Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Κοριτσια φετος την πρωτοχρονια με την παρεα μου θα παμε σε ρεμπεταδικο! το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναπαει κ δεν ξερω τι πρεπει να φορεσω..! σκεφτηκα κατι με τζιν αλλα δεν ξερω... για πειτε καμια ιδεα γιατι δεν εχω ιδεα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κοριτσια φετος την πρωτοχρονια με την παρεα μου θα παμε σε ρεμπεταδικο! το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναπαει κ δεν ξερω τι πρεπει να φορεσω..! σκεφτηκα κατι με τζιν αλλα δεν ξερω... για πειτε καμια ιδεα γιατι δεν εχω ιδεα :P
Με το τζινάκι μια χαρα θα είσαι....







Ή με ενα απλό μαυρο φορεματακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Έχω βάλει στο μάτι ένα κόκκινο φόρεμα,όμως δεν ξέρω με τι παπούτσια να το φορέσω...μαύρες μπαλαρίνες λέτε να πηγαίνουν?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω βάλει στο μάτι ένα κόκκινο φόρεμα,όμως δεν ξέρω με τι παπούτσια να το φορέσω...μαύρες μπαλαρίνες λέτε να πηγαίνουν?:hmm:

Δεν ξέρω την ηλικία σου, αλλά προσωπικά ίσως θα το φορούσα με μαύρες ψηλοτάκουνες γόβες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Δεν ξέρω την ηλικία σου, αλλά προσωπικά ίσως θα το φορούσα με μαύρες ψηλοτάκουνες γόβες. :redface:

3η Λυκείου είμαι απλά το θέλω για να πάω κάπου και αυτό το κάπου δεν είναι τοοοόσο επίσημο ώστε να σηκώνει γοβες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
3η Λυκείου είμαι απλά το θέλω για να πάω κάπου και αυτό το κάπου δεν είναι τοοοόσο επίσημο ώστε να σηκώνει γοβες:P

Κάτι τέτοια μποτίνια? Βγαίνουν σε πολλά χρώματα και συνδιάζονται πανεύκολα πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια!!
Σκέφτομαι τώρα μέσα στις γιορτές να αγοράσω καμιά φουστίτσα!!
Πως σας φαίνεται αυτή; Υπάρχει και σε μαύρο.



Και αν έχετε να μου προτείνεται και μπλούζα για να την συνδυάσω θα σας ήμουν υπόχρεη. :happy:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :)

Εμένα από αυτό το σύνολο μου αρέσει πολύ το πουλοβεράκι. Θα το αγόραζα για πλάκα.
Η φουστίτσα δεν με τρελαίνει, αφού όμως εσένα σου αρέσει, καλύτερα να την πάρεις σε μαύρη που συνδυάζεται με όλα.

Καλά τη μαντάμ σουσού δε θα τη σχολιάσω!
Ένα φουτεράκι το' χει 165, το μαγιώ 120, το ζακετάκι 165, ένα φόρεμα 200.
Ας αράξει λίγο, και σιγά τα ρούχα που φτιάχνει.


πολλή χολή.

Πρίνσες που τα βρίσκουμε τα ρούχα της? Που τις είδες τις τιμές?

Guys πηρα αυτα τα παπουτσια πριν απο καμια εβδομαδα,τι λετε?{ εμενα μου αρεσουν και ειναι πολυ τησ μοδας τα high tops οποτε....}

Πάρα πάρα πολύ όμορφα!!! Με γεια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχω βάλει στο μάτι ένα κόκκινο φόρεμα,όμως δεν ξέρω με τι παπούτσια να το φορέσω...μαύρες μπαλαρίνες λέτε να πηγαίνουν?:hmm:
Κάτι τέτοια μποτίνια? Βγαίνουν σε πολλά χρώματα και συνδιάζονται πανεύκολα πιστεύω
Χμμ προσωπικά δε θα μου άρεσε καθόλου να δω το συγκεκριμένο μποτάκι με κάποιο κόκκινο φόρεμα.:P
Το κόκκινο γενικά είναι δύσκολο χρώμα συνδιαστικά, εγώ θα πρότεινα nude γόβες, ή έστω nude flat [πχ. μπαλαρίνα], γιατί το θεωρώ πιο όμορφο συνδιασμό nude-κόκκινο από το κλασσικό κόκκινο-μαύρο.

p.s: προφανώς το nude θα μπει με γυμνό πόδι κι όχι με μαύρο καλσόν, δε μας λες κ το σχέδιο του φορέματος.
Πρίνσες που τα βρίσκουμε τα ρούχα της? Που τις είδες τις τιμές?
Αν μπεις στο σάιτ της θα δεις με ποια καταστήματα συνεργάζεται και να τα βρεις από κει. Εναλλακτικά μπορείς να επικοινωνήσεις με ε-μειλ ή τηλ και να παραλάβεις το ρούχο από το στούντιο της μανταμ σουσου, που οκ, αν κρίνω από την δικιά μου εμπειρία, θα σου πάει πιο φτηνά αν το αγοράσεις από την ίδια, παρά από κάποιο κατάστημα.
Τώρα οι τιμές, είναι δικές μου πηγές, αλλά με ένα ε-μαιλ θα σου πει πόσο κοστίζει κάτι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ευχαριστώ πρίνσες :):):)

Συμφνωνώ, αυτά τα παπούτσια με τίποτα δεν μου πανε με φόρεμα. Κι εγώ με nude παπούτσι θα το πρότεινα :)
Είναι πιο κοριτσίστικο αν το βάλεις με μπαλαρίνες, και πιο μοιραίο με γόβες.
Βάλε μας καλέ μια φωτο του φορέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Guys πηρα αυτα τα παπουτσια πριν απο καμια εβδομαδα,τι λετε?{ εμενα μου αρεσουν και ειναι πολυ τησ μοδας τα high tops οποτε....}

Πολύ ωραία είναι!!Τα έχουν δύο φίλοι μου σε διαφορετικό χρώμα ο καθένας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τρώγεται, δεν θα την αγόραζα, αλλά αν μου την έκαναν δώρο θα τη φόραγα.


Πολύ χοντροκομμένο τακούνι και δεν μου αρέσουν τα λουριά που έχει, γενικά χοντροκομμένο σχέδιο. -1.


Άθλιες, πλήρης έλλειψη θηλυκότητας. -1.


Καλούτσικο το τακούνι, λίγο χοντροκομμένη η μύτη μπροστά, απαίσιο το λουρί (έχεις βίτσιο με τα λουριά μήπως; :P)

Χοντροκομμένες, ίσως να τις φόραγα λόγω άνεσης αν είχα περπάτημα, αλλά δεν τις θεωρώ ωραίες.


Τρώγεται αλλά με χαλάει το χοντροκομμένο τακούνι και το χρώμα.

Αίσχος. Μου θυμίζει γυναίκα 50 χρονών που προσπαθεί να φανεί σοβαρή με συντηρητικό ντύσιμο. -1

Νεραίδα πολύ ωραίες οι δικές σου, αν εξαιρέσεις την τελευταία, αν και με αυτές το περπάτημα γίνεται άθλος :P

μόνο την πρώτη θα φόραγα αυστηρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Πολύ ωραία είναι!!Τα έχουν δύο φίλοι μου σε διαφορετικό χρώμα ο καθένας:P
Σε ευχαριστω πολυ ..Οντωσ πολλα παιδια τα εχουν παρει,και εδω στο σχολειο 3 ειμαστε με τα ιδια παπουτσια ,, :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.


πολύ ωραίο...
με τσαντίζει το Photoshop που δείχνει να έχει πέσει στη φωτό, νομίζω ούτε στο μοντέλο που ποζαρε δεν καθόταν έτσι όπως το δείχνουν στη Photo.

Ωραίο στυλ όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ναι για συγκεκριμένα ιδρύματα είναι τέλειο.Άμα είχε και ζώνες να δένουν στα χέρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
calzedonia λατρεμένα :D



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Κορίτσια! Καλησπέρα!

Πήρα αυτή τη φούστα, την οποία θέλω να βάλω σε γάμο κολλητής, αλλά δε βρίσκω ένα αρκετά ωραίο τοπ. Ή μάλλον βρίσκω αλλά σε μαύρο και δε θέλω να είμαι μες στα μαύρα εκείνη τη μέρα. :/: Και πανωφόρι; Κανένα κοντούλι δερμάτινο σκεφτόμουν (μπολερό σχεδόν), μιας που η φούστα είναι ψηλόμεση... Έχετε ιδέα πού θα βρω;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Κορίτσια! Καλησπέρα!

Πήρα αυτή τη φούστα, την οποία θέλω να βάλω σε γάμο κολλητής, αλλά δε βρίσκω ένα αρκετά ωραίο τοπ. Ή μάλλον βρίσκω αλλά σε μαύρο και δε θέλω να είμαι μες στα μαύρα εκείνη τη μέρα. :/: Και πανωφόρι; Κανένα κοντούλι δερμάτινο σκεφτόμουν (μπολερό σχεδόν), μιας που η φούστα είναι ψηλόμεση... Έχετε ιδέα πού θα βρω;

Κάτι τέτοιο ίσως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top