Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,734 μέλη και 2,437,901 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 134 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 10:29, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
μου'χει πει να τον λέω "αφέντη".
So be it

Μπράβο dooο.....υποταγή!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:32, 06-03-07:

ετς. κι αυτός με λέει "γυναίκα"
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 10:43, 06-03-07:

Καρδούλα μου...
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 10:46, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ετς. κι αυτός με λέει "γυναίκα"

---Γυναίκα...(φτού)...που είσαι?
---Εδώ αφέντη, στην κουζίνα! Σου φτιάχνω τα 5 αγαπημένα σου φαγητά που μου ζήτησες..
---Γυναίκα...(φτού)...σούζααααααα! Πολύ μίλησες για σήμερα....
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 10:51, 06-03-07:

πλέον πρώην.

παρασύνθημα: hokis (ψυχή μου)
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 10:58, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από maroula_z
---Γυναίκα...(φτού)...που είσαι?
---Εδώ αφέντη, στην κουζίνα! Σου φτιάχνω τα 5 αγαπημένα σου φαγητά που μου ζήτησες..
---Γυναίκα...(φτού)...σούζααααααα! Πολύ μίλησες για σήμερα....
καλέ??? από πού μας βλέπεις καλέ????
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:39, 06-03-07:

Εγώ τον λέω μπάνι ή λαγέ ή κουρκούταβλό ή γυφτάκι ή τσιγκανάκι
εκείνος μαμούνα σκουλίκι μάνια(χαιδευτικό) ζιζάνιο ή σκουλικαντέρα
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:56, 06-03-07:

Δεν τον αποκαλω πια, μουχαχα.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 15:52, 07-03-07:

εχω ξαναματααπαντησει αλλα τωρα εχει προστεθεί και το "ποντικέ"..
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 739 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 20:00, 07-03-07:

όχι και πολύ στα σοβαρά τον λέω rockstar/rock god γιατί το 'χει μέσα του
Παράθεση

δi0m (diomidis)

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O δi0m έγραψε: στις 22:11, 07-03-07:

την λεω ''μπουμπου''....χιχι...
Παράθεση

Ξενυχτοπούλι

Νεοφερμένος

Ο Ξενυχτοπούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Ξενυχτοπούλι έγραψε: στις 07:53, 09-03-07:

να κάνω μια ερώτηση που την έχω από παλιά...
Είναι καλό να σε αποκαλούν χαϊδευτικά "σκουλήκι";
Anw ευτυχώς αυτή είναι πρώην εδώ και χρόνια

και για να μην είμαι εκτός τόπου θα απαντήσω (αν και είναι ευαίσθητο προσωπικό δεδομένο ):
"Γατούλα" + κτητική αντωνυμία συνήθως
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:16, 09-03-07:

καθε μερα ολο και κατι βγαζουμε απο παρατσουκλι... και πεθαινουμε στα γελια με αυτα που λεμε...
εγω συνηθως τον λεω τζουτζουκα και αυτος μου κολησε το φουσκιτσα
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 10:32, 09-03-07:

φουσκίτσα, χαχαχαχχαχαχααχαχαχχ, πετυχημένο

μου θύμισε το "φουσκομαγουλίτσα" του δικού μου
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:37, 09-03-07:

Schatzilaki!!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 13:19, 09-03-07:

απο εχτες την αποκαλω καρ........
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 13:42, 09-03-07:

ε??? γουάτ χάπενεντ?
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:48, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
καθε μερα ολο και κατι βγαζουμε απο παρατσουκλι... και πεθαινουμε στα γελια με αυτα που λεμε...
εγω συνηθως τον λεω τζουτζουκα και αυτος μου κολησε το φουσκιτσα
καλε κι εμενα ετσι με λεει.. μμμχχχχχμμμμμ...
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,984 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:22, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
καλε κι εμενα ετσι με λεει.. μμμχχχχχμμμμμ...
Ώπα εδώ υπάρχει θέμα
Για ανταλλάξτε λεπτομέρειες, όνομα,εμφάνιση, άλλες χαρακτηριστικές συνήθειες
Δημοσίως ε;Όχι σε πμ και τέτοια, αφήστε τις αξιοπρέπειες κατά μέρος εδώ μια παρέα είμαστε κι αν είναι να μαλλιοτραβηχτήτε να περιμένετε για το επόμενο μίτινγκ
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 15:17, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Ώπα εδώ υπάρχει θέμα
Για ανταλλάξτε λεπτομέρειες, όνομα,εμφάνιση, άλλες χαρακτηριστικές συνήθειες
Δημοσίως ε;Όχι σε πμ και τέτοια, αφήστε τις αξιοπρέπειες κατά μέρος εδώ μια παρέα είμαστε κι αν είναι να μαλλιοτραβηχτήτε να περιμένετε για το επόμενο μίτινγκ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    hl_amhxanos, NastStorm

Βρείτε παρόμοια