Τι θα ήθελες να ήσουν;

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτό είναι καλό...κι ας μην το πιστεύεις...

Στο σημείο που δεν έχει παρακάτω, θ' αρχίσεις ν' ανεβαίνεις παραπάνω...
και κατι αλλο,ποσο κατω ακομα να πεσει για να καταλαβει οτι ειναι χαμενος χρονος και κυριως χαμενα σ υ ν α ι σ θ η μ α τ α που θα μπορουσε καλλιστα να εχει διοχετευσει αλλου?
Σαφως και ειναι στο σταδιο της αρνησης και του πονου μενει η αποδοχη που φερνει ο χρονος.
Να το αποδεχτει ως εχει και να προχωρησει ανυψωνοντας τον εξαιρετικο εαυτο του προς τα εκει που του αξιζει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Και σε αυτό το θρεντ για γκομενικά καταλήξαμε να λέμε.
Πώς; Πείτε μου πώς;:laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Είναι φίλος ο dog και καλό παιδί. Θα λέμε οτι θέλουμε μεχρι να γινει καλά.

Εγω δεν θελω να τον βλέπω ετσι. Είναι σα να βλέπω τις περσινές κλάψες μου.

Οχι άλλοι φυκιοπωλητές να το παίζουν άντρες κι ο dog να ναι στα μαυρα πατώματα. Αμαρτία απο το Θεο δηλαδή.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Είναι φίλος ο dog και καλό παιδί. Θα λέμε οτι θέλουμε μεχρι να γινει καλά.

Εγω δεν θελω να τον βλέπω ετσι. Είναι σα να βλέπω τις περσινές κλάψες μου.

Οχι άλλοι φυκιοπωλητές να το παίζουν άντρες κι ο dog να ναι στα μαυρα πατώματα. Αμαρτία απο το Θεο δηλαδή.
Καλέ δεν ειπα να μη λέτε,απλα το σχολιασα ρε Βαλ.

Καλα κανεις
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Είναι φίλος ο dog και καλό παιδί. Θα λέμε οτι θέλουμε μεχρι να γινει καλά.

Εγω δεν θελω να τον βλέπω ετσι. Είναι σα να βλέπω τις περσινές κλάψες μου.

Οχι άλλοι φυκιοπωλητές να το παίζουν άντρες κι ο dog να ναι στα μαυρα πατώματα. Αμαρτία απο το Θεο δηλαδή.
συμφωνω αλλωστε εδω ειμαστε για να βοηθησουμε.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μπορούσα κι εγώ να (του) πω πολλά. Πάρα πολλά...Θα προτιμήσω να μην το κάνω...

Θα συμφωνήσω, απόλυτα, με τον @Valder .., όμως...

Να μην γράφονται όλα εδώ. Όχι γιατί κουραζόμαστε να τα διαβάζουμε, όχι γιατί δεν θέλουμε να βοηθήσουμε (έχοντας κάνει, πρώτα απ' όλα εμείς, τα ίδια 'λάθη'...), αλλά γιατί καλό είναι κάποιες σκέψεις να τις γράφεις σ' ένα κομμάτι χαρτί και ύστερα να το σκίζεις. Να μην υπάρχουν ούτε μάτια, ούτε αποτύπωμα...

Μόνο αυτό επιλέγω να πω. Με την αγάπη και όλο το σεβασμό μου, προς εσένα...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ocean-sea.gif

Θα ηθελα να ημουν βαθια αγρια θαλασσα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμουν στο Λονδινο και να εργαζομαι σαν Financial analyst σε μεγαλη πολυεθνική.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
με καποιον που με αγαπαει πραγματικα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμουν μακριά από όλους και από όλα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Βαμπίρ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.
Εκεί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά διάβασα «Που», δεν είμαι χαζή το υπόσχομαι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top