Thread για νέα μέλη

parmas

Νεοφερμένος

Ο Victor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πολυ ωραιο φορουμ .. Μπραβο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
όντως παιδιά πολύ καλό το σαιτ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γεια σας και καλώς σας βρήκα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KilkisGhettoG4

Νεοφερμένος

Ο KilkisGhettoG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Συμφωνώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Γεια σας και καλώς σας βρήκα!! :D

Ρεεεεε έχουμε γεννηθεί ίδια μέρα (διαφορετικό έτος φυσικά:P) κοίτα να δεις!!!!!!!!:eek::eek::eek:

Καλωσήρθες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frank16

Νεοφερμένος

Ο Frank16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μπραβο σας παιδια εξαιρετικη δουλεια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γεια σας και καλώς σας βρήκα!! :D
Καλώς την! :D

Πληθαίνει ο κόσμος από την Πρέβεζα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Lisa:)

Νεοφερμένος

Ο Lisa:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας ειμαι καινουρια και μπορω να πω οτι βρισκω το forum αρκετα ενδιαφερον! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
γεια σας... κι εγώ νέο μέλος... με λένε έλια, τελειώνω την β' λυκείου... αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinoula

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας. Είμαι κι εγώ νέο μέλος και μου έμαθε τη σελίδα μια φίλη μου. Είναι πολύ ωραία η σελίδα κι ελπίζω να γίνουμε φίλοι. Είμαι η Κατερίνα, πάω Β γυμνασίου, μου αρέσει αρκετά το σχολείο, αγαπημένα μου μαθήματα είναι η γυμναστική, όλα τα μαθήματα γλώσσας, τα αγγλικά, τα γαλλικά και κάπως η ιστορία. Μου αρέσει πολύ η γυμναστική και η μουσική. Ακού όλα τα είδη με αγαπημένα την Ποπ, τη Ροκ και κάποια ελληνικά. Τελευταία ακούω και χεβυ μεταλ τρομάρα μου! Γεια σαςς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει να συστηθώ και εγώ ;)
Με λένε Μιχάλη,τελειώνω φέτος Β λυκείου.Έμαθα για το forum από ενα άλλο μέλος και είναι αρκετά ενδιαφέρον μπορώ να πω...αυτάάάά
Cya online :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martkonsta

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεία σας παιδιά,με λένε Σπύρο και είμαι από Βέροια.Πάω πρώτη γυμνασίου.Πρωτότυπη η ιδέα και σας βρήκα στο google ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida23981

Νεοφερμένος

Η Neraida23981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας κι από εμένα! Με έφερε η φίλη μου η Κατερίνα (η Katerinoula ντεε) που αυτήν την έφερε ο πατέρας της ο οποίος μας είπε πως αν είναι να μπαίνουμε στο ίντερνετ να μπαίνουμε μόνο εδώ που είναι εκπαιδευτικό! :lol:. Ελπίζω να μου αρέσει. Α ξέχασα. Εγώ είμαι η Στέλλα, θα πάω γ γυμνασίου, μιλάω αγγλικά και γαλλικά, παίζω μπάσκετ, δηλαδή έπαιζα... δεν πάω σε κλαμπ, μου αρέσουν οι βόλτες στην παραλία και λατρεύω τον μαθηματικό μας κι ας μη μου αρέσουν τα μαθηματικά. Καλώς σας βρήκα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Καλωσόρισες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γεια σας κι από εμένα! Με έφερε η φίλη μου η Κατερίνα (η Katerinoula ντεε) που αυτήν την έφερε ο πατέρας της ο οποίος μας είπε πως αν είναι να μπαίνουμε στο ίντερνετ να μπαίνουμε μόνο εδώ που είναι εκπαιδευτικό! :lol:.
Έχουμε φτάσει δηλαδή στο σημείο να προτείνουν γονείς στα παιδιά τους το forum; Χαίρομαι :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ihsahn

Νεοφερμένος

Ο Ihsahn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμένα με οδήγησε εδώ η επιθυμία μου να μάθω λίγα πράγματα για εξετάσεις και γενικά τις ιδέες ατόμων της ηλικίας μου μιας και τώρα με τα linux δεν πολυμιλάω με πολλα άτομα.Τα κακά της τεχνολογίας μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε όλοι σας!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σας και καλώς σας βρήκα!! :D

Kαλώς ήρθες dalia :)

Πληθαίνει ο κόσμος από την Πρέβεζα! :worry:

Έφτασε η ώρα να αρχίσετε να ανησυχείτε.. σοβαρά :P

Είμαστε σαν τα μανιτάρια ένα πράμα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top