Αφιερώσεις

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.
Έφυγε ο Sebastian της rock Steve Harley.
Καλό ταξίδι.

 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 971 μηνύματα.
Εχεις κουραστεί μα εγώ είμαι εδώ γύρε στο κορμί μου και κοιμήσου, όπου και να βγει θα σε αγαπώ έγιν η ζωή μου πια δική σου...
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,704 μηνύματα.
στέκομαι μπρος στη θάλασσα
και σε κοιτώ ξανά
λίγο που γέρνεις λίγο ανεβαίνεις
κι ίσα αγγίζεις το νερό...
* να απολαμβάνεις να χαλαρώνεις να αφήνεσαι σε ότι αγγίζει την ψυχή σου.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.
Τώρα παίζουν μαζί στους ουρανούς...
R.I.P.

 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.
I smile like Chicago
She laughs like the breeze
I try so hard to charm her
With minor mysteries
I collide with her softness
With the whispers and pleas
Echoes of her movements
Delicate obscenities

 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,964 μηνύματα.
Φύγε! Εσέ σου πρέπει στέρεα γη
Ήρθες να με δεις κι όμως δε μ’ είδες
έχω απ’ τα μεσάνυχτα πνιγεί
χίλια μίλια πέρ’ απ’ τις Εβρίδες.

 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32,620 μηνύματα.

Γιωτούλα σ' αγαπώ, μου λείπεις. Σε ευχαριστώ που ομόρφυνες κάποτε τη ζωή μου. <3

@Υδροχόος σίγουρα θα σου αρέσει :)
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.
Συμπαθής, "στριμμένος" όσο χρειάζεται, με δική του ηθική, αναστοχαστικός στα τελευταία του...

Λάτρης του Scriabin.

R.I.P. Χρήστο Γιανναρά.

Δεν μπορείς να μιλήσεις για τον άνθρωπο
εάν δεν έχεις περάσει μια ολόκληρη νύχτα κάτω από την βροχή
μόνο για να την δεις να περνάει..

..κόλαση είναι το μαρτύριο του να μην αγαπάει κανείς.

 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,187 μηνύματα.
Το έβαζα να παίζει δίπλα απ' την κούνια σου μπας και...
Χρόνια σου πολλά. :)

 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,796 μηνύματα.
Για τους κατοίκους του Παλέρμο. :music2:

 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,170 μηνύματα.

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΛΕΡΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.... ΣΕΞΕΡΓΑΤΡΙΑ ❤️❤️❤️❤️


εννοείται κάνω πλάκα κι ειστε ολοι θεουληδες με τον τροπο σας*
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top