Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,729 μέλη και 2,437,729 μηνύματα σε 76,541 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:29, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
καλε κι εμενα ετσι με λεει.. μμμχχχχχμμμμμ...

λες να χουμε τον ιδιο αντρα evouli;

τελευταια ομως του κολησα το "ψιψινα" και "ψιψινελ" και δεν του αρεσει καθολου... μιλαμε ριχνω τοοοοοοοοοοοοο γελιο καθε φορα που τον λεω ετσι...
και οταν το σαββατο το πρωι στο σταρ εχει τα στρουμφακια..του λεω...αντε παλιιιιιιιιιι....διασημος εγινες...σε εχει στην τηλεοραση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 16:03, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
λες να χουμε τον ιδιο αντρα evouli;

τελευταια ομως του κολησα το "ψιψινα" και "ψιψινελ" και δεν του αρεσει καθολου... μιλαμε ριχνω τοοοοοοοοοοοοο γελιο καθε φορα που τον λεω ετσι...
και οταν το σαββατο το πρωι στο σταρ εχει τα στρουμφακια..του λεω...αντε παλιιιιιιιιιι....διασημος εγινες...σε εχει στην τηλεοραση.
αααααα.....

για κατσεεεεε....

το βραδυ που θα τονεδω θα του πω "πού εισαι ψιψινέλ;" και αν τα παρειειειειει....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bianca έγραψε: στις 10:41, 03-04-07:

Χμ...τον αποκαλώ με διάφορα παρατσούκλια, που σίγουρα εαν τα δει δημοσιευμένα, καντε έρανο να μου κλεισετε δωμάτιο σε ξενοδοχείο για το επόμενο 4μηνο!χαχαχαχα!!!!
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 02:31, 09-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από torry
[/b]

Sorry αλλά κουραδίτσα?
Μην το γελας ρε torry… αλλα μες τα πολλα που μου σουρνε ο πρωην, το ελεγε και αυτό!

Ακουσε εκει κουραδιτσα
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 19:35, 18-04-07:

ζωή μου συνήθως και διάφορα άλλα που τελειώνουν σε "μου"...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:52, 20-04-07:

Ελληνιστί, "Χάνι μπάνι"!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 16:32, 20-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ελληνιστί, "Χάνι μπάνι"!
me toooooo!!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:47, 20-04-07:

Μπεμπουλάκι είναι το τελευταίο
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:36, 20-04-07:

καρδιά μου, γατούλι μου, πνευμόνια μου
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 17:54, 20-04-07:

σπλήνα μου, συκώτι μου, αντεριά μου

ζανίν, έγραψες
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 18:14, 20-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
σπλήνα μου, συκώτι μου, αντεριά μου

ζανίν, έγραψες
χα καμιά φορά του τα λέω αυτα και για πλάκα
Παράθεση

RENEGADE (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O RENEGADE έγραψε: στις 00:58, 09-05-07:

ζουζουνάκι
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 01:12, 09-05-07:

Για την ώρα έχουμε μοναξιές, πάντως ποτέ δεν χρησιμοποιώ τον ίδιο τρόπο για να αποκαλώ τον καλό μου... Κάθε καλός έχει και το δικό του παρατσούκλι.

Έτσι είχα ένα Διαολούδι, ένα Νινί και έναν Πρίγκιπα...
Οι υπόλοιποι δεν έχουν σημασιά...
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 01:28, 09-05-07:

εγώ το αποκαλώ : Σκατουλάκι

χιχιχι
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:29, 09-05-07:

Ααα, κι εγώ, σκατούλη!!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 01:29, 09-05-07:

χαχαχαχαχα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:31, 09-05-07:

Νιντζακοσκατούλι μου εσύ!!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 01:33, 09-05-07:

χιχιχιχι

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:18, 09-05-07:

Κωλόπαιδο..

..και μωρό μου, ματάρες μου, κούκλε μου, γλύκα μου.. και ο κατάλογος είναι ατελείωτος!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:12, 09-05-07:

Τελευτέα αρχίσαμε το άλλο, σιχαμένε, βρομερε, αιδιαστηκέ τύπε

Αργότερα πάλι κάτι θα άλλαξει άλλα μετά απο τις σκουλικαντέρες και τους βρομίλους απορώ που θα πάει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm, hl_amhxanos, Den_Uparxw

Βρείτε παρόμοια