Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλημέρα σας! :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL->
  2. Devina->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak ->maria_lulu
  7. Goseithor->
  8. JaneWin ->
  9. jj! ->
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray ->
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> maria_lulu
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 ->maria_lulu
  19. Valder ->maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
7 maria_lulu
1 tsarachaf


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Λοιπόν...Ψηφίζω Maria_Lulu διότι η συμπεριφορά της μου φαίνεται περίεργη και χθες ενώ προηγούνταν του Edmund πιστεύω ότι τη βοήθησαν οι συνδολοφόνοι της να μη φύγει!Γράφω στις 3 και θα μπω το απόγευμα ξανά!Μην το θεωρήσετε ύποπτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ψηφίζω foreverfreak ...το ένστικτο μου λέει ότι κάτι δεν πάει καλά με σένα..:hmm::shifty:..δε με ξεγελάς:smoke: ...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πλησιάζει η ώρα της δολοφονίας και δεν σας βλέπω να ψηφίζετε. :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL->
  2. Devina->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak ->maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin ->
  9. jj! ->
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray ->
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> maria_lulu
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 ->maria_lulu
  19. Valder ->maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
7 maria_lulu
1 foreverfreak
1 tsarachaf


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Λοιπον, μετα την χθεσινη αποχωρηση για μενα δεν εχει αλλαξει κατι ,γιατι δεν θεωρουσα υποπτο τον Edmund αλλα δεν μπορουσα να ψηφισω και το Μαρακι :):redface:
Συνεχιζω παντως να θεωρω ως υποπτους καποια ατομα και η θεση μου γι αυτους δεν αλλαζει απ'οτι βλεπω απο τις κινησεις τους:shifty:
Το κινημα αυτο που ξεσηκωθηκε απεναντι στην Μαρια δεν το καταλαβαινω:worry: αλλα ως παλιοι παιχτες κατι θα ξερετε.....
λολολ δεν εχω προλαβει να διαβασω κανενα παλερμο ,ξεκινησε μες την εξεταστικη..:mad:

Επομενως,για να μην λεμε πολλα,ψηφιζω Maria-lulu γιατι θελω επιτελους να δω τι ειναι,κι αν οντως τοοοοοσα ατομα απ'την αρχη που την ψηφιζουν εχουν δικιο.Απο αυτην την αποκαλυψη θα κριθουν ολα!!:knife:

υγ Καλησπεραααα Παλερμο!!!!:D:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
περιμένετε με αγωνία την ψήφο μου?...8)...ψηφίζω Edmund ...ξέρω πολλα :hmm:
ψηφίζω foreverfreak ...το ένστικτο μου λέει ότι κάτι δεν πάει καλά με σένα..:hmm::shifty:..δε με ξεγελάς:smoke: ...


Ψηφίζω Goseithor γιατί για μένα οι λόγοι που ψηφιζει δεν είναι αρκετοί.:worry:
Τόσα πράγματα ειπώθηκαν,κάνα πιο σοβαρό επιχειρημα δεν υπάρχει?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τικ τακ τικ τακ :popcorn: Ακούτε;

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL->
  2. Devina->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak ->maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! ->
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> maria_lulu
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 ->maria_lulu
  19. Valder ->maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
8 maria_lulu
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 tsarachaf


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
13:00 δεν είναι η δολοφονία?

Tεσπα. Ψηφίζω τώρα λίγο βιαστικά,δεν θα πρωτοτυπήσω,maria_lulu θα πώ κι εγώ.
Εκτός από όσα ειπώθηκαν για το ότι παίζει να είναι δολοφόνος,στα περισσότερα από τα οποία συμφωνώ,ακόμα και αν αποδειχτεί ότι είναι πολίτης τελικά,εμένα δεν θα με πειράξει και τόσο η απώλεια της,για να πώ την αλήθεια. :/:
Δηλαδή το να μας βοηθήσει να βρούμε δολοφόνο,λίγο χλωμό το βλέπω. :redface:
Ακόμα και πολίτης να είναι δηλαδή,το μόνο που κάνει από την αρχή του παιχνιδιού,είναι να αποπροσανατολίζει τους υπόλοιπους πολίτες,μιας και έχει πέσει όλο το ενδιαφέρον πάνω σε αυτήν,λόγω του τρόπου που παίζει/έπαιξε παλιά σε Παλέρμο.
Αν δεν βγεί τώρα,θα συνεχιστεί λογικά και στον επόμενο γύρο αυτή η κατάσταση και θα μας μπερδεύει αρκετά και θα μας αποπροσανατολίζει από τον "πραγματικό" μας στόχο.

Αυτά. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είμαι απαρηγόρητη. :( Θα αφήσω την εικόνα να μιλήσει από μόνη της.



Καλή μου Τρίξη, δεν έχεις δικαίωμα να μιλήσεις ξανά. Rest in piecies. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL->
  2. Devina->
  3. _elena_ -> maria_lulu
  4. elenaki_arnea08 ->tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! ->
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> maria_lulu
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 -> maria_lulu
  19. Valder -> maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
9 maria_lulu
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 tsarachaf


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Love_Angel; :eek: Ξέμπαρκο, όπως συνήθως... Να πάρει πάντα τους πιο έμπειρους παίκτες μας βγάζουν... :mad::mad:

Λοιπόν, με βάση τα νέα δεδομένα κι αφού είμαι ακόμα εδώ για να μπορώ να μιλήσω, έχω να πω τα εξής:

1ον: 9 ψήφους η Μαρία Λουλού;;; Κι ακόμα δεν έχουν ψηφίσει ούτε οι μισοί; Οκ, έχω αρχίσει να αμφιβάλλω έντονα για την ενοχή της, καθώς αν ήταν δολοφόνος, οι συνδολοφόνοι της δεν θα την άφηναν να πάρει τόσες ψήφους, ενώ τώρα μπαίνουν όλοι εδώ και την ψηφίζουν αβέρτα!

Αποσύρω λοιπόν την ψήφο μου από την maria_lulu. Δεν είναι δυνατόν να μην προσπαθεί κανείς να την προστατέψει. Σίγουρα κάποιοι την βρήκαν εύκολο στόχο, δεν εξηγείται αλλιώς!

2ον: Οι υπόλοιπες υποψίες μου παραμένουν ως έχουν και προστίθεται κι άλλη μία: η Κατερίνα*** η οποία μπαίνει μόνο για να ψηφίσει και να κατηγορήσει ύποπτους όσους την ψηφίζουν. Ίχνος επιχειρήματος. (το ίδιο βέβαια ισχύει και για τον Goseithor, δεν το συζητώ!)

3ον: Από την δολοφονία της λοβ, αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι εκείνη κάποιον είχε πλησιάσει γι'αυτό και οι δολοφόνοι της έκλεισαν το στόμα... μια και καλή! Και αυτός, προφανώς, πρέπει να είναι ο Wild_Boy, ο οποίος ήταν ούτως ή άλλως στην λίστα με τους υπόπτους και ήταν αυτός που ψήφισε η καημένη η λοβ αρχικά, με αποτέλεσμα αυτό να της στοιχίσει την ζωή!

Η ψήφος μου αλλάζει και πάει στον Wild_Boy καθώς ήταν ο μόνος που είχε συμφέρον να της κλείσει το στόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Είμαι απαρηγόρητη. :( Θα αφήσω την εικόνα να μιλήσει από μόνη της.



Καλή μου Τρίξη, δεν έχεις δικαίωμα να μιλήσεις ξανά. Rest in piecies. :popcorn:
Από τον πρώτο γύρο έξω η Love? Kαλά πάμε. =.=

Τεσπα για να δούμε τι είχε ψηφίσει.
καλημερουδια!

ψηφιζω foreverfreak γιατι τον εχω αχτι απο παλαιοτερο παλερμο που ηταν ο δολοφονος και εγω η ρουφιανος και με ειχε τσαντισει! :P
πφφφ. ψηφισα φορεβερφρικ και αμεσως μαζεψε 4 ψηφους. αν ηταν δολοφονος δε θα τον αφηναν οι συνδολοφονοι του να μαζεψει τοσες. προφανως και καποιοι επωφεληθηκαν απο το ρευμα που εχει. αλλαζω τη ψηφο μου σε wild_boy προς το παρον.

ψηφιζω maria_lulu γιατι ειμαι περιεργη να δω τι ειναι!
:hmm:

Για Wild Boy δεν μπορώ να πώ κάτι,δεν τον έχω παρακολουθήσει και πολύ είναι η αλήθεια. :P
Για την lulu,ντάξει θα δούμε σήμερα τι θα γίνει. :hmm:

Τώρα ο Κωνσταντίνος,ακόμα και δολοφόνος να είναι,δεν παίζει να έστελνε αμέσως,άτομο που τον ψήφισε είναι πολύ προφανές.
Ένας παίκτης σαν κι αυτόν δεν νομίζω να το έκανε με τίποτα.

Ίσως την Love την έστειλε κάποιος που τον συμφέρει να πέσουν οι υποψίες μας πάνω στον foreverfreak. :hmm:

Θα παρακολουθώ πιο στενά το game σήμερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Love_Angel; :eek: Ξέμπαρκο, όπως συνήθως... Να πάρει πάντα τους πιο έμπειρους παίκτες μας βγάζουν... :mad::mad:

Λοιπόν, με βάση τα νέα δεδομένα κι αφού είμαι ακόμα εδώ για να μπορώ να μιλήσω, έχω να πω τα εξής:

1ον: 9 ψήφους η Μαρία Λουλού;;; Κι ακόμα δεν έχουν ψηφίσει ούτε οι μισοί; Οκ, έχω αρχίσει να αμφιβάλλω έντονα για την ενοχή της, καθώς αν ήταν δολοφόνος, οι συνδολοφόνοι της δεν θα την άφηναν να πάρει τόσες ψήφους, ενώ τώρα μπαίνουν όλοι εδώ και την ψηφίζουν αβέρτα!

Αποσύρω λοιπόν την ψήφο μου από την maria_lulu. Δεν είναι δυνατόν να μην προσπαθεί κανείς να την προστατέψει. Σίγουρα κάποιοι την βρήκαν εύκολο στόχο, δεν εξηγείται αλλιώς!

2ον: Οι υπόλοιπες υποψίες μου παραμένουν ως έχουν και προστίθεται κι άλλη μία: η Κατερίνα*** η οποία μπαίνει μόνο για να ψηφίσει και να κατηγορήσει ύποπτους όσους την ψηφίζουν. Ίχνος επιχειρήματος. (το ίδιο βέβαια ισχύει και για τον Goseithor, δεν το συζητώ!)

3ον: Από την δολοφονία της λοβ, αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι εκείνη κάποιον είχε πλησιάσει γι'αυτό και οι δολοφόνοι της έκλεισαν το στόμα... μια και καλή! Και αυτός, προφανώς, πρέπει να είναι ο Wild_Boy, ο οποίος ήταν ούτως ή άλλως στην λίστα με τους υπόπτους και ήταν αυτός που ψήφισε η καημένη η λοβ αρχικά, με αποτέλεσμα αυτό να της στοιχίσει την ζωή!

Η ψήφος μου αλλάζει και πάει στον Wild_Boy καθώς ήταν ο μόνος που είχε συμφέρον να της κλείσει το στόμα!

αν ήμουν κάτι θα καθόμουν όλη μέρα να βρίσκω δικαιολογίες και να σχολιάζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL->
  2. Devina->
  3. _elena_ -> maria_lulu
  4. elenaki_arnea08 ->tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! ->
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> Wild_Boy
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 -> maria_lulu
  19. Valder -> maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
8 maria_lulu
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 tsarachaf
1 Wild_Boy


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
αν ήμουν κάτι θα καθόμουν όλη μέρα να βρίσκω δικαιολογίες και να σχολιάζω :P

Δηλαδή, όταν συμμετέχεις στο παιχνίδι σημαίνει ότι είσαι δολοφόνος; Καλό κι αυτό!

Το να κάθεσαι να παρακολουθείς χωρίς να μιλάς σχεδόν καθόλου, σημαίνει ότι είσαι αθώος ε; Και απλά κάνεις ποστ και κατηγορείς με την δικαιολογία: "Ξέρω πολλά". Σε ρωτάνε όλοι ποια είναι αυτά τα πολλά που ξέρεις κι εσύ... αγρόν ηγόραζες!

Ξέρω ότι αυτό πιστεύεις ότι είναι το άλλοθί σου και σόρρυ που στο χαλάω, αλλά ο ρόλος μας εδώ είναι να ψάχνουμε. Αν εσύ γνωρίζεις τα πάντα και είσαι και αθώος, τότε απλά πες τα και σε μας τους ταπεινούς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όχι την λοβ ρε φίλε. :@

:hmm:

Η λοβ και η Myrtle πάντως έχουν δίκιο. Δηλαδή αν η Μαρία ήταν δολοφόνος δεν θα την άφηνανε έτσι. Όπως και τον Κωνσταντίνο. =/
Προς το παρόν τους βγάζω από το μυαλό μου.
To θέμα το δικό μου από χθες, μετά τον Edmund είναι γιατί ανέφερε το όνομα του tsarachaf στο τελευταίο post του. Αν δεν ήταν ρουφιάνος, γιατί να το πει; Ένας τυχαίος πολίτης που εντάξει προς το παρόν δεν έχει δώσει κάποιο κίνητρο για να ψηφιστεί.

Ίσως ο Ed κάτι ήξερε και ήθελε να μας το πει.

Προς το παρόν, για αυτό το λόγο δίνω ψήφο στον tsarachaf αλλά μπορεί και να αλλάξω, γιατί έχω άλλους δύο στο μυαλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δηλαδή, όταν συμμετέχεις στο παιχνίδι σημαίνει ότι είσαι δολοφόνος; Καλό κι αυτό!

Το να κάθεσαι να παρακολουθείς χωρίς να μιλάς σχεδόν καθόλου, σημαίνει ότι είσαι αθώος ε; Και απλά κάνεις ποστ και κατηγορείς με την δικαιολογία: "Ξέρω πολλά". Σε ρωτάνε όλοι ποια είναι αυτά τα πολλά που ξέρεις κι εσύ... αγρόν ηγόραζες!

Ξέρω ότι αυτό πιστεύεις ότι είναι το άλλοθί σου και σόρρυ που στο χαλάω, αλλά ο ρόλος μας εδώ είναι να ψάχνουμε. Αν εσύ γνωρίζεις τα πάντα και είσαι και αθώος, τότε απλά πες τα και σε μας τους ταπεινούς! :P
χαχαχαχ..ξέρω δε ξέρω πιστευεις θα σου έλεγα?:whistle:..εγώ ψάχνω..;)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
9 ψήφους η Μαρία Λουλού;;; Κι ακόμα δεν έχουν ψηφίσει ούτε οι μισοί; Οκ, έχω αρχίσει να αμφιβάλλω έντονα για την ενοχή της, καθώς αν ήταν δολοφόνος, οι συνδολοφόνοι της δεν θα την άφηναν να πάρει τόσες ψήφους, ενώ τώρα μπαίνουν όλοι εδώ και την ψηφίζουν αβέρτα!

Αποσύρω λοιπόν την ψήφο μου από την maria_lulu. Δεν είναι δυνατόν να μην προσπαθεί κανείς να την προστατέψει. Σίγουρα κάποιοι την βρήκαν εύκολο στόχο, δεν εξηγείται αλλιώς!

Γι'αυτό ακριβώς δεν θα ακολουθήσω το ρεύμα και δεν θα ψηφίσω την maria_lulu.
Όσοι την ψηφίσατε καλά θα κάνετε να αλλάξετε την ψήφο σας,γιατί αν τελικά αποδειχτεί ότι είναι πολίτης, θα χτυπάτε το κεφάλι σας στον τοίχο..

Εγώ θα ψηφίσω αργότερα, θέλω να σιγουρευτώ για τις υποψίες μου και να ψηφίσω κατάλληλα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τσαφ-τσουφ. :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL ->
  2. Devina -> tsarachaf
  3. _elena_ -> maria_lulu
  4. elenaki_arnea08 -> tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! ->
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> Wild_Boy
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 -> maria_lulu
  19. Valder -> maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
8 maria_lulu
2 tsarachaf
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 Wild_Boy


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιώργο κάναμε το ίδιο ποστ ταυτόχρονα!
Χαχα!! Μα τι καταπληκτική ΣουΕ που είμαστε! 8) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top