Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Η πιο χαλαρη βδομαδα ηταν αυτη...διαβασα οσο λιγοτερο μπορουσα...:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παιδιααααα χαλαρωστεε μωρε 2 μερες εμειναν..σκεφτειτε την θαλασσα και το τρελο καλοκαιριι 2015..Για παμεε..ολοι θα σκισουμεεε...και θυμηθειτεε ερχετεε φοιτητικη ζωη ρεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Η πιο χαλαρη βδομαδα ηταν αυτη...διαβασα οσο λιγοτερο μπορουσα...:look:

έτσι πρέπει :P κι αύριο δηλαδή διαβάστε χαλαρά και ξεκουραστείτε, όλα καλά θα πάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Στις βιολογίες μαθαίνετε και τις ημερομηνίες;

Εγώ δεν τις μαθαίνω. Ας μου κόψουν άμα δεν τις γράψω. Πόσες είναι; 2 στο 1ο κεφάλαιο, νομίζω 1 στο 2ο και 3-4 στο 3ο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι Μ.

Νεοφερμένος

Η Μαρακι Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο? η λεξη μεγαθηριο στην γενικη πληθυντικου γινεται μεγαθήρεων μεγαθήριων ή μεγαθηρίων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Χθες έβαλα να ακούω το ΑΟΔΕ στο youtube μέχρι να κοιμηθώ. Δεν μ' έχει πιάσει ύπνος ποτέ πιο γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο? η λεξη μεγαθηριο στην γενικη πληθυντικου γινεται μεγαθήρεων μεγαθήριων ή μεγαθηρίων ?
Μεγαθήριων ή μεγαθηρίων (ανάλογα αν θες να χρησιμοποιήσεις τους κανόνες τονισμού της δημοτικής ή της καθαρεύουσας, αντίστοιχα:P).

Παιδιά, τα κεφάλια μέσα βλέπω. Εγώ έχω αρχίσει να γίνομαι αισιόδοξος, καθώς (ευτυχώς) όσα διαβάζω συνήθως μού μένουν. Η αποτυχία θα είναι αν πέσει κάτι που δεν "έβγαλα" ικανοποιητικά :/:

Anyways, καλή επιτυχία!! Θα σας ξαναδώ, πια, το Σάββατο 30 Μαΐου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovermusic

Νεοφερμένος

Ο Lovermusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Και ναι. Η τύχη μου έχει ξεπεράσει κάθε όριο. Αρρώστησα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο? η λεξη μεγαθηριο στην γενικη πληθυντικου γινεται μεγαθήρεων μεγαθήριων ή μεγαθηρίων ?

Τα σύνθετα προπαροξύτονα ουσιαστικά κατά την κλίση τους διατηρούν τον τόνο στην προπαραλήγουσα "των μεγαθήριων" (για δημοτική μιλάμε πάντα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι Μ.

Νεοφερμένος

Η Μαρακι Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
thank you guys :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wip97

Νεοφερμένος

Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μεγαθήριων ή μεγαθηρίων (ανάλογα αν θες να χρησιμοποιήσεις τους κανόνες τονισμού της δημοτικής ή της καθαρεύουσας, αντίστοιχα:P).

Παιδιά, τα κεφάλια μέσα βλέπω. Εγώ έχω αρχίσει να γίνομαι αισιόδοξος, καθώς (ευτυχώς) όσα διαβάζω συνήθως μού μένουν. Η αποτυχία θα είναι αν πέσει κάτι που δεν "έβγαλα" ικανοποιητικά :/:

Anyways, καλή επιτυχία!! Θα σας ξαναδώ, πια, το Σάββατο 30 Μαΐου :D

Και εγω ακριβως το ιδιο νιωθω. Εχω διαβασει και θα παω να γραψω αυτα που ξερω. Ολη τη χρονια προσπαθησα και θα παω να το αποδειξω. Αν παμε με αυτην τη ψυχολογια πιστευω οτι θα δωσουμε τον καλυτερο μας εαυτο! :D

Τελειωνουμε!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παιδια, θα δειτε οτι δεν θα καταλάβετε καν ποσο γρήγορα θα περάσουν αυτες οι μερες. Η εξέταση δεν θα ειναι κατι σπουδαίο,αδίκως τα εχουμε μεγαλοποιησει ολα τοσο πολυ. Θα πάτε εκει το πρωι, θα πείτε τις βλακείες σας με τους συμμαθητές σας, θα ξεχαστείτε λιγο... Καποιοι μπορει να συζητάνε για το τι θα πεσει αλλα μην παίρνετε μερος σε αυτες τις συζητήσεις και μην προσπαθήσετε να σκεφτείτε τι θα γράφατε αν έπεφτε αυτο... Εκεινη τη στιγμη δεν θα σας έρχεται τιποτα και θα αγχωθειτε. Το ίδιο πιθανόν να γίνει και στο ΑΟΔΕ ή σε αλλα θεωρητικά μαθηματα. Μέχρι να πάρετε τα θεματα ισως να νομίζετε οτι τα εχετε ξεχάσει ολα. Αλλα οταν πάρετε τα θεματα,θα δειτε οτι δεν θα εχετε ξεχάσει τιποτα. Πριν σας δωσουν τα θεματα θα περπατάτε στους διαδρόμους,στην αίθουσα,θα λετε τις βλακείες σας παλι και οταν τα πάρετε,απλα πρεπει να είστε συγκεντρωμένοι εκει. Στο τελος της εξέτασης, η συμβουλή μου ειναι να φύγετε κατευθείαν και να μην συζητήσετε με κανεναν για το τι γράψατε,γιατι ο καθένας θα λεει το μακρύ του και το κοντό του και δεν αξιζει να απογοητευτείτε.
Διαβάζατε τοσο καιρο, μην αφήσετε το αγχος να τα καταστρέψει ολα. Εχετε διαβασει, μονο το αγχος σας μπορει να σας εμποδίσει. Και εξαλλου, ο,τι και να γίνει, υπάρχουν και αλλες επιλογες και δεύτερες ευκαιρίες. Και θυμηθείτε ότι γράφετε για να περάσετε εκει που εσεις θέλετε, για να πραγματοποιήσετε τον δικό σας στόχο και οχι για να ευχαριστήσετε τη θεία της τρίτης ξαδερφης της μαμάς σας ή τον καθηγητή σας στο φροντιστηριο. Διαβάστε λίγη εκθεση τωρα και αντε με το καλο να τους δείξετε τι μπορείτε να κανετε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Προς της θεωρητικής : Λέτε να πέσει ο Πρωταγόρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Παιδια, θα δειτε οτι δεν θα καταλάβετε καν ποσο γρήγορα θα περάσουν αυτες οι μερες. Η εξέταση δεν θα ειναι κατι σπουδαίο,αδίκως τα εχουμε μεγαλοποιησει ολα τοσο πολυ. Θα πάτε εκει το πρωι, θα πείτε τις βλακείες σας με τους συμμαθητές σας, θα ξεχαστείτε λιγο... Καποιοι μπορει να συζητάνε για το τι θα πεσει αλλα μην παίρνετε μερος σε αυτες τις συζητήσεις και μην προσπαθήσετε να σκεφτείτε τι θα γράφατε αν έπεφτε αυτο... Εκεινη τη στιγμη δεν θα σας έρχεται τιποτα και θα αγχωθειτε. Το ίδιο πιθανόν να γίνει και στο ΑΟΔΕ ή σε αλλα θεωρητικά μαθηματα. Μέχρι να πάρετε τα θεματα ισως να νομίζετε οτι τα εχετε ξεχάσει ολα. Αλλα οταν πάρετε τα θεματα,θα δειτε οτι δεν θα εχετε ξεχάσει τιποτα. Πριν σας δωσουν τα θεματα θα περπατάτε στους διαδρόμους,στην αίθουσα,θα λετε τις βλακείες σας παλι και οταν τα πάρετε,απλα πρεπει να είστε συγκεντρωμένοι εκει. Στο τελος της εξέτασης, η συμβουλή μου ειναι να φύγετε κατευθείαν και να μην συζητήσετε με κανεναν για το τι γράψατε,γιατι ο καθένας θα λεει το μακρύ του και το κοντό του και δεν αξιζει να απογοητευτείτε.
Διαβάζατε τοσο καιρο, μην αφήσετε το αγχος να τα καταστρέψει ολα. Εχετε διαβασει, μονο το αγχος σας μπορει να σας εμποδίσει. Και εξαλλου, ο,τι και να γίνει, υπάρχουν και αλλες επιλογες και δεύτερες ευκαιρίες. Και θυμηθείτε ότι γράφετε για να περάσετε εκει που εσεις θέλετε, για να πραγματοποιήσετε τον δικό σας στόχο και οχι για να ευχαριστήσετε τη θεία της τρίτης ξαδερφης της μαμάς σας ή τον καθηγητή σας στο φροντιστηριο. Διαβάστε λίγη εκθεση τωρα και αντε με το καλο να τους δείξετε τι μπορείτε να κανετε :clapup:

Αυτό θα το κάνω σίγουρα. Σκέφτομαι να αποφύγω και κάθε άλλο κοινωνικό δίκτυο, αν και σίγουρα κάποιος θα με πάρει τηλέφωνο να με ρωτήσει. Σκέφτομαι να μην μπαίνω και εδώ, αλλά η αλήθεια είναι ότι επειδή πλέον όταν δεν διαβάζω είμαι μόνο εδώ, δεν θα έχω τι να κάνω. Θα δείξει. Πάντως θα εκνευριστώ αν αρχίσω να νομίζω ότι έκανα χαζά λάθη, και προτιμώ να μην τα ξέρω, αν είναι τσάμπα να τα σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ουτε εγω δεν προκειται να ακουσω κανεναν
Λουης θα γινομαι μετα τα διαγωνισματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Να ευχηθω και εγω καλη επιτυχια με την σειρα μου μια και οι μερες εφτασαν! Μην αγχωνεστε, δεν οφελει σε τιποτα. Δειτε τις πανελληνιες ως απλες εξετασεις και ξεχαστε τα υπολοιπα. Θα πατε, θα ξεκινησετε ωραια και καλα με το θεμα Α και θα "λυθει" το χερι σας στην πορεια. Για τους καλα διαβασμενους τα περισσοτερα θα ειναι αυτονοητα στο διαγωνισμα. Αφηστε τα δυσκολα ερωτηματα για το τελος. Εχεις αλλον αερα οταν εχεις πιασει το 15-17 και πας για το αριστα. Εκμεταλλευτειτε στην αρχη τους ευκολους βαθμους και μη χανετε χρονο. Καλο ειναι να σας μεινει χρονος στο τελος για τα 1-2 πιο απαιτητικα ερωτηματα. Αν εχεις μια ωρα μπροστα σου, μπορει να λυσεις το ερωτημα σε ενα τεταρτο, αν ομως σου απομενει ενα τεταρτο, πιθανοτατα να μην το λυσεις. Φυσικα το παλευετε μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο, καθε μοριο ειναι οφελος. Φυσικα δεν θα σβηνετε ποτε μια ασκηση στην οποια δεν καταληξατε στο αποτελεσμα, ο βαθμολογητης θα αξιολογησει τη σκεψη σας και θα σας δωσει μαλλον κατι. Γενικα απο προσωπικη εμπειρια στη θετικη κατευθυνση, εκτος της εκθεσης, θα ελεγα να αποφυγετε σχετικα τη χρηση του προχειρου, μην χανετε χρονο για αντιγραφες και οπως ειπαμε, η σκεψη σας θα αξιολογηθει. Αν μεινει στο προχειρο δεν θα παρετε τιποτα. Πηγαιντε λοιπον κανα μισαωρο νωριτερα, πιαστε ασχετες συζητησεος με τους συμμαθητες σας και ξεαγχωθειτε οσο μπορειτε. Μετα το μαθημα, μην κατσετε να σκατε με το αποτελεσμα, αποτελει πλεον παρελθον! Ο αγωνας δεν αποτελειται απο ενα αθλημα, ειναι εξαθλο! Ριξτε μια τελευταια ματια στις σημειωσεις σας μεχρι αυριο νωρις το απογευμα και κοιμηθειτε νωρις. (Για αυτο φροντιστε αυριο να ξυπνησετε νωρις, κατα τις 7 ξερω γω να δειτε τι ωραια που θα σας παρει ο υπνος, εχετε δεν εχετε αγχος) Κατα τις 10-11 θα ειστε στο κρεβατι. Στα πρακτικα μαθηματα κοιταξτε να δωσετε εμφαση στη θεωρια,ειναι σιγουροι βαθμοι. Τροπο σκεψης μην περιμενετε να κερδισετε τωρα. Μπορει να υπαρξουν μικρες ατυχιες, αλλα ο καθενας θα παρει πανω κατω αυτο που του αξιζει. Μην περιμενετε ιδιαιτερες εκπληξεις. Αυτα ειναι σαχλαμαρες. Καπου θα ειστε πιο τυχεροι καπου πιο ατυχοι. Αλλα αυτα του στυλ ηταν μαθητης του 19 και εγραψε 12000 μην τα παιρνετε στα σοβαρα. Καλη επιτυχια λοιπον, ευχομαι (οι ρεαλιστικοι) στοχοι καθενος να γινουν πραγματικοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wip97

Νεοφερμένος

Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αυτό θα το κάνω σίγουρα. Σκέφτομαι να αποφύγω και κάθε άλλο κοινωνικό δίκτυο, αν και σίγουρα κάποιος θα με πάρει τηλέφωνο να με ρωτήσει. Σκέφτομαι να μην μπαίνω και εδώ, αλλά η αλήθεια είναι ότι επειδή πλέον όταν δεν διαβάζω είμαι μόνο εδώ, δεν θα έχω τι να κάνω. Θα δείξει. Πάντως θα εκνευριστώ αν αρχίσω να νομίζω ότι έκανα χαζά λάθη, και προτιμώ να μην τα ξέρω, αν είναι τσάμπα να τα σκέφτομαι.

Και εγω μαλλον αυτο θα κανω. Δεν νομιζω να μπαινω εδω , γιατι πολλοι θα λενε απαντησεις στα θεματα και θα απογοητευτω αν εχω κανει λαθη ανοησιας. Καλυτερα να πηγαινω με την "ψευδαισθηση" οτι τα εχω παει καλα , αλλωστε ο,τι εγινε , εγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VoTheGreat

Νεοφερμένος

Ο VoTheGreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ρε παιδια (κυριως αυτοοι που εχετε ηδη δωσει μια τουλαχιστον φορα) μετα απο καθε μαθημα ειναι ή δεν ειναι καλο να πας απο το φροντιστιριο να δεις τι εγραψες? συγκεκριμενα ενας απο τους φροντιστες μου λιγο πολυ μου απαγορευεσε να παω μετα απο τα μαθηματα στους φροντιστες...ο ιδιος λεει πως τα θεματα των πανελληνιων τα κοιταω τον αυγουστο! δεν εχει νοημα λεει αφου γραψω να παω να δω τι εγραψα γιατι μπορει να γινει μαλκια...οι αλλοι φροντιστες ομως χωρις να μου εχουν πει κατι συγκεκριμενο για το θεμα αυτο νομιζω οτι θα με περιμενουν...οποτε τι να κανω? εσεις τι κανατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εάν την ώρα που γράφουμε ξεχάσουμε κάτι και το θυμηθούμε αργότερα, πως θα το προσθέσουμε στο κείμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
ρε παιδια (κυριως αυτοοι που εχετε ηδη δωσει μια τουλαχιστον φορα) μετα απο καθε μαθημα ειναι ή δεν ειναι καλο να πας απο το φροντιστιριο να δεις τι εγραψες? συγκεκριμενα ενας απο τους φροντιστες μου λιγο πολυ μου απαγορευεσε να παω μετα απο τα μαθηματα στους φροντιστες...ο ιδιος λεει πως τα θεματα των πανελληνιων τα κοιταω τον αυγουστο! δεν εχει νοημα λεει αφου γραψω να παω να δω τι εγραψα γιατι μπορει να γινει μαλκια...οι αλλοι φροντιστες ομως χωρις να μου εχουν πει κατι συγκεκριμενο για το θεμα αυτο νομιζω οτι θα με περιμενουν...οποτε τι να κανω? εσεις τι κανατε?

Καλό είναι να μην πας....όταν γυρίσεις σπίτι άνοιξε την τηλεόραση και δεν στις πρωινές εκπομπές τους "ιδικούς" τους καλεσμένους που έχουν στην εκπομπή για να μιλήσει για τα θέματα που έπεσαν!!!!!!!!!! Επιπλέον,μπορείς λίγο αργότερα να μπεις να δεις τις ενδεικτικές απαντήσεις που δίνουν τα μεγάλα φροντιστήρια!!!!!!!!!!!! Για μένα δεν αξίζει να πας στο φροντιστήριο...χαμένος χρόνος και κόπος!!!!!!!!!!! Αυτοί είναι ικανοί να σου πουν πως τα πήγες περίφημα ενώ στο τέλος πιθανό θα είναι να απογοητευτείς! Την δουλειά τους κάνουν!!!!!!!!!!

Εάν την ώρα που γράφουμε ξεχάσουμε κάτι και το θυμηθούμε αργότερα, πως θα το προσθέσουμε στο κείμενο;

Βάζεις αστεράκι ( * ) δίπλα από το σημείο που θέλεις να προσθέσεις...και το γράφεις στο τέλος της σελίδας κάτω-κάτω βάζοντας ξανά ένα αστεράκι πριν ξεκινήσεις!!!!!
Τώρα αν έχεις γεμίσει όλη την σελίδα γράψε εκεί που έχεις κενό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top