Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,511 μηνύματα σε 76,681 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 327 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

ΑΣΕ ΜΑΣ

AOK G4 (Βασίλης)

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O AOK G4 έγραψε: στις 13:24, 24-07-11:

Οι Α.Σ.Ε.Μ.Α.Σ. είναι ένα τοπικό συγκρότημα από τη πόλη της Καβάλας. Προς το παρόν έχουν ηχογραφηθεί 3 τραγούδια τους. Θα ήθελα απλώς κάποιες γνώμες για τα τραγούδια.
‪Α.Σ.Ε. Μ.Α.Σ. - Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ‬‏ - YouTube
‪Α.Σ.Ε.Μ.Α.Σ. - Νεράιδες‬‏ - YouTube

Αξίζει να τα ακούσετε ολόκληρα.
Ευχαριστώ.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 13:57, 24-07-11:

Πολύ όμορφα τραγούδια!

Στο πρώτο η εισαγωγή είναι εξαιρετική, με χάλασε αυτό το κομμάτι που επαναλαμβάνεται το "γ΄λυκείου" σε σημείο που ήθελα να σταματήσω να το ακούω εκεί, αλλά έπειτα γίνεται πολύ καλύτερο. Νοσταλγικό τραγούδι που σε κάνει να θυμάσαι το "πακέτο" των πανελληνίων.

Το δεύτερο μου άρεσε πολύ.

Εύγε και συνεχίστε έτσι γιατί το ελληνικό ροκ έχει χαθεί.
1
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 14:19, 24-07-11:

Ωραίο ! μπράβο και ωραίοι στίχοι
1
Παράθεση

AOK G4 (Βασίλης)

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O AOK G4 έγραψε: στις 14:26, 24-07-11:

Ευχαριστώ για τις γνώμες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος