Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ειδικά να σκάει δίπλα σου το κύμα με καλή παρέα και ούζάκι ....τι άλλο να θέλει ένας άνθρωπος :clapup:

Αααα βρήκα κι άλλο ένα που αρέσει σε όλους εκτός απο μένα! Το ούζο! Μπλιαααχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αααα βρήκα κι άλλο ένα που αρέσει σε όλους εκτός απο μένα! Το ούζο! Μπλιαααχ!

Κι εγω το απεχθανομαι. Μου φερνει σε παρακμη κιετς.
Τσιπουρο (ανευ γλυκανισου) για αναλογες περιστασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αααα βρήκα κι άλλο ένα που αρέσει σε όλους εκτός απο μένα! Το ούζο! Μπλιαααχ!

me neither, me neither!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγω το απεχθανομαι. Μου φερνει σε παρακμη κιετς.
Τσιπουρο (ανευ γλυκανισου) για αναλογες περιστασεις.
Μπα, εμένα απλώς δεν μου αρέσει η γεύση του. Όπως και του τσίπουρου. Αν μου άρεσε γευστικά, ας έφερνε σε όσο παρακμή ήθελε, θα το έπινα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν τρώω με τίποτα το παστίτσιο (που αντικειμενικά το τρώει σχεδόν όλος ο κόσμος), τα μακαρόνια με κιμά (μπλιαχ), την φασολάδα και όλα τα γλυκά/παγωτά τα οποιά περιέχουν διάφορα κομματάκια (καρυδάκι, μυγδαλάκι, φρουτάκια κ.λ.π.). Αααα επίσης σιχαίνομαι ΟΛΑ τα γλυκά του κουταλιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Φασολαδα και αυτα τα μικρα ψαρακια που δεν εχουν κοκκαλο, τα τρως ολοκληρα και δεν ξερω πως τα λενε. Μπιαχ.
Αθερίνα .......:clapup: :clapup: :clapup:
θα φτιάξεις εκείνη την πίτσα που έλεγες τις προάλλες:D


Ειδικά να σκάει δίπλα σου το κύμα με καλή παρέα και ούζάκι ....τι άλλο να θέλει ένας άνθρωπος :clapup:


Σαγανάκι με κόκκινη σάλτσουλα και τυρί :P
Την πίτσα την έφτιαξα χθες βράδυ, δεν έμεινε ούτε ψύχουλο :( :(
Τώρα που φτιάχνει ο καιρός, κάθε μεσημέρι αυτό κάνω....
Παραλία, κυματάκι και άφθονο ούζο με την παρέα......:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω τρωω τα παντα δεν φαινεται αλλωστε;:P :P :P
το μονο που δεν τρωω με τπτ ειναι ρεβιθια σπαραγγια και σαλιγκαρια(δεν δοκιμασα ποτε αλλα και μονο που τα βλεπω...μπλιαχ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αυτα τα μικρα ψαρακια που δεν εχουν κοκκαλο, τα τρως ολοκληρα και δεν ξερω πως τα λενε. Μπιαχ.

αθερίνα!!! τα αγαπημένα μου!!! γιαμιιιιιιιιιιι :D


λοιπόν... εγώ είμαι ....:look:παμφάγο

τα τρώω όλα εκτός από πατσά, σαλιγκάρια, μυαλά κεφαλάκια κλπ, μπάμιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αααα βρήκα κι άλλο ένα που αρέσει σε όλους εκτός απο μένα! Το ούζο! Μπλιαααχ!
me neither, me neither!!!
Κι εγω το απεχθανομαι. Μου φερνει σε παρακμη κιετς.
Τσιπουρο (ανευ γλυκανισου) για αναλογες περιστασεις.

Μπα μη το λέτε.όταν πρόκειται να παραγγείλουμε..υπάρχει σχεδόν πάντα πρόβλημα.Κανείς τους δεν τον θέλει.Παρακμή, ξε-παρακμή είναιιιιι σουπερ :clapup:


Βρε bisbirikos τι να το κάνεις χωρίς γλυκάνισο?εντριβές?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
τα τρώω όλα εκτός από πατσά, σαλιγκάρια, μυαλά κεφαλάκια κλπ, μπάμιες.

Αυτα δεν ειναι φαγητα που "τρωει ολος ο κοσμος". Ευτυχως. :| :mpliaks:

Κουνουπιδι. Μπροκολο. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αυτα δεν ειναι φαγητα που "τρωει ολος ο κοσμος". Ευτυχως. :| :mpliaks:

Κουνουπιδι. Μπροκολο. :mpliaks:
Κι όμως, αν σου φτιάξω εγώ μπρόκολο με δική μου συνταγή (τηγανητό), θα γλύφεις και τα δάχτυλα των ποδιών σου......:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι όμως, αν σου φτιάξω εγώ μπρόκολο με δική μου συνταγή (τηγανητό), θα γλύφεις και τα δάχτυλα των ποδιών σου......:) :)

Δεν παιζει. Με τιποτα ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Βρε bisbirikos τι να το κάνεις χωρίς γλυκάνισο?εντριβές?:P

Περα απο εντριβες, χρησιμοποιειται και σε μολοτωφ και σε ναπαλμ απο τον αμερικανικο στρατο.

Βασικα, πινεται πιο ανετα και σε μεγαλυτερες ποσοτητες ( :D ) γιατι εχει λιγοτερο εντονη γευση.
Εχω σπιτικο τσιπουρο ανευ γλυκανισου.
Οποτε μαζευομαστε σπιτι μου για ολονυχτια κατανυξη και προσευχη, το ξεσκιζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
τα κρεατικά δεν τα πολυσυμπαθώ..

including όλα τα πασχαλινά..κοκορέτσι, αρνάκι, κατσικάκι μα κυρίως μαγειρίτσα ..μου μυρίζουν πολύ άσχημα ρε παιδιά :sick:
και ενώ όλοι τρώνε τον αγλέορα εγώ τη βγάζω με σαλάτα και πατάτες :/:

επίσης
  • αλλαντικά
  • κρέμα γάλακτος
  • μαγιονέζα
  • βούτυρο
  • γαύρο
  • κίτρινα τυριά
  • γύρο
  • σουβλάκια
  • πατάτες τηγανητές και
  • γενικά τα τηγανητά με χαλάνε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ποπω.....
και να σκεφτείς οτι εγώ δεν μπορώ χωρίς αυτά.
Ζω όλη την εβδομάδα για την Κυριακή που θα κάνουμε Μπάρμπεκιου στον κήπο, και όλο το χρόνο για το Πάσχα που θα σουβλίσουμε ένα κρεοπωλείο ολόκληρο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τα κρεατικά δεν τα πολυσυμπαθώ..

including όλα τα πασχαλινά..κοκορέτσι, αρνάκι, κατσικάκι μα κυρίως μαγειρίτσα ..μου μυρίζουν πολύ άσχημα ρε παιδιά :sick:
και ενώ όλοι τρώνε τον αγλέορα εγώ τη βγάζω με σαλάτα και πατάτες :/:

επίσης
  • αλλαντικά
  • κρέμα γάλακτος
  • μαγιονέζα
  • βούτυρο
  • γαύρο
  • κίτρινα τυριά
  • γύρο
  • σουβλάκια
  • πατάτες τηγανητές και
  • γενικά τα τηγανητά με χαλάνε πολύ.

αμαν βρε prime τπτ δεν τρως εσυ...δεν σου κανουμε το τραπεζι δεν θα ξερουμε τι να σε φιλεψουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ποπω.....
και να σκεφτείς οτι εγώ δεν μπορώ χωρίς αυτά.
Ζω όλη την εβδομάδα για την Κυριακή που θα κάνουμε Μπάρμπεκιου στον κήπο, και όλο το χρόνο για το Πάσχα που θα σουβλίσουμε ένα κρεοπωλείο ολόκληρο......

εννοειται οτι θα με φωναξεις κι εμενα δεν χρειαζεται να το επισημανουμε αυτο ετσι;;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
prime αν εξαιρέσεις τις πατάτες τηγανητές, την κρέμα γάλακτος και τα κίτρινα τυριά, είμαστε εξίσου παράξενες στο φαί! Πότε θα πάμε μαζί για φαγητό; :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αααα βρήκα κι άλλο ένα!! Το λάδι! Ειδικά το ελαιόλαδο! Το σιχαίνομαιιιιι! Ακόμα και τη σαλάτα την τρώω χωρίς λάδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
:D

γούστα είναι αυτά.

καλά δεν είμαι και vegeterian αλλά κρέας θα φάω μία στις 10 μέρες, συνήθως μοσχαράκι ή κοτόπουλο.

το Πάσχα πάντως είναι πρόβλημα..ακόμα και οι πατάτες φούρνου μου μυρίζουν όταν έχουν ψηθεί με το κρέας -κατσικάκι ή αρνάκι- αλλά τις τρώω. :/:

εντιτ: πότε προλάβατε και γράψατε τόσα? :confused:

παιδιά είμαι παράξενη στο φαγητό είναι αλήθεια..:/:
τρώω πάντως όλα τα άλλα.:)

Λία όποτε θες ! Επιτέλους να βγω με κάποιον να μη γκρινιάζει για τις επιλογές μου στο φαγητό :clapup:

ξέχασα πριν να πω και το αλάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top