Πώς ξύπνησες σήμερα;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Δεν το έπιασα....


Βρε γμτ έχω συνηθίσει μόλις ξυπνάω να πίνω red bull και σήμερα που τελείωσαν νίωθω πτώμα :(

Φώναζε ο αδερφός της Vkey το πρωί και λέω ότι τον ακούσαμε όλοι και ότι ξύπνησε και εσένα! Ο κόσμος πίνει καφέ το πρωί οχι red bull!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ο κόσμος πίνει καφέ το πρωί οχι red bull!

Εμένα που με σέρνανε στους γυναικολόγους σήμερα τι να πω; :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ο κόσμος πίνει καφέ το πρωί οχι red bull!
Εγω όμως δεν είμαι ο κόσμος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
μια χαρα κοιμιθεικα 5 ηωρα και ξυπνησα 8 το πρωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εμένα που με σέρνανε στους γυναικολόγους σήμερα τι να πω; :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Έχουμε χάσει κάτι ή μου φαίνεται; (εκτός από τα μυαλλά μας φυσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Έχουμε χάσει κάτι ή μου φαίνεται; (εκτός από τα μυαλλά μας φυσικά)
Τυπόγραφικό λάθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Έχουμε χάσει κάτι ή μου φαίνεται; (εκτός από τα μυαλλά μας φυσικά)

Εγω να χω χάσει το μυαλό μου; Τς τς τς! Ρε συ γιοστάου να ουμε είμαι σε πολύ μανιτζέβελη νιρβάνα απο χτες, συγχώρα με! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω να χω χάσει το μυαλό μου; Τς τς τς! Ρε συ γιοστάου να ουμε είμαι σε πολύ μανιτζέβελη νιρβάνα απο χτες, συγχώρα με! :clapup:

σχωρεμένος!
Απλά είδα κάτι περίεργο και ρώτησα...
Είμαι και κουτσομπόλης, πως να το κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
:) Γενικά είναι ωραίο να μην δουλεύεις και να κοιμάσαι μέχρι τις 1και βάλε.

Άντε και καλό μας ύπνο!!:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ρε καιμακτσαλαν με συγχωρεις κι'ολας καμια πιο ωραία φωτογραφία δεν βρήκες να βάλεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλημέρα, εγώ ξύπνησα με -45 ευρώ (τροφοδοτικό και τοποθέτηση) θα άρχιζα τώρα να βρίζω αλλα δεν πειράζει άστο καλυτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
...δύσκολα... μεγάλη νύστα σήμερα... ζζζζζζζζζ........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Καλημέρα, εγώ ξύπνησα με -45 ευρώ (τροφοδοτικό και τοποθέτηση)
Το 'καψες απ' το πολύ postάρισμα ε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Το 'καψες απ' το πολύ postάρισμα ε; :D


:redface: :redface: :redface: εεεε.... το είχα ... ξεχάσει ανοικτο....

σε επεισα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλημέρα!
Επιτέλους μετά από πολύ καιρό κατάφερα να κοιμηθώ σαν άνθρωπος!
Ωραία που είναι να ξυπνάς ξεκούραστος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαλημέραααααααααα!Ξύπνησα μόνη μου,νιώθω ξεκούραστη...το στομάχι είναι καλύτερα...Έγινα χαρωπή νοικοκυρά για λίγο...Θέλω να πάω για μπάνιο αλλά δουλεύω....Υπομονή μέχρι αύριο....8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Καλημερίζω το φόρουμ!!Πως πάμε σήμερα?Εγώ ξύπνησα καλά μπορώ να πω με δεδομένο ότι δεν έχω πια πυρετό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Kαλημέραααααααααα!Ξύπνησα μόνη μου,νιώθω ξεκούραστη...το στομάχι είναι καλύτερα...Έγινα χαρωπή νοικοκυρά για λίγο...Θέλω να πάω για μπάνιο αλλά δουλεύω....Υπομονή μέχρι αύριο....8)
Άντε και καλές δουλειές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Καλημέρα αγαπημένο μου φόρουμ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Α ρε Πασχάλη τι μας κάνεις κοιτάξτε τι ακούω τώρα .ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ


"Έχω μια αγάπη φλέβα στο λαιμό
Μου τραγουδάει έναν παλιό καημό
κι όσο πλαγιάζω τόσα ξύπνια αντέχει
Έχω μια αγάπη κοφτερό γυαλί
Χίλια κομμάτια κόβει το φιλί
κι ας με ματώνει, ξέρω με προσέχει

Έχω μια αγάπη, μια πληγή
που μένει χρόνια ανοιχτή
Κι όταν αλλάζει λίγο ο καιρός
τότε πονάω σαν τρελός
και σε θυμάμαι, ψέματα να πω
Πανάθεμά με, σ' αγαπώ

Έχω μια αγάπη, βλέμμα σιωπηλό
Κι αν με τρομάζει, εγώ την απειλώ
Κλείνω τα μάτια, μα είναι πάντα εμπρός μου
Έχω μια αγάπη, φλόγα δυνατή
που με ζεσταίνει, φίλη μου καλή
Μα όταν λείπει, γίνεται εχθρός μου

Έχω μια αγάπη, μια πληγή
που μένει χρόνια ανοιχτή
Κι όταν αλλάζει λίγο ο καιρός
τότε πονάω σαν τρελός
και σε θυμάμαι, ψέματα να πω
Πανάθεμά με, σ' αγαπώ.."


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top