Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 15/02/2011
  1. CiNeFiL -> foreverfreak
  2. Devina -> Wild_Boy
  3. elenaki_arnea08 -> foreverfreak
  4. Eupatridis -> Wild_Boy
  5. foreverfreak -> CiNeFiL
  6. Goseithor ->
  7. JaneWin -> Wild_Boy
  8. Κατερίνα*** ->
  9. Κλεοπάτρα -> CiNeFiL
  10. tsarachaf ->
  11. vaios13 ->
  12. Wild_Boy -> CiNeFiL
  13. Χαμογέλα(: -> Κατερίνα***
Ψήφοι
3 CiNeFiL
3 Wild_Boy
2 foreverfreak
1 Κατερίνα***


Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Κατερίνα***: #1
  • tsarachaf: #1
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  13. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  14. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  15. ??- Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??- Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  17. ??- Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  18. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπόν έχει πολύ γέλιο:hehe:


Αυτοί που με ψήφισαν(Εκτός Jane-Νομίζω έχει ξεγελαστεί από δαύτους),νομίζω είναι δολοφόνοι συν Σινεφιλ κι αλλους 2.

Απόδειξη?Βγάλτε με αύριο και αν είμαι πολίτης έχετε ένα λόγο παραπάνω να με πιστέψετε.Αν είμαι δολοφόνος(που δεν είμαι),τότε μπράβο που με βγάλατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λοιπόν έχει πολύ γέλιο:hehe:


Αυτοί που με ψήφισαν(Εκτός Jane-Νομίζω έχει ξεγελαστεί από δαύτους),νομίζω είναι δολοφόνοι συν Σινεφιλ κι αλλους 2.


Αρχίσαμε. -.-

Γιατί το λες αυτό; Που το στηρίζεις; Θα ήθελα πολύ να μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Γιατι αν με εκανε δολοφονο η συμπεριφορα μου θα αλλαζε 180 μοιρες και δε θα συνεχιζα να ψηφιζω τα ιδια ατομα!! Λογικη σκεψη θελει... Σε παρακαλω, αν εχω πεσει εξω και δεν εισαι δολοφονος, ακουσε με!!

Σε αυτο το σημειο που εχει φτασει το παιχνιδι δεν μπορω να εμπιστευθω κανεναν που ερχεται και μου λεει οτι ειναι πολιτης,γιατι μπορει καλλιστα να μπλοφαρει...Ομως δεν θα σε ψηφισω σημερα γιατι δεν εχει αποκαλυψη ιδιοτητας και θελω αμα φυγεις να μαθω τι ρολο ειχες.


Η ψηφος μου για αποψε παει στην Κατερινα
Εχω ξαναπει
οτι την θεωρω υποπτη γιατι δεν μιλαει πολυ και μπαινει μονο για να ψηφισει.Αναρωτιεμαι...αν τελικα μεινουν στο παιχνιδι ατομα που δεν μιλανε και δεν συμμετεχουν εστω στοιχειωδως,θα μπαινουν μονο οι ψηφοι?:whistle:
Τοτε το παιχνιδι θα γινει σιγουρα πιο ευκολο για τους δολοφονους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 15/02/2011
  1. CiNeFiL -> foreverfreak
  2. Devina -> Wild_Boy
  3. elenaki_arnea08 -> foreverfreak
  4. Eupatridis -> Wild_Boy
  5. foreverfreak -> CiNeFiL
  6. Goseithor ->
  7. JaneWin -> Wild_Boy
  8. Κατερίνα*** ->
  9. Κλεοπάτρα -> CiNeFiL
  10. tsarachaf ->
  11. vaios13 -> Κατερίνα***
  12. Wild_Boy -> CiNeFiL
  13. Χαμογέλα(: -> Κατερίνα***
Ψήφοι
3 CiNeFiL
3 Wild_Boy
2 foreverfreak
2 Κατερίνα***


Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Κατερίνα***: #1
  • tsarachaf: #1
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  13. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  14. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  15. ??- Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??- Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  17. ??- Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  18. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Και αντίθετα γιατί να έχει η Cinefil ; Κατ'εμε συμπεριφέρονται παρόμοια .


Παρόμοια?Ας γελάσω.Αυτο είναι καθαρή ΠΡΟΦΑΣΗ.


Η σινεφιλ εχει 9 μηνύματα και εγώ 40!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κατάλαβα... Πάλι στο αμπε μπα μπλομ θα το ρίξουμε... Άντε γ@@@@ω μιλήστε κι οι άλλοι!! Δε θέλω να χάσουμε από τους δολοφόνους, βγάζοντας πολίτες απ τη μέση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, καλά μαντέψατε αγαπητή elenaki. :P Ψηφίζετε μέχρι τις εννέα (21:00) για το ποιος θα αποχωρήσει σήμερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν ειναι να με βγαλετε βγαλτε με οταν υπαρχει αποκαλυψη για να δειτε την ιδιοτητα μου και να καταλαβετε οτι λεω αληθεια...και παιδια δεν εχει σημασια ποσα ποστ γραφει ο καθενας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
αν προλάβαινα να ψηφίσω θα χαμε τριπλή ισοβαθμία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε, συγνωμη που θα το πω, αλλα μας τα 'χετε πρηξει με τη συγκεκριμενη δικαιολογια "βγαλτε με σε ημερα με αποκαλυψη"!! Τιποτα πιο εξυπνο δε μπορειτε να σκεφτειτε?? Αναφερομαι σε ολους, αλλα κυριως στη Cinefil, που τη θεωρω περισσοτερο υποπτη!! Επισης, σημερα βλεπω πως συμμετεχεις ολη τη μερα και ψηφισες και στο poll καλη μου Cinefil... Στην προηγουμενη ισοβαθμια που ησουνα?? Λυπαμαι, αλλα καρφωνεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ρε, συγνωμη που θα το πω, αλλα μας τα 'χετε πρηξει με τη συγκεκριμενη δικαιολογια "βγαλτε με σε ημερα με αποκαλυψη"!! Τιποτα πιο εξυπνο δε μπορειτε να σκεφτειτε?? Αναφερομαι σε ολους, αλλα κυριως στη Cinefil, που τη θεωρω περισσοτερο υποπτη!! Επισης, σημερα βλεπω πως συμμετεχεις ολη τη μερα και ψηφισες και στο poll καλη μου Cinefil... Στην προηγουμενη ισοβαθμια που ησουνα?? Λυπαμαι, αλλα καρφωνεσαι...
μην υποκρινεσαι ρεε...και στους αλλους πες νταξει αλλα οχι και σε μενα που ξερεις οτι δεν ισχυουν οσα λες! και λεω να με βγαλουν τετοια μερα γιατι δεν σε συμφερει να δουν την ιδιοτητα μου, γιατι τοτε θα καταλαβουν ποιος λεει αληθεια, και δυστηχως φιλε εσυ δεν λες αληθεια! και τωρα μπηκα στον υπολογιστη δεν συμμετασχω ολη μερα, συμμετασχω οταν βρισκω χρονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
μην υποκρινεσαι ρεε...και στους αλλους πες νταξει αλλα οχι και σε μενα που ξερεις οτι δεν ισχυουν οσα λες! και λεω να με βγαλουν τετοια μερα γιατι δεν σε συμφερει να δουν την ιδιοτητα μου, γιατι τοτε θα καταλαβουν ποιος λεει αληθεια, και δυστηχως φιλε εσυ δεν λες αληθεια! και τωρα μπηκα στον υπολογιστη δεν συμμετασχω ολη μερα, συμμετασχω οταν βρισκω χρονο!
Ο,τι πεις εσυ;):P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Gos, απαγορεύεται να ψηφίζεις μαζί με τη ΣΕ. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αποτελέσματα δημοσκόπησης:

  • CiNeFiL: 4 ψήφοι - elenaki_arnea08, foreverfreak, Wild_Boy, Κλεοπάτρα^^
  • Wild_Boy: 3 ψήφοι - CiNeFiL, Devina, Eupatridis

Οι συμπαίκτες σας ψήφισαν. CiNeFiL, μας λες τα τελευταία σου λόγια.

Ενημερώνουμε επίσης πως οι παίκτες Κατερίνα*** και tsarachaf αποχωρούν από το παιχνίδι λόγω απουσιών. Ήταν και οι δύο πολίτες με κενή ιδιότητα και δεν έχουν δικαίωμα να ξαναμιλήσουν. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ο κλοιός στενεύει... Δεν είναι πλέον πολλές οι επιλογές μας... Ιδίως μετά και την αποχώρηση των παιδιών από απουσίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
παιδια παλι λαθος κανατε...βγαλατε και αλλο πολιτη..
τεσπα..
προσοχη στον φορεβερφρικ

και συγχαρητηρια φορεβερφρικ παιζεις πολυ καλα τον ρολο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πάειιι η CiNeFiL. :popcorn:
Λίστα για Τετάρτη 16/02/2011
  1. Devina ->
  2. elenaki_arnea08 ->
  3. Eupatridis ->
  4. foreverfreak ->
  5. Goseithor ->
  6. JaneWin ->
  7. Κλεοπάτρα ->
  8. vaios13 ->
  9. Wild_Boy ->
  10. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι


Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Goseithor: #1
  • Κατερίνα***: #1, #2 (κόπηκες)
  • tsarachaf: #1, #2 (επίσης κόπηκες :popcorn:)
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  15. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ??- Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ??- Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ??- Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Λαθος που ψηφιζα την Κατερινα:worry: Ηταν πολιτης...συγνωμη κατερινα!:(

Παντως μπραβο στους δολοφονους που καταφερατε και βγαλατε τους περισσοτερους πολιτες!

Θα ακολουθησω το ενστικτο της Cinefil και θα ψηφισω foreverfreak! Ισως ξερει κατι παραπανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πφφ..έχω πραγματικά μπερδευτεί..:|
Είναι αρκετοί που μου φαίνονται "ύποπτοι"...

βρε κοριτσάκι μου, κάθε φορά που ψηφίζεις λες ακριβώς την ίδια δικαιολογία! Μόνο όνομα αλλάζεις( αν αλλάζεις, γιατί δε θυμάμαι)...
Μήπως να αρχίσω να υποπτεύομαι κι εσένα που δε μιλάς πολύ??:hmm:
Λοιπόν, ψηφίζω την Χαμογέλα(: γιατί όπως είπε και η Ιωάννα ότι μπαίνει μόνο για να ψηφίσει και πάντα δίνει την ίδια αιτιολογία,ότι και καλά δεν πολυμιλάει..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top