Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
οπως ειπα και στο θεμα για το που περασαμε περασα στο μαθηματικο ιωαννινων ενα τμημα πολυ καλο οπως εχω ακουσει αλλα και συναμα πολυ δυσκολο
δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει μπορει και μπορει οχι ( ειναι δυο κλαδοι που μου αρεσουν πολυ απλα δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει τοσο πολυ να σπουδαζω μαθηματικα)
δεν πηγα καλα στις πανελληνιες και τωρα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η σκεψη να ξαναδωσω αν δεν μου αρεσει ομως για να μην χασω την χρονια σκεφτομαι να δωσω διαβαζοντας στα γιαννενα και να πηγαινω πανεπηστημιο εχοντας σαν φροντηστηριο το μαθημα τις φυσικης για τις πανελληνιες
εσεις λετε αξιζει το κοπο?

1ο σου προτείνω να δώσεις με το 10% αλλά αν θες για καλύτερο αποτέλεσμα δώσε με το νέο σύστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πολυ δυσκολο να το καταφερεις αυτο στη θεση σου αν δεν ημουν ικανοποιημενος θα ξανα εδινα με το νεο συστημα

το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τι θελω
πραγματικα μπορει να ξετρελαθω απο το μαθηματικο
απλα στις πανελληνιες το φοβομουν τοσο πολυ αυτο το μαθημα λογω των θεματων που εβαζαν και γραφοντας βαση δεν ξερω αν θα τα καταφερω
θα ηθελα να ασχοληθω με την μετεωρολογια..τωρα αυτο δεν ξερω και αν εχει θεσεις τπτ βασικα δεν ξερω τι να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τι θελω
πραγματικα μπορει να ξετρελαθω απο το μαθηματικο
απλα στις πανελληνιες το φοβομουν τοσο πολυ αυτο το μαθημα λογω των θεματων που εβαζαν και γραφοντας βαση δεν ξερω αν θα τα καταφερω
θα ηθελα να ασχοληθω με την μετεωρολογια..τωρα αυτο δεν ξερω και αν εχει θεσεις τπτ βασικα δεν ξερω τι να κανω
Γιαννη μπορεις πολυ απλα να κανεις αιτηση για αναβολη σπουδων για ενα χρονο στην σχολη που περασες.Και εγω αυτο εκανα και ξαναεδωσα κανονικα.Και τωρα θα παω να διαγραφτω.Σκεψου το αυτο που σου λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
οπως ειπα και στο θεμα για το που περασαμε περασα στο μαθηματικο ιωαννινων ενα τμημα πολυ καλο οπως εχω ακουσει αλλα και συναμα πολυ δυσκολο
δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει μπορει και μπορει οχι ( ειναι δυο κλαδοι που μου αρεσουν πολυ απλα δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει τοσο πολυ να σπουδαζω μαθηματικα)
δεν πηγα καλα στις πανελληνιες και τωρα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η σκεψη να ξαναδωσω αν δεν μου αρεσει ομως για να μην χασω την χρονια σκεφτομαι να δωσω διαβαζοντας στα γιαννενα και να πηγαινω πανεπηστημιο εχοντας σαν φροντηστηριο το μαθημα τις φυσικης για τις πανελληνιες
εσεις λετε αξιζει το κοπο?

Κοίτα, κι εγώ έτσι έλεγα πέρυσι όταν βγήκαν οι βάσεις...Έλεγα ότι θα πάω να παρακολουθήσω για κανένα δίμηνο, το πολύ, τα μαθήματα μπας και μου κάνει το κλικ η σχολή μου και μετά το πλάνο ήταν να αρχίσω ξανά φροντιστήρια και μπλα μπλα.Στην πορεία, όμως, αποφάσισα να παραμείνω εκεί.
Δώσε λίγο χρόνο, μίλα με κανένα άτομο από μεγαλύτερο έτος, ψάξε καλύτερα τα μαθήματα.Aν δεις ότι δεν έχεις κατασταλάξει ούτε τότε, ξεκινάς φροντιστήρια και παράλληλα παρακολουθείς και τη σχολή.
Αν και από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποια σχολή/ επιστήμη που να σε "καίει", ίσως πρέπει να δώσεις μια ευκαιρία στη σχολή σου.
Δοκίμασε και δες πώς θα σου πάει!Μόνο έτσι θα μπορέσεις να κρίνεις!
Καλή τύχη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Γιαννη μπορεις πολυ απλα να κανεις αιτηση για αναβολη σπουδων για ενα χρονο στην σχολη που περασες.Και εγω αυτο εκανα και ξαναεδωσα κανονικα.Και τωρα θα παω να διαγραφτω.Σκεψου το αυτο που σου λεω.

Και αναβολή να πάρει, ένα έτος θα πάει χαμένο σε περίπτωση που τελικά αποφασίσει να μείνει στο Μαθηματικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Και αναβολή να πάρει, ένα έτος θα πάει χαμένο σε περίπτωση που τελικά αποφασίσει να μείνει στο Μαθηματικό..
Ναι αλλα με την αναβολη δεν χανεται το εξαμηνο δηλαδη σε περιπτωση που αποφασισει να μεινει στο μαθηματικο θα παρακουλουθησει απο το 1ετος παλι και δεν θα εχει χασει παραδοσεις μαθηματων και οπου αν τις χασεις στο συγκεκριμενο τμημα χανεις και το μπουσουλα.Γι αυτο Γιαννη κανε αναβολη σπουδων για ενα χρονο και μετα αποφασιζεις τι θα κανεις.Δωσε παννεληνιες παλι ξεκινοντας απο αρχες οκτομβρη φροντιστηρια-προετιμασια.Θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα.Kα φυσικα να δωσεις με το παλιο συστημα οχι με το καινουργιο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγω θα δωσω του χρονοιυ με θεωρητικα μαθηματα...ημουν τεχνολογικη και μετανιωσα..με το παλιο συστημα λετε να δωσω η με τον καινουργιο? και επισης τα λατινικα ειναι δυσκολο να τα διαβασω με βοηθηματα μονος μου?
εγώ θα σου πρότεινα να δώσεις με το παλιό. θα σου πω απλά πως, με το καινούριο σύστημα, τα κείμενα των λατινικών θα είναι γύρω στα 40 (και όχι 23 όπως παλιά),με όλη τη γραμματική και το συντακτικό αδίδακτα στη β' λυκείου και συμπυκνωμένα στη γ'. βέβαια δε θα έχεις τέτοιο θέμα εσυ διότι θα πρέπει έτσι κι αλλιώς να τα πιάσεις από την αρχή. για τα υπόλοιπα μαθήματα δεν ξέρω να σου πω κάτι. πιο συγκεκριμένα τώρα, τα λατινικά δεν είναι δύσκολο να τα διαβάσεις μόνος σου αλλά πρέπει να ξέρεις πολύ καλά τη γραμματική. αν ήσουν β' λυκείου, θα σου έλεγα go for it. τώρα όμως που έχεις μόνο 1 χρόνο, θα σε συμβούλευα να κάνεις κάποια μαθήματα, έστω και 1 ώρα την εβδομάδα. κατά τ' άλλα θα δεις πως είναι εύκολο μάθημα κι αν προετοιμαστείς σωστά πας άνετα για 19+ .

οπως ειπα και στο θεμα για το που περασαμε περασα στο μαθηματικο ιωαννινων ενα τμημα πολυ καλο οπως εχω ακουσει αλλα και συναμα πολυ δυσκολο
δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει μπορει και μπορει οχι ( ειναι δυο κλαδοι που μου αρεσουν πολυ απλα δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει τοσο πολυ να σπουδαζω μαθηματικα)
δεν πηγα καλα στις πανελληνιες και τωρα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η σκεψη να ξαναδωσω αν δεν μου αρεσει ομως για να μην χασω την χρονια σκεφτομαι να δωσω διαβαζοντας στα γιαννενα και να πηγαινω πανεπηστημιο εχοντας σαν φροντηστηριο το μαθημα τις φυσικης για τις πανελληνιες
εσεις λετε αξιζει το κοπο?
αυτή τη σκέψη πολλοί την κάνουν... εγώ θα σου έλεγα να δώσεις μια ευκαιρία στη σχολή σου. επικεντρώσου στην αρχή μόνο σε αυτήν και, αν δεις πως δε σε ικανοποιεί, ξεκίνα διάβασμα για πανελλαδικές. έτσι κι αλλιώς το διάβασμα τώρα θα είναι λιγότερο επώδυνο και θα έχεις περισσότερο χρόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας παιδια..και εγώ φετος ξαναδινω αλλα μ το καινουργιο συστημα..το οτι ειμαι τοσο αποφασισμενη να το παλεψω και χωρις φροντιστηριο..πιστευω πως θα με βοηθησει να βρεθω εστω και του χρονου εκει που παντα επιθυμουσα..το μονο που με προβληματιζει ειναι η προσθηκη νεας υλης στα λατινικα και την ιστορια..οπως και να εχει πιστευετε πως τα δεκατεσσερα χιλιαδες μορια μπορουν να γινουν δεκαεφτα..;ευχαριστω και σας ευχομαι καλη δυναμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Ναι αλλα με την αναβολη δεν χανεται το εξαμηνο δηλαδη σε περιπτωση που αποφασισει να μεινει στο μαθηματικο θα παρακουλουθησει απο το 1ετος παλι και δεν θα εχει χασει παραδοσεις μαθηματων και οπου αν τις χασεις στο συγκεκριμενο τμημα χανεις και το μπουσουλα.Γι αυτο Γιαννη κανε αναβολη σπουδων για ενα χρονο και μετα αποφασιζεις τι θα κανεις.Δωσε παννεληνιες παλι ξεκινοντας απο αρχες οκτομβρη φροντιστηρια-προετιμασια.Θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα.Kα φυσικα να δωσεις με το παλιο συστημα οχι με το καινουργιο .

Δε χρειάζεται να κάνει το οτιδήποτε, ούτε θα χάσει κάτι σημαντικό, πέρα από ένα χρόνο επιπλέον. Τα μαθήματα τα παρακολουθείς όποτε θες, συνεπώς τυπικά θα είναι δευτεροετής αλλά θα παρακολουθεί μαθήματα του πρώτου έτους. Αυτό όμως δε σημαίνει πως δε θα μπορεί να παρακολουθήσει και μαθήματα του δεύτερου έτους. Το Πανεπιστήμιο δεν είναι σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παιδια και κατι αλλο..αν δωσω με το παλιο συστημα ποια θα ειναι η υλη την οποια θα διαβασω? η φετινη η μηπως η περσινη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια και κατι αλλο..αν δωσω με το παλιο συστημα ποια θα ειναι η υλη την οποια θα διαβασω? η φετινη η μηπως η περσινη?
Λογικα η ιδια θα ειναι αλλα δεν ξερω σιγουρα.Με τι κατευθυνση θα δωσεις αν δωσεις με το παλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
θεωρητικηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Διπλές Πανελλαδικές Εξετάσεις του χρόνου, ανακοίνωσε στο esos ο Γενικός Γραμματέας του υπουργείου Παιδείας, μιλώντας στο esos ο Γενικός Γραμματέας του υπουργείου Παιδείας.
Ειδικότερα το χρόνου θα διενεργηθούν ταυτόχρονα Πανελλαδικές:

Α. Με το ισχύον σύστημα, προκειμένου να συμμετάσχουν οι απόφοιτοι Λυκείου παλαιοτέρων ετών

Β. Με το νέο σύστημα που θα αφορά μόνο τους μαθητές που θα φοιτήσουν το επόμενο σχολικό έτος στη Γ. Λυκείου.

Πηγή: esos.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Διπλές Πανελλαδικές Εξετάσεις του χρόνου, ανακοίνωσε στο esos ο Γενικός Γραμματέας του υπουργείου Παιδείας, μιλώντας στο esos ο Γενικός Γραμματέας του υπουργείου Παιδείας.
Ειδικότερα το χρόνου θα διενεργηθούν ταυτόχρονα Πανελλαδικές:

Α. Με το ισχύον σύστημα, προκειμένου να συμμετάσχουν οι απόφοιτοι Λυκείου παλαιοτέρων ετών

Β. Με το νέο σύστημα που θα αφορά μόνο τους μαθητές που θα φοιτήσουν το επόμενο σχολικό έτος στη Γ. Λυκείου.

Πηγή: esos.gr
Μα το λέει ξεκάθαρα,ότι θα υπάρχει η δυνατότητα σε αποφοίτους παρελθόντων ετών,να επιλέξουν σύστημα εξέτασης.Άρα το νέο σύστημα,τους αφορά όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μα το λέει ξεκάθαρα,ότι θα υπάρχει η δυνατότητα σε αποφοίτους παρελθόντων ετών,να επιλέξουν σύστημα εξέτασης.Άρα το νέο σύστημα,τους αφορά όλους.

Που το λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω εμενα αθηνα η σχολη ειναι στα γιαννενα αρα πρεπει να παω γιαννενα να μεινω για να παρακολουθω τη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΜπ

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςΜπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.Φετος εδωσα πανελληνιες και εβγαλα 12963 γνωριζω ομως τα λαθη που εγιναν τη προηγουμενη χρονια και θα ξαναπροσπαθησω.Παρα τα 12963 κατεχω πολυ καλα την υλη, το γεγονος ομως οτι τα εδωσα ολα απο τον Αυγουστο και τα ξενυχτια μου (διαβασμα φυσικα) αρχισαν απο τον Σεπτεμβρη ειχε ως αποτελεσμα να μην εχω καθολου δυναμεις απο τα μεσα Μαρτιου και μετα.Χαρακτηριστικα οι καθηγητες μου στο φροντηστηριο ελεγαν στους γονεις μου πριν αρχισουν οι επαναληψεις οτι με σωστη επαναληψη θα πηγαινα πολυ καλα.Για να μη σας κουραζω τελος παντων ολοι μου εχουν πει οτι τα 12963 δεν αντικατοπτριζουν την εικονα που ειχα ολη τη χρονια (φυσικα δεν ημουν και για 19 χιλιαρικα).Ονειρο μου ηταν και ειναι το χημικων μηχανικων αρχικα και μετα γλυκοκοιταζω και το γεωλογικο.Αυτο που θελω να ρωτησω στην ουσια ειναι αν πιστευετε απο αυτα που καταλαβατε οτι αυτος ο στοχος ειναι εφικτος για ενα παιδι που δινει 2η χρονια και εχει απιστευτη ορεξη για διαβασμα αλλα μονο τη βοηθεια των βοηθηματων (περσι ημουν σε πολυ καλο φροντηστηριο αλλα φετος δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα).Α, και οσον αφορα το χημιικο μηχανικο πηγαινω και στη πατρα αν χρειαστει αν και στοχος ειναι το ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.Φετος εδωσα πανελληνιες και εβγαλα 12963 γνωριζω ομως τα λαθη που εγιναν τη προηγουμενη χρονια και θα ξαναπροσπαθησω.Παρα τα 12963 κατεχω πολυ καλα την υλη, το γεγονος ομως οτι τα εδωσα ολα απο τον Αυγουστο και τα ξενυχτια μου (διαβασμα φυσικα) αρχισαν απο τον Σεπτεμβρη ειχε ως αποτελεσμα να μην εχω καθολου δυναμεις απο τα μεσα Μαρτιου και μετα.Χαρακτηριστικα οι καθηγητες μου στο φροντηστηριο ελεγαν στους γονεις μου πριν αρχισουν οι επαναληψεις οτι με σωστη επαναληψη θα πηγαινα πολυ καλα.Για να μη σας κουραζω τελος παντων ολοι μου εχουν πει οτι τα 12963 δεν αντικατοπτριζουν την εικονα που ειχα ολη τη χρονια (φυσικα δεν ημουν και για 19 χιλιαρικα).Ονειρο μου ηταν και ειναι το χημικων μηχανικων αρχικα και μετα γλυκοκοιταζω και το γεωλογικο.Αυτο που θελω να ρωτησω στην ουσια ειναι αν πιστευετε απο αυτα που καταλαβατε οτι αυτος ο στοχος ειναι εφικτος για ενα παιδι που δινει 2η χρονια και εχει απιστευτη ορεξη για διαβασμα αλλα μονο τη βοηθεια των βοηθηματων (περσι ημουν σε πολυ καλο φροντηστηριο αλλα φετος δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα).Α, και οσον αφορα το χημιικο μηχανικο πηγαινω και στη πατρα αν χρειαστει αν και στοχος ειναι το ΑΠΘ.

Από τον τρόπο που μιλάς φαίνεσαι πολύ συνειδητοποιημενος και μπράβο σου..το ότι αναγνωριζεις τα λάθη σου είναι το πρώτο βήμα της νέας σου προσπάθειας ..πιστεύω πως αν προσηλωθεις στον στόχο σου θα τα καταφέρεις..αξίζει τον κόπο να προσπαθήσει..φαίνεται πως το θες πολύ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΜπ

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςΜπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Από τον τρόπο που μιλάς φαίνεσαι πολύ συνειδητοποιημενος και μπράβο σου..το ότι αναγνωριζεις τα λάθη σου είναι το πρώτο βήμα της νέας σου προσπάθειας ..πιστεύω πως αν προσηλωθεις στον στόχο σου θα τα καταφέρεις..αξίζει τον κόπο να προσπαθήσει..φαίνεται πως το θες πολύ.:)
Να σαι καλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Εγω παλι εκανα την μεγαλυτερη βλακεια της ζωης μου..πηγα τεχνολογικη ενω δεν ειχα ιδεα απο μαθηματικα και φυσικη με αποτελεσμα να βγαλω 7100 και να μη περασω πουθενα..καταλαβα το λαθος μου και φετος θα τα δωσω ολα καθως το ονειρο μου ειναι τα τεφαα..φυσικα θα δωσω με μαθηματα θεωρητικης..πιστευετε οτι με το παλιο συστημα θα ειναι ευκολοτερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top