Αγαπημένο γλυκό

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
φέτος με έχει πιάσει μια ελαφρά κρίση και τσακίζω οποιοδήποτε γλυκό βρεθεί στο πέρασμα μου :D. για πείτε ωρέ, ποιο είναι το αγαπημένο σας γλυκό (πλιζ, μη δω καμμία απάντηση του στυλ "η σχέση μου", "το καλαμποτσόκαλο του αγαπημένου" κτλ, θα πάρω ανάποδες :lol:); για να κάνω την αρχή, εγω ψηφίζω κόλυβα! έχω φάει απίστευτο κόλλημα μαζί τους. ξέρει κανείς αν πουλάνε χύμα στα ζαχαροπλαστεία ή θα με κοιτάνε με μισό μάτι αν πάω και ζητήσω; :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Τσιζκέικ νομίζω.. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Σοκολατίνα, αλλά δε μπορώ να φάω πολλή. Τρελαίνομαι για σαντιγύ, όμως επίσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα Cheesecake κεράσι, αγριοκέρασο κ τα συναφή, Τηγανητό παγωτό (μη γελάτε, υπάρχει κι αμα το φας σε κινέζικο που το κάνει καλα είναι κόλαση!), μπακλαβάς-καρυδόπιτα στρογγυλη (αυτη που ειναι στριφτη με φύλλο, οχι αυτή που ειναι σαν κεικ!) και πολλά αλλα!
Αχ, τελικα δεν μπορώ να βγάλω καλύτερο! Ολα μου αρέσουν!! Σήμερα έφαγα τηγανητο ανανα με σιρόπι, τελειος ειναι κι αυτος! Και τα παγωτα μου αρέσουν πολυ! Ειδικά το Cucciolone της Algida!
Καλα ας σταματήσω εδω το παραλήρημα του ουρανίσκου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Cheesecake κι εγώ, γαλακτομπούρεκο και καζάν ντιπί! Μου αρέσει και συγκεκριμένες καρυδόπιτες, αλλά πολλές εκδώσεις είναι πολύ στεγνές. Επίσης μου αρέσει και αυτό το γλυκό με το γιαούρτι, το ζελε και τον ανανα, αλλά δέν ξέρω πώς το λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolos1986

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τιραμισού , το προφιτερόλ , ο κορμός , το ρεβανί με παγωτό και άλλα πολλά.
Γενικά δεν έχω ενδοιασμούς με ότι είναι γλυκο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ροδινάκια (Τερκενλης, μονο!) και γενικα οτιδηποτε εχει πικραμυγδαλο .. :inlove: :inlove: :inlove:
Απο σοκολατοειδη εχω μια αδυναμια στο kinder bueno, και στην ευφροσυνη του Αγαπητου ! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Profiterol :worship: :worship: Θέλω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ειδικά το Cucciolone της Algida!

επικό παγωτό! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δε μ'αρέσουν πολύ τα γλυκά, κρουασάν και σοκοφρέτες τρώω αρκετά συχνά (αν μετράνε :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑ!!!!! :jumpy:

Σοροπιαστά και σοκολατοειδή απ τις μεγαλύτερες λατρείες μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Too hard fo me :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Γαλακτομπύρεκο χαλαράάάά... :thumbsup:
είναι και το αγαπημένο του Γκουσγκούνη :rofl: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Καρυδόπιττα και γλυκιά κρέπα με σοκολάτα, μπανάνα και μπισκότο!!!!!!!!!!! Σοκόλαση λέμε!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εχω διαφορα αλλα το τοπ3 μου ειναι: Τιραμισου,καντα'ι'φι και καρυδοπιτα με λιγη σοκολατα απο πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι ποστ κι αυτο, μου τρεχουν τα σαλια γαμωτη μου!
βασικα κορμος (αλλα οχι αυτον που πουλανε στο Γρηγορη ας πουμε..) και τζιζκεικ! κολυβα εσυ παιδι μου?! δε το χω ξανακουσει αυτο! εσυ για γλυκο τα τρως!? εγω τα τρωω απο αναγκη, ξερεις, μπουκια και συγχωριο! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Επειδή θα γεμίσω ολόκληρο κείμενο με γλυκά που μου αρεσουν θα πω τι δεν μου αρεσουν
γλυκα κουταλιού,ότι γλυκό έχει ινδική καρύδα και τα περισσότερα γλυκά ταψιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μμ... παγωτό μηχανής και ταρτάκια με φραουλίτσες επάνω! SUPER!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πλακα πλακα,ξεχασα τα κλουβα.Η μεγαλυτερη αμαρτια απο ολες.Σφαζω κοσμο για να τρωω κολυβα στην κηδεια τους! :devil: :whistle: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ο άνακιν γιατί νομίζεις ότι έγινε σιθ :hehe:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top