Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Παιδιά, άσχετη ερώτηση ενός παρατηρητή... Η Ηρώ κάθε φορά έτσι παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή εγώ είμαι πολύ καθίκι και ξέρω ότι αυτό το ποστ πιθανότατα το είχες ετοιμάσει από το μεσημέρι αν έστω και ένας πολίτης πειστεί με αυτά που λες εμένα να με κουρέψεις.

Κατά τα άλλα ελπίζω να μην παρασυρθούν οι πολίτες από τα λεγόμενα σου. Γνωρίζουμε και οι δύο ότι θα προσπαθήσεις πολύ να μην βγεις αύριο και θα χρησιμοποιήσεις πειθώ. Συμπολίτες μην παρασύρεστε μόνο αυτό λέω.

Επίσης πως εμπιστεύτηκες δλδ την Ηρώ, είπε ο ένας στον άλλο την ιδιότητα του; Εγώ ξέρω ότι απαγορεύεται αυτό από τους κανόνες. Οπότε ή παραβίασες τους κανόνες ή ...είστε συνδολοφόνοι... Υπάρχει και η περίπτωση να εμπιστεύτηκες την Ηρώ διαβάζοντας τα ποστ της αλλά δεν νομίζω ο super παίχτης fandago να έκανε το λάθος να εμπιστευτεί ένα παίχτη τόσο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Παιδιά, άσχετη ερώτηση ενός παρατηρητή... Η Ηρώ κάθε φορά έτσι παίζει;

Η Ηρώ είναι καλό κορίτσι δεν της πάει ο ρόλος της δολοφόνας για αυτό δεν μιλάει πολύ. Όταν είναι πολίτης τους βρίσκει τους ρημαδιασμένους τους κίλλερ. Δυστυχώς ήταν στους κακούς αυτό το γύρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λοιπόν πολύ χαίρομαι με αυτά που βλέπω! Επιτέλους επιβεβαιωνόμαστε με τον φαντασμένο και την Ρέσιντεντ στα λεγόμενα μας!

FANDAGO έχεις την ψήφο μου βεβαίως βεβαίως!

Επόμενη η xanp και μετά ο vendetta για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και για να απαντήσω στην αρνητική δεν υποννόησα ότι ο fandago έκλεψε αλλά ότι είναι συνδολοφόνος. ΟΥΓΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λοιπόν μετά την σημερινή εξέλιξη δεν ξέρω αν πρέπει να απαλλάξω τελείως Angie RE Corpse καθώς ήταν από τα ονόματα που έδωσε για δολοφόνους η Ηρώ...Τώρα σε συνδυασμό ότι ο fandago Μου έβαζε +1 σε πολλά ποστ μου τι να υποθέσω;;;τι θέλει να με κάψει και να με περάσετε δολοφόνο; ή ότι όντως είναι αθώος και απλά συμφωνούσε;
Στα πρώτα 40 ποστ έπρεπε να προσέξουμε ότι η νεράιδα είχε πει πολίτη την Ηρώ με τονισμένο πράσινο στο πολίτης σαν να έλεγε είναι δολοφόνα;;;ε φαντασμένε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ρε σεις αφηστε το Φοιμπακι που ακομα δεν αρχισαμε πεσατε πανω του!:P
Η πολιτης Ηρω θα περιμενα να εχει διαισθηση για αλλους πιθανους δολοφονους!
Περιεργο μου φαινεται...:worry:
Μην αρχισω παλι τα μα το Δια και τους υπολοιπους!!!! Ειμαι αθωα λεμε!! Ακους Ηρω..?! Εαν εισαι αθωα, βεβαιως βεβαιως!!!:P
Αιντε...αφου με εχουνε στο παιχνιδι για να σας μπερδευω ολους με το απιστευτου καλλους ενστικτο μου!!!!:D
Αλλα δε θα πεσω μια φορα μεσα βρε αλανια?! Θα σας δειξω εγω μετα!:P

Εννοειται πως η ψηφος μου χαριζεται εκ βαθεων στον αγαπητο Φαντα...!!!:)
αυτό έπρεπε να προσέξουμε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
:confused::confused::confused:

Μάλιστα ήρθαν άνω κάτω τα πράγματα...
fantasmene μπορείς να μου εξηγήσεις λιγάκι τον τρόπο παιχνιδιού σου και τον τρόπο που έβγαλες τα συμπεράσματα που έβγαλες;;;Κάθισα χθες το βράδυ και διάβασα πολύ προσεκτικά όλα τα ποστς από την αρχή και τα δικά σου και της Ηρούς και της kakerlak...Πραγματικά δε βρήκα τίποτα το μεμπτό για την Ηρώ...Βρήκα μόνο πράγματα τα οποία ενοχοποιούσαν εσένα και την kakerlak...Θέλω να μου εξηγήσεις που και τι ακριβώς βρήκες και κατηγόρησες ορθά όπως αποδείχτηκε την Ηρώ μιάς και από ό,τι φαίνεται έπεσα τελείως έξω...Βέβαια πλέον τα γεγονότα μιλήσανε από μόνα τους και δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία αλλά προσπαθώ να βγάλω μία άκρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
:confused::confused::confused:

Μάλιστα ήρθαν άνω κάτω τα πράγματα...
fantasmene μπορείς να μου εξηγήσεις λιγάκι τον τρόπο παιχνιδιού σου και τον τρόπο που έβγαλες τα συμπεράσματα που έβγαλες;;;Κάθισα χθες το βράδυ και διάβασα πολύ προσεκτικά όλα τα ποστς από την αρχή και τα δικά σου και της Ηρούς και της kakerlak...Πραγματικά δε βρήκα τίποτα το μεμπτό για την Ηρώ...Βρήκα μόνο πράγματα τα οποία ενοχοποιούσαν εσένα και την kakerlak...Θέλω να μου εξηγήσεις που και τι ακριβώς βρήκες και κατηγόρησες ορθά όπως αποδείχτηκε την Ηρώ μιάς και από ό,τι φαίνεται έπεσα τελείως έξω...Βέβαια πλέον τα γεγονότα μιλήσανε από μόνα τους και δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία αλλά προσπαθώ να βγάλω μία άκρη...

Αυτό το γύρο έπαιξα διαφορετικά από τους προηγούμενους όταν ήμουν πολίτης. Συνήθως έκανα επίθεση σε ένα παίχτη που πίστευα ότι είναι δολοφόνος. Σε αυτό το γύρο έκανα κάτι διαφορετικό. Ήξερα από την αρχή ότι η Κάκερλακ ήταν αθώα. Είναι σχεδόν απίθανο να την έβαζαν δολοφόνα. Πιστεύω ότι δεν έδωσαν ρόλο στον Lorien για τον ίδιο λόγο. Έτσι την κατηγόρησα για να δω ποιοι κίλλερς θα πέσουν πάνω της. Η Ηρώ ήταν από τους πρώτους και συμφωνούσε υπερβολικά όταν δεν έπαιζα καλα. Ενώ οι πολίτες με θεωρούσαν ιερόδουλη η Ηρώ με υπερασπιζόταν πλαγίως. Επίσης με την Ηρώ έχουμε παίξει και συμπολίτες και συνδολοφόνοι και γνωρίζω πως περίπου παίζει. Έτσι κάθε ποστ με έπειθε περισσότερο για το τι είναι στο παιχνίδι. Κατά τη γνώμη μου έκανε ότι μπορούσε για να προδοθεί άλλο που κάναμε πως δεν το βλέπαμε

Αφού σου απάντησα να σε ρωτήσω και εγώ. Αλήθεια, εσύ γιατί την θεωρούσες αθώα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
θα μάθουμε καταπληκτική μας ΣΕ πόσοι καθαροί πολίτες είναι ακόμα μέσα;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Α και κάτι άλλο μιας και έγινε το κάρφωμα. Ήμουν σίγουρος ότι οι δολοφόνοι θα προσπαθούσαν να με βγάλουν με κάρφωμα και μάλλον αυτό πρέπει να έγινε αν κρίνω από την έξοδο της Ηρούς.

Αποτυχημένο κάρφωμα, χεχε. Ποιον να είπε ποιόν να είπε; Από fa ξεκινά και τελειώνει σε ntasmenos. Για αυτό ήθελα να βγει ο fandago για να βγουν δύο σε ένα. Δυστυχώς όμως δεν έγινε αυτό. Το αναφέρω σε αυτούς που αναρωτήθηκαν γιατί αλλαξα την ψήφο μου στον fandago.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 28/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >>
  3. fandago >>
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >>
  7. Phoebe >>
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >>
  10. Xanp >>

Ψήφοι



3 fandago

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αυτό το γύρο έπαιξα διαφορετικά από τους προηγούμενους όταν ήμουν πολίτης. Συνήθως έκανα επίθεση σε ένα παίχτη που πίστευα ότι είναι δολοφόνος. Σε αυτό το γύρο έκανα κάτι διαφορετικό. Ήξερα από την αρχή ότι η Κάκερλακ ήταν αθώα. Είναι σχεδόν απίθανο να την έβαζαν δολοφόνα. Πιστεύω ότι δεν έδωσαν ρόλο στον Lorien για τον ίδιο λόγο. Έτσι την κατηγόρησα για να δω ποιοι κίλλερς θα πέσουν πάνω της. Η Ηρώ ήταν από τους πρώτους και συμφωνούσε υπερβολικά όταν δεν έπαιζα καλα. Ενώ οι πολίτες με θεωρούσαν ιερόδουλη η Ηρώ με υπερασπιζόταν πλαγίως. Επίσης με την Ηρώ έχουμε παίξει και συμπολίτες και συνδολοφόνοι και γνωρίζω πως περίπου παίζει. Έτσι κάθε ποστ με έπειθε περισσότερο για το τι είναι στο παιχνίδι. Κατά τη γνώμη μου έκανε ότι μπορούσε για να προδοθεί άλλο που κάναμε πως δεν το βλέπαμε

Αφού σου απάντησα να σε ρωτήσω και εγώ. Αλήθεια, εσύ γιατί την θεωρούσες αθώα;

Το κόκκινο μου κάνει εντύπωση για αυτό και η αλλαγή χρώματος...Τι εννοείς όταν λες "ήξερες";;;
Ομολογώ ότι με εκπλήσσει η τακτική σου και ότι δε συμφωνώ μαζί της αλλά αυτό είναι αλλουνού παππά ευαγγέλιο...Δε νομίζω ότι ήταν μία τακτική η οποία βοήθησε τους πολίτες προς τη σωστή κατεύθυνση αλλά περισσότερο μπέρδεψε και μπερδεύει ακόμα ίσως την κατάσταση...
Όπως εξήγησα νομίζω αναλυτικά στο ποστ μου 304 (οκ είναι πολύ μεγάλο αλλά κάνε ένα κόπο να το διαβάσεις και εσύ και όσοι άλλοι με κατηγορούνε ότι απλά και μόνο ακολουθούσα την Ηρώ και την έπεσα σε σένα) δε βρήκα κάτι που να ενοχοποιεί την Ηρώ...Για το λόγο αυτό ακριβώς και την ακολούθησα...Φυσικό είναι να ακολουθήσω έναν παίκτη ο οποίος δε μου φαίνεται λάθος σε αυτά που λέει παρά έναν παίκτη ο οποίος πέφτει σε αντιφάσεις και κάνει μερικά πράγματα για τα οποία κατηγορεί τους υπολοίπους...

Α και κάτι άλλο μιας και έγινε το κάρφωμα. Ήμουν σίγουρος ότι οι δολοφόνοι θα προσπαθούσαν να με βγάλουν με κάρφωμα και μάλλον αυτό πρέπει να έγινε αν κρίνω από την έξοδο της Ηρούς.

Αποτυχημένο κάρφωμα, χεχε. Ποιον να είπε ποιόν να είπε; Από fa ξεκινά και τελειώνει σε ntasmenos. Για αυτό ήθελα να βγει ο fandago για να βγουν δύο σε ένα. Δυστυχώς όμως δεν έγινε αυτό. Το αναφέρω σε αυτούς που αναρωτήθηκαν γιατί αλλαξα την ψήφο μου στον fandago.

Μάλιστα...
Συμφωνώ με τη σκέψη σου...
Γιατί όμως τόσες ώρες (7 ώρες συνολικά νομίζω) δεν έλεγες κάτι τέτοιο ώστε να πείσεις κόσμο όπως έλεγες προς το να ψηφίσουν fandago;;;Δεν έχανες κάτι...Η μαντεψιά έγινε και δεν άλλαζε αν έχω καταλάβει καλά τους κανόνες...
Με την αλλαγή αυτή και χωρίς καμία δικαιολογία γιατί έγινε πως περιμένεις να αλλάξω την ψήφο μου σε fandago όταν τα όσα έλεγε συμφωνούσανε με τα όσα είχα εγώ στο μυαλό μου ή πως περιμένεις να αλλάξεις την ψήφο της η xanp ή η Φοίβη;;;Θέλω να πω δηλαδή ότι είχες άφθονο χρόνο να μας αναλύσεις τη σκέψη σου αλλά δεν το έκανες και δεν καταλαβαίνω γιατί...Γράφεις συνέχεια μετά από κάθε ποστ σου ότι ο fandago θα διαστρεβλώσει αυτά που λες...Μπορεί ναι αλλά αν συγκρίναμε κι εμείς τα ποστς σας ίσως να καταλήγαμε και σε μία πιο βολική για τους πολίτες κατάληξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το κόκκινο μου κάνει εντύπωση για αυτό και η αλλαγή χρώματος...Τι εννοείς όταν λες "ήξερες";;;
Ομολογώ ότι με εκπλήσσει η τακτική σου και ότι δε συμφωνώ μαζί της αλλά αυτό είναι αλλουνού παππά ευαγγέλιο...Δε νομίζω ότι ήταν μία τακτική η οποία βοήθησε τους πολίτες προς τη σωστή κατεύθυνση αλλά περισσότερο μπέρδεψε και μπερδεύει ακόμα ίσως την κατάσταση...
Όπως εξήγησα νομίζω αναλυτικά στο ποστ μου 304 (οκ είναι πολύ μεγάλο αλλά κάνε ένα κόπο να το διαβάσεις και εσύ και όσοι άλλοι με κατηγορούνε ότι απλά και μόνο ακολουθούσα την Ηρώ και την έπεσα σε σένα) δε βρήκα κάτι που να ενοχοποιεί την Ηρώ...Για το λόγο αυτό ακριβώς και την ακολούθησα...Φυσικό είναι να ακολουθήσω έναν παίκτη ο οποίος δε μου φαίνεται λάθος σε αυτά που λέει παρά έναν παίκτη ο οποίος πέφτει σε αντιφάσεις και κάνει μερικά πράγματα για τα οποία κατηγορεί τους υπολοίπους...

Στο ποστ 304 μιλάς για την Κάκερλακ. Και θεωρείς ότι είναι ένοχη. Η Κάκερλακ βγήκε και είδαμε ότι είναι πολίτης! Πραγματικά δεν ξέρω τι ρόλο έχεις αλλά με προκαλείς να σε υποπτευθώ! Η Ηρώ είναι ένοχη και αυτό θα έπρεπε να συγκρατήσεις και όχι κάτι άλλο! Δεν μπορώ να καταλάβω βαλτός είσαι;;;!!!???!!!

Μάλιστα...
Συμφωνώ με τη σκέψη σου...
Γιατί όμως τόσες ώρες (7 ώρες συνολικά νομίζω) δεν έλεγες κάτι τέτοιο ώστε να πείσεις κόσμο όπως έλεγες προς το να ψηφίσουν fandago;;;Δεν έχανες κάτι...Η μαντεψιά έγινε και δεν άλλαζε αν έχω καταλάβει καλά τους κανόνες...
Με την αλλαγή αυτή και χωρίς καμία δικαιολογία γιατί έγινε πως περιμένεις να αλλάξω την ψήφο μου σε fandago όταν τα όσα έλεγε συμφωνούσανε με τα όσα είχα εγώ στο μυαλό μου ή πως περιμένεις να αλλάξεις την ψήφο της η xanp ή η Φοίβη;;;Θέλω να πω δηλαδή ότι είχες άφθονο χρόνο να μας αναλύσεις τη σκέψη σου αλλά δεν το έκανες και δεν καταλαβαίνω γιατί...Γράφεις συνέχεια μετά από κάθε ποστ σου ότι ο fandago θα διαστρεβλώσει αυτά που λες...Μπορεί ναι αλλά αν συγκρίναμε κι εμείς τα ποστς σας ίσως να καταλήγαμε και σε μία πιο βολική για τους πολίτες κατάληξη...

Πιστεύεις ότι αν κάποιος άλλος ψήφιζε fandago δεν θα το προσπαθούσα; Δεν έβαλα όμως όλα τα μέσα όμως γιατί φοβήθηκα την διάσπαση των ψήφων. Μόνος μου δεν θα προλάβαινα να πείσω 6 άτομα να τον ψηφίσουν. Ούτε ένα δεν έπεισα. Για αυτό στο τέλος άλλαξα (γιατί δεν ήμουν και απόλυτως σίγουρος αν η Ηρώ θα με έλεγε ρουφιάνο) για να μην φάμε τον fandago. Τελικά έπρεπε να επιμείνω αλλά και πάλι κανείς δεν θα άλλαζε την ψήφο.

Τεσπά αύριο μάλλον με δολοφονούν (δειλοί δολοφόνοι φοβάστε να με αφήσετε στο παιχνίδι :P). Καλό θα ήταν η νοσοκόμα αν παίζει να προστατεύσει κάποιον άλλο πάντως. Θέλω να δω αν προβλέψω και αυτό!

Η Angie Ann και η resident evil μάλλον μου κάνουν για πολίτες αλλά στο παλέρμο κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Στο ποστ 304 μιλάς για την Κάκερλακ. Και θεωρείς ότι είναι ένοχη. Η Κάκερλακ βγήκε και είδαμε ότι είναι πολίτης! Πραγματικά δεν ξέρω τι ρόλο έχεις αλλά με προκαλείς να σε υποπτευθώ! Η Ηρώ είναι ένοχη και αυτό θα έπρεπε να συγκρατήσεις και όχι κάτι άλλο! Δεν μπορώ να καταλάβω βαλτός είσαι;;;!!!???!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω...Το είπα άλλωστε...Εξίσου ύποπτη για μένα ήταν και η kakerlak...
Σου μεταφέρω όμως ακριβώς κομμάτια από το ποστ 304...

Στο δεύτερο γύρο η Ηρώ ανάμεσα σε pitg21 (...δεν της κολλάγανε το όσα έλεγε...) και στην kakerlak (...επειδή της πέφτει εξ αρχής χωρίς ουσιαστικό λόγο και πεφτει όπως είπε και σε ατοπήματα...) ψηφίζει λογικά την kakerlak...Δε βρίσκω που ακριβώς πάτησε σε εσένα για να την ψηφίσει...Δε συμφώνησε κάπου μαζί σου καθώς δεν είπες και κάποια σπουδαία δικαιολογία για τις ψήφους σου στην kakerlak και την ψήφισε επειδή είχε κάποιους καλούς λόγους...Μετά και το λάθος του pitg21 για τη δήθεν ψήφο της Ηρούς σε αυτόν η Ηρώ ενισχύει απλά τις υποψίες της στον pitg21 αλλά επιμένει στην kakerlak...Εσύ αντιθέτως έρχεσαι και ψηφίζεις vkey που πριν από λίγο είχε δολοφονηθεί...
Στη συνέχεια, λοιπόν, εγώ βλέπω εσένα μετά τις υποψίες της Ηρούς περί Resident Evil επειδή άλλαζε συνεχώς ψήφους να έρχεσαι και να κατηγορείς τη Resident ότι την έπεσε στην Ηρώ...Κάτι που όντως έκανε επειδή της φαινότανε η Ηρώ διαφορετική...Η Resident σου ζητάει να δικαιολογήσεις για ποιον λόγο θεωρείς ότι οι ύποπτοί της είναι αθώοι αλλά δε βρίσκω κάπου κάποια λόγια σου πάνω σε αυτό...
Επίσης, η Ηρώ συνεχίζει με μία ψήφο στην kakerlak και πατάς πάνω στην ψήφο του Slayer και ψηφίζεις και εσύ kakerlak...Τώρα για πες μου...Ποιός ακολουθεί ποιόν εδώ μέσα και πατάει πάνω στα λεγόμενα και τις ψήφους του άλλου;;;Αλλάζεις σε Resident και στο αμέσως επόμενο ποστ σου γράφεις ότι η Resident είναι καθαρή πολίτης και αλλάζεις σε Corpse... :confused:
Η Ηρώ επιμένει στην kakerlak για λόγους οι οποίοι τουλάχιστον από ό,τι βλέπω εγώ στέκουν μία χαρά...Έρχεσαι και μας λες ότι οι δικαιολογίες σου για την kakerlak είναι τραγικές και κάνουμε ακριβώς ό,τι θέλεις εσύ...Στο πρώτο συμφωνώ...Στο δεύτερο ποιός σου είπε να το πεις αυτό;;;Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο όλοι κάπως δικαιολογήσανε τις ψήφους τους στην kakerlak...Άλλοι ελλιπέστατα βέβαια και άλλοι όχι...Δε νομίζω όμως ότι η Ηρώ δε δικαιολόγησε την ψήφο της ή ότι σε ακολούθησε όπως αναφέρεις ή ότι κρεμάστηκε από την επίθεση (...ποια είπαμε;;;...) που έκανες στην kakerlak...Μόνος σου λες ότι δεν αναφέρεις και σπουδαία αλλά τραγικά επιχειρήματα για την kakerlak οπότε μη μιλάς για επιθέσεις...
Αναφέρεις σε κάποιο σημείο ότι έκανες ένοχη από το πουθενά την kakerlak εσύ στην αρχή...Δεν είδα κάτι τέτοιο εγώ...Αν το βλέπεις εσύ αυτό θα ήθελα να μου το υποδείξεις...

Δε νομίζω λοιπόν να κατηγόρησα μόνο την kakerlak... ;)
Αυτό βλέπεις εσύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Πιστεύεις ότι αν κάποιος άλλος ψήφιζε fandago δεν θα το προσπαθούσα; Δεν έβαλα όμως όλα τα μέσα όμως γιατί φοβήθηκα την διάσπαση των ψήφων. Μόνος μου δεν θα προλάβαινα να πείσω 6 άτομα να τον ψηφίσουν. Ούτε ένα δεν έπεισα. Για αυτό στο τέλος άλλαξα (γιατί δεν ήμουν και απόλυτως σίγουρος αν η Ηρώ θα με έλεγε ρουφιάνο) για να μην φάμε τον fandago. Τελικά έπρεπε να επιμείνω αλλά και πάλι κανείς δεν θα άλλαζε την ψήφο.

fantasmene υπήρχαν άτομα εκείνη τη στιγμή που συμφωνούσαν απόλυτα μαζί σου...Η Angie_Ann και η Resident Evil...Εάν πραγματικά συνέχιζες το διάλογό σου με το fandago "εντός" του παιχνιδιού και έλεγες όλα όσα είπες πιο πάνω νομίζω θα ήσουνα πολύ πιο πειστικός από όταν είπες ότι θα πας να πέσεις από την Ακρόπολη...Και έχω άλλωστε την εντύπωση ότι είσαι ένας παίκτης του οποίου τα γραφόμενα διαβάζουν όλοι και πολύ προσεκτικά εδώ μέσα όπως και του fandago...Θέλω να ξαναπώ δηλαδή ότι θα είχαμε να συγκρίνουμε κι εμείς πιο πειστικά και ουσιαστικά ποστς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δυστυχώς my friend δνε προλαβαίνω να σου απαντήσω. Αποχωρώ από την οικία μου. Θα σου απαντήσω ή πολύ αργά το βράδυ ή αύριο το μεσημέρι αν και δεν καταλαβαίνω γιατί να μπαίνουμε σε τέτοιο διάλογο, αν με υποψιάζεσαι να το πεις καθαρά και όχι με πλάγιους τρόπους. Αυτά μόνο εγώ έχω δικαίωμα να τα κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Fandago darling η ψηφος μου δικη σου :-*

ps. fantasmene.. :clapup:


(:knife:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πωωωωωω τι ήττα ήταν αυτή;;;; :eek::eek::eek:

Ξεκίνησα διαβάζοντας τα ποστ να κάνω πολλαπλές παραθέσεις αλλά ήταν μάταιο! Δεν ξέρω τι να κάνω και δεν ξέρω ποιον να πιστέψω!

Ηρώ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ
που δεν μάντεψες σωστά τον ρουφιάνο!!! :mad::mad::mad:
Άραγε να είναι ακόμα μέσα ή έχει ήδη φύγει; Σιχτίρια πια!!! Θα πρέπει να διαβάσω όλαααα τα ποστ από την αρχή! Δεν ξέρω αν ο φανταγκο είναι δολοφόνος ή παραπλανημένος πολίτης όπως εγώ! Δεν ξέρω αν η Ηρώ (:mad::mad::mad:) τον παρέσυρε ή αν ήταν και οι 2 συνενοημένοι!

Μωρέ μήπως να αυτοκτονήσω για να ξεμπερδεύω και να μην παιδεύομαι άλλο; :hmm::P

Θα ψηφίσω αύριο και ελπίζω να προλάβω να έχω διαβάσει όλα τα ποστ μέχρι τη 1 και το σημαντικότερο να έχω κάνει την σωστή επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αμάν πια, ποτέ δεν είμαι μέσα στις 20.00 και χάνω τα συνταρακτικότερα! :blink:
Fandago και από μένα, νομίζω είναι προφανές πια πως είναι συνδολοφόνος της Ηρούς, μετά από τόση συνεργασία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top