Survivor #2 Tribe - Φονικές Ντουλάπες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς ήρθατε. :)

Η φυλή σας αποτελείται από τα κάτωθι μέλη:

Μπλε φυλή (Wild_Boy)

  1. Alchemist
  2. Edmund
  3. Goseithor
  4. Κλεοπάτρα^^
  5. LiViNGtheLiFE
  6. love_angel
  7. maria_lulu
  8. Wild_Boy
Από σήμερα και μέχρι την ένωση σε αυτό το θέμα θα μπορείτε να σχολιάζετε, να μιλάτε και να συνεννοείστε με τους συμπαίκτες σας για ό,τι αφορά το παιχνίδι.

Σαν μέρος του τελετουργικού του survivor, μπορείτε να αρπάξετε ένα δαυλό και να τον ανάψετε (να τον βάλετε στην υπογραφή σας), εάν επιθυμείτε. Η φωτιά συμβολίζει την ζωή. Όσο η φωτιά είναι αναμμένη, εσείς παραμένετε εντός παιχνιδιού. Όταν η φωτιά σβήσει, εσείς είστε εκτός παιχνιδιού.


  • Το προσωρινό όνομά σας είναι "Μπλε Φυλή", μέχρι να αποφασίσετε για κάποιο όνομα.
  • Ο πρώτος σας αρχηγός είναι ο Wild_Boy, ως νικητής (1 εκ των 2) της πρώτης αποστολής.
Συζητήστε και καταλήξτε σε ένα όνομα το πολύ μέχρι την Δευτέρα 07/03 το βράδυ. Τον τελευταίο λόγο για το όνομα τον έχει ο Wild_Boy, ως αρχηγός.

Στο συγκεκριμένο θέμα μπορούν να γράφουν μόνο όσοι συμμετέχουν ακόμα στην φυλή αυτή καθώς και η Συντονιστική Επιτροπή.

Υστερόγραφο: το γεγονός ότι τα θέματα των δύο φυλών ανοίγονται από εμένα ή τo Γιώργο, δεν σημαίνει ότι "υποστηρίζουμε" και την αντίστοιχη φυλή (όπως γινόταν με την Συντονιστική του προηγούμενου survivor).

Οι επόμενες δύο (2) αποστολές σας έχουν οριστεί για Τρίτη και Τετάρτη, 8,9 Μαρτίου αντιστοίχως. Παρακαλείται ο αρχηγός να συγκεντρώσει τις ώρες που μπορούν οι περισσότεροι συμπαίκτες του να είναι παρόντες και να παίξουν και για τις δύο αυτές ημέρες.


Να έχετε μια ευχάριστη διαμονή κι ένα ακόμη πιο ευχάριστο παιχνίδι. :)

Σημείωση ΟΔ: Η δημοσκόπηση του θέματος για το όνομα λόγω κάποιας λανθασμένης επιλογής θα ξεκινήσει από την αρχή, παρακαλούνται όσοι έχουν ψηφίσει να ξαναψηφίσουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Goseithor team:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Καλη μας αρχη!:strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπόν,ακούω τις ώρες που μπορείτε!


Όσον αφορά το όνομα,θέλω να ακούσω τις προτάσεις σας και τέλος θα επιλέξουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Να σου πουμε καλυτερα τις ωρες που δεν μπορουμε;:P

Προτεινω το ονομα κουνελια για την φυλη μας:crazy: (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Να σου πουμε καλυτερα τις ωρες που δεν μπορουμε;:P
Άντε,πείτε τες!

Προτεινω το ονομα κουνελια για την φυλη μας:crazy: (:P)

WTF!Αυτό θα πει ΚΑ-ΨΙ-ΜΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τετάρτη δε μπορώ, πολύ δύσκολα να μπω.
Τρίτη 8 η ώρα νομίζω είναι πολύ καλά!


Δε γίνεται να αλλάξει η Τετάρτη και για μας τους μαθητές :(

Αν πήγαινε Πέμπτη θα ήταν το καλύτερο!Περιμένω pm όσον αφορά αυτό το θέμα Γιώργο/MissKit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι ημέρες δεν διαπραγματεύονται παιδιά. Δε θα τελειώσουμε ποτέ αν αρχίσουμε να αλλάζουμε και το πρόγραμμα των ημερών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τετάρτη δε μπορώ, πολύ δύσκολα να μπω.
Τρίτη 8 η ώρα νομίζω είναι πολύ καλά!


Δε γίνεται να αλλάξει η Τετάρτη και για μας τους μαθητές :(

Αν πήγαινε Πέμπτη θα ήταν το καλύτερο!Περιμένω pm όσον αφορά αυτό το θέμα Γιώργο/MissKit

Τρίτη ποιες ώρες ακριβώς μπορείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγω την Τριτη και Τεταρτη απο το πρωι μεχρι τις 2:30-3μμ δεν μπορω. Επισης δεν μπορω την Τριτη 8-10μμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγω την Τριτη και Τεταρτη απο το πρωι μεχρι τις 3μμ δεν μπορω. Επισης δεν μπορω την Τριτη 8-10μμ


ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟλες τις άλλες ώρες μπορείς δλδ?:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟλες τις άλλες ώρες μπορείς δλδ?:crazy:
Καλα οχι και ολες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τετάρτη πολύ πολύ δύσκολα παιδιά...Είναι μεσοβδόμαδα, κι έχω πολλές δουλειές όπως φαντάζομαι πως έχουν όλοι οι μαθητές του παιχνιδιού.
Από την άλλη, την Τρίτη προσωπικά είμαι ΟΚ.Ας πούμε 8 η ώρα θα είμαι όλος δικός σας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τετάρτη πολύ πολύ δύσκολα παιδιά...Είναι μεσοβδόμαδα, κι έχω πολλές δουλειές όπως φαντάζομαι πως έχουν όλοι οι μαθητές του παιχνιδιού.
Από την άλλη, την Τρίτη προσωπικά είμαι ΟΚ.Ας πούμε 8 η ώρα θα είμαι όλος δικός σας!:P



7 Καλύτερα γιατί η λουλού δεν μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
8 καλύτερα γιατί 7 δε μπορώ εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ας περιμενουμε και τους αλλους 5 να δουμε ποτε μπορουν. 8 δεν μπορω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κρίμα..
Ίσως κάνουμε κάτι για τη Τρίτη..
Για τη Τετάρτη όμως?Αν πήγαινε Πέμπτη θα με διευκόλυνε τα μάλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγω Τεταρτη δεν εχω κανενα προβλημα...

Τωρα ας βρουμε ενα ονομα...
Εχετε καμμια ιδεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
τρίτη τετάρτη 6-8....προτιμώ τρίτη κατά τις 8 ή αργά το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top