Αστειες διαφημισεις

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Γενικα οι διαφημισεις ειναι ενα μεσο που μου αναβει πολυ συχνα τα λαμπακια οταν εχω την ατυχια να τις παρακολουθησω. Οι διαφημισεις ειναι μια απο τις κυριες αιτιες που πσταματησα νσ βλεπω τηλεοραση διοτι ειναι απο πολυ βαρετες ως και εκνευριστικες κποιες φορες. Τωρα που εχουν αρχισει να παρεισφρυουν οι διαφημισεις και στο YouTube σκεπτομαι σοβαρα να γινω συνδρομητης μιας εφαρμογης που σου επιτρεπει να μην βλεπεις διαφημισεις (διοτι στο γιουτιουμπι ακουω κυριως ραγουδια σε λιστα και μου την σπαει να ακουω τις ακυρες διαφημισεις του γερμανου στην μελωδια του Μοτσαρτ και στις τεσσερις εποχες του βιβαλντι -δειξε βρε γιουτιουμπ λιγο σεβασμο στην ανθρωπινη ιδιοφυια).
Ωστοσο, υπαρχουν και διαφημισεις που μας ανουν να γελαμε και να μας φτιαχνουν την διαθεση (καμια σχεση με τις κρυες διαφημισεις της Q). Εδω θα βαζουμε μερικες απο αυτες...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
χαχαχαχα τελειο ποστ! Να σαι καλα που το εβαλες @Νηματολάγνος :worship:


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
δεν ειναι αστειες,φαινονται αστειες με τα σημερινα δεδομενα :D

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

παντως ενα θα πω οσοι προλαβατε αυτες τις δεκαετιες μεχρι το 2000 και τις ζησατε,ηταν συγκριτικα καλυτερες απο σημερα,οι ανθρωποι αλλιως τερμα αλλιως
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top