Οι χειρότερες διαφημίσεις

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
... αλλά και η πιο καλή που έχω δει τελευταία από τράπεζα είναι, εκεί που πάει ο μπαμπάκας να πάρει τους βαθμούς του γιου, ένας συνηθισμένος ανθρωπάκος ο μπαμπάκας "γεια σας, ήρθα για τους βαθμούς του γιου μου", και δίπλα να είναι ο γιος, 2.50μ ύψος και μαύρος και να λέει ο διευθυντής, είστε σίγουρος οτι αυτός είναι ο γιος σας? ή κάπως έτσι πάει τελοσπάντων! :rofl:


χαχαχαχχαχα!!! Θεϊκή διαφήμιση!!!
Διευθυντής: "Είστε ο μπαμπάς του ... ταδε?"
Πατέρας: " Ναί!( Τον κοιτάζει) ....Μάλλον!!!!":lol::lol:
Ή το άλλο με τον γάϊδαρο....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν οι διαφημίσεις με τα απορρυπαντικά:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Οι διαφημίσεις που με κάνουν να θέλω να σπάσω την τηλεόραση, είναι αυτές με τις ιδιωτικές σχολές, ιδιωτικά ΙΕΚ κ.λ.π. που σου υπόσχονται ότι θα γίνεις ο καλύτερος ever επαγγελματίας στο πανελλήνιο και θα σε παρακαλάνε ΟΛΕΣ οι πολυεθνικές να συνεργαστείς μαζί τους, με παχυλό μισθό, μπόνους κ.α. πριν καν αποφοιτήσεις..... Με τον πόνο των νέων παιδιών που μαστίζονται από την ανεργία παίζουν οι άνανδροι? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Οι διαφημίσεις που με κάνουν να θέλω να σπάσω την τηλεόραση, είναι αυτές με τις ιδιωτικές σχολές, ιδιωτικά ΙΕΚ κ.λ.π. που σου υπόσχονται ότι θα γίνεις ο καλύτερος ever επαγγελματίας στο πανελλήνιο και θα σε παρακαλάνε ΟΛΕΣ οι πολυεθνικές να συνεργαστείς μαζί τους, με παχυλό μισθό, μπόνους κ.α. πριν καν αποφοιτήσεις..... Με τον πόνο των νέων παιδιών που μαστίζονται από την ανεργία παίζουν οι άνανδροι? :mad:


:thumbsup:
Ναι βρε Λενιώ!!!
Που παρουσιάζουν ένα περιβάλλον άριστο και ένα μέλλον πολλά υποσχόμενο.....
+ 1 !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Έγω πάντως δεν μπορώ να πω ότι όλες οι διαφημίσεις είναι αίσχος....
Θεωρώ την τέχνη της διαφήμισης δύσκολη και εξαιρετικά ενδιαφέρουσα.
Μια από τις πολλές που δεν μου αρέσουν είναι αυτή με τον "οργασμό" που προκαλεί κάποιο σαμπουάν...έλεος ποιά με τα σεξουαλικά υπονοούμενα με τα σαμπουάν τα γιαούρτια και τα γάλατα !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Οι διαφημίσεις που με κάνουν να θέλω να σπάσω την τηλεόραση, είναι αυτές με τις ιδιωτικές σχολές, ιδιωτικά ΙΕΚ κ.λ.π. που σου υπόσχονται ότι θα γίνεις ο καλύτερος ever επαγγελματίας στο πανελλήνιο και θα σε παρακαλάνε ΟΛΕΣ οι πολυεθνικές να συνεργαστείς μαζί τους, με παχυλό μισθό, μπόνους κ.α. πριν καν αποφοιτήσεις..... Με τον πόνο των νέων παιδιών που μαστίζονται από την ανεργία παίζουν οι άνανδροι? :mad:


+1
:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ετυχε να δω την νεα διαφημιση της TIM ... δεν μου αρεσε καθολου ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ετυχε να δω την νεα διαφημιση της TIM ... δεν μου αρεσε καθολου ... :(
Αυτή με το ''Πάρα Πέντε'' λες?Αν ναι,πλάκα έχει.:hehe:Αντιθέτως,δε μ'αρέσει η διαφήμιση του Γερμανού με το σκύλο:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Ολες οι διαφημησεις του 11880 ειναι οικτρες κι εκεινες με την superstar γιαγια (αν κι την εβρισκα γλυκουλα) αλλα κυριως οι καινουριες με τους τρεις με το μπακλαμαδακι.Μακραν η πιο σπαστικη διαφημιση που εχω δει.Επισης (εδω μαλλον θα διαφωνησουν τα αγορια)με ενοχλουν διαφημισεις περιοδικων τυπου playboy εκει που καθομαι ηρεμη κι βλεπω μια αγαπημενη ταινια τι φταιω να βλεπω τα 'καλλη' της καθεμιας? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
Ολες οι διαφημησεις του 11880 ειναι οικτρες κι εκεινες με την superstar γιαγια (αν κι την εβρισκα γλυκουλα) αλλα κυριως οι καινουριες με τους τρεις με το μπακλαμαδακι.Μακραν η πιο σπαστικη διαφημιση που εχω δει.

+1 :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Δε μου αρεσουν γενικα οι διαφημησεις απο τραπεζες και συγκεκριμενα του τυπου <<ευχαριστω κυριε διαχειρηστα...>>
Τις απεχθανομαι γιατι μου θημηζουν την Ελληνικη πραγματικοτητα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Μου την δίνουν οι διαφημήσεις με τις σερβιέτες... κυρίως την ώρα του φαγητού... ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΑΚΥΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει αυτή της ΤΙΜ (ή όποια άλλη εταιρεία είναι) που παίζουν οι ηθοποιοί από το Παρά 5...Πολύ σαχλή βρε παιδί μου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ ανατριχιάζω πάντα με όλες της Vichy...! Απαίσιες, γιατί να πάρω αυτές τις κρέμες, αν είναι να νιώθω σαν ρόμποκοπ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Δεν μου αρέσει αυτή της ΤΙΜ (ή όποια άλλη εταιρεία είναι) που παίζουν οι ηθοποιοί από το Παρά 5...Πολύ σαχλή βρε παιδί μου. :hmm:

+1 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτη του παγωτου (nirvana νομιζω) που λεει κατι.. "Το λαμπατερ, Το φως.." δεν θυμαμαι ακριβως. Πολυ σαχλαμαρα! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Αυτη του παγωτου (nirvana νομιζω) που λεει κατι.. "Το λαμπατερ, Το φως.." δεν θυμαμαι ακριβως. Πολυ σαχλαμαρα! :mad:

Ναι το Νιρβάνα είναι. Τραγική διαφήμιση:| συμφωνώ απόλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Ναι το Νιρβάνα είναι. Τραγική διαφήμιση:| συμφωνώ απόλυτα.

Την διαφημιση για το παγωτο nirvana ποτε δε την καταλαβα.Ουτε τον διαλογο ουτε πιο ειναι το αστειο.Ειναι πληρως ασυναρτητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Οι διαφημίσεις με την πορτοκαλάδα fanta αν δεν κάνω λάθος, και τους 2 βλαμμένους που όλη την ώρα λένε Bambacha που ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι εννοούν και ποιό είναι το νόημα γενικότερα αυτής της διαφήμισης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οι διαφημισεις του MoMad.
Εντελως μπιαχ! :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top