Συμμετοχές για το Παλέρμο #36

Ποια εκδοχή του Παλέρμο Extreme επιθυμείτε να εφαρμοστεί στο επικείμενο παιχνίδι
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ζεσταθήκατε καλά στο #35, αλλά ήρθε η ώρα για το κυρίως πιάτο! Παίζουμε; :D


Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. Εσύ;

Οι κανόνες για όποιον ενδιαφέται βρίσκονται > εδώ <.

Σημείωση: Βρίσκεται σε εξέλιξη συζήτηση για μερικές τροποποιήσεις στους κανόνες, ώστε να λυθούν προβλήματα που προέκυψαν και να γεμίσουν κάποια κενά που υπήρχαν. Ευελπιστούμε να καταχωρηθούν την Τετάρτη. Μέχρι και το βράδυ στις 29 θα έχετε χρόνο να επικυρώσετε τη συμμετοχή σας, που θα ισοδυναμεί με την αποδοχή των αλλαγών στους κανόνες, ώστε να μοιραστούν οι ρόλοι και Παρασκευή να έχουμε πρώτη ψηφοφορία.

Οι κανόνες άλλαξαν και βρίσκονται εδώ. Ψηφίστε μέχρι αύριο πώς επιθυμείτε να παίξετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ιιιιιιιι τι βλεπω τι βλεπωω..Μεσαα εννοειταιιι:clapup::clapup::clapup:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Σπυράκος (^^)
  4. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
E, λέω να συμμετέχω κι εγώ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ε, καλώς ήλθες. :redface:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Σπυράκος (^^)
  4. tsarachaf
  5. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ε, καλώς ήλθες. :redface:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Σπυράκος (^^)
  4. tsarachaf
  5. Εσύ;

Ανεβαινουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Σπυράκος (^^)
  4. tsarachaf
  5. Himela
  6. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πάμε για ένα σούπερ παλέρμο!
Θα είναι ένα special παλέρμο αλλά δεν κάνει να σας το πώ αυτό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
για το μωρο μου ΚΑΙ ΜΟΝΟ βαλτε με παικτηηη ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

blue_butterfly
Drama Prinzessin
Σπυράκος (^^)
tsarachaf
Himela
foreverfreak
Εσύ;

Περιμενα να postaρει η καλη μου η Himela πρωτα, την καταδιωκω:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. foreverfreak
  4. Σπυράκος (^^)
  5. Τάσος97
  6. tsarachaf
  7. Himela
  8. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Περιμενα να postaρει η καλη μου η Himela πρωτα, την καταδιωκω:P!!

Πρόσεχε μόνο, μην αλλάξουν οι ρόλοι... :P

Kι έτσι όπως σ' έχει κι άχτι, την έκατσες :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Περιμενα να postaρει η καλη μου η Himela πρωτα, την καταδιωκω:P!!

Πρόσεχε μόνο, μην αλλάξουν οι ρόλοι... :P

Kι έτσι όπως σ' έχει κι άχτι, την έκατσες :P:P

Αυτό ξαναπές το. Ψηφίζω από τώρα τον foreverfreak, πριν δω το ρόλο μου!!!! Και συνδολοφόνοι να είμαστε ακόμα!!!!:devil::devil::devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
κι εγώ κι εγώ!!

Ααα και ΣΕ, αυτή τη φορά θέλω ρόλο στα μέτρα μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eιμαι μεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. foreverfreak
  4. Himela
  5. maria775m
  6. Πατρεύς
  7. Σπυράκος (^^)
  8. Τάσος97
  9. tsarachaf
  10. Χαρουλιτα
  11. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
κι εγώ κι εγώ!!

Ααα και ΣΕ, αυτή τη φορά θέλω ρόλο στα μέτρα μου... :P
Τουλαχιστον οχι ιδια ιδιοτητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εἶμαι μέσα ἐννοεῖται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εἶμαι μέσα ἐννοεῖται :D
:clapup::clapup: Εγινηκεεε:P:P:P


  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. foreverfreak
  4. Himela
  5. maria775m
  6. Πατρεύς
  7. Σπυράκος (^^)
  8. Τάσος97
  9. tsarachaf
  10. Χαρουλιτα
  11. Πατρεύς
  12. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top