Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σεβαστη η αποψη σου κοπελα μου αλλα στηριζεσαι σε μια φραση (μπορει να γλυτωσες την πρωτη φορα αλλα θα σε φτιαξω και σενα) που την ειπα καθαρα και μονο χιουμοριστικα γι'αυτο εβαλα και το εμοτικον (:P)διπλα για να μην θεωρηθει τιποτα αλλο!
αχτι? τι λες ρε συ ....σιγα μην ερθω και απο το σπιτι σου να σε σκοτωσω ή να σε απειλησω :P
νομιζω πως πρεπει να εισαι λιγο ανησυχη λογω των 3ων ψηφων που εχεις.....καλα κανεις και εγω ετσι θα ημουν στην θεση σου αλλα να σε διορθωσω σε κατι που προεγραψες δεν σε κατηγορησα για τιποτα απλα εκανα μια σκεψη και την εγραψα!
λοιπον,συμφωνα με τα παραπανω να ξερεις οτι δεν μου αλλαζεις την γνωμη κατι παιζει εδω περα και προσπαθεις και εσυ με το μερος σου να πεισεις με αυτους τους τροπους οτι δεν εισαι ο ενας απο τους δολοφονους ή εστω το τσιρακι...(δεν σε κατηγορω απλα προσπαθω να βγαλω ενα λογικο συμπερασμα:P)

ΥΓο αστυνομος Μπεκας ειναι ο αγαπημενος μου .....γι'αυτο και τον αναφερω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν είμαι καθόλου ανήσυχη, και δεν είναι οι ψήφοι που έχω η ανησυχία μου. Στο κάτω κάτω, αν εγώ αποχωρήσω δεν είμαι εγώ που θα θρηνήσω για μία σεβαστή απώλεια. Απλά προσπαθώ να δώσω έδαφος για την σωστή και λογική κατεύθυνση στην οποία πρέπει να κινηθούμε. Και να σε ενδιαφέρει μπορείς να δεις και στο προηγούμενο game ότι πάντα έτσι μιλάω..;)

Αχ το το ξέρω και εμένα!!! Τι υπέροχος που ήταν!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τελος παντων,δεν νομιζω ομως οτι η σωστη και λογικη κατευθυνση ειναι να στηριζεσαι σε μια φραση που εκανα για πλακα και να με θεωρεις ενοχη επειδη με αποκαλεσα aquaforte (χαχαχα πραγματικα ελιωσα στα γελια μολις το ειδα)

ειχε ωραιο στυλ αυτος ρε συ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ναι... Αλλά ο Aquaforte ήταν στο Κωνσταντίνου και Ελένης, όχι στον αστυνόμο Μπέκα..:P

Παιδιάάάάάά πού είστε?????? Γιατί δεν τραβάει το παιχνίδί???:
Rose μου, οι φιλότιμες προσπάθειές σου δεν αποδίδουν νομίζω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Καλημέρα σας! λοιπόν μπορώ να πω ότι κάτι ύποπτο συμβαίνει εδώ πέρα :worry:......απο την μια η Ζωή λέει ότι θέλει το καλό των πολιτών και προσπαθεί να πείσει και του υπολοίπους.....το κάνει τώρα γιατί όντως είναι με τους πολίτες ή μήπως είναι δολοφόνος και δεν θέλει να χάσει? ........:worry::D....χμ πραγματικα δεν ξερω και δεν πολυμιλανε και οι υπόλοιποι....οσον αφορά την roseberry. ε! όπως και να το κάνουμε με αυτή την κοπέλα δεν βγάζεις άκρη....:P πραγματικα οτι λέει θα χει κάτι που θα το κάνει χιουμοριστικό οπότε δεν μπορώ να καταλάβω.....οσον αφορα τους υπολοιπους το μονο που μπορεις να πεις ειναι να ποσταρουν και αυτοί μπας και καταλάβουμε κάτι.....χμ και επειδή σήμερα το πρόγραμμα μου είναι γεμάτο και μάλλον θα μπω μόνο το μεσημεράκι για λίγο θα ψηφίσω τώρα και σε περίπτωση που μπω και δω κάτι περίεργο αλλάζω ψήφο..... λοιπόν θα συνεχίσω να ψηφίζω την zOitCa
και ο λόγος είναι γιατί είναι η μόνη που με έχει μπερδέψει πιο πολύ από όλους και δεν ξέρω τι πραγματικά κρύβει (ναι ξέρω δεν είναι σοβαρός λόγος αλλά δεν μιλάνε και οι άλλοι).....αν δω κινηση αλλάζω ψήφο......
άντε καλή σας μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
λεω να μην ψηφισω ακομα για να δω πως θα κινηθουν οι δολοφονοι.αλλα για να ξερετε ειμαι μεταξυ της roseberry και της zotiCa.τα λεμε αργοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 28/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08:
  2. Eupatridis:
  3. fantasmenos: zOitCa
  4. gianniskeeper:
  5. kleop:
  6. kousouni
  7. marialuluf1: zOitCa
  8. mariza_93: zOitCa
  9. Noulou94:
  10. Rewial:
  11. roseberry: zOitCa
  12. zOitCa: roseberry


Ψήφοι:
4 zOitCa
1 roseberry

Απουσίες:
1 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)



Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μικρο σαρκοφαγο σπουργιτι ...μπορει να γλυτωσες την πρωτη φορα αλλα θα σε φτιαξω και σενα

Δηλαδή πως θα με φτιάξεις;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ινσπεκτογ Πουαγο εδώ.Επιστγεφω μετα απο απουσια μισης μέγας (είχα παει στα Φηγά Σαντογίνης για να θαυμασω το υπεγοχο ηλιοβασιλεμμα με το τελεφεγικ)Η παγατηγητικοτητα μου σε συνδυασμο με το αλανθαστο μου ενστικτο εχει εντωπισει μια συμμαχια αναμεσα στη Ζoitca και το σαγκοβογο σπουγητι,εναντι της συμπαθεστατης γοσμπεγι,την οποια μαλιστα φηφισε,οποτε μαλλον κατι υποπτο λαμβανει χωγα εδω και καποιος απο τους δυο πγεπει να αποχωγησει.Δινω λοιπον την ψηφο μου ουανς μογ στη ΖοitCa,οχι εξαιτιας πγοσωπικων λογων,αλλα επειδη το σπουγητι ειναι ασφαλες και δεν κινδυνευει.Πγος το παγων πηγαινω στο Καμαγι να χαλαγωσω τγωγοντας μια φαβα και πίνοντας ενα υπεγοχο σαντογινιο κγασι Visanto για να καθαγισει η σκεψη μου.Οταν αυτο συμβει θα επανελθω.
Ηγακλης Πουαγο.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 28/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08:
  2. Eupatridis:
  3. fantasmenos: zOitCa
  4. gianniskeeper: z0itCa
  5. kleop:
  6. kousouni
  7. marialuluf1: zOitCa
  8. mariza_93: zOitCa
  9. Noulou94:
  10. Rewial:
  11. roseberry: zOitCa
  12. zOitCa: roseberry


Ψήφοι:
5 zOitCa
1 roseberry

Απουσίες:
1 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)



Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλημέρα σας,

Ψηφίζω zoitCA επειδή ζητάει συνέχεια να επιχειρηματολογούμε έχοντας ισχυρά κριτήρια και κάνοντας επίκληση στη λογική.Πιστεύω οτι το κάνει για να εκτεθεί ο καθένας από μας και να έχει στοιχεία ωστε να μπορεί να λειτουργήσει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέρα σας,

Ψηφίζω zoitCA επειδή ζητάει συνέχεια να επιχειρηματολογούμε έχοντας ισχυρά κριτήρια και κάνοντας επίκληση στη λογική.Πιστεύω οτι το κάνει για να εκτεθεί ο καθένας από μας και να έχει στοιχεία ωστε να μπορεί να λειτουργήσει:hmm:

Δηλαδή είναι προτιμότερο να λέμε:
Ψηφίζω τον τάδε...
ΑΑΑ γιατί τον ψηφίζεις??
Ε, έτσι από ένστικτο....:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι επέλεξαν να σκοτώσουν την elenaki_arnea08!
Elenaki δεν ξαναμιλάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 28/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos: zOitCa
  3. gianniskeeper: z0itCa
  4. kleop:
  5. kousouni
  6. marialuluf1: zOitCa
  7. mariza_93: zOitCa
  8. Noulou94:
  9. Rewial: z0itca
  10. roseberry: zOitCa
  11. zOitCa: roseberry


Ψήφοι:
6 zOitCa
1 roseberry

Απουσίες:
1 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)



Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
τι έγινε γιατί δεν έχει καθόλου κίνηση? οι δολοφόνοι σκότωσαν την Έλενα και κλείστηκαν στα κλουβιά τους και οι πολίτες φοβήθηκαν και σιωπούν? και η νοσοκόμα και το τσιράκι κ ο ρουφιάνος που κρύβονται? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ινσπεκτογ Πουαγο εδώ.Επιστγεφω μετα απο απουσια μισης μέγας (είχα παει στα Φηγά Σαντογίνης για να θαυμασω το υπεγοχο ηλιοβασιλεμμα με το τελεφεγικ)Η παγατηγητικοτητα μου σε συνδυασμο με το αλανθαστο μου ενστικτο εχει εντωπισει μια συμμαχια αναμεσα στη Ζoitca και το σαγκοβογο σπουγητι,εναντι της συμπαθεστατης γοσμπεγι,την οποια μαλιστα φηφισε,οποτε μαλλον κατι υποπτο λαμβανει χωγα εδω και καποιος απο τους δυο πγεπει να αποχωγησει.Δινω λοιπον την ψηφο μου ουανς μογ στη ΖοitCa,οχι εξαιτιας πγοσωπικων λογων,αλλα επειδη το σπουγητι ειναι ασφαλες και δεν κινδυνευει.Πγος το παγων πηγαινω στο Καμαγι να χαλαγωσω τγωγοντας μια φαβα και πίνοντας ενα υπεγοχο σαντογινιο κγασι Visanto για να καθαγισει η σκεψη μου.Οταν αυτο συμβει θα επανελθω.
Ηγακλης Πουαγο.

Αγαποιταί Πουαρρώ αν ήχχα σιμαχχοία με την μοις ζοήτσσα δαιν θα τει ψοίφηζα δίω φωραίς. Σκαίπσου να μιν είχα τη θα γοίνονταν

Σας έχει που σας έχει του χεριού σας ο αστυνόμος Μπέκας πείτε τουλάχιστον και ένα σοβαρό λόγο έτσι για τα μάτια του κόσμου. Σιγά μην έχω και την Αντάντ.

Όπως το κόβω σήμερα θα βγει η zoitca (θέλω να δω τι ρόλο έχει) και αύριο εγώ μιας και μερικοί παίχτες ακολουθούν πιστά την διαταγή της Πυθίας. Το έχω ξαναδεί σε παλέρμο να ακολουθούν όλοι ένα άτομο επειδή το συμπαθούν. Guess what, αν έχει ρόλο προφανώς θα εκμεταλλευτεί καταστάσεις και θα σας χρησιμοποιήσει.

Open your eyes πολίτες, time to wake up, enough is enough, is enough, is enough

Μακάρι να με βγάλετε σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα μου για να μπορέσω να ανοίξω επιτέλους το στόμα μου και να πάρει μερικούς η μπάλα :P

Ξυπνάτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε σας δουλεύουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Όπως το κόβω σήμερα θα βγει η zoitca (θέλω να δω τι ρόλο έχει) και αύριο εγώ μιας και μερικοί παίχτες ακολουθούν πιστά την διαταγή της Πυθίας. Το έχω ξαναδεί σε παλέρμο να ακολουθούν όλοι ένα άτομο επειδή το συμπαθούν. Guess what, αν έχει ρόλο προφανώς θα εκμεταλλευτεί καταστάσεις και θα σας χρησιμοποιήσει.

Open your eyes πολίτες, time to wake up, enough is enough, is enough, is enough

Ξυπνάτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε σας δουλεύουν...
πυθια ποια είναι στην συγκεκριμένη περίπτωση? ο μπεκας? χεχε
γιατι τοση σιγουρια οτι η Πυθια δουλευει τους πολίτες? και συ τι ρόλο βαρας?:P ηρθες να ανοίξεις τα μάτια των πολιτών? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Open your eyes πολίτες
αγαπητο σπουγητι,τα ματια μου ειναι υγιεστατα και μου επιτγεπουν να διακγινω μονος μου ωστε να αποφασιζω μονος επισης.Μην ανησυχεις,και να ηθελε καποιο μελος σαν τη γοσμπεγι που γνωγιζω δε θα μπογουσε να με δουλεψει.
Ευχαγιστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
1) Αυτός που έβαλε αρνητική να την βγάλει τώρα. Το παλέρμο παίζεται με κόντρες και τσαμπουκάδες (το οποίο όμως σημαίνει ότι είναι απλώς ένα παιχνίδι και όλα αυτά είναι στο πλαίσιο του παιχνιδιού) αν κάποιος διαφωνεί σε ένα κείμενο (αυτό είναι το point του game!) το λέει, δεν είμαστε talent show να δείχνουμε συμπάθεια και αντιπάθεια σαν κοινό σε live με ψήφους. Στην προκειμένη περίπτωση αφού διαβάζεις που διαβάζεις αγαπητή Rewial γράψε κάτι και άσε τις θετικές. Θα ήθελα να ακούσω και γνώμες άλλων παιχτών και όχι ατάκες υποστήριξης...

2) Για ποιο λόγο εμπιστεύεστε τόσο πολύ τη δεσποινίδα roseberry και την υπερασπίζεστε με τόσο πάθος; Προφανώς δε γνωρίζετε τον ρόλο της (σε αντίθετη περίπτωση θα είσασταν ανώριμα παιδάκια που δεν ξέρουν να παίζουν ένα απλό game αφού απαγορεύεται να λέτε τι ρόλο έχει ο καθένας). Εφόσον είστε μέσα στην άγνοια δεν μπορώ να αντιληφθώ γιατί την εμπιστεύεστε τόσο πολύ. Δεν γνωρίζω τι είναι αλλά μου φαίνεται πολύ ύποπτο 3 άτομα να την υπερασπίζονται με τέτοιο τρόπο (!) όταν οι δολοφόνοι είναι 2.

Έχω ξαναπαίξει παλέρμο και δεν έχω ξαναδεί τέτοια πίστη σε ένα παίχτη... Τεσπά αυτά είχα να πω, τα λέμε αύριο πάλι δεν έχει νόημα το παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
1) Αυτός που έβαλε αρνητική να την βγάλει τώρα. Το παλέρμο παίζεται με κόντρες και τσαμπουκάδες (το οποίο όμως σημαίνει ότι είναι απλώς ένα παιχνίδι και όλα αυτά είναι στο πλαίσιο του παιχνιδιού) αν κάποιος διαφωνεί σε ένα κείμενο (αυτό είναι το point του game!) το λέει, δεν είμαστε talent show να δείχνουμε συμπάθεια και αντιπάθεια σαν κοινό σε live με ψήφους. Στην προκειμένη περίπτωση αφού διαβάζεις που διαβάζεις αγαπητή Rewial γράψε κάτι και άσε τις θετικές. Θα ήθελα να ακούσω και γνώμες άλλων παιχτών και όχι ατάκες υποστήριξης...

2) Για ποιο λόγο εμπιστεύεστε τόσο πολύ τη δεσποινίδα roseberry και την υπερασπίζεστε με τόσο πάθος; Προφανώς δε γνωρίζετε τον ρόλο της (σε αντίθετη περίπτωση θα είσασταν ανώριμα παιδάκια που δεν ξέρουν να παίζουν ένα απλό game αφού απαγορεύεται να λέτε τι ρόλο έχει ο καθένας). Εφόσον είστε μέσα στην άγνοια δεν μπορώ να αντιληφθώ γιατί την εμπιστεύεστε τόσο πολύ. Δεν γνωρίζω τι είναι αλλά μου φαίνεται πολύ ύποπτο 3 άτομα να την υπερασπίζονται με τέτοιο τρόπο (!) όταν οι δολοφόνοι είναι 2.

Έχω ξαναπαίξει παλέρμο και δεν έχω ξαναδεί τέτοια πίστη σε ένα παίχτη... Τεσπά αυτά είχα να πω, τα λέμε αύριο πάλι δεν έχει νόημα το παιχνίδι...
κοιτα φαντασμενε,να αφησω λιγο τα πουαρηληκια γιατι τωρα δεν παιζουμε.Το οτι υποστηριζουμε εναν παιχτη απλα και μονο επειδη τον γουσταρουμε δεν ειναι για σενα μεσα στην πλακα του παιχνιδιου?Ας ειναι δολοφονος κι ας μας σκοτωσει,so what,εσυ λες οτι ειναι ενα παιχνιδι!Δεν ξερω για σενα,εμεις γελαμε με αυτα που γραφουμε κι ας μας βγαλει το φιλαρακι μας στην τελικη,παλι θα γελασουμε,κι οσο για το οποιος εβαλε την αρνητικη να την βγαλει...γιατι?Εσυ ειπες οτι το παιχνιδι εχει και τον τσαμπουκα του.Δεν την εβαλα εγω,αλλα ουτε σε εμενα αρεσε αυτο που διαβασα.Ειτε παιξετε,ειτε να το διαλυσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top