Συμμετοχές για το Παλέρμο #25

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ποτε αρχιζουμε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σχεδόν έτοιμοι είμαστε , 10-20 άτομα να δηλώσουν ακόμα , να βρούμε συντονιστική επιτροπή που αυγουστιάτικα θα κάθεται μέσα μες στην ζέστη να μετράει ψήφους , και ξεκινάμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
και εγώ μέσα είμαι!! ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kousouni:)

Νεοφερμένος

Η kousouni:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και γω μεσα ειμαι!!!!:):D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Πότε αρχίζει ρε παιδιά να ξέρω αν θα είμαι δώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν ξέρουμε.. Πρέπει να βρούμε συντονιστική επιτροπή.. Εσύ που είσαι και moderator δεν ψήνεις κανέναν από τους υπόλοιπους να γίνουν εκείνοι μήπως και ξεκινήσουμε αυτή τη χρονιά??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Δεν ξέρουμε.. Πρέπει να βρούμε συντονιστική επιτροπή.. Εσύ που είσαι και moderator δεν ψήνεις κανέναν από τους υπόλοιπους να γίνουν εκείνοι μήπως και ξεκινήσουμε αυτή τη χρονιά??:P

Μωρέ με τέτοια ζέστη ψήνονται και μόνοι τους (κρύα πλακίτσα, κατηγορήστε το φίλο μου, με έχει κάνει σαν τα μούτρα του!:mad:)

Τι μπορώ να κάνω καλέ εγώ;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ξερουμε εμεις?!
καντε κατι ομως για να ξεκινησουμε φετος
του χρονου εχω διαβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:mad::worry::hmm::eek::/:περιμενω μερες να αρχισει.... ποτε αρχιζουμε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μωρέ με τέτοια ζέστη ψήνονται και μόνοι τους (κρύα πλακίτσα, κατηγορήστε το φίλο μου, με έχει κάνει σαν τα μούτρα του!:mad:)

Τι μπορώ να κάνω καλέ εγώ;:confused:

Καλά έκανες και το είπες με τέτοια ζέστη να δροσιστούμε και εμείς - εμένα τις κρύες πλάκες μου τις κόλλησε ο πατέρας μου-:/:

Μιλήστε με τους Supervisors τους Moderators τους Editors και ό,τι άλλο υπάρχει για να πάρουν τους ρόλους της Συντονιστικής Επιτροπής. Άλλωστε, έχουν υποχρέωση απέναντί μας, όπως και εμείς τους εμπιστευόμαστε για το συντονισμό όλου του στεκιού. Απαιτούμε Συντονιστική Επιτροπή, αλλιώς αναρχία, έτσι να τους πεις...:loltooth::bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ξερουμε εμεις?!
καντε κατι ομως για να ξεκινησουμε φετος
του χρονου εχω διαβασμα :P
:lol: :lol:
Εμένα με βλέπω να αποσύρω την συμμετοχή μου λόγω διακοπών:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Αν θες η Νουλού94 να παίξει στο Παλέρμο #25..
Αν θες η Νουλού 94 να παίξει στο Παλέρμο #25...
Ήρθε η ώρα να το πεις και άλλο να μην (φοβηθείς ή κρατηθείς λέει δεν θυμάμαι), φώναξε το δυνατά πως θες η Νουλού94 να παίξει στο Παλέρμο #25!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εντάξει βρε Ζωίτσα:P Kαι γω σε εκτιμώ :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:eek::mad::mad::confused::mad:δεν βλεπω να αρχιζουμε.... περιμενα 15 μερες να τελιωσει το 24 και θα περιμενω 1 μηνα να αρχισει??? ελεος.... ποιος ειναι υπενθυνος??? δεν εχουν συμπληροθει τα ατομα?:eek::eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::worry::worry::hmm::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εμενα... μη με υπολογιζετε... σε λιγες μερες ξεκιναν οι διακοπουλες μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Απο 8 εως 22 ,δεν θα μπορώ.

Οπότε,είτε να αρχίσει τώρα,είτε Σεπτέμβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
8)Θα αρχίσει πριν τις 8 Χρήστο....
Αναλαμβάνω από σήμερα δράση...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, μαζεύτηκε κόσμος βλέπω. Άρα έτσι όπως σας βλέπω .... ξεκινάμε ΔΕΥΤΕΡΑ 26/07.
Ζητείται και 2ο μέλος για ΣουΕ γιατί εγώ τα πρωινά δουλεύω. 8) Φόκε;;;

Αν μου επιβεβαιώσετε όσοι έχετε τα (?) σήμερα, μπορεί να σας ξεκινήσω και ... αύριο Παρασκευή. Εκτός αν κωλύεται κάποιος γι' αύριο.

  1. CiNeFiL (?)
  2. elenaki_arnea08
  3. Eupatridis
  4. foreverfreak (?)
  5. gianniskeeper
  6. kleop
  7. Κλεοπάτρα
  8. kousouni:)
  9. marialuluf1
  10. mariza_93
  11. Noulou94
  12. Rewial
  13. roseberry
  14. zOitCa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ωραίααααααααααααααααααααααααααα

Εγώ επιβεβαιώνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πότε αρχίζει ρε παιδιά να ξέρω αν θα είμαι δώ;

όταν δεν θα είσαι - περιμένουν όλοι υπομονετικά

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ωραίααααααααααααααααααααααααααα

Εγώ επιβεβαιώνω...:P


.........................ότι ;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top