Disneyland Paris!

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΣΤΗ ΔΙΣΝΕΥ?

Xμ....να και κάτι που δεν θυμάμαι ακριβώς.
Υπάρχουν πολλά είδη εισητηρίων, εσύ θα κόψεις είτε το 1μέρα-1πάρκο νομίζω γύρω στα 47 ευρω είτε το 1μέρα-2 πάρκα νομιζω γύρω στα 54 ευρώ το οποίο κόβουν και οι περισσότεροι.
Το εισητήριο σου δίνει είσοδο σε όλα τα θεάματα και τα παιχνίδια όσες φορες θέλεις.Αγορες απο τα μαγαζιά ή τα εστιατόρια δεν περιλαμβάνονται στο εισητήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ευχαριστώ... κάπου τόσο θυμόταν και η φίλη μου
ρώτησα για να κανονίσουμε πόσα λεφτά να πάρουμε μαζι μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Απο την στιγμή που είστε με γκρουπ θα εξαρτηθεί απο πολλούς παράγοντες.
πχ.συμπεριλαμβάνονται και γεύματα ή μόνο πρωινό;το Χριστουγεννιάτικο γεύμα είναι έξτρα ή μέσα στην τιμή;Αν δεν περιλαμβάνονται γεύματα και σας είπαν μετά την ξενάγηση γεύμα σε εστιατόριο πρέπει να ρωτήσεις ποια είναι τα εστιατόρια αυτά,να δεις τι παίζει απο τιμές.
Επίσης να υπολογίσεις το λιγότερο 100ευρώ για δωράκια.
Αν το πρόγραμμα περιλαμβάνει και ξενάγηση σε Λούβρο και Βερσαλίες πάλι πρέπει να πληρώσετε τα εισητήρια(το Λούβρο είναι μόνο 8,50 ευρώ οι Βερσαλίες όσο και η Ντίσνευλαντ νομίζω).
Είναι πολλοί οι παράγοντες που θα καθορίσουν πόσα χρήματα πρέπει να έχεις μαζί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εγώ πλήρωσα 360 ε και είναι μέσα στην τιμή το αεροπορικά εισιτ,
ξενοδοχείο με πρωινό , πούλμαν και το γεύμα των χριστουγέννων...
θα πάμε βερσαλίες , ντισνει, λουβρο , βολτα με μπατο μουσ που αυτα δεν είναι πληρωμένα... απλά πάμε πολλά ατομα και μας κάνουν καλύτερη τιμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
360 για περίοδο Χριστουγέννων είναι πάρα πολύ καλή τιμή:thumbup::thumbup:
(για 5 μερες δεν είπες; )

Εμείς για αρχές Νοέμβρη για 10 ημέρες(9διανυκτερεύσεις) είχαμε δώσει 480 για το ξενοδοχείο(4*)και τα αεροπορικά με Air France συμπεριλαμβανομένων και των φόρων.
Μπορεις να μου στείλες σε πμ με ποιο γραφείο έκλεισες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πλέον πολύ ωραιότερα είναι στο πάρκο του Αστεριξ απ'ό,τι στην Ντισνευλαντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει πιο πολύ η ντίσνευ γιατί το αστερίξ είναι ανοιχτό για λίγες ώρες και δεν μπορείς να βγάλεις εισιτήριο 2 ημερών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanula.

Νεοφερμένος

Η Fanula. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καποιος που να πηγε Παρισι/Ντισνευλαντ προσφατα και μπορει να μου λυσει καναδυο αποριες;; :)
1ον, αν μπορουμε να κοψουμε μειωμενο εισητηριο για ντισνευ (επειδη ειμαστε φοιτητριες) και 2ο, ποσο κοστιζει το λεωφ(?) για Παρισι-Ντισνευ και το αντιστροφο. Ευχαριστωωω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Καποιος που να πηγε Παρισι/Ντισνευλαντ προσφατα και μπορει να μου λυσει καναδυο αποριες;; :)
1ον, αν μπορουμε να κοψουμε μειωμενο εισητηριο για ντισνευ (επειδη ειμαστε φοιτητριες) και 2ο, ποσο κοστιζει το λεωφ(?) για Παρισι-Ντισνευ και το αντιστροφο. Ευχαριστωωω:D
Υπάρχει και τραίνο που σε πηγαίνει κατευθειαν σε μισή ωρα στην Disneyland...
Τιμές δεν μπορώ να σου πω...
Αλλά δες κι εδώ : Disneyland
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top