Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Και ναι. Η τύχη μου έχει ξεπεράσει κάθε όριο. Αρρώστησα.:(

Μπορεί να το έπαθες από το άγχος. Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και ξεκουράσου. Περαστικά σου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα να επηρεαστούν τα θέματα από την αλλαγή κυβέρνησης και επιτροπής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα να επηρεαστούν τα θέματα από την αλλαγή κυβέρνησης και επιτροπής;

Θεωρητικά ναι. Αυτό που θα πρέπει να σας νοιάζει είναι ότι με την μείωση των εισακτέων αν μπουν εύκολα θέματα και οι θέσεις είναι περιορισμένες, τότε οι βάσεις θα πάρουν την ανηφόρα στις περισσότερες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Και πως νοιωθεις φιλε eduard που το λες αυτο στα παιδια 1.5 μερα πριν τις πανελληνιες?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
μπορει καποιος να με εξηγησει? ειμαι ο μονος που δινω ιστορια γενικης απο την ταξη μου..θα με στειλουν σε αλλο σχολειο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Νταξει δεν πειράζει αν πάρουν την ανηφόρα οι βάσει γτ αυτο σημαίνει ότι θα έχουν πέσει εύκολα θέματα και θα γράψουν καλυτερα τα παιδιά ... όλοι στα ίδια θεματα γράφουμε οπότε το ίδιο είναι.
τσιλ παίδες το χούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
μπορει καποιος να με εξηγησει? ειμαι ο μονος που δινω ιστορια γενικης απο την ταξη μου..θα με στειλουν σε αλλο σχολειο??
Βασικη ερωτηση:
Γτ δινεις ιστορια γενικης?:hmm:

Νταξει δεν πειράζει αν πάρουν την ανηφόρα οι βάσει γτ αυτο σημαίνει ότι θα έχουν πέσει εύκολα θέματα και θα γράψουν καλυτερα τα παιδιά ... όλοι στα ίδια θεματα γράφουμε οπότε το ίδιο είναι.
τσιλ παίδες το χούμε

τι εγινε?
Ανεβηκε το ηθικο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
τι εγινε?
Ανεβηκε το ηθικο?:P

Χαχα όχι απλά σκέφτηκα οτι με το να το κλαίω από τώρα δεν βγαίνει τίποτα :P
Το κρατάω για μετά τις πανελληνιες, αλλά θα δείξει ..τελικά κάτι μπορεί να γράψω αν δεν αγχωθώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Δινω ιστορια γιατι στα αλλα δεν ειμαι καλος!! δινει κανας αλλος?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Mετανάστευση το σος θέμα στην έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ασχετο.. υπαρχουν πουθενα ασκησεις για μετατροπη αλγοριθμου σε διαγραμμα ροης να κανω λιγο εξασκηση(ΑΕΠΠ) ; Ευχαριστω και καλο κουραγιο :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ναι; Έχου βάλει ποτέ επίκαιρο θεμα;

Πάντα τα θέματα που βάζουν είναι επίκαιρα δεν υπάρχει θέμα που να μην είναι επίκαιρο.Και οερυση επίκαιρο ήταν το θεμα και αναφεροταν στο έλλειμα ανθρωπιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
εδώ και λίγες ημέρες βλέπω παράξενα όνειρα.
Την πρώτη φορά είδα μια καθηγήτρια του σχολείου μου να μου λέει πως πρέπει στις 18.30 να την πάρω τηλέφωνο στο σταθερό της. Μου έδωσε ένα νούμερο, το οποίο στην πραγματικότητα αντιστοιχεί στο τηλέφωνο του γραφείου της (είναι υποδιευθύντρια).
Μετά από δυο βράδια είδα πως είχα παει στο σχολείο. Τη βλέπω στο διάδρομο, με ρωτάει τι κάνω κι μετά της λέω: Κυρία το απόγευμα θα σας πάρω και μου απαντά μην το παραμελήσεις.
Περιττό να πω πως και τις δύο φορές ξύπνησα αναστατωμένη
σήμερα το μεσημέρι πήγα για ύπνο γιατί ήμουν πτώμα... βλέπω λοιπόν πως πάλι πήγα σχολείο και την έψαχνα παντού και δεν μπορούσα να τη βρω.... κάποια στιγμή σκέφτηκα να την πάρω τηλέφωνο -ήθελα να τη ρωτήσω κάτι για τα λατινικά. Τότε ξύπνησα κλαίγοντας......
Έχω το τηλέφωνό της, αλλά τί μπορώ να της πω? μήπως να στείλω κανένα μήνυμα? (σταθερό δεν έχω)... οποιος θέλει ας προτείνει κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgechri97

Νεοφερμένος

Ο georgechri97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Βασικα δεν συνηθιζουν να βαζουν θεματα επικαιρα, χωρις να ειναι κανονας αυτο, αλλα η μεταναστευση υπηρχε και παντα θα υπαρχει.

εδώ και λίγες ημέρες βλέπω παράξενα όνειρα.
Την πρώτη φορά είδα μια καθηγήτρια του σχολείου μου να μου λέει πως πρέπει στις 18.30 να την πάρω τηλέφωνο στο σταθερό της. Μου έδωσε ένα νούμερο, το οποίο στην πραγματικότητα αντιστοιχεί στο τηλέφωνο του γραφείου της (είναι υποδιευθύντρια).
Μετά από δυο βράδια είδα πως είχα παει στο σχολείο. Τη βλέπω στο διάδρομο, με ρωτάει τι κάνω κι μετά της λέω: Κυρία το απόγευμα θα σας πάρω και μου απαντά μην το παραμελήσεις.
Περιττό να πω πως και τις δύο φορές ξύπνησα αναστατωμένη
σήμερα το μεσημέρι πήγα για ύπνο γιατί ήμουν πτώμα... βλέπω λοιπόν πως πάλι πήγα σχολείο και την έψαχνα παντού και δεν μπορούσα να τη βρω.... κάποια στιγμή σκέφτηκα να την πάρω τηλέφωνο -ήθελα να τη ρωτήσω κάτι για τα λατινικά. Τότε ξύπνησα κλαίγοντας......
Έχω το τηλέφωνό της, αλλά τί μπορώ να της πω? μήπως να στείλω κανένα μήνυμα? (σταθερό δεν έχω)... οποιος θέλει ας προτείνει κάτι!

σου προτεινω να χαλαρωσεις γιατι αλλιως δε σε βλεπω καλα :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovermusic

Νεοφερμένος

Ο Lovermusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μπορεί να το έπαθες από το άγχος. Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και ξεκουράσου. Περαστικά σου :worry:

Και εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω... Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αν και βρίσκεσαι σε λάθος θέμα....
Η παράγωγος είναι πολύ απλή και το αποτέλεσμα είναι αυτό που δίνεται στις λύσεις...
Το
είναι σταθερά οπότε φεύγει κατευθείαν και το μόνο που παραγωγίζεται είναι το
, με το
πάλι σταθερό αλλά μένει
Ευχαριστω. τα γραφω εδω γτ στο thread με τα μαθ.γεν. δεν.παταει ψυχη.ςνω εδω καποιος ανθρωπος θα απαντησει
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΟ ΣΟΣ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ.

Μπουρδιτσες:P
Διαβαστε τα ολα παιδια
Ακομα και τον φανατισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να σας ρωτήσω αν στην έκθεση διαβάσετε εκ νεου ολα τα θέματα που περιλαμβάνονται στην ύλη της Γ' και είναι περίπου 30. Μέχρι στιγμής έχω κάνει όλη την θεωρία και σκέφτομαι να ξεκινήσω ολα τα θέματα αφιερώνοντας σε καθένα 20-30 λεπτά. Βέβαια, το θεωρώ ανώφελο αφου στο τελος δεν θα τα θυμάμαι.!! Εσείς πως θα δουλέψετε την έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο έχω ξεκινήσει αλλά δεν ξέρω αν θα βγει χρονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top