Καρπούζι

Ποιο τμήμα από το καρπούζι σας αρέσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 45)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ότι να είναι ερώτηση!
Ποιο τμήμα από το καρπούζι σας αρέσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το κάτω. Όσο πιο φαρδύη είναι τόσο καλύτερο καρπούζι είναι!! Είναι το πιο δροσερό τμήμα του και δεν είναι γλυκό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μμμμ κι εμένα το ίδιο. Δε μ' αρέσει το καρπούζι όταν είναι σαν ζάχαρη...Προτιμώ το σκληρό μέρος κάτω-κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την καρδια γιατι δεν εχει κουκουτσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ψιλοάσχετο: Ξέρετε πότε θα έρθουν στην Ελλάδα καρπούζια χωρίς κουκούτσια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαι την καρδιά που την θεωρούμαι; :worry: Κι εγώ καρδιά με χίλια...είναι και πολύ πολύ γλυκιά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Kαι την καρδιά που την θεωρούμαι; :worry: Κι εγώ καρδιά με χίλια...είναι και πολύ πολύ γλυκιά! :clapup:

Μαλλον μεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οκ...μάλλον αυτό θα ψηφίσω!thanx Darkούληηηηηηηηηηηηηηηη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Eγώ είμαι γλυκατζού!! Η καρδιά μ'αρέσει!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Και σε μένα η καρδιά, όταν πέρνουν καρπούζι σαν καλός φαταούλας την τρώω όλη χωρίς να με πάρουν χαμπάρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Ότι να είναι ερώτηση!
Ποιο τμήμα από το καρπούζι σας αρέσει??
:D :D Οτι να'ναι...αντερώτηση :...Εκπτώσεις κάνουμε με τα καρπούζια?:hehe: :hehe: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ωρέ δεν έχουν σφίξει ακόμα οι ζέστες.... λίγη σοβαρότης λέμε :P


Είναι να μην ενίστατε ο demelene μετά?
Άνοιξε ότι να ναι θέμα για το καρπούζι και έχει ένα σωρό συμμετοχες... ενώ για τον Χίτλερ δε μιλάει κανένας :P:P:P:P:P:P


(Εμένα δε μου αρέσει το καρπούζι αν και δροσερό γιατί πάω 800 φορές μετά στην τουαλέτα για .....ρημα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Ωρέ δεν έχουν σφίξει ακόμα οι ζέστες.... λίγη σοβαρότης λέμε :P


Είναι να μην ενίστατε ο demelene μετά?
Άνοιξε ότι να ναι θέμα για το καρπούζι και έχει ένα σωρό συμμετοχες... ενώ για τον Χίτλερ δε μιλάει κανένας :P:P:P:P:P:P


(Εμένα δε μου αρέσει το καρπούζι αν και δροσερό γιατί πάω 800 φορές μετά στην τουαλέτα για .....ρημα :P)
:D :) Ορεξη νά'χω τρώω & το ...κοτσάνι !!! Εχει πολύ ζάχαρη το ..υπόλοιπο και την αποφεύγω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μαλλον μεση

Ε, όχι και μέση η καρδιά!:wacko: Τότε το πάνω - πάνω τι είναι;:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Η καρδιά είναι στη μέση του καρπουζιού και πάνω-πάνω στη φέτα του καρπουζιού. Το ίδιο λέτε, απλά το βλέπετε από άλλη σκοπιά :P.

ψ. και για να απαντήσω στο θέμα, παλιά μου άρεσε η καρδιά περισσότερο, τώρα μου αρέσει ούλο αρκεί να μην γίνεται τση πόπης από κουκούτσια στη μέση (της φέτας ε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Είναι να μην ενίστατε ο demelene μετά?
:teasing: :teasing:

παιδιά απορία γιατί μπερδεύτηκα!! η καρδιά δεν είναι ουσιαστικά το κέντρο του καρπουζιού ή αλλιώς το πάνω τμήμα χωρίς κουκούτσια σε κάθε φέτα?? Που είναι και το πιο γλυκό και δεν έχει ποτέ κουκούτσια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μ'αρεσει το κατω κατω της φετας του καρπουζιου, και η καρδια. Τα κουκουτσια βαριεμαι δηλαδη.
Επισης, μια φετα-φετα φορ μι πλιζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
:teasing: :teasing:

παιδιά απορία γιατί μπερδεύτηκα!! η καρδιά δεν είναι ουσιαστικά το κέντρο του καρπουζιού ή αλλιώς το πάνω τμήμα χωρίς κουκούτσια σε κάθε φέτα?? Που είναι και το πιο γλυκό και δεν έχει ποτέ κουκούτσια!!!
Ειναι το κεντρο του καρπουζιου, και αμα το κοψεις φετες κατα τον τροπο που γραφεις μιαραζετε στο πανω μερος καθε φετας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το ξέρετε ότι η φλούδα του καρπουζιού γίνεται γλυκό του κουταλιού?

και μένα μου αρέσει περισσότερο η καρδιά, αλλά όλο το καρπούζι το τρώω, δεν κολώνουμε πουθενά. Ούτε τα κουκούτσια φτύνω..βαριέμαι:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καρδιά και πάλι καρδιά αλλά το τρώω όλο, κρατάω και τα κουκούτσια στο στόμα και μετά εξφεντονίζονται πολύ όμορφα:clapup::clapup::clapup::clapup:


ναι ντού έχω δοκιμάσει ωραίο είναι αν και δεν μου αρέσουν πολύ τα γλυκά του κουταλιού:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top