Χοντρά - Ψιλά: Η απόλυτη κόντρα

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το έκανα και εώ αυτό όταν ήμουν φοιτητής και κυρίως γιατί ο πατέρας ήταν διαχειριστής τότε. Σε δραχμές μάζευα κανά 10.000 το μήνα σε ένα μικρό βαζάκι έτοιμης σάλτσας για μακαρόνια.

Αλλά ποια βαριέμαι. Κυρίως γιατί στον φούρνο που θέλω πρωινό θέλει ψιλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κι εγω απο 50λεπτο και κάτω τα μαζευω σε κουμπαρα.. το εκανα και παλιοτερα με τις δραχμες, το κανω και τωρα.. και οντως μαζευονται πολλα και γρηγορα, χωρις να το καταλαβεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ λόγω του μαγαζιού πληρώνω με χοντρα για να παίρνω κέρματα και τα παω στο μαγαζί, πριν απο το μαγαζί προσπαθούσα να διωχνω τα κέρματα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top