχουν στενεψει επικινδυνα...
Ψηφιζω wild boy γιατι ειναι αυτος που θεωρω οτι κινειται πιο υποπτα απο ολους.Αλλωστε ηταν απο αυτους που ακολουθησαν το ρευμα ψηφιζοντας τον φρικ και σε αυτους θα ψαχνω απο εδω και περα τους πιθανους δολοφονους...

Συγγνώμη,αλλά γιατί να μην πούμε ότι ΕΣΥ ακολούθησες το ρεύμα?

Ξέρω πολλά ειδικά για τις 2 τελευταίες δολοφονιες που δεν έγιναν.


vaios φτάνει.Ως εδώ έφτασες,πλέον λίγο χρειάζεται να πάμε μερικές σελίδες πίσω και να μελετήσουμε για να καταλάβουμε ότι είσαι δολοφόνος.Σε ψηφίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Συγγνώμη,αλλά γιατί να μην πούμε ότι ΕΣΥ ακολούθησες το ρεύμα?

Απλο.Εγω τον ψηφισα με επιχειρηματα,κατι που δεν εκανες εσυ πανω στον πανικο σου μηπως φυγεις.Να σου θυμισω λιγο τι ''δικαιολογια'' ειχες δωσει οταν τον ψηφισες?

Ψηφίζω freak


Καλό θέατρο παίζει,αλλά φτάνει τόσο.

Αν αυτη η εξηγηση αρκουσε για να τον ψηφισεις,τοτε εχεις σιγουρα εκτεθει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μάλιστα ...

Έκανα μια πρόταση - πρόκληση ,χτές ,αλλά κανείς δεν φαίνεται να ενδιαφέρεται . Προφανώς ,οι πολίτες αδιαφορούν και οι δολοφόνοι ευημερούν . ΠΡΟΚΑΛΩ τους ΠΟΛΙΤΕΣ ,να είναι πιο ενεργοί και να κάνουν μία ανασκόπηση ,μπάς και σώσουμε την κατάσταση στο τέλος (τώρα που τελειώνω την εξεταστική :P ) .
Θα μπορούσα άνετα ,είτε σαν δολοφόνος είτε σαν πολίτης ,να απολαμβάνω το απυροβόλητο . Αλλά κάνω μια ύστατη προσπάθεια ...

Επίσης ,χίλια μπράβο στον/στην νοσοκόμο/α . Άν και έχω μια υποψία (ψωνάρα :whistle:) πως έχουν βάλει στο μάτι εμένα .

Πολίτες ,τελειώνει το παιχνίδι και εμεις κοιτάμε ατάραχοι την αυτοκαταστροφή μας . Well done , είμαστε οι χειρότεροι πολίτες ever . Άλλωστε ο Αθηναίος νομοθέτης Σόλων ,είχε επιστήσει την προσοχή ,στην συμμετοχή των πολιτών στα κοινά και θεωρούσε άχρηστο τον πολίτη που δε συμμετείχε στα κοινά, που αδιαφορούσε για τα προβλήματα της πόλης του κ.λ.π μπλα μπλα μπλα ( show off :P )

Για να συντομέυω , έκανα μια μικρή ανασκόπηση των πεπραγμένων στο Παλερμό και κατέληξα :

Wild_Boy και vaios13 . Πιο ύποπτος ο wild_boy , παρολαυτά στο πίσω μέρος του μυαλού μου εχω πως ίσως όλα αυτά είναι στημένα . Γιατί; Πάντα λογομαχούν εκ του ασφαλούς . Στα ποστς #474 , #475 , παρά την έντονη λογομαχία τους ,βλέπουμε μια εκπληκτίκη στροφή ,προς την theodora ,που αποδείχτηκε πως είναι πολίτης ...

Myrtle ... Πολύ πιθανόν να ήταν τσιράκι και βλέποντας το σκόρ να είναι 4-4 μεταξύ Θεοδώρας και Myrtle ,να θυσιάστηκε και να μετέτρεψε κάποιον σε δολοφόνο ,αφήνωντας μόνη την theodora με 4 ψήφους ...

Απο την άλλη , cinefil και wild_boy . Αλληλοψηφίστηκαν σε κομβικό σημείο ,συνεπώς πιστεύω πως ένας εκ των δύο ,δεν είναι εν τέλει δολοφόνος . Και τείνω προς την cinefil .

Χαμογέλα , JaneWin , Κλεοπάτρα ψήφισαν σε κρίσημα σημεία την Kατερίνα . Που προφανώς ,δύσκολο να είχε κάποιον ρόλο και να έφυγε απο απουσίες . Περισσότερο σαν εξιλαστήριο θύμα των 3 ,μου μοιάζει.

Θα ήθελα πολύ να είχαμε σήμερα αποκάλυψη ,διότι εαν είχαμε και αποδεικνυόταν πως κάναμε λάθος για τον Wild_Boy ,πέφτει όλο το σκηνικό και αυτομάτως θα φέρονταν ως ύποπτοι η άλλη ''κλίκα'' ,αποτελούμενη απο Devina , vaios13 και άλλον ενα .

Προς το παρόν για μένα οι υποτιθέμενοι δολοφόνοι ,περιορίζονται σε Wild_Boy , Κλεοπάτρα , Χαμογέλα και JaneWin.

Και εμμένω στην απόφαση μου ,για Wild_Boy . Για να δούμε , θα κάνουν το salto mortale ,οι φίλτατοι δολοφόνοι ,για να τον σώσουν . Σε κάθε περίπτωση , θέλω ολους τους πολίτες να είναι σε διαρκή επαγρύπνηση .

Ηθελημένα , δεν άφησα κανένα στο απυροβόλητο , διότι θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες όλων σας . Για αυτό , απαντήστε με λογικά επιχειρήματα ,σε ολο αυτο το κατεβατό :)

Ευχαριστώ για όσους διάβασαν ολο αυτό το σεντόνι (εγω δεν θα το έκανα :P ) ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Χαμογέλα , JaneWin , Κλεοπάτρα ψήφισαν σε κρίσημα σημεία την Kατερίνα . Που προφανώς ,δύσκολο να είχε κάποιον ρόλο και να έφυγε απο απουσίες . Περισσότερο σαν εξιλαστήριο θύμα των 3 ,μου μοιάζει.
Δεν φταίω,με αντιγράφουν :pfff:

Ηθελημένα , δεν άφησα κανένα στο απυροβόλητο , διότι θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες όλων σας . Για αυτό , απαντήστε με λογικά επιχειρήματα ,σε ολο αυτο το κατεβατό
Το Ελενάκι και ο Γκος? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Επίσης ,χίλια μπράβο στον/στην νοσοκόμο/α . Άν και έχω μια υποψία (ψωνάρα :whistle:) πως έχουν βάλει στο μάτι εμένα.
[...]Ηθελημένα , δεν άφησα κανένα στο απυροβόλητο , διότι θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες όλων σας .

πρώτον θα σχολιάσω πως σ' αυτα που λες, με βρίσκεις απολύτως σύμφωνη!! Το έχεις ψάξει διεξοδικά το πράγμα.
Δεύτερον, δε θέλω να στο χαλάσω, αλλά πολύ πιθανόν να έβαλαν κι εμένα στο μάτι...
Τρίτον, όταν λες ότι αναφέρεσαι σε όλους, εννοείς σε όλους όσους θεωρείς υπόπτους για δολοφόνους?
(Θεοδώρα γι' αυτό ρώτησα σε ποιους αναφέρεται...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 17/02/2011
  1. Devina -> Wild_Boy
  2. elenaki_arnea08 -> Wild_Boy
  3. Eupatridis -> Wild_Boy
  4. Goseithor ->
  5. JaneWin -> Wild_Boy
  6. Κλεοπάτρα -> Χαμογέλα(:
  7. vaios13 -> Wild_Boy
  8. Wild_Boy -> vaios13
  9. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι
3 Wild_Boy
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1 (dead)
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1, #2
  • foreverfreak: #1 (dead)
  • Goseithor: #1
  • JaneWin: #1
  • Κατερίνα***: #1, #2 (κόπηκες)
  • tsarachaf: #1, #2 (επίσης κόπηκες :popcorn:)
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. <κανείς> - Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. foreverfreak - Ψηφοφορία - 16/02/2011 - πολίτης
  15. <κανείς> - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ?? - Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ?? - Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ?? - Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μάλιστα ...

Επίσης ,χίλια μπράβο στον/στην νοσοκόμο/α . Άν και έχω μια υποψία (ψωνάρα :whistle:) πως έχουν βάλει στο μάτι εμένα .

Υπάρχουν 3 περιπτώσεις να μη γίνει δολοφονία.

1.Νοσοκομος/α

2.Ιδιοτητα:Αλεξίσφαιρος

3.Να μη στείλουν μήνυμα οι δολοφόνοι.


Πιστεύω ότι εδώ κι 2 μέρες γίνονται τα 2 πρώτα.Άλλα πιο από τα δύο ούτε εγώ ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ξέρω πολλά ειδικά για τις 2 τελευταίες δολοφονιες που δεν έγιναν.
Που τα ξες; :ropalo:
Υπάρχουν 3 περιπτώσεις να μη γίνει δολοφονία.

1.Νοσοκομος/α

2.Ιδιοτητα:Αλεξίσφαιρος

3.Να μη στείλουν μήνυμα οι δολοφόνοι.


Πιστεύω ότι εδώ κι 2 μέρες γίνονται τα 2 πρώτα.Άλλα πιο από τα δύο ούτε εγώ ξέρω.

Άρα αποκλείεται να είσαι ο νοσοκόμος.
Εμμ και τι μας μένει;A ναι,Δολοφόνος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top