Τι κάνετε στον ελεύθερο χρόνο σας;

apostolos1986

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
pc , internet κι επισης αφιερώνω πολύ χρόνο στο να διαβάζω καθημερινά εφημεριδές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Κιθάρα, κανάς καφές, υπολογιστής και πρόβες με τα συγκροτήματα (πολλές πρόβες!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τώρα που έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο όπως καταλάβατε σαπίζω στο στέκι:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Διάβασμα, μουσική, βόλτες και εκδρομές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
στον ελευθερο χρονο μου ε??? μμμμ.... διαβαζω κανα βιβλιο, λιγο τηλεοραση βλεπω, τωρα τελευταια παω και γυμναστηριο γιατι εχει χτυπησει κοκκινα η σιλουεττα μου :redface: ... α! και βολτιτσες, μ'αρεσει πολυ να περπαταω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Όταν έχετε ελεύθερο χρόνο με τί περνάτε την ώρα σας???


Όταν έχω τι;;;;:hmm:

Ελεύθερο χρόνο;;; Τι είναι αυτό;;; Τρώγεται;;; Κάτσε να δω στο λεξικό....


μπαααααα! δεν έχω τέτοιο....


Πάντως όταν κάποτε είχα, τα πιο συνηθισμένα ήταν, καφές με φίλους, σερφάρισμα στο δίκτυο, σπανίως κάνα παιχνίδι στον υπολογιστή, και πολλές βόλτες!!!
Έχω οργώσει άπειρες φορές την παραλία της Θεσσαλονίκης!!
(στα κάστρα δεν πάω γιατί δεν παλεύω την ανηφόρα...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ κυρίως κάθομαι χαλαρά στο δωμάτιό μου ακούγοντας μουσικούλα..από'κει και πέρα,χαζεύω λίγο στον υπολογιστή/ίντερνετ,ζωγραφίζω,προσπαθώ να βγάλω κανα κομματάκι των Opeth στο πιάνο -μέχρι να μάθω κιθάρα..:P-,μιλάω στο τηλέφωνο,μιλάω στο τηλέφωνο,μιλάω στο τηλέφωνο (:redface: :P) και φυσικά,βγαίνω βολτίτσες..! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Μουσική, βιβλία και φυσικά το pc... Όταν έχω ελεύθερο χρόνο... Δηλαδή συνήθως περασμένα μεσάνυχτα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
ελευθερος χρονος...?τι ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ....άπειρες ώρες για καφεδάκι με παρέα και φιλοσοφικές συζητήσεις - λέμε τώραααααα!Και όταν δεν είμαι για καφέ βιβλία, ζωγραφική, φωτογράφιση, και δημιουργία κοσμημάτων και κεριών! Οουπς...και πισι με 'η χωρίς νετ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
PC,internet,πινκ-πονκ,ποδόσφαιρο,μπάσκετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
τι? ελεύθερος χρόνος??? χαχαχααχχαχαχαχα!!!
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Όταν έχω τι;;;;:hmm:

Ελεύθερο χρόνο;;; Τι είναι αυτό;;; Τρώγεται;;; Κάτσε να δω στο λεξικό....


μπαααααα! δεν έχω τέτοιο....


Πάντως όταν κάποτε είχα, τα πιο συνηθισμένα ήταν, καφές με φίλους, σερφάρισμα στο δίκτυο, σπανίως κάνα παιχνίδι στον υπολογιστή, και πολλές βόλτες!!!
Έχω οργώσει άπειρες φορές την παραλία της Θεσσαλονίκης!!
(στα κάστρα δεν πάω γιατί δεν παλεύω την ανηφόρα...:redface:)

Αρχική Δημοσίευση από maxnikos:
ελευθερος χρονος...?τι ειναι αυτο?

Να σας ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Αμά δεν έχετε πια καθόλου ελεύθερο χρόνο και δεν ξέρετε κιόλας τι είναι πως στο καλό μπαίνετε; :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
βρε michelle μου :inlove: μην γινεσαι κακια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkly Noon

Νεοφερμένος

Ο Darkly Noon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Να σας ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Αμά δεν έχετε πια καθόλου ελεύθερο χρόνο και δεν ξέρετε κιόλας τι είναι πως στο καλό μπαίνετε; :wacko:

lol. :D :clapup: :whistle:

Παιδιά πάρτε το χαμπάρι το να έχει κανείς μπόλικο ελεύθερο χρόνο, εφόσον τον αξιοποιεί, δεν είναι κακό, είναι ποιότητα ζωής! :)

Διάβασμα βιβλίων (Λογοτεχνία, Φιλοσοφία, Ψυχολογία, Ιστορία, Θρησκείες) και περιοδικών (κυρίως για θέματα τεχνολογίας, που -αν και είναι η δουλειά μου- μου αρ΄σει πολύ, οικολογία, οικονομικά), Internet (συμμετοχή κυρίως σε ξένα fora και δύο ελληνικά -εσείς είσασταν πρόσφατη ανακάλυψη μου, στο άλλο forum στο οποίο συμμετέχω αυτή την εποχή "σφάζονται" μετά από κάτι bans και έχω μία δυσανεξία στις υστερίες), συγγραφή άρθρων σε ερασιτεχνικά έντυπα για το θέατρο και τον κινηματογράφο και sites. Κάνω Playlists μουσικής για parties και γράφω συλλογές μουσικής για φίλους και για τον εαυτό μου και μαγειρεύω για τους φίλους μου, οργανώνοντας τουλάχιστον τρεις μαζώξεις για μαμ σπίτι μου κάθε μήνα. Φορές - φορές όταν μου έρθει η όρεξη κάνω layouts για δουλειές που αναλαμβάνουν φίλοι μου, βοηθάω γραφίστες φίλους με φωτογραφίες και κάνω σχέδιο στο Illustrator για να μην ξεχάσω αυτά που ξέρω.

Ως προς τα outdoor, πηγαίνω τουλάχιστον δύο φορές την εβδομάδα σινεμά, με φίλους ή και μόνος, πάω σε εκθέσεις εικαστικών τεχνών, άσκοπες βόλτες "για να φιλοσοφήσουμε την ζωή" σε περίεργες ώρες στην πόλη -με παρέα ή άνευ- πηγαίνω συχνά σε εστιατόρια, ταβέρνες και φαγάδικα και αναζητώ νέες γεύσεις, ιδέες για φαγητά και συνταγές, και ατέλειωτα βραδια με ποτό και κουβεντούλα, με φίλους, γνωστούς, άγνωστους κλπ., parties (όχι, "ετοιματζίδικα", σε σπίτια), κάνω ποδήλατο, παίζω με τον γάτο μου, και "την κάνω" για εκδρομούλες ένα στα πέντε ή έξι ΣΚ, από τώρα που ανοιξιάζει θα πάω και για κανένα trekking στον όλυμπο ή στον παρνασσό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
λοιπον εχουμε κ λεμε με τους γατους μου με το Η/Υ με τις δουλειες του σπιτιου αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Να σας ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Αμά δεν έχετε πια καθόλου ελεύθερο χρόνο και δεν ξέρετε κιόλας τι είναι πως στο καλό μπαίνετε; :wacko:
Μπορεί κάποιος να μπαίνει απ τη δουλειά του.... πράγμα που σημαίνει ότι δεν είναι ελεύθερος ο χρόνος, αλλά ότι αξιοποιεί με τρόπο που γουστάρει το διάλειμμα του :P (ή όπως συνηθίζω εγώ να λέω.... αυτοί κάνουν ότι με πληρώνουν και εγώ κάνω ότι δουλεύω :P)
μπορεί επίσης κάποιος να μπαίνει ενώσω κάνει κάποια άλλη δουλειά στο νετ.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
:clapup: Και να η απαντηση απο κακη επιρροη:clapup:
και οσο περνανε τα χρονια τοσο χειροτερα γινονται τα πραγματα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Μπορεί κάποιος να μπαίνει απ τη δουλειά του.... πράγμα που σημαίνει ότι δεν είναι ελεύθερος ο χρόνος, αλλά ότι αξιοποιεί με τρόπο που γουστάρει το διάλειμμα του :P (ή όπως συνηθίζω εγώ να λέω.... αυτοί κάνουν ότι με πληρώνουν και εγώ κάνω ότι δουλεύω :P)
μπορεί επίσης κάποιος να μπαίνει ενώσω κάνει κάποια άλλη δουλειά στο νετ.... :P

To διάλειμμα ΕΙΝΑΙ ελεύθερος χρόνος. Το ίδιο και τα λεπτά που ξοδεύει μπαίνοντας σε φόρα καθώς ψάχνει στο νετ για τη δουλειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
To διάλειμμα ΕΙΝΑΙ ελεύθερος χρόνος. Το ίδιο και τα λεπτά που ξοδεύει μπαίνοντας σε φόρα καθώς ψάχνει στο νετ για τη δουλειά του.
Σχετικό είναι αυτό.Π.χ. εγώ αν μετά από 2ωρο διάβασμα κάνω ένα 20λεπτο διάλειμμα (γιατί αλλιώς δε γίνεται) και μετά πρέπει να συνεχίσω το διάβασμα, δε θεωρώ ελεύθερο χρόνο αυτό το 20λεπτο.Σταματάω γιατί είναι αναγκαίο και έχω και την έννοια ότι πρέπει να συνεχίσω.
Τον ελεύθερο χρόνο τον αντιλαμβάνομαι πιο "ανέμελο" και αρκετά μεγαλύτερο σε διάρκεια.Αν είναι να προσθέτω ένα λεπτό από δω ένα λεπτό από κει για να μου βγει ο ελεύθερος χρόνος, σώθηκα.Είναι σαν να αφαιρούμαι για ένα λεπτό εκεί που διαβάζω ας πούμε και να ονομάζω αυτό το λεπτό ελεύθερο χρόνο.Άντε να βρω χόμπι για τα διάσπαρτα λεπτά που έχω μες στη μέρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μειώθηκε ο ελεύθερος χρόνος μου με το καινούριο σπίτι, αλλά του πήρα μια ηλεκτρική σκούπα για να μάθει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top