Survivor #1 - Αποστολές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είχα διαβάσει αυτό στην ανακοίνωση του Φόκου, που με κάνει να πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος συγκεκριμένης ώρας:

Στην πρώτη φάση του παιχνιδιού (θα έχουμε ένα διαγώνισμό) αυτό θα είναι είτε ένας γρίφος είτε ένα flash game ή οτιδήποτε άλλο στο οποίο οι παίχτες των δύο ομάδες θα πρέπει να νικήσουν.

Έπειτα, ακόμη κι αν οριστεί συγκεκριμένη ώρα, τι νόημα έχει να παίζουν και οι 12 εάν η απάντηση του γρίφου είναι μια;
:worry:

Αν δεν έχω καταλάβει κάτι ζητώ συγγνώμη, αλλά μια που το πρώτο παιχνίδι είναι πάντα "δοκιμαστικό" καλό είναι να διευκρινιστούν ορισμένα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
βρε λοβ....
για ενα τεταρτο ειναι το προβλημα μας τωρα...?
δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
απογευμα και βραδυ δεν μπορω ουτε για πλακα ....δουλεω!
ουτε αυτη η ωρα με βολευει γιατι ξυπναω νωρις...τελος παντων ας μεινει ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Είχα διαβάσει αυτό στην ανακοίνωση του Φόκου, που με κάνει να πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος συγκεκριμένης ώρας:



Έπειτα, ακόμη κι αν οριστεί συγκεκριμένη ώρα, τι νόημα έχει να παίζουν και οι 12 εάν η απάντηση του γρίφου είναι μια;
:worry:

Αν δεν έχω καταλάβει κάτι ζητώ συγγνώμη, αλλά μια που το πρώτο παιχνίδι είναι πάντα "δοκιμαστικό" καλό είναι να διευκρινιστούν ορισμένα πράγματα.

Για αυτό τον γρίφο δε μπορώ να αλλάξω τίποτα (μόνο την ώρα με την προυπόθεση να συμφωνούν όλοι)
.
Επίσης έχω σκεφτεί αποστολες που χρειάζονται όλοι οι παίχτες. (ίσως τέτοια να βάλω την Παρακευή) Ποιος ξερει. (και δεν χρειάζεται χρονικό όριο)
Αφού η roseberry δεν μπορεί ούτε για πλάκα θα μείνει έτσι 1:45μμ (1:30-2:00μμ) την ώρα που είπαμε αρχικά. (Δηλαδή είπα)
Γεια τώρα γιατί ο χρόνος πλησιάζει :) Δε μιλάω άλλο μέχρι την ώρα της κρίσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το είδος της απσστολής καθώς και η ώρα (και πόσοι πρέπει να συμμετέχουν) το αποφασίζει αυτός/η που φτιάχνει αποτολή κάθε φορά.

Αυτό δεν θυμάμαι να μας το έχεις ξαναπεί. Αυτός που ορίζει τη δοκιμασία επιλέγει και ποιοι θα συμμετέχουν ή γίνεται και αυτό με ψηφοφορία??

Αλλά και αυτό κανόνες είναι!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ζωιτσα αυτο εξαρταται καθε φορα απο το ειδος της δοκιμασιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1.30 με 2.00 σήμερα, μπορώ. Για τις υπόλοιπες ημέρες δεν ξέρω.
Βράδυ, δεν θα μπορέσω, άρα για τον πρώτο γρίφο τουλάχιστον προτιμώ μεσημέρι όπως δόθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βρε λοβ....
για ενα τεταρτο ειναι το προβλημα μας τωρα...?
δεν νομιζω

λολ ειμαι χαζη! 9,30 ηθελα να γραψω :P

αλλα οκ για μεσημερι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ας το κάνουμε σήμερα 1,45 και μετά το αλλάζουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
τι ώρα θα αρχίσει τελικά??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
και πόσοι θα συμμετέχουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
σε λιγοοοο.........
θα δουμε ποσοι τελικα θα εμφανιστουν

υ.γ. για να μην υπαρξουν παλι μπερδεμματα, ας γραψει ο καθενας στην ενοτητα της ομαδας του τι ωρα ΔΕΝ μπορει την τεταρτη για να βγαλω και γω ακρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
αντε συντονιστειτε χρυσα γκαζακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οσοι παιχτες απο τα χακουνακια μου ειναι εδω ας μου βαλουν μια θετικη για να ξερω ποιοι ειναι εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αρχηγέ μου σε καλώ να πληκτρολογίσεις το σύνθημά μας εις ένδειξη ακμαιότατου ηθικού!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
οσοι παιχτες απο τα χακουνακια μου ειναι εδω ας μου βαλουν μια θετικη για να ξερω ποιοι ειναι εδω!

αχ καλο μου λοβακι....
με μια ψηφο δεν μπορεις να ξερεις ποιοι ειναι εδω......
και γω αμα σε ψηφησω, τι θα γινει? σημαινει οτι ειμαι χακουνα?
ολοι οι χακουνες γιοκ μυαλο.....
και πρωτος και καλυτερος ο φοκος...... :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πρώτη αποστολή
Καλωσήρθατε παίχτες του survivor. Σήμερα είναι το πρώτο σας αγώνισμα η νικήτρια ομάδα θα πάρει ασυλία και η χαμένη ομάδα θα πάει στο συμβούλιο του νησιού και θα αποχαιρετήσει έναν αγωνιζόμενο.


Αυτό που καλείστε να κάνετε είναι να βρείτε τον μαγικό κωδικό που βρίσκεται κρυμένος σε ένα puzzle.

Το puzzle βρίκετε στο link

https://four.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=3438286&k=8402938

(το puzzle εμφανίζεται αν κάνετε scroll down στο link).

Όποιος απαντήσει πρώτος ποστάροντας τον κωδικό νικάει αυτός και η φυλή του. Ο χρόνος απάντησης θεωρείται ο πιο κοντινός χρόνος που αναγράφεται στο post)
προσοχή
Αν κάποιος κάνει επεξεργασία στο μήνυμα του χρόνος πιάνεται ο χρόνος επεξεργασίας του μηνύματος.

Απαντήσεις δεχτές μόνο στο παρών thread
καλή επιτυχία!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
αχ καλο μου λοβακι....
με μια ψηφο δεν μπορεις να ξερεις ποιοι ειναι εδω......
και γω αμα σε ψηφησω, τι θα γινει? σημαινει οτι ειμαι χακουνα?
ολοι οι χακουνες γιοκ μυαλο.....
και πρωτος και καλυτερος ο φοκος...... :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Μα οι mods μπορούν να βλέπουν ποιος βάζει τις θετικές και αρνητικές ψήφους...
Μαζέψου γοργόνα θα μας πάρουν με τις ντομάτες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αχ καλο μου λοβακι....
με μια ψηφο δεν μπορεις να ξερεις ποιοι ειναι εδω......
και γω αμα σε ψηφησω, τι θα γινει? σημαινει οτι ειμαι χακουνα?
ολοι οι χακουνες γιοκ μυαλο.....
και πρωτος και καλυτερος ο φοκος...... :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

θα δω απο τις θετικες ποιοι παιχτες μου ειναι μεσα. που το παραλογο?:confused:

εδιτ: τις θετικες ολοι μπορουν να τις δουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top