Ελληνικό ροκ και έντεχνο

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,730 μηνύματα.
 

Wonderkid

Διακεκριμένο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,514 μηνύματα.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Σε ψάχνω στα λαμπρά σφαγεία των δρόμων
Στισ νευρωτικέσ διαδρομέσ σε σταθμούσ και στοέσ σε ψάχνω
Στα μικρά τα στοπ στα απαγορεύεται
Στα τρύπια μου χέρια
Στη θάλασσα που δεν θα 'ρθει ξανά
Βαρέθηκε ν' αλλάζει χρώματα

 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,047 μηνύματα.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,047 μηνύματα.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Η λαμαρίνα! Η λαμαρίνα όλα τα σβήνει
Μας έσφιξε το κουροσίβο σαν μια ζώνη...

 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,730 μηνύματα.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,047 μηνύματα.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,562 μηνύματα.
Είδα τη θύμησή σου,τη βαθειά σου αλήθεια
κι έτσι ανάλαφρο- πλέον-ο καιρός μ’ αναδεύει.
Είμαι σύννεφο πάνω απ’ ακατοίκητα σπίτια,
σαν ποτάμι στα χέρια μου η ζωή ταξιδεύει.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top