dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Επισης μπορεις να πας σε οποιο λυκειο θες ( κι εγω σε αλλο πηγα ) .
Καλη επιτυχια μελλουσα συναδελφε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sousouki

Νεοφερμένος

Η Sousouki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Συνάδελφος?? Θέλω να πάω σε άλλο λύκειο για λόγους γειτονιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Συνάδελφος?? Θέλω να πάω σε άλλο λύκειο για λόγους γειτονιάς...

Κι εγω στο τμημα θετρικων σπουδων μπηκα , αλλα στην Αθηνα :) . Πιστευω δεν θα εχεις θεμα αν πας σε αλλα λυκειο .
Εγω τουλαχιστον δεν ειχα , δεχτηκαν κανονικοτατα την αιτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sousouki

Νεοφερμένος

Η Sousouki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχεις τελειώσει και κάποια άλλη σχολή?

Ξέρετε αν θα εξεταστώ με το παλιό ή το νέο σύστημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
εσυ θα διαλεξεις με ποιο συστημα θα δωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sousouki

Νεοφερμένος

Η Sousouki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη σας το καλύτερο ποιο είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αφού θα πας θεωρητική απ' ότι ακούω καλύτερο είναι το νέο σύστημα με τα 4 μαθήματα. Φίλες μου που θα ξαναδώσουν θα το προτιμήσουν μιας και δεν έχει την αμφίσημη λογοτεχνία που χαντακώνει πολλούς και τα κείμενα στα λατινικά είναι λιγότερα...αυτά ξέρω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrainMan

Νεοφερμένος

Ο TrainMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας. Μολις τελειωσα την Γ Λυκειου απο Θεωρητικη Κατευθυνση με Βιολογια. Δεν περασα εκει που ηθελα και θελω να ξαναδωσω με το παλιο συστημα. Και εχω καποιες αποριες για αυτο οποιος γνωριζει κατι σχετικο ας μου απαντησει. :)

1) Γινεται να αλλαξω την Βιολογια με Μαθηματικα και ΑΟΘ? (Δεν διδαχτηκα ΑΟΘ περυσι).
2) Η υλη ποια θα ειναι? Το googlαρω αλλα δν βρισκω τιποτα. Θα ειναι ιδια με την φετινη Γ Λυκειου? (Αν ειναι η φετινη, θα ορισιουν και υλη Λογοτεχνιας? Διοτι δν συμπεριλαμβανεται στο νεο συστημα.)
3) Αφου θα δωσω με το παλιο συστημα, δηλωνω καπου τον Γεναρη οτι θα ξαναδωσω, εεε?

Συγνωμη αν το θεμα υπαρχει ηδη αλλα ειμαι καινουριος . Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgospap

Νεοφερμένος

Ο giorgospap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας.
Έδωσα πανελλήνιες το σχολικό έτος 2013-2014 και φέτος σκέφτομαι να ξαναδώσω. Αν δώσω, θα μετράνε οι προφορικοί βαθμοί; Έχω ακούσει ότι μετράνε για 2 έτη αλλά δεν είμαι σίγουρος αν αυτά τα 2 έτη συμπεριλαμβάνουν και τη χρονιά την οποία έδωσα πρώτη φορά.
Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Καλησπέρα παίδες,
Θα δώσω και εγώ 2η φορά, καθώς δεν πέτυχα τον στόχο μου.
Είναι εφικτό να μάθω χημεία μέσα στους 8 επόμενους μήνες (ήμουν τεχνολογική) ή να δώσω με το παλιό σύστημα?
Με προβληματίζει όμως αυτό το 10% των θέσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μια φίλη μου, που σκοπεύει να ξαναδώσει, πήγε στο σχολείο και ρώτησε για τα συστήματα. Της είπαν ότι όσοι δώσουν με το παλιό σύστημα στα κοινά μαθήματα θα έχουν την ίδια ύλη με αυτούς που θα δώσουν με το καινούργιο. Επίσης, όσοι δώσουν με το παλιό θα διεκδικήσουν μικρό ποσοστό θέσεων (δεν θυμάμαι πόσο μου είπε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δεν παίζει να ισχύει αυτό που λες, απλά τυχαίνει σε ΚΑΠΟΙΑ μαθήματα να είναι ίδια η ύλη με το παλιό και το καινούργιο σύστημα, πχ. βιολογία κατεύθυνσης και έκθεση.

Με το παλιό σύστημα κατά 99% η ύλη θα είναι η ίδια.
ΈΛΕΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παιδια οσοι δωσουμε με το παλιο δεν διαγωνιζομαστε για το 10% αλλα για μεγαλυτερο ποσοστο..απλα ακομα δεν εχει ανακοινωθει τη ποσοστο διεκδικουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
valantis21 πόσο να πάει? άντε να πουν 15% ξέρω γω. Είχε ξανά γίνει αυτό πιο παλιά (το 2002 αν δεν κάνω λάθος, και τότε πάλι τα παιδιά είχαν πάρει 10%)
μου φαίνεται λίγο όπως και να 'χει.


Εγώ που δεν έχω κάνει ποτέ χημεία στο σχολείο (γ λυκειου), δεν χρειάζεται να επαναλάβω την τάξη (για να μετρήσει στο βαθμό δλδ) έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
οχι δεν χρειαζετε,,απλα θα ισχυσει μονο ο γραπτος σου βαθμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrainMan

Νεοφερμένος

Ο TrainMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γινεται να παρω Μαθηματικα γεν κ ΑΟΘ χωρις να εχω διδαχθει, ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Nαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά με εκνευρίζει που με το παλιό δίνουν πολύ λίγες θέσεις και με το καινούργιο το γεγονός ότι δεν θα μετράνε οι προφορικοί βαθμοί των απόφοιτων (εκτός αν δεν μετράνε γενικά για κανέναν). Έτσι όποιο σύστημα και να επιλέξω θα έχω κάποιο μειονέκτημα, η ύλη που είναι διαφορετική δεν με πειράζει τόσο, αλλά αυτά τα 2 με απογοητεύουν απίστευτα, νιώθω ότι είμαι σε αδιέξοδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrainMan

Νεοφερμένος

Ο TrainMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Για την υλη μαθαμε τπτ? Αν ειναι ιδια ή διαφορετικη με αυτη τ νεου συστηματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
formio4 πιστεύω οι λιγότερες θέσεις είναι πιο απογοητευτικές από τον προφορικό βαθμό. Στο μυαλό μου τουλάχιστον έτσι όπως τα έχω υπολογίσει, πιο εύκολα χάνεις θέση λόγο αριθμού παρά απ' τα λίγα μόρια που σε "ανεβάζουν". Αλλά αυτό βέβαια ανάλογα τη σχολή και τη ζήτηση εξαρτάται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top