Αυτή την ώρα, θα'θελα να...

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
....μην πέφτω πάνω...στα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα γίδια και τα πρόβατα...:upside:

Αφού βαριόμαστε να κάνουμε τα ίδια και τα ίδια γιατί...δε βαριόμαστε να τα λέμε ; Τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμουν στο Λονδίνο για ταξίδι.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Θα ήθελα να επανεκλεγεί ο Μπόρις Τζόνσον. Αλήθεια.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
..Σ' ένα στενό κρεβάτι, ανάμεσα σε δυο σεντόνια χοντρά, ντρίλινα, με το μάγουλο πάνω στο μπράτσο μου που το γλείφω και γεύομαι την αρμύρα του..

Ακριβώς αυτό Ελύτη μου ακριβώς ....
and the livin' is easy. :cool:
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Αυτή την ώρα, θα ήθελα να μιλήσω με τα πουλιά. Θέλω να τα ρωτήσω, πώς μοιράζουν έτσι καλά τον ουρανό με τα’ αδέλφια τους. Χθες σκοτώθηκαν δύο άνθρωποι. Μοίραζαν μια μηλιά.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Να υπήρχε η διακτίνιση, όπως στο Star Trek ένα πράμα.
Να μπορούσα να βρισκόμουν πίσω στο σπίτι στην Αθήνα (μαζί με όλα τα μπαγκάζια μου), χωρίς να περάσω από την κατάσταση της θλίψης που επιφέρει η προετοιμασία και το ταξίδι της επιστροφής από τις καλοκαιρινές μου διακοπές.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
..Σ' ένα στενό κρεβάτι, ανάμεσα σε δυο σεντόνια χοντρά, ντρίλινα, με το μάγουλο πάνω στο μπράτσο μου που το γλείφω και γεύομαι την αρμύρα του..

Ακριβώς αυτό Ελύτη μου ακριβώς ....
and the livin' is easy. :cool:
Μόνο η αλμύρα ή και ο παφλασμος των κυμάτων? 😏
Να κλείνεις τα μάτια και να ταξιδεύεις όπου πάει η ψυχή...

"Τέλος πάντων, θα ήθελα να μείνετε εδώ, σε αυτό το μοναδικό κλειδί, 157 μίλια από το Μαϊάμι και μόνο 90 από την Κούβα, στο κέντρο της θάλασσας, με το ίδιο αεράκι από κάτω, το ίδιο χρώμα στο νερό. και χωρίς καμία από τις καταστροφές του."

( Τέλος μιας ιστορίας, από τον Reinaldo Arenas)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Να ήμουν στα κεντρικά της Apple στην California.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εδώ συνέχεια
beach-waves.gif
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top