Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μπα... εγώ μάλλον δεν παίζω...
εδώ ήμουν ΣΕ και ήμουν ψιλοάχρηστη λόγω χρόνου :P
Η προσφορά σου είναι χρήσιμη πάντως! :D


fan παιδίμ, το Ellada είναι μεν "είσαι ό,τι δηλώσεις" (:P), αλλά περίμενε και λίγο να μιλήσουμε να δούμε τι ανάγκες υπάρχουν κτλ. :P
Προς το παρόν κι εσύ στη λίστα μέχρι νεωτέρας! :P
(με μια υποσημειωσούλα, όπως με το Αντζούι στον προηγούμενο γύρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Άντε, βάλτε και μένα, αν και αυτή τη φορά δεν θα έχω χρόνο να μπαίνω συνεχώς, το λέω προκαταβολικά για να μην με κατηγορείτε ότι δεν μιλάω!:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
σέλω και εγώ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Bill_Slayer
  2. Δανάη
  3. fosia
  4. Ηρώ
  5. Kakerlak
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. nina21
  9. Τetragrammaton
  10. vendetta
  11. Vkey
  12. xanp
Mετά τους 26 της προηγούμενης φοράς ο πήχης είναι πλέον ψηλά!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Βάλε και εμένα γλυκούλα !!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αντε....θα παίξω κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Bill_Slayer
  2. Δανάη
  3. fosia
  4. Ηρώ
  5. Kakerlak
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. nina21
  9. Τetragrammaton
  10. vendetta
  11. Vkey
  12. xanp
  13. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ίσως παίξω κι εγώ, αν υποσχεθείτε πως δεν θα με φάτε την πρώτη μέρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ψηφίζω καγίρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ψηφίζω καγίρα:P
Κάτσε γιατί για δολοφόνος μου κάνει...σίγουρα δολοφόνο θα την βάλουν!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παίζω.:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν το αποφάσισα
θα παίξω κι εγώ κι ο θεός βοηθός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Και εσένα θα σε προωρήσουν για δολοφόνο...ειμαι σίγουρη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α καλά κατάλαβα... θα με φάτε μπαμπέσικα απ τον πρώτο γύρο γιατί θα είσαστε σίγουροι ότι είμαι δολοφόνα επειδή ειμαι πορτοκαλιά :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.


Αν παίξει ο συνάδελφος δεν μπορώ να λείπω!!!!! :D:D:D

Παίζω και εγώωωωω!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
α καλά κατάλαβα... θα με φάτε μπαμπέσικα απ τον πρώτο γύρο γιατί θα είσαστε σίγουροι ότι είμαι δολοφόνα επειδή ειμαι πορτοκαλιά :cry_x:

Μην ανησυχεις γλυκια μου θα σε προστατευσω εγω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμμετοχές! (αλφαβητικά με μεικτό αλφάβητο)
  1. Βill
  2. Bill_Slayer
  3. Δανάη
  4. fosia
  5. Ηρώ
  6. Kakerlak
  7. Kακή Επιρροή
  8. kajira (?)
  9. Lorelai
  10. Neraida
  11. nina21
  12. Phoebe
  13. Τetragrammaton
  14. vendetta
  15. Vkey
  16. xanp
  17. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
α καλά κατάλαβα... θα με φάτε μπαμπέσικα απ τον πρώτο γύρο γιατί θα είσαστε σίγουροι ότι είμαι δολοφόνα επειδή ειμαι πορτοκαλιά :cry_x:
Εσύ θα παίξεις δύο γύρους μίνιμουμ. Εμένα θα φάνε πρώτη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αθηνά εσύ δεν θα παίξεις; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εσύ θέλεις σώνει και ντε να με εκτοπίσεις από τη θέση μου :P

αν ο Γιώργος μου πει οτι δεν με χρειάζεται ίσως. Δεν το έχω αποφασίσει ακόμα όσον αφορά το δεύτερο σκέλος. Όσον αφορά το πρώτο δεν μου έχει πει κάτι ακόμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top